Terénní triatlon Hradec Králové

30.07.2017 Hradec Králové, areál Biřička

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Xterra MINI celkem: 11, muži : 6, ženy: 5, Muži: 6, Ženy: 5 zeleznicar [html] [pdf]
Xterra KIDS (0/1.5/0.5) celkem: 13, muži : 5, ženy: 8, Muži: 5, Ženy: 8 zeleznicar [html] [pdf]
EASY triatlon (150/5/1.5) celkem: 55, muži : 30, ženy: 25, Junioři: 9, M35: 8, M36: 13, Juniorky: 9, Z35: 8, Z36: 8 zeleznicar [html] [pdf]
hlavni zavod (400/19/4) celkem: 191, muži : 158, ženy: 33, M1: 9, M3: 81, M4: 0, Z4: 50, M5: 21, Z1: 4, Z3: 22, Z5: 4 zeleznicar [html] [pdf]
štafety (dvou- či tříčlenné) celkem: 5, muži : 4, ženy: 1, Muži: 4, Ženy: 1 zeleznicar [html] [pdf]

startovní listina hlavni zavod (400/19/4)

start ~ 13:00:00 , bez omezení věku , přihlášeno: 191 účastníků ( 158 mužů, 33 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
M3 [1003] Bahník Ondřej CZE 1981 IMIN
M3 [1155] Bednarský Vojtěch CZE 1997 TNF bike team
M3 [1149] Berka Martin CZE 1987
M3 [1005] Bořil Jan CZE 1989 AC Rozdělov
M3 [1006] Březina Anton CZE 1980
M3 [1013] Dlabka Ondřej CZE 1985 Harrisarts tattoo
M3 [1017] Felkl Miloslav CZE 1981
M3 [1019] Fiala Karel CZE 1979
M3 [1023] Frolík Michal CZE 1983 SWcontrol
M3 [1131] Hanslián Filip CZE 1987 Moutaintime Felt Aropec
M3 [1158] Hladík Martin CZE 1984
M3 [1143] Hlušek Jaroslav CZE 1986
M3 [1166] Hornych Vena CZE 1978 Kupkolo MTB Trilogy
M3 [1029] Hošek Ondřej CZE 1979 Lokomotiva Strašnice
M3 [1030] Hrbek Pavel CZE 1984 Coyotes
M3 [1274] Hudač Martin CZE 1984
M3 [1031] Hůlka David CZE 1991
M3 zeleznicar [1036] Jan Svoboda CZE 1983 Železničáři
M3 [1160] Janda Martin CZE 1980 KOB Dobruška
M3 [1037] Janeba Jiří CZE 1980 MAJK
M3 [1146] Jaroš Jakub CZE 1985 Rockmachine-Cyklomax
M3 [1039] Jindra David CZE 1992 TSK PRAHA
M3 [1046] Kijonka Jakub CZE 1987
M3 [1047] Koníř Zdeněk CZE 1987 Heřmanův Městec
M3 [1048] Koptík Jiří CZE 1982
M3 [1289] Kosička Lubor CZE 1984 Cyklovrakoviště
M3 [1052] Krysta Michal CZE 1984 KILPI RACING TEAM
M3 [1053] Kuba Jiří CZE 1980 Smrkáči
M3 [1152] Kučera Pavel CZE 1985 Pardubice
M3 zeleznicar [1056] Luboš Verner CZE 1979 Železničáři
M3 [1057] Lukeš Ondřej CZE 1982 Cyklostředa
M3 [1059] Machata Tomáš CZE 1987
M3 zeleznicar [1060] Marcel Ludwig CZE 1989 Železničáři
M3 zeleznicar [1061] Martin Janák CZE 1985 Železničáři
M3 [1063] Matera Tomáš CZE 1989 KILPI RACING TEAM
M3 zeleznicar [1064] Michal Dařílek CZE 1978 Železničáři
M3 [1069] Mynář Marian CZE 1988 DEX team
M3 [1165] Netík Lukáš CZE 1988 SK RN Hradec Králové
M3 zeleznicar [1137] Nevečeřal Lukáš CZE 1979 Železničáři
M3 [1290] Novotný Tomáš CZE 1981 Praha
M3 [1294] Palíšek Zdeněk CZE 1980 České Budějovice
M3 [1292] Pance Albert CZE 1983 Cyklo-středa
M3 [1147] Paser Ondřej CZE 1989
M3 [1255] Pavlik Jan CZE 1981 TJ Sokol Jamné nad Orlicí
M3 [1077] Pavlík Lukáš CZE 1989
M3 [1080] Piloušek Michal CZE 1989 Hus Muž team
M3 [1082] Pleskot Ondřej CZE 1984 HOPardubice
M3 [1083] Počekajlo Václav CZE 1987 Triatlon Trutnov
M3 [1282] Polák Miloš CZE 1979
M3 [1084] Portyš Jakub CZE 1987 Pardubice
M3 [1190] Ptáček Josef CZE 1980 IMIN
M3 [1088] Puhlovský Michal CZE 1983 FCNHK
M3 [1090] Rada Zdeněk CZE 1984
M3 [1092] Rak Tomáš CZE 1991
M3 [1130] Ryška Marek CZE 1996 Moutaintime Felt Aropec
M3 [1096] Skalka Jakub CZE 1991
M3 [1256] Slavata Tomáš CZE 1980 Author
M3 [1098] Snopko David CZE 1982 SHYBUJ.CZ
M3 [1100] Strnad Tomáš CZE 1993 TEAM KSM HRÁDEK
M3 [1102] Subrt Pavel CZE 1984 Cyklostředa
M3 [1280] Suk Petr CZE 1996 Pandy Team
M3 [1283] Šidlichovský Jakub CZE 1988 FHCT
M3 [1106] Štusák Filip CZE 1981
M3 [1107] ŠULC Martin CZE 1981 MC Převozníček
M3 [1142] Taichman Jiří CZE 1989
M3 [1111] Tomeš Michal CZE 1987
M3 [1113] Trenda Filip CZE 1995 Silvini Madshus Team
M3 [1140] Triatlet Neznamy CZE 1980
M3 [1151] Triatlet Neznamy CZE 1980
M3 [1135] Triatlet Neznamy CZE 1980
M3 [1159] Triatlet Neznamy CZE 1980
M3 [ ] Triatlet Neznamy CZE 1980
M3 [1163] Triatlet Neznamy CZE 1980
M3 [1016] Triatlet Neznamy CZE 1980
M3 [1114] Tuček Pavel CZE 1985 všechno vpravo
M3 [1116] Vacek Radek CZE 1996 Individuální
M3 [1117] Válek Václav CZE 1980 Roztoky
M3 [1118] Vidner Štěpán CZE 1985 TSK PRAHA
M3 [1119] Vlasák Martin CZE 1989 The Last of Us
M3 [1144] Zavodnik Neznamy CZE 1980
M3 [1278] Zeman Daniel CZE 1983 www.zdraveusmevy.cz