Rohanské stezky 2020

09.08.2020 Lomnice nad Popelkou 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Žáci, žákyně starší celkem: 9, muži : 4, ženy: 5, kluci: 4, holky: 5 [html] [pdf]
Žáci, žákyně mladší celkem: 10, muži : 6, ženy: 4, kluci: 6, holky: 4 [html] [pdf]
Předžáci, předžákyně celkem: 14, muži : 7, ženy: 7, Muži: 7, Ženy: 7 [html] [pdf]
Minižáci, minižákyně celkem: 15, muži : 7, ženy: 8, Muži: 7, Ženy: 8 [html] [pdf]
Děti celkem: 19, muži : 14, ženy: 5, Muži: 14, Ženy: 5 [html] [pdf]
Děti nejmenší celkem: 16, muži : 11, ženy: 5, Muži: 11, Ženy: 5 [html] [pdf]
Dlouhá trasa 47 km / 1230m celkem: 106, muži : 98, ženy: 8, DM29: 16, DM39: 36, DM49: 29, DM50+: 17, DZ39: 8, DZ40+: 0 [html] [pdf]
Krátká trasa 27 km / 690m celkem: 79, muži : 62, ženy: 17, KMJ: 15, KM39: 17, KM59: 24, KM60+: 6, KZ Juniorky: 5, KZ39: 9, KZ40+: 3 [html] [pdf]

výsledková listina Dlouhá trasa 47 km / 1230m

start ~ 11:00:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3
1 1 / DM39 [1] Michal Bubílek 1986 CZE Kross Bikeranch Team 02:10:30.5
2 1 / DM29 [32] Matouš Kozák 1998 CZE Rohozec Amulet team 02:14:31.5 04:01.0
3 1 / DM49 [93] Jan fišnar 1980 CZE TJ Baník Meziboří 02:16:40.8 06:10.3
4 2 / DM29 [2] Zbyněk Růžička 1991 CZE SKI PAUDERA Staré Splavy 02:16:45.6 06:15.1
5 2 / DM39 [47] Tomáš Sládek 1988 CZE HZS Pardubice 02:16:49.2 06:18.7
6 3 / DM29 [102] Sebastian vlček 1994 CZE MONDRAKER Racing team 02:19:14.5 08:44.0
7 4 / DM29 [53] Pavel Šorf 1999 CZE Bike Freaks Holice 02:19:26.7 08:56.2
8 2 / DM49 [95] Jiří Kužel 1979 CZE Czech Tallboys 02:23:38.1 13:07.6
9 3 / DM49 [103] Štěpán trmata 1978 CZE Czech Tallboys 02:25:27.3 14:56.8
10 3 / DM39 [68] Lukáš Drejsl 1986 CZE MONDRAKER Racing team 02:26:18.1 15:47.6
11 5 / DM29 [60] Martin Šubr 1997 CZE Kola Šír Bělohrad 02:26:55.3 16:24.8
12 6 / DM29 [89] Jakub Jirků 1996 CZE MTBS.cz - Kitbike 02:27:10.0 16:39.5
13 7 / DM29 [3] Michal Novák 1991 CZE CSG TRI TEAM 02:27:19.9 16:49.4
14 4 / DM39 [94] Pavel Matocha 1990 CZE Eleven Mercedes Black ET 02:28:48.5 18:18.0
15 8 / DM29 [96] Petr Adámek 1993 CZE Apache Loko Trutnov 02:29:10.2 18:39.7
16 5 / DM39 [17] Martin Fikar 1983 CZE BAKAKO Nová Paka 02:29:24.9 18:54.4
17 4 / DM49 [23] Ondřej Hofman 1979 CZE PRO MUSIC PROLOG BIKE 02:29:27.9 18:57.4
18 6 / DM39 [108] Ota zima 1984 CZE CSG Team 02:30:41.9 20:11.4
19 9 / DM29 [387] Jan Vacek 2000 CZE SPORTICUS team 02:31:22.9 20:52.4
20 5 / DM49 [92] Radek kučera 1972 CZE KSM Hrádek 02:31:58.9 21:28.4
21 7 / DM39 [73] Petr Steiner 1985 CZE Auto I.S.R. 02:32:15.9 21:45.4
22 8 / DM39 [72] Michal štantejský 1984 CZE SAC Špindlerův mlýn 02:32:36.7 22:06.2
23 6 / DM49 [83] Pavel pastrnek 1976 CZE SK SKIVELO neslyšících Olomouc 02:33:03.3 22:32.8
24 7 / DM49 [34] Tomáš Kučera 1977 CZE MONDRAKER Racing team 02:34:38.9 24:08.4
25 8 / DM49 [86] Jan čapek 1973 CZE SK SKIVELO neslyšících Olomouc 02:34:48.5 24:18.0
26 9 / DM39 [109] Jan strakoš 1983 CZE BEKO Bike and Ski Racing Team 02:35:43.7 25:13.2
