Metaxtren Krkonoše

19.08.2017 Harrachov 

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Extreme celkem: 45, muži : 41, ženy: 4, XM30: 12, XM40: 13, XM50: 12, XM60: 2, XM60 : 0, XW30: 2, XW40: 1, XW40 : 0, XM60+: 2, XW40+: 1 [html] [pdf]
trasa A celkem: 40, muži : 36, ženy: 4, AM30: 4, AM40: 16, AM50: 9, AM60: 3, AM60 : 0, AW30: 2, AW40: 2, AW50: 0, AM60+: 4 [html] [pdf]
trasa B celkem: 52, muži : 46, ženy: 6, JB: 2, BM30: 8, BM40: 12, BM50: 10, BM60: 11, BM60 : 0, JWB: 0, BW30: 4, BW40: 0, BW50: 1, BW50 : 0, BM60+: 3, BW50+: 1 [html] [pdf]
Koloběžky na trase B (ČP muži) celkem: 1, muži : 1, ženy: 0, Muži: 1, Ženy: 0 [html] [pdf]
Nova jízda celkem: 27, muži : 18, ženy: 9, Starší žáci: 6, Muži: 12, Starší žákyně: 1, Ženy: 8 [html] [pdf]
Koloběžky na trase Nova (ČP ženy) celkem: 1, muži : 1, ženy: 0, Muži: 1, Ženy: 0 [html] [pdf]
Odrazedla celkem: 9, muži : 4, ženy: 5, odrážedla: 9 [html] [pdf]
Predskolaci - kola celkem: 6, muži : 2, ženy: 4, Předškoláci: 2, Minižáci 1: 0, Minižáci 2: 0, Mladší žáci: 0, Předškolačky: 4, Minižákyně 1: 0, Minižákyně 2: 0, Mladší žákyně: 0 [html] [pdf]
Minižáci 1 celkem: 10, muži : 3, ženy: 7, Muži: 3, Ženy: 7 [html] [pdf]
Minižáci 2 celkem: 7, muži : 5, ženy: 2, Muži: 5, Ženy: 2 [html] [pdf]
Mladší žáci celkem: 7, muži : 4, ženy: 3, Muži: 4, Ženy: 3 [html] [pdf]

výsledková listina trasa A

start ~ 11:00:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup SpindlZajecnikSpindl2Zaj.2okruh#5
1 1 / AM50 [196] Jan Melišík 1974 CZE Redpoint- Eleven team 03:56:49.0 01:41:18.8 (16) 02:22:57.6 (12)
2 2 / AM50 [122] kristian varga 1977 SVK ftc cc filakovo 04:05:43.2 08:54.2 01:41:12.3 (14) 02:24:14.0 (15)
3 3 / AM50 [101] Pavel Vondrouš 1974 CZE CYKLO PROFI 04:17:55.0 21:06.0 01:48:43.2 (22) 02:33:48.5 (20)
4 4 / AM50 [115] Martin Maršálek 1976 CZE hornimaxov.com 04:34:21.2 37:32.2 01:52:49.3 (23) 02:41:06.0 (23)
5 5 / AM50 [183] Jiří Jakeš 1977 CZE SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM 04:50:08.8 53:19.8 02:04:18.6 (28) 02:55:00.4 (29)
6 6 / AM50 [114] František Kučera 1971 CZE Dolly Vyškov 04:59:53.3 01:03:04.3 02:06:30.3 (29) 02:54:33.1 (28)
7 7 / AM50 [104] Drahomir Koudelka 1971 CZE meixner consulting 05:00:08.4 01:03:19.4 02:21:00.7 (37) 03:09:32.4 (32)
DNF / AM50 [113] Petr Javůrek 1977 CZE Kasper - Swix Team 01:33:38.4 (6) 03:56:12.0 (39)
DSQ / AM50 [184] Martin Kuchyňa 1976 CZE Fleury.com