Rohanské stezky 2020

09.08.2020 Lomnice nad Popelkou

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Žáci, žákyně starší celkem: 0, muži : 0, ženy: 0, kluci: 0, holky: 0 [html] [pdf]
Žáci, žákyně mladší celkem: 0, muži : 0, ženy: 0, kluci: 0, holky: 0 [html] [pdf]
Předžáci, předžákyně celkem: 0, muži : 0, ženy: 0, Muži: 0, Ženy: 0 [html] [pdf]
Minižáci, minižákyně celkem: 1, muži : 1, ženy: 0, Muži: 1, Ženy: 0 [html] [pdf]
Děti celkem: 0, muži : 0, ženy: 0, Muži: 0, Ženy: 0 [html] [pdf]
Děti nejmenší celkem: 2, muži : 2, ženy: 0, Muži: 2, Ženy: 0 [html] [pdf]
Dlouhá trasa 47 km / 1230m celkem: 21, muži : 20, ženy: 1, DM29: 3, DM39: 8, DM49: 5, DM50+: 4, DZ39: 1, DZ40+: 0 [html] [pdf]
Krátká trasa 27 km / 690m celkem: 12, muži : 10, ženy: 2, KMJ: 2, KM39: 2, KM59: 5, KM60+: 1, KZ Juniorky: 0, KZ39: 0, KZ40+: 2 [html] [pdf]

startovní listina Žáci, žákyně starší

start ~ 09:00:00 , 2006 - 2007

startovní listina Žáci, žákyně mladší

start ~ 09:00:00 , 2008 - 2009

startovní listina Předžáci, předžákyně

start ~ 09:35:00 , 2010 - 2011

startovní listina Minižáci, minižákyně

start ~ 10:00:00 , 2012 - 2013 , přihlášeno: 1 účastníků ( 1 mužů, 0 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
Muži [ ] Kolaja Bedřich CZE 2013 Slavia Liberec Orienteering

startovní listina Děti

start ~ 10:20:00 , 2014 - 2015

startovní listina Děti nejmenší

start ~ 10:30:00 , 2016 a mladší , přihlášeno: 2 účastníků ( 2 mužů, 0 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
Muži [ ] Kolaja Cyril CZE 2017 Slavia Liberec Orienteering
Muži [ ] Vlášek Vojtěch CZE 2019 Rohanské stezky

startovní listina Dlouhá trasa 47 km / 1230m

start ~ 11:00:00 , 2001 a starší , přihlášeno: 21 účastníků ( 20 mužů, 1 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
DZ39 [ ] Blanárová Natália SVK 1990 Sokol Nové Město nad Metují
DM39 [ ] Bouda Tomáš CZE 1990 Kross Bikeranch Team
DM39 [ ] Bubílek Michal CZE 1986 Kross Bikeranch Team
DM50+ [ ] Červinka Zdeněk CZE 1964 BIKESTARS VRCHLABÍ
DM39 [ ] Hantl Aleš CZE 1987 alaletec
DM49 [ ] HLAVA Josef CZE 1977 Ski Klub 2009
DM50+ [ ] Kakrda Tomáš CZE 1963 Pardubice
DM39 [ ] Kobr Patrik CZE 1984 Enduro Český Ráj
DM29 [ ] Kozák Matouš CZE 1998 Rohozec Amulet team
DM50+ [ ] Matějka Josef CZE 1965 VŮNĚ DŘEVA s.r.o.
DM39 [ ] Novotný Jan CZE 1986 Rohozec Amulet Team
DM49 [ ] Peca Martin CZE 1973 Kola Šír Bělohrad
DM29 [ ] Reiser Matěj CZE 1996 KROSS BIKERANCH TEAM
DM29 [ ] Růžička Zbyněk CZE 1991 SKI PAUDERA Staré Splavy
DM49 [ ] Slavík Josef CZE 1976 CFL- Cycling for life
DM50+ [ ] Šimůnek Jiří CZE 1969 BOS team
DM49 [ ] Šimůnek Petr CZE 1973 BOS team
DM39 [ ] Touška Kryštof CZE 1987 CSG TRI TEAM
DM49 [ ] Tůma Radek CZE 1976 KSM HRÁDEK
DM39 [ ] vaníček Vojtěch CZE 1985 BAKAKO Nová Paka
DM39 [ ] Vojtěch Vratislav CZE 1982 Železnice

startovní listina Krátká trasa 27 km / 690m

start ~ 11:00:00 , 2005 a starší , přihlášeno: 12 účastníků ( 10 mužů, 2 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
KMJ [ ] Dobias Simon David CZE 2005 CSG TRI Team
KZ40+ [ ] Dobiasova Sarka CZE 1979 CSG TRI Team
KM59 [ ] Dobiáš David CZE 1977 CSG TRI Team
KM59 [ ] Dobšovič Ferdinand CZE 1968 BikeRanch
KM39 [ ] Dobšovič Vojtěch CZE 1997 Kross BikeRanch Team
KMJ [ ] Kovář Matěj CZE 2002 Líšný
KM39 [ ] Kyndl Jakub CZE 1986 Kid On Bike
KM59 [ ] Šimek Aleš CZE 1976 Jilemnice
KM59 [ ] Špejzl Luděk CZE 1974 Emco
KM60+ [ ] Vaníček Jaromír CZE 1952 BAKAKO Nová Paka
KZ40+ [ ] Vokáčová Kateřina CZE 1977 KAH sport Vrchlabí
KM59 [ ] Zeman Radek CZE 1966 Emco