27 10 / DM29 [59] Martin Voňka 2001 CZE ČKS SKI JILEMNICE 02:36:50.1 26:19.6
28 9 / DM49 [9] Aleš Bílek 1979 CZE Czech Tallboys 02:38:33.2 28:02.7
29 10 / DM39 [70] Jiří Plašil 1983 CZE MARLBORO Gold soft case 02:38:48.3 28:17.8
30 11 / DM29 [63] Lukáš Toman 1991 CZE Carla.kupkolo.cz 02:39:23.9 28:53.4
31 10 / DM49 [104] michal hamouz 1974 CZE benátky nad jizerou 02:40:09.8 29:39.3
32 12 / DM29 [386] david štolba 1991 CZE Ghost 02:41:42.6 31:12.1
33 11 / DM49 [110] David kalina 1974 CZE SKP Maják 02:42:13.9 31:43.4
34 11 / DM39 [106] Tomáš kordík 1986 CZE Praha Kamýk 02:43:15.3 32:44.8
35 1 / DM50+ [99] Pavel Jiřena 1967 CZE AUTHOR masters team 02:44:38.9 34:08.4
36 12 / DM39 [46] Jan Skrbek 1985 CZE Czech Tallboys 02:45:00.2 34:29.7
37 2 / DM50+ [65] Tomas Čada 1964 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 02:46:00.9 35:30.4
38 13 / DM39 [62] Marek Slavíček 1990 CZE KROSS BIKE RANCH TEAM 02:46:05.9 35:35.4
39 14 / DM39 [78] Petr Škoda 1983 CZE INS Atelier Náchod 02:46:41.6 36:11.1
40 12 / DM49 [390] Jaroslav Zelenka 1980 CZE KSM HRÁDEK 02:46:48.0 36:17.5
41 15 / DM39 [85] František kocourek 1983 CZE SK SKIVELO neslyšících Olomouc 02:47:37.0 37:06.5
42 3 / DM50+ [71] Libor hubáček 1962 CZE Praha 5 02:48:09.2 37:38.7
43 13 / DM29 [69] Jan Ramzer 1992 CZE MARLBORO GOLD SOFT CASE 02:48:29.2 37:58.7
44 1 / DZ39 [61] Karolina Bergerová 1992 CZE Carla.Kupkolo.cz 02:49:02.9 38:32.4
45 4 / DM50+ [55] Ireneusz Taraszkiewicz 1967 POL Talvi Sport Szklarska Poreba 02:49:16.7 38:46.2
46 16 / DM39 [38] Jakub Lovecky 1987 CZE Dejwyho horský běh 02:49:24.3 38:53.8
47 17 / DM39 [14] Jakub Čeřovský 1983 CZE Podkrkonošský bajkeři 02:51:21.4 40:50.9
48 13 / DM49 [36] Piotr Kusiak 1978 POL Talvi Sport Szklarska Poreba 02:51:45.8 41:15.3
49 18 / DM39 [58] Vratislav Vojtěch 1982 CZE Železnice 02:53:12.1 42:41.6
50 19 / DM39 [75] Ladislav Kunc 1990 CZE Trutnov 02:53:21.1 42:50.6
51 20 / DM39 [19] Jan Fleischman 1985 CZE Prague 02:55:21.4 44:50.9
52 14 / DM49 [84] david studýnka 1976 CZE SK SKIVELO neslyšících Olomouc 02:55:50.4 45:19.9
53 21 / DM39 [56] Kryštof Touška 1987 CZE CSG TRI TEAM 02:56:27.9 45:57.4
54 15 / DM49 [90] Tomek Studzinski 1975 POL Polanica zdrój 02:57:11.7 46:41.2
55 5 / DM50+ [42] Rudolf Nosek 1970 CZE VELOCENTRUM 02:57:26.9 46:56.4
55 22 / DM39 [43] Jan Novotný 1986 CZE Rohozec Amulet Team 02:57:26.9 46:56.4
57 2 / DZ39 [385] Lenka Fridrichová 1994 CZE GHOST Team 02:57:35.7 47:05.2
58 6 / DM50+ [39] Josef Matějka 1965 CZE VŮNĚ DŘEVA s.r.o. 02:57:53.7 47:23.2
59 23 / DM39 [107] Dušan schmidt 1986 CZE advokatkapraha.eu 02:58:12.1 47:41.6
60 24 / DM39 [24] Jakub Hromádko 1988 CZE BAKAKO Nová Paka 02:59:25.4 48:54.9
61 25 / DM39 [64] Václav Haman 1981 CZE ČKS SKI Jilemnice 03:00:01.5 49:31.0
62 7 / DM50+ [37] Martin Lédr 1970 CZE Hradec Králové 03:00:34.9 50:04.4
63 3 / DZ39 [15] Aneta Drobníková 1987 CZE ČKS SKI JILEMNICE 03:01:35.1 51:04.6
64 26 / DM39 [388] Tomáš Kuřík 1985 CZE Podkrkonoští bikeři 03:01:35.9 51:05.4
