Terénní triatlon Hradec Králové

30.07.2017 Hradec Králové, areál Biřička

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Xterra MINI celkem: 11, muži : 6, ženy: 5, Muži: 6, Ženy: 5 zeleznicar [html] [pdf]
Xterra KIDS (0/1.5/0.5) celkem: 13, muži : 5, ženy: 8, Muži: 5, Ženy: 8 zeleznicar [html] [pdf]
EASY triatlon (150/5/1.5) celkem: 55, muži : 30, ženy: 25, Junioři: 9, M35: 8, M36: 13, Juniorky: 9, Z35: 8, Z36: 8 zeleznicar [html] [pdf]
hlavni zavod (400/19/4) celkem: 191, muži : 158, ženy: 33, M1: 9, M3: 81, M4: 0, Z4: 50, M5: 21, Z1: 4, Z3: 22, Z5: 4 zeleznicar [html] [pdf]
štafety (dvou- či tříčlenné) celkem: 5, muži : 4, ženy: 1, Muži: 4, Ženy: 1 zeleznicar [html] [pdf]

startovní listina Xterra MINI

start ~ 10:14:00 , 2011 a mladší , přihlášeno: 11 účastníků ( 6 mužů, 5 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
Ženy [1246] Dusová Veronika CZE 2011
Muži [1279] Husák Matýsek CZE 2012 MTBO Hradec Králové
Ženy [1250] Kastherová Dorota CZE 2012
Muži [1273] Krátký Vojta CZE 2011 Horní Ředice
Muži [1242] Macháček jakub CZE 2012 Hradec králové
Ženy [1241] Macháčková Lucie CZE 2011 Hradec Králové
Ženy [1275] Melzerová Andrea CZE 2012 HK
Muži [1258] Pavlík Tomáš CZE 2013 TJ Sokol Jamné nad Orlicí
Muži [1265] Sebastian Pacheco CZE 2012
Ženy [1271] Šebková Linda CZE 2012 Mk
Muži [1277] Váňa Jan CZE 2013 Nechanice

startovní listina Xterra KIDS (0/1.5/0.5)

start ~ 10:27:00 , 2005 - 2010 , přihlášeno: 13 účastníků ( 5 mužů, 8 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
Muži [1270] čech Vítek CZE 2010 Plzeň
Ženy [1261] Čechová Martina CZE 2007 Hradec Králové
Ženy [1260] Čechová Monika CZE 2009 Hradec Králové
Muži [1243] Dědek Tadeáš CZE 2009 Praskačka
Muži [1245] Dus Matěj CZE 2009 HK
Muži [1266] Kareš Matouš CZE 2008
Ženy [1249] Kastherová Barbora CZE 2007
Ženy [1248] Kopáčová Veronika CZE 2009
Ženy [1254] Koptíková Kristýna CZE 2009
Ženy [1272] Krátká Zuzka CZE 2008 ** Zuzka **
Ženy [1259] Linderová Anna CZE 2008 Vysoké nad Labem
Ženy [1251] Novotná Dorota CZE 2009
Muži [1264] Raim Ladislav CZE 2009 Nový Hradec

startovní listina EASY triatlon (150/5/1.5)

