Metaxtren Krkonoše

19.08.2017 Harrachov 

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Extreme celkem: 45, muži : 41, ženy: 4, XM30: 12, XM40: 13, XM50: 12, XM60: 2, XM60 : 0, XW30: 2, XW40: 1, XW40 : 0, XM60+: 2, XW40+: 1 [html] [pdf]
trasa A celkem: 40, muži : 36, ženy: 4, AM30: 4, AM40: 16, AM50: 9, AM60: 3, AM60 : 0, AW30: 2, AW40: 2, AW50: 0, AM60+: 4 [html] [pdf]
trasa B celkem: 52, muži : 46, ženy: 6, JB: 2, BM30: 8, BM40: 12, BM50: 10, BM60: 11, BM60 : 0, JWB: 0, BW30: 4, BW40: 0, BW50: 1, BW50 : 0, BM60+: 3, BW50+: 1 [html] [pdf]
Koloběžky na trase B (ČP muži) celkem: 1, muži : 1, ženy: 0, Muži: 1, Ženy: 0 [html] [pdf]
Nova jízda celkem: 27, muži : 18, ženy: 9, Starší žáci: 6, Muži: 12, Starší žákyně: 1, Ženy: 8 [html] [pdf]
Koloběžky na trase Nova (ČP ženy) celkem: 1, muži : 1, ženy: 0, Muži: 1, Ženy: 0 [html] [pdf]
Odrazedla celkem: 9, muži : 4, ženy: 5, odrážedla: 9 [html] [pdf]
Predskolaci - kola celkem: 6, muži : 2, ženy: 4, Předškoláci: 2, Minižáci 1: 0, Minižáci 2: 0, Mladší žáci: 0, Předškolačky: 4, Minižákyně 1: 0, Minižákyně 2: 0, Mladší žákyně: 0 [html] [pdf]
Minižáci 1 celkem: 10, muži : 3, ženy: 7, Muži: 3, Ženy: 7 [html] [pdf]
Minižáci 2 celkem: 7, muži : 5, ženy: 2, Muži: 5, Ženy: 2 [html] [pdf]
Mladší žáci celkem: 7, muži : 4, ženy: 3, Muži: 4, Ženy: 3 [html] [pdf]

výsledková listina trasa B

start ~ 12:00:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup SpindlZajecnikSpindl2Zaj.2okruh#5
1 1 / BM40 [528] Pavel Sedláček 1987 CZE Symbio+ BMC 02:06:35.7
2 2 / BM40 [502] Jan Malíř 1980 CZE GHOST team 02:17:35.7 11:00.0
3 3 / BM40 [588] Jiří Major 1983 CZE CIA 02:29:43.5 23:07.8
4 4 / BM40 [538] Vojtěch Zeman 1985 CZE GHOST TEAM 02:34:06.1 27:30.4
5 5 / BM40 [526] Ondřej Pero 1985 CZE Ústí nad Labem 02:43:36.5 37:00.8
6 6 / BM40 [524] Jaroslav Nitka 1978 CZE METROPROJEKT 03:01:12.0 54:36.3
7 7 / BM40 [594] Jiří Štefánik 1981 CZE DCK Jouda 03:01:34.2 54:58.5
8 8 / BM40 [519] Jaroslav Král 1980 CZE La Torretta 03:14:07.9 01:07:32.2
9 9 / BM40 [511] Zdeněk Fabián 1981 CZE Ústí nad Labem 03:16:55.0 01:10:19.3
10 10 / BM40 [589] Lubomír Police 1978 CZE Harrachov 03:19:40.0 01:13:04.3
11 11 / BM40 [509] Martin Čadek 1981 CZE Horažďovice 03:34:40.4 01:28:04.7
11 11 / BM40 [613] Mateusz Popiół 1980 CZE Nadleśnictwo Świeradów