65 27 / DM39 [54] František Šourek 1982 CZE NKT KABLO 03:02:52.1 52:21.6
66 28 / DM39 [41] Michal Nevařil 1983 CZE Rynoltice 03:03:21.6 52:51.1
67 16 / DM49 [281] Zbyněk urban 1972 CZE ENJOY RIDING TEAM 03:04:00.0 53:29.5
68 4 / DZ39 [111] andrea maťhová 1997 CZE Ghost Team 03:04:32.0 54:01.5
69 17 / DM49 [26] Zdeněk Ježek 1973 CZE BAKAKO Nová Paka 03:08:31.7 58:01.2
70 8 / DM50+ [18] Aleš Flégl 1963 CZE CTM SILVINI R2 Sport 03:09:44.9 59:14.4
71 18 / DM49 [35] Tomáš Kučera 1977 CZE Kytín 03:10:17.8 59:47.3
72 5 / DZ39 [105] Jana Adámková 1996 CZE Apache Loko Trutnov 03:10:55.5 01:00:25.0
73 29 / DM39 [6] Martin Kupka 1982 CZE Kola Šír Lázně Bělohrad 03:11:50.0 01:01:19.5
74 9 / DM50+ [45] David PERGNER 1969 CZE RACING TEAM JIČÍN 03:13:15.5 01:02:45.0
75 19 / DM49 [20] Marek Foltýn st. 1974 CZE BAKAKO Nová Paka 03:13:45.7 01:03:15.2
76 20 / DM49 [49] Aleš Šimek 1976 CZE Jilemnice 03:15:48.0 01:05:17.5
77 14 / DM29 [16] Martin Durych 1994 CZE Dukla Praha MP 03:19:58.5 01:09:28.0
78 6 / DZ39 [97] Vendula Navrátilová 1993 CZE GHOST team 03:20:09.4 01:09:38.9
79 21 / DM49 [8] Pavel Bernat 1976 CZE LSK Lomnice nad Popelkou 03:24:05.3 01:13:34.8
80 22 / DM49 [5] Jiří Bajer 1980 CZE BAKAKO Nová Paka 03:29:07.3 01:18:36.8
81 23 / DM49 [80] pavel miškov 1976 CZE Tranetechnologies 03:31:45.4 01:21:14.9
82 24 / DM49 [44] Martin Peca 1973 CZE Kola Šír Bělohrad 03:38:07.3 01:27:36.8
83 10 / DM50+ [52] Miroslav Šolc 1964 CZE Spinning Lomnice 03:40:02.7 01:29:32.2
84 30 / DM39 [91] Martin štros 1983 CZE NKT Kablo cycling team 03:40:48.7 01:30:18.2
85 7 / DZ39 [10] Natália Blanárová 1990 SVK Sokol Nové Město nad Metují 03:47:13.1 01:36:42.6
86 25 / DM49 [48] Josef Slavík 1976 CZE CFL- Cycling for life 03:49:12.3 01:38:41.8
87 11 / DM50+ [98] Arnošt Bernard 1961 CZE Kola Šír Bělohrad 03:56:59.8 01:46:29.3
88 12 / DM50+ [74] Jaroslav Tomeš 1951 CZE LSK Lomnice 04:06:45.9 01:56:15.4
89 31 / DM39 [40] Ondřej Mikuláš 1990 CZE Dlouhá Třebová 04:16:43.7 02:06:13.2
90 8 / DZ39 [66] Magdaléna Šulcová 1985 CZE Lomnice Nad Popelkou 04:27:06.6 02:16:36.1
DNF / DM39 [11] Tomáš Bouda 1990 CZE Kross Bikeranch Team
DNF / DM39 [82] Lumir Vaszily 1986 CZE SK SKIVELO neslyšících Olomouc
DNF / DM50+ [88] Aleš prokůpek 1966 CZE ČKS SKI JILEMNICE
DNF / DM49 [67] Tomáš Rudolf 1977 CZE Wikov Hronov
DNF / DM50+ [13] Zdeněk Červinka 1964 CZE BIKESTARS VRCHLABÍ
DNF / DM39 [7] Štěpán Bejr 1987 CZE Náchod
DNF / DM29 [81] Michal swárovský 1998 CZE ZPcyklo PROOFY Corratec team
DNF / DM50+ [28] Petr Kauška 1966 CZE MTB Team Hodkovice nad Mohelkou
DNF / DM39 [101] Pavel kolda 1990 CZE BAKAKO Nová Paka
DNF / DM50+ [50] Jiří Šimůnek 1969 CZE BOS team
DNF / DM50+ [87] Jaroslav vondrouš 1952 CZE SK SKIVELO neslyšících Olomouc
DNF / DM49 [100] Milan Podzimek 1975 CZE Cyklo klub Jičín
DNF / DM29 [77] Zbyněk Richter 1991 CZE GHOST team
DNF / DM39 [79] Filip Ptáčník 1981 CZE C.K. BICISPORT
DNF / DM49 [29] Petr Klein 1973 CZE Podhorní Újezd
DNF / DM49 [389] David Kaňka 1979 CZE Kozojedy