start ~ 11:30:00 , bez omezení věku , přihlášeno: 55 účastníků ( 30 mužů, 25 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
Z35 [1205] Brázdová Petra CZE 1991
Z36 [1263] Čechová Iva CZE 1975 Magistrát města Hradec Králové
Z36 [1288] Čechová Linda CZE 1976 Plzeň
Z35 [1206] Černá Denisa CZE 1986
M36 [1207] Eliášek Jiří CZE 1969 Kobra
M35 [1296] Enoch Petr CZE 1987
Z36 [1208] Grinac Gabriela CZE 1980
Junioři [1209] Hanyk Michal CZE 2002 LO Sokol Jablonec nad Jizerou
Junioři [1210] Hanyk Roman CZE 2004 LO Sokol Jablonec nad Jizerou
M36 [ ] Hudač Martin CZE 1980
Junioři [1211] Chaloupský Jakub CZE 2003 OK 99 Hradec Králové
Junioři [1212] Jadrný Tomáš CZE 2004 Iscarex Junior team Česká Třebová
Juniorky [1213] Jeřábková Vanda CZE 2000 Sportstyl
Z36 [1214] Kalinová Dita CZE 1972
Juniorky [1215] Kalinová Michaela CZE 2007
M36 [1133] Klusoň Oldřich CZE 1980
M35 [1216] Kollár Jan CZE 1991 Racing Olešná
M36 [1217] Kopáč Kamil CZE 1977 Individuální
Juniorky [1218] Kopáčová Marie CZE 2005 PK Pardubice
Junioři [1219] Koptík Jiří CZE 2008
Z36 [1220] Koptíková Lucie CZE 1981
Z35 [1221] Koskova Lucie CZE 1991
M35 [1222] Krátký Martin CZE 1984 RunSport Team
Junioři [1127] Krátký Vojta CZE 2011 Bike Freaks Holice
Juniorky [1223] Kuchařová Karolína CZE 2004 Triatlon Plzeň
M36 [1262] Mader Jan CZE 1971 Labe Tri Club HK
M35 [1295] Merganc Martin CZE 1982 HK
Junioři [1224] Mrňávek Martin CZE 2003 Sportstyl
M36 [1071] Oliva Radim CZE 1975 CrossFit Pardubice
M36 [1225] Oliva Radim CZE 1975 CrossFit Pardubice
Juniorky [1267] Pacheco Žofie CZE 2009
M35 [1226] Pajer Ondřej CZE 1989 individuální
Junioři [1227] Pašta Pavel CZE 2002
M35 [1228] Paul Zdeněk CZE 1991
M36 [1281] Pavel Tomáš CZE 1976
Juniorky [1229] Pitrmanová Eliška CZE 2007 SCHK
Z36 [1299] Příhovová Pavlína CZE 1979
Juniorky [1291] Puchernová Tereza CZE 2003 Pardubice
M36 [1297] Raim Ladislav CZE 1964 Nový HK
Z35 [1230] Romančáková Jitka CZE 1991
Z35 [1231] Skolková Andrea CZE 1996 Pandy Team
M35 [1247] Sobotka Lukáš CZE 1984 Praha 4
Junioři [1232] Steklý František CZE 2003
M35 [1285] Stohwasser Petr CZE 1982 Hradec Králové
M36 [1233] Stohwasser Richard CZE 1955 JK-cyklo
Z36 [1234] Surduková Katka CZE 1974
M36 [1235] Svatoš Vladimír CZE 1963 AUTOMAX
M36 [1103] Svoboda Daniel CZE 1974 TEAM 2012
M36 [1236] Svoboda Daniel CZE 1974 TEAM 2012
Z36 [1252] Svobodová Marcela CZE 1968 Praha 5
Z35 [1287] Šebková MARIE CZE 1983
Juniorky [1237] ŠIMŮNKOVÁ Kateřina CZE 1998 SIMUNEK FAMILY
Z35 [1238] Štěpanovská Eva CZE 1994 Polanský Bike and Run
Juniorky [1240] Trojanová Viktorka CZE 2008 Pardubice
Z35 [1284] Volfová Aneta CZE 1982 Family team Hlinsko

startovní listina hlavni zavod (400/19/4)

