Rohanské stezky 2019

27.04.2019 Lomnice nad Popelkou

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Dlouhá trasa 47 km / 1230m celkem: 89, muži : 84, ženy: 5, DM29: 9, DM39: 33, DM49: 27, DM50+: 15, DZ39: 5, DZ40+: 0 [html] [pdf]
Krátká trasa 27 km / 690m celkem: 62, muži : 52, ženy: 10, KMJ14: 11, KM39: 16, KM59: 23, KM60+: 2, KZ Juniorky: 6, KZ39: 1, KZ40+: 3 [html] [pdf]

startovní listina Dlouhá trasa 47 km / 1230m

start ~ 11:00:00 , 2000 a starší , přihlášeno: 89 účastníků ( 84 mužů, 5 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
DM39 [11] Bartsch Tomáš CZE 1988 TRANSBRODY
DM39 [73] Berger Tomáš CZE 1987 kupkolo.cz
DM49 [12] Bernat Pavel CZE 1976 LSK Lomnice nad Popelkou
DZ39 [9] Blažková Vendula CZE 1996 SupGirls
DZ39 [3] Cesnaková Milena CZE 1985 Maloja - Rocky Mountain Team
DM49 [89] Dobiáš David CZE 1977 KELLYS BIKERANCH TEAM
DM49 [82] Dobrý Petr CZE 1977 RAJEC Allivictus
DM39 [68] Dudek Michal CZE 1982 CK Kolo-park.cz
DM39 [13] Dudek Tomáš CZE 1988 CK Kolo-park.cz
DM50+ [80] Dvořák Otakar CZE 1962
DM29 [14] Erlebach Jan CZE 1991 Praha
DM39 [15] Fikar Martin CZE 1983 BAKAKO Nová Paka
DM50+ [16] Flégl Aleš CZE 1963 CTM SILVINI R2 Sport
DM49 [62] Futo Michal CZE 1974 Sportteam Hrádek
DM39 [67] Hájek Jan CZE 1985 auto I.S.R.
DM49 [17] Hájek Tomáš CZE 1974 Malšova lhota
DM49 [18] HLAVA Josef CZE 1977 Ski Klub 2009
DM50+ [19] Holeček Pavel CZE 1961 SAZU.cz
DM49 [20] Holubec Pavel CZE 1979 BIKESTARS VRCHLABÍ
DM49 [21] Hrouda Milan CZE 1977 Hrádek nad Nisou
DM39 [63] Hruska Petr CZE 1986 SKIBIKECENTRUM.CZ team
DM29 [79] Chdoupka Petr CZE 1992 Hradec Králové
DM49 [87] Janků Tomáš CZE 1972 beMANIAX BIKESALON
DM49 [22] Javůrek Petr CZE 1977 Kasper - Swix Team
DM49 [23] Ježek Zdeněk CZE 1973 BAKAKO Nová Paka
DZ39 [60] Jůzová Kateřina CZE 1991 Velocentrum-Stratosauto
DM39 [6] Kalaš Jan CZE 1980 BikePart.cz
DM49 [24] Kaňka David CZE 1979 KOZOJEDY
DM50+ [25] Kauška Petr CZE 1966 MTB Team Hodkovice nad Mohelkou
DM29 [26] Kindl Lukáš CZE 1990 Cycology BikeCulture
DM29 [27] Kluch Luboš CZE 2000 KROSS Bikeranch
DM39 [28] Kobr Patrik CZE 1984 Enduro Český Ráj
DM49 [29] Kohl Martin CZE 1979 Kolo-park.cz
DM39 [69] Kolesár Roman CZE 1988 BAKAKO Nová Paka
DM39 [58] Kordík Tomáš CZE 1986 Praha Kamýk
DM50+ [30] Kraus Miroslav CZE 1966 Lázně Bělohrad
DM50+ [31] Kroupa Milan CZE 1967 KROSS BIKE RANCH TEAM
DM39 [64] Kulhavy Tomas CZE 1988 SKI BIKE CENTRUM CZ team
DM39 [32] Kyndl Jakub CZE 1986 Kuba Sport Team
