Metaxtren Krkonoše

19.08.2017 Harrachov 

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Extreme celkem: 45, muži : 41, ženy: 4, XM30: 12, XM40: 13, XM50: 12, XM60: 2, XM60 : 0, XW30: 2, XW40: 1, XW40 : 0, XM60+: 2, XW40+: 1 [html] [pdf]
trasa A celkem: 40, muži : 36, ženy: 4, AM30: 4, AM40: 16, AM50: 9, AM60: 3, AM60 : 0, AW30: 2, AW40: 2, AW50: 0, AM60+: 4 [html] [pdf]
trasa B celkem: 52, muži : 46, ženy: 6, JB: 2, BM30: 8, BM40: 12, BM50: 10, BM60: 11, BM60 : 0, JWB: 0, BW30: 4, BW40: 0, BW50: 1, BW50 : 0, BM60+: 3, BW50+: 1 [html] [pdf]
Koloběžky na trase B (ČP muži) celkem: 1, muži : 1, ženy: 0, Muži: 1, Ženy: 0 [html] [pdf]
Nova jízda celkem: 27, muži : 18, ženy: 9, Starší žáci: 6, Muži: 12, Starší žákyně: 1, Ženy: 8 [html] [pdf]
Koloběžky na trase Nova (ČP ženy) celkem: 1, muži : 1, ženy: 0, Muži: 1, Ženy: 0 [html] [pdf]
Odrazedla celkem: 9, muži : 4, ženy: 5, odrážedla: 9 [html] [pdf]
Predskolaci - kola celkem: 6, muži : 2, ženy: 4, Předškoláci: 2, Minižáci 1: 0, Minižáci 2: 0, Mladší žáci: 0, Předškolačky: 4, Minižákyně 1: 0, Minižákyně 2: 0, Mladší žákyně: 0 [html] [pdf]
Minižáci 1 celkem: 10, muži : 3, ženy: 7, Muži: 3, Ženy: 7 [html] [pdf]
Minižáci 2 celkem: 7, muži : 5, ženy: 2, Muži: 5, Ženy: 2 [html] [pdf]
Mladší žáci celkem: 7, muži : 4, ženy: 3, Muži: 4, Ženy: 3 [html] [pdf]

výsledková listina trasa A

start ~ 11:00:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup SpindlZajecnikSpindl2Zaj.2okruh#5
1 1 / AM40 [188] Tomáš Kechrt 1981 CZE IN-life 03:37:06.3 01:29:29.5 (1) 02:09:19.8 (2)
2 2 / AM40 [187] Josef Schejbal 1978 CZE CYKLO PROFI 03:37:42.7 00:36.4 01:29:33.9 (2) 02:13:24.8 (4)
3 3 / AM40 [201] Jan Martin 1980 CZE KAH sport Vrchlabí 03:45:50.0 08:43.7 01:29:37.8 (3) 02:13:51.0 (5)
4 4 / AM40 [200] Josef Holub 1979 CZE Chlomek 03:47:12.9 10:06.6 01:33:56.0 (7) 02:16:42.0 (7)
5 5 / AM40 [195] Antonín Hodr 1987 CZE GHOST Pro Bike Trutnov 03:47:46.0 10:39.7 01:36:46.8 (8) 02:16:35.8 (6)
6 6 / AM40 [111] Róbert Gombala 1987 SVK FTC CC Fiľakovo 03:55:55.3 18:49.0 01:36:48.0 (9) 02:18:35.9 (8)
7 7 / AM40 [197] Patrik Nešpor 1986 CZE IN-LIFE cycling team 03:56:13.5 19:07.2 01:41:14.8 (15) 02:22:56.7 (11)
8 8 / AM40 [198] Pavel Vobora 1984 CZE ROHOZEC AMULET TEAM 03:56:41.7 19:35.4 01:40:13.7 (11) 02:22:56.2 (10)
9 9 / AM40 [202] Pavel Bezděk 1986 CZE Rtyně v Podkrkonoší 03:59:33.3 22:27.0 01:40:15.9 (12) 02:24:03.1 (14)
10 10 / AM40 [131] Martin Hloušek 1982 CZE MTBO racing team 04:05:14.4 28:08.1 01:36:49.5 (10) 02:18:37.6 (9)
11 11 / AM40 [102] Milan Krejčí 1980 CZE GHOST team 04:14:06.1 36:59.8 01:41:29.5 (17) 02:24:52.3 (16)
12 12 / AM40 [199] Štěpán Svátek 1982 CZE Rubena 04:19:26.0 42:19.7 01:47:21.4 (21) 02:33:34.6 (19)
13 13 / AM40 [191] Peter Rovder 1980 SVK Cyklo Spis 04:46:37.8 01:09:31.5 01:54:25.6 (27) 02:46:12.7 (26)
14 14 / AM40 [118] Tomáš Richter 1982 CZE TV NOVA 05:36:04.5 01:58:58.2 02:13:57.2 (34) 03:15:01.5 (34)
15 15 / AM40 [117] Richard Puška 1983 CZE TV Nova 05:47:19.4 02:10:13.1 02:15:12.5 (35) 03:14:29.0 (33)
DNF / AM40 [190] Lukáš Rovder 1987 SVK Cyklo Spis 01:42:18.0 (18) 03:56:09.0 (38)