start ~ 13:00:00 , bez omezení věku , přihlášeno: 191 účastníků ( 158 mužů, 33 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
Z4 [1001] Antoš Jan CZE 1974 Praha
M5 [1002] Aur Zdeněk CZE 1953 VK Slavia Hradec Králové
M3 [1003] Bahník Ondřej CZE 1981 IMIN
Z3 [1134] Bánová Tereza CZE 1991 Trutnov
Z5 zeleznicar [1136] Bartošová Květoslava CZE 1965 Železničáři
M3 [1155] Bednarský Vojtěch CZE 1997 TNF bike team
M1 [1268] Bechyňa Štěpán CZE 1998
Z4 [1004] Beňo Richard CZE 1968
M3 [1149] Berka Martin CZE 1987
M3 [1005] Bořil Jan CZE 1989 AC Rozdělov
M3 [1006] Březina Anton CZE 1980
M5 [1007] Bulava František CZE 1966 TT LOKO Beroun
Z3 [1150] Cahlová Blanka CZE 1990
Z4 [1009] Černý Lukáš CZE 1974 BorderGuards ŽACLÉŘ
Z4 zeleznicar [1010] Daniel Kouřil CZE 1971 Železničáři
Z4 [1011] David Pavel CZE 1972 Nymburk
M5 [1012] Dlabka Ludvík CZE 1960 3D Fitness RT
M3 [1013] Dlabka Ondřej CZE 1985 Harrisarts tattoo
M5 [1014] Dolanský Pavel CZE 1965 Hobýci
Z5 zeleznicar [1015] Eva Cupalová CZE 1947 Železničáři
Z3 [ ] Fadljevičová Kateřina CZE 1979
M3 [1017] Felkl Miloslav CZE 1981
M5 [1018] Fiala Aleš CZE 1966 SK Slavia Praha
M3 [1019] Fiala Karel CZE 1979
Z4 [ ] Filipová Ivana CZE 1973
Z1 [ ] Filipová Tereza CZE 2000 Snowrockets
Z3 [1022] Flejberkova Monika CZE 1994
M3 [1023] Frolík Michal CZE 1983 SWcontrol
M5 [1024] Fulka Jiří CZE 1960 REDPOiNT-ELEVEN TEAM
M1 [1026] Hájek Ondřej CZE 2004 TJ Sokol Malšova Lhota
Z4 [1025] Hájek Tomáš CZE 1974 Malšova lhota
M3 [1131] Hanslián Filip CZE 1987 Moutaintime Felt Aropec
Z3 [1156] Havlíková Tereza CZE 1980 Body ID
M3 [1158] Hladík Martin CZE 1984
M3 [1143] Hlušek Jaroslav CZE 1986
M5 [1027] Hofman Oldřich CZE 1963 Triklub Dobruška
Z4 [1028] Horník Jan CZE 1971 DTJ Běleč nad Orlicí
M3 [1166] Hornych Vena CZE 1978 Kupkolo MTB Trilogy
M3 [1029] Hošek Ondřej CZE 1979 Lokomotiva Strašnice
M3 [1030] Hrbek Pavel CZE 1984 Coyotes
M3 [1274] Hudač Martin CZE 1984
M3 [1031] Hůlka David CZE 1991
Z4 [1032] Hylmar Jaroslav CZE 1974
Z1 [1033] Chaloupská Barbora CZE 1999 OK 99 Hradec Králové
Z4 [1034] Chaloupský David CZE 1971 Hradec Králové
Z4 [1035] Jadrný Lubomír CZE 1973 ISCAREX team Česká Třebová
M3 zeleznicar [1036] Jan Svoboda CZE 1983 Železničáři
M3 [1160] Janda Martin CZE 1980 KOB Dobruška
M3 [1037] Janeba Jiří CZE 1980 MAJK
M3 [1146] Jaroš Jakub CZE 1985 Rockmachine-Cyklomax
Z4 [1038] Ježek Petr CZE 1977 IAMX
M3 [1039] Jindra David CZE 1992 TSK PRAHA
M1 [1041] Jirásko Josef CZE 2001 SK SRCH
Z4 [1040] Jirásko Lubomír CZE 1971 Srch
M5 zeleznicar [1042] Jiří Beneš CZE 1966 Železničáři
M5 zeleznicar [1043] Jiří Martinák CZE 1960 Železničáři
Z5 [1044] Jonášová Zdena CZE 1964 Hradecký spinning klub
Z3 [1164] Kamila Netíková CZE 1990
Z3 [1164] Kamila Netíková CZE 1990
Z3 [1045] Karásková Tereza CZE 1989
M3 [1046] Kijonka Jakub CZE 1987
M3 [1047] Koníř Zdeněk CZE 1987 Heřmanův Městec
M3 [1048] Koptík Jiří CZE 1982
M5 [1049] Kordík Martin CZE 1964
M3 [1289] Kosička Lubor CZE 1984 Cyklovrakoviště