DM49 [33] Lebduška Jan CZE 1975 KSM HRÁDEK
DM39 [34] Macák Miroslav CZE 1989 SALAVITA
DM39 [35] Mach Josef CZE 1988 BAKAKO Nová Paka
DM39 [77] Mareček Jan CZE 1981 VELOCENTRUM - STRATOS AUTO
DM49 [84] Mareček Martin CZE 1974 VTT
DM50+ [36] Matějka Josef CZE 1965 VŮNĚ DŘEVA s.r.o.
DM49 [76] Nosek Rudolf CZE 1970 STRATOS AUTO-VELOCENTRUM
DM29 [65] Novák Michal CZE 1991 VELOCENTRUM - STRATOS AUTO
DM39 [37] Novotný Jan CZE 1986 ROHOZEC AMULET TEAM
DZ39 [8] Pekárková Vendula CZE 1983 Kasper - Swix Team
DM49 [38] Podzimek Milan CZE 1975 Cyklo klub Jičín
DM49 [88] Polák Michal CZE 1977 BAKAKO Nová Paka
DM50+ [39] Rak Sláva CZE 1965 Alfa team Hořice
DM29 [40] Reiser Matěj CZE 1996 KROSS BIKERANCH TEAM
DM49 [41] Ritschl Erik CZE 1977 HS Brdy
DM29 [42] Růžička Zbyněk CZE 1991 SKI PAUDERA Staré Splavy
DM39 [43] Rybáček Miroslav CZE 1987 Louny
DM49 [59] Rygl Ladislav CZE 1976 Vrchlabí
DM29 [5] Řehák Vít CZE 1994 MITAS CYKLOHELIOS
DM39 [74] Skalický Filip CZE 1986 Chrastava
DM39 [75] skalický Martin CZE 1985 Jablonec nad Nisou
DM39 [44] Sládek Tomáš CZE 1988 Kolopravna Svídnice/HZS Pardubického kraje
DM49 [45] Slavík Josef CZE 1976 BIKESTARS VRCHLABÍ
DM39 [66] Steiner Petr CZE 1985 Auto I.S.R.
DM39 [83] Strakoš Jan CZE 1983 Bike and Ski Racing Team
DM50+ [47] Šimůnek Jiří CZE 1969 BOS team
DM49 [46] Šimůnek Petr CZE 1973 BOS team
DM50+ [48] Šipka Tomáš CZE 1962
DM49 [49] Široký Michal CZE 1979 Prestige cycling team
DM50+ [70] Šolc Miroslav CZE 1964 Spinning Lomnice
DM49 [85] Šroll Marek CZE 1978 Praha 8
DM49 [4] Šťastný Roman CZE 1979 Rock Machine-Cyklomax
DM39 [72] Šustr Lukáš CZE 1984 Alset Racing Team
DM50+ [86] Toman Luboš CZE 1969 Carla.kupkolo.cz
DZ39 [10] Turynová Hana CZE 1990 NOVA CUP# 39
DM50+ [50] Typlt Pavel CZE 1966 Lomnice nad Popelkou
DM39 [81] Vaněk Vladimír CZE 1983 HSK Cycling Team
DM39 [1] Vaníček Vojtěch CZE 1985 BAKAKO Nová Paka
DM39 [1] Vaníček Vojtěch CZE 1985 BAKAKO Nová Paka
DM49 [51] Vašíček Roman CZE 1974 CONTINENTAL ADRŠPACH
DM39 [52] Vejdělek Aleš CZE 1988 ZAAK TEAM
DM39 [53] Vitvar Martin CZE 1987 beMANIAX BIKESALON
DM39 [54] Vojtěch Vratislav CZE 1982 Železnice
DM49 [61] Vondra Martin CZE 1974 Bikestars Vrchlabí
DM39 [78] Vtípil Radek CZE 1983 GHOST team
DM50+ [55] Zdeněk Richard CZE 1966 Kbely Cycling Team
DM39 [2] Zelený Ondřej CZE 1982 ELEVEN MERCEDES MITAS
DM29 [56] Zeman David CZE 1992 BEKO Bike and Ski Racing Team
DM50+ [71] Zvoce David CZE 1968 auto ISR
DM39 [57] Žák Jaromír CZE 1982 zaak team

