Metaxtren Krkonoše

19.08.2017 Harrachov

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Zkrácené výsledky

Pro detailní výsledky prosím klikni na nadpis požadovaného závodu

Extreme

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové SpindlZajecnikSpindl2Zaj.2okruh#5
1 1 / XM30 Superior MTB Team 08:45:23.1
2 1 / XM40 GHOST team 08:45:35.5
3 2 / XM40 MTB Votum Team Wrocław 09:11:15.0
4 2 / XM30 IMMOTION Specialized Skoda GALL-ICM Team 09:17:01.9
5 3 / XM30 MITSUBISHI MATERIALS MTB TEAM 09:37:53.4

trasa A

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové SpindlZajecnikSpindl2Zaj.2okruh#5
1 1 / AM40 IN-life 03:37:06.3
2 2 / AM40 CYKLO PROFI 03:37:42.7
3 1 / AM30 CYKLO PROFI 03:42:52.9
4 3 / AM40 KAH sport Vrchlabí 03:45:50.0
5 2 / AM30 Ethic Sport 03:46:22.9

trasa B

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové SpindlZajecnikSpindl2Zaj.2okruh#5
1 1 / BM30 Ethic Sport 01:56:28.1
2 2 / BM30 Nemám - hledám 02:00:44.8
3 1 / JB Nutrend Specialized Racing 02:05:12.9
4 2 / JB Apache Loko Trutnov 02:05:22.1
5 3 / BM30 TRANSBRODY 02:05:25.3

Koloběžky na trase B (ČP muži)

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové SpindlZajecnikSpindl2Zaj.2okruh#5
1 1 / Muži Spartak Police nad Metují 03:25:49.5
(2) 1 / Muži Spartak Police nad Metují 03:25:49.5

Nova jízda

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové SpindlZajecnikSpindl2Zaj.2okruh#5
1 1 / Muži Hořice 01:03:57.8
2 2 / Muži Praha 6 01:08:11.1
3 3 / Muži Topforex 01:12:05.5
4 1 / Starší žáci UNIKOVO MTB TEAM 01:14:05.9
5 2 / Starší žáci S-Sport Hronov 01:18:53.0

Koloběžky na trase Nova (ČP ženy)

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové SpindlZajecnikSpindl2Zaj.2okruh#5
1 1 / Muži Dvůr Králové nad Labem 01:59:06.3
(2) 1 / Muži Dvůr Králové nad Labem 01:59:06.3

Odrazedla

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové SpindlZajecnikSpindl2Zaj.2okruh#5
1 1 / odrážedla Superior cyklofit cycling team 01:02.3
2 2 / odrážedla Ski klub Harrachov 01:04.2
3 3 / odrážedla Kupkolo MTB Trilogy 01:12.8
4 4 / odrážedla Praha 3 01:17.9
5 5 / odrážedla GHOST JUNIOR TEAM 01:21.8

Predskolaci - kola

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové SpindlZajecnik
1 1 / Předškoláci SKP Harrachov 01:40.3
2 1 / Předškolačky Zdiměřice 01:48.8
3 2 / Předškolačky Kupkolo MTB Trilogy 02:09.4
4 3 / Předškolačky Jindřišek Team 03:11.6
5 4 / Předškolačky Jindřišek Team 03:12.5

Minižáci 1

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové SpindlZajecnik
1 1 / Muži Praha 01:48.1
2 2 / Muži Ski klub Harrachov 02:13.3
3 1 / Ženy Bicykl Kříž Team Ústí nad Labem 02:15.2
4 3 / Muži CK Loko Pardubice 02:22.3
5 2 / Ženy Ski klub Harrachov 02:26.3

Minižáci 2

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové SpindlZajecnikSpindl2
1 1 / Muži GHOST junior team 05:24.9
2 2 / Muži GHOST junior team 05:28.3
3 3 / Muži Praha 3 05:38.4
4 1 / Ženy Apache LOKO Trutnov 06:11.8
5 4 / Muži Ski klub Harrachov 06:33.2

Mladší žáci

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové SpindlZajecnik
1 1 / Muži UNIKOVO MTB TEAM 04:19.7
2 2 / Muži Bike Freaks Holice 04:24.2
3 3 / Muži GHOST Team 04:34.9
4 1 / Ženy Jihlava 05:16.2
5 2 / Ženy Ski klub Harrachov 06:00.4