Z4 [1145] Kouřilová Veronika CZE 1975
M5 [1298] Králík Michal CZE 1962 Hradec Králové
M5 [1141] Krátký Miroslav CZE 1965
Z4 [1293] Kratochvíl Ladislav CZE 1970 Pardubice
M5 [1050] Krutílek Marek CZE 1965 TT Pardubice
Z4 [1051] Kružík Jan CZE 1975 Kolín
Z4 [1129] Kružík Jan CZE 1975 Kolín
Z4 [1051] Kružík Jan CZE 1975 Kolín
Z4 [1129] Kružík Jan CZE 1975 Kolín
M3 [1052] Krysta Michal CZE 1984 KILPI RACING TEAM
M3 [1053] Kuba Jiří CZE 1980 Smrkáči
M3 [1152] Kučera Pavel CZE 1985 Pardubice
Z1 [1054] Kunová Laura CZE 2003 SCHK
Z3 [1269] Litomská Dominika CZE 1979
Z4 zeleznicar [1055] Lubomír Čapek CZE 1974 Železničáři
M3 zeleznicar [1056] Luboš Verner CZE 1979 Železničáři
M3 [1057] Lukeš Ondřej CZE 1982 Cyklostředa
Z4 [1058] Macháček Jiří CZE 1976 HO Stěžery
M3 [1059] Machata Tomáš CZE 1987
M5 [1126] Malý Ondra CZE 1966 CIRK Laputyza
M3 zeleznicar [1060] Marcel Ludwig CZE 1989 Železničáři
M3 zeleznicar [1061] Martin Janák CZE 1985 Železničáři
M5 zeleznicar [1062] Martin Marinov CZE 1967 Železničáři
M3 [1063] Matera Tomáš CZE 1989 KILPI RACING TEAM
M3 zeleznicar [1064] Michal Dařílek CZE 1978 Železničáři
M5 zeleznicar [1065] Milan Verner CZE 1950 Železničáři
Z4 zeleznicar [1066] Miroslav Hnát CZE 1971 Železničáři
Z4 [1067] Mlíka Radek CZE 1974
Z4 [1068] Moník Petr CZE 1977 UHHK
M3 [1069] Mynář Marian CZE 1988 DEX team
M3 [1165] Netík Lukáš CZE 1988 SK RN Hradec Králové
M3 zeleznicar [1137] Nevečeřal Lukáš CZE 1979 Železničáři
M1 [1070] Nosek Filip CZE 1998
Z4 [1162] Novák Jan CZE 1977 SPORT ALBI
Z4 [1971] Novotný Jiří CZE 1971 Srch
M3 [1290] Novotný Tomáš CZE 1981 Praha
Z4 [1157] Obr Tomáš CZE 1977 Body ID
Z4 [1071] Oliva Radim CZE 1975 CrossFit Pardubice
Z4 [1225] Oliva Radim CZE 1975 CrossFit Pardubice
Z4 zeleznicar [1072] Ondřej Šmehlík CZE 1977 Železničáři
Z3 [1073] Ožanová Jana CZE 1982
M5 [1074] Pacina Jan CZE 1966 Triade Děčín
Z4 [ ] Palíšek Ladislav CZE 1970 Pardubice
M3 [1294] Palíšek Zdeněk CZE 1980 České Budějovice
M3 [1292] Pance Albert CZE 1983 Cyklo-středa
M3 [1147] Paser Ondřej CZE 1989
Z3 [1075] Paulusová Lucie CZE 1994
M5 zeleznicar [1076] Pavel Hamerník CZE 1949 Železničáři
M3 [1255] Pavlik Jan CZE 1981 TJ Sokol Jamné nad Orlicí
M3 [1077] Pavlík Lukáš CZE 1989
M5 [1078] Pavlík Miroslav CZE 1964 MOUNTAINTIME Felt Aropec
Z3 [1079] Pilná Petra CZE 1996
M3 [1080] Piloušek Michal CZE 1989 Hus Muž team
Z1 [1081] Pitrmanová Kateřina CZE 2004 SCHK
M3 [1082] Pleskot Ondřej CZE 1984 HOPardubice
M3 [1083] Počekajlo Václav CZE 1987 Triatlon Trutnov
M3 [1282] Polák Miloš CZE 1979
M3 [1084] Portyš Jakub CZE 1987 Pardubice
Z4 [1085] Pospíšil Vladimír CZE 1977
M1 [1086] Prášek Adam CZE 1999 ČKS SKI Jilemnice
Z4 [1138] Procházka Roman CZE 1973 VPP team
Z4 [1087] Průšová Iva CZE 1973
M3 [1190] Ptáček Josef CZE 1980 IMIN
M3 [1088] Puhlovský Michal CZE 1983 FCNHK
Z4 [1089] Rada Jan CZE 1977 KC KUTNÁ HORA
M3 [1090] Rada Zdeněk CZE 1984
Z4 zeleznicar [1091] Radek Kalita CZE 1969 Železničáři