startovní listina Krátká trasa 27 km / 690m

start ~ 11:00:00 , 2005 a starší , přihlášeno: 62 účastníků ( 52 mužů, 10 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
KM59 [101] Bergr Tomáš CZE 1971 Cyklo-ski Špicar
KM39 [159] Augustin Ondřej CZE 1998 LKP
KM59 [102] Baroch Leoš CZE 1967 LSK Lomnice
KM59 [103] Bendl Jaroslav CZE 1960 SK Unitherm Jablonec
KMJ14 [104] Bernat Pavel CZE 2004 LSK Lomnice nad Popelkou
KM39 [105] Břečka Martin CZE 1981 LSK Lomnice nad Popelkou
KMJ14 [106] Coufal Tomáš CZE 2001 Apache Loko Trutnov
KM59 [107] Červinka Zdeněk CZE 1964 BIKESTARS VRCHLABÍ
KZ40+ [161] Dobiášová Šárka CZE 1979 CSG TRI TEAM
KM59 [108] Dobšovič Ferdinand CZE 1968 BikeRanch
KM39 [136] Dobšovič Vojtěch CZE 1997 Kross BikeRanch Team
KM59 [109] Drbohlav Zdeněk CZE 1966 BIKESTARS VRCHLABÍ
KM39 [110] Eiba Evžen CZE 1980 Stable.cz
KZ Juniorky [137] Futo Tereza CZE 2002 Sportteam Hrádek
KMJ14 [111] Janata František CZE 2003 LSK Lomnice nad Popelkou
KM39 [141] Jansta Milan CZE 1986 Mireas Reality
KMJ14 [146] Jaroš Lukáš CZE 2001 BAKAKO Nová Paka
KM59 [143] Jehlík Václav CZE 1974 ŠKODA AUTO
KZ40+ [112] Kabeláčová Radka CZE 1979 LSK Lomnice nad Popelkou
KM59 [138] Kalina David CZE 1974 SKP Maják
KMJ14 [113] Kaňka David CZE 2003 BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM
KM59 [153] Karban Štěpán CZE 1971 SKIBIKECENTRUM.CZ team
KZ40+ [114] Klapková Monika CZE 1970 BEMANIAX BIKESALON
KM59 [156] klingr Miloš CZE 1976 Vrchlabí
KM39 [139] Kolda Pavel CZE 1990 BAKAKO Nová Paka
KM39 [145] Koudelka Dominik CZE 2000 Carla.kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem
KM39 [115] Kracík Josef CZE 1991 Železnice
KM59 [116] Krajňák Peter CZE 1977 Bitters Superior Cyklolive team
KM59 [152] Král Aleš CZE 1974 AUTO KELY
KMJ14 [117] Kraus Lukáš CZE 2003 Lázně Bělohrad
KZ Juniorky [118] Křepelová Sandra CZE 2001 CykloTrener Team
KM59 [157] Kuchař Pavel CZE 1960 FABIO TEAM
KZ Juniorky [158] Kuchařová Rozálie CZE 2002 Team CykloTrener
KZ39 [119] Macáková Pavla CZE 1988 SALAVITA
KMJ14 [155] mach Lukáš CZE 2004 LSK Lomnice
KZ Juniorky [120] Maťátková Kateřina CZE 2005 LSK Lomnice nad Popelkou
KM59 [135] Mlejnek Radan CZE 1979 Cyklo Tatobity
KM39 [121] Morávek Tomáš CZE 1983 Semily
KM39 [160] Nosek Michal CZE 1996 Čista u Horek
KMJ14 [144] Paulus František CZE 2007 ENJOY RIDING TEAM
KZ Juniorky [147] Pokorna Emma CZE 2001 Olymp Trutnov
KM39 [122] Portyk Tomáš CZE 1996 LSK Lomnice nad Popelkou
KM60+ [149] Pour Milan CZE 1952 beMANIAX BIKESALON
KM59 [123] Reiser Jan CZE 1968 KROSS BIKERANCH TEAM
KM59 [124] Rosenberg Zdeněk CZE 1973 Jilemnice
KMJ14 [125] Řehák Ondřej CZE 2004 LSK Lomnice nad Popelkou
KM39 [154] Skokan Jan CZE 1985 Pardubice
KM59 [126] Staněk Dušan CZE 1970 beMANIAX BIKESALON
KM59 [127] STANĚK Tomáš CZE 1970 BAKAKO Nová Paka
KZ Juniorky [128] STAŇKOVÁ Aneta CZE 2004 CK Jihočeské naděje
KMJ14 [129] Sudek Radim CZE 2004 LSK Lomnice nad Popelkou
KM59 [150] Šimek Aleš CZE 1976 Jilemnice
KM59 [133] Šnajdr Jan CZE 1979 LOS ZEWLOS
KM39 [134] Špidlen Jan CZE 1985 Bolava noha
KM59 [130] Štolfa Radim CZE 1973 KAH Vrchlabí
KMJ14 [131] Švandrlík František CZE 2002 BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM
KM39 [132] Tichý Tomáš CZE 1995 Alltraining.cz
KM59 [142] Tomášek Vladimír CZE 1963 Spinning Lomnice
KM59 [162] Trmata Štěpán CZE 1978 Czech Tallboys
KM60+ [140] Vanicek Jaromir CZE 1952 BAKAKO Nová Paka
KM39 [151] Vomáčko Václav CZE 1995 Mitas Cyklohelios
KM39 [148] Zemánek Michal CZE 1994 Vrchlabí