M3 [1092] Rak Tomáš CZE 1991
Z4 [1093] Ritter Tomáš CZE 1973 Run4Fun
Z3 [1257] Roubalová Markéta CZE 1994 SK Kola VÍŠEK
Z3 [1094] Rudolfová Tereza CZE 1989 Salomon | Suunto | Lawi
M1 [1148] Rypl Martin CZE 1998 SK Nové Město nad Metují
M3 [1130] Ryška Marek CZE 1996 Moutaintime Felt Aropec
M1 [1095] Ryzák David CZE 1999 Trutnov
Z4 [1153] Segeth Josef CZE 1971
M3 [1096] Skalka Jakub CZE 1991
Z3 [1097] Skupieňová Kristýna CZE 1989 Rocktechnik tt
M3 [1256] Slavata Tomáš CZE 1980 Author
M3 [1098] Snopko David CZE 1982 SHYBUJ.CZ
Z4 [1099] Steklý Petr CZE 1974 Hradec Králové
M3 [1100] Strnad Tomáš CZE 1993 TEAM KSM HRÁDEK
Z3 [1101] Strnadová Kateřina CZE 1991 Eleven Mercedes Mitas
M3 [1102] Subrt Pavel CZE 1984 Cyklostředa
M3 [1280] Suk Petr CZE 1996 Pandy Team
Z4 [1103] Svoboda Daniel CZE 1974 TEAM 2012
Z4 [1236] Svoboda Daniel CZE 1974 TEAM 2012
M5 [1253] Svoboda Jiří CZE 1966 CYKLOADAM RACING
Z3 [1104] Svobodová Petra CZE 1992
Z4 [1286] Šebek Dalibor CZE 1975
Z3 [1105] Šejvlová Vlasta CZE 1980 Třebechovice
M3 [1283] Šidlichovský Jakub CZE 1988 FHCT
M3 [1106] Štusák Filip CZE 1981
M3 [1107] ŠULC Martin CZE 1981 MC Převozníček
M5 [1139] Švejda Jan CZE 1964
M3 [1142] Taichman Jiří CZE 1989
Z3 zeleznicar [1108] Tereza Gojná CZE 1990 Železničáři
Z4 zeleznicar [1110] Tomáš Nádvorník CZE 1968 Železničáři
Z4 [1109] Tomáš Zdeněk CZE 1971 Býšť
M3 [1111] Tomeš Michal CZE 1987
Z4 [1112] Trčka Jan CZE 1968
M3 [1113] Trenda Filip CZE 1995 Silvini Madshus Team
M3 [1140] Triatlet Neznamy CZE 1980
M3 [1151] Triatlet Neznamy CZE 1980
M3 [1135] Triatlet Neznamy CZE 1980
M3 [1159] Triatlet Neznamy CZE 1980
M3 [ ] Triatlet Neznamy CZE 1980
M3 [1163] Triatlet Neznamy CZE 1980
M3 [1016] Triatlet Neznamy CZE 1980
M1 [1244] Trojan Matouš CZE 2000
M3 [1114] Tuček Pavel CZE 1985 všechno vpravo
Z4 [1115] Turyna Miroslav CZE 1968
M3 [1116] Vacek Radek CZE 1996 Individuální
M3 [1117] Válek Václav CZE 1980 Roztoky
Z4 zeleznicar [1161] Vanický Pavel CZE 1971 Železničáři
Z3 [1276] Váňová Jana CZE 1980
M3 [1118] Vidner Štěpán CZE 1985 TSK PRAHA
Z3 [1132] Víchová Eva CZE 1982
M3 [1119] Vlasák Martin CZE 1989 The Last of Us
Z3 [1121] Vojtková Jitka CZE 1985
Z5 [1120] Vojtková Marie CZE 1961
M1 [1123] Zamazal Oliver CZE 2002 MOUNTAINTIME Felt Aropec
Z4 [1122] Zamazal Patrik CZE 1972 MOUNTAINTIME Felt Aropec
M3 [1144] Zavodnik Neznamy CZE 1980
Z4 zeleznicar [1124] Zdeněk Česák CZE 1968 Železničáři
Z4 zeleznicar [1125] Zdeněk Doležal CZE 1974 Železničáři
M3 [1278] Zeman Daniel CZE 1983 www.zdraveusmevy.cz

startovní listina štafety (dvou- či tříčlenné)

start ~ 13:00:00 , bez omezení věku , přihlášeno: 5 účastníků ( 4 mužů, 1 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
Muži [1201] J. Nápravník V. Šolc P. Bezděk CZE 1986 Rtyně v Podkrkonoší
Muži [1128] Kraus * Jiří CZE 1965
Muži [1202] Lukáš Martin L. Drejsl CZE 1986
Muži [1203] Oldřich Schejbal Petr Kučera CZE 1988
Ženy [1204] P. Vaněk K a K, Bergerovy CZE 1992 CK Carla.Kupkolo.cz DK n.L.