běh

výsledky

OlfinCar Trutnovský půlmaraton

26.06.2022 Trutnov 

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

1/2 Maraton celkem: 76, muži : 60, ženy: 16, M18+: 10, M30+: 14, M40+: 26, M50+: 10, M60+: 0, Z18+: 2, Z30+: 6, Z40+: 4, Z50+: 4, Z60+: 0 [html] [pdf] [csv]

výsledková listina 1/2 Maraton

start ~ 12:00:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4
1 1 / M30+ [21] Marek Fajstavr 1988 CZE Trutnov Horní Staré Město 01:21:35.5 19:20.0 (3) 39:46.4 (2) 01:00:36.5 (2)
2 1 / M40+ [27] Tomáš Hak 1978 CZE Vítězná - Huntířov 01:24:44.9 03:09.4 19:29.9 (4) 40:02.8 (3) 01:02:05.6 (3)
3 2 / M40+ [45] Jan Malý 1973 CZE Eleven Run Team 01:28:49.5 07:14.0 19:42.2 (5) 41:15.4 (4) 01:04:30.4 (4)
4 3 / M40+ [68] Michal Vojtěch 1977 CZE Trutnov 01:29:17.6 07:42.1 21:57.4 (10) 44:35.3 (8) 01:07:10.4 (7)
5 4 / M40+ [15] Lukáš Bárta 1981 CZE SK BP Lumen Úpice 01:29:49.1 08:13.6 21:27.9 (8) 43:49.5 (6) 01:07:13.5 (8)
6 2 / M30+ [13] Michal Balcar 1985 CZE Maro 01:30:49.7 09:14.2 20:48.5 (6) 42:32.9 (5) 01:05:30.4 (5)
7 5 / M40+ [24] Ján Gogola 1977 SVK Imeľ 01:30:54.6 09:19.1 21:26.9 (7) 43:59.2 (7) 01:07:09.7 (6)
8 1 / M18+ [2] Ondřej Hejna 2002 CZE TJ MARATONSTAV ÚPICE 01:31:00.1 09:24.6 23:24.6 (19) 46:32.9 (9) 01:09:10.1 (9)
9 6 / M40+ [40] Luboš Kosek 1979 CZE Hostinné 01:33:46.0 12:10.5 22:36.4 (15) 46:41.0 (12) 01:10:25.9 (11)
10 3 / M30+ [36] Vojtěch Hulík 1987 CZE HTW 01:34:13.9 12:38.4 22:33.7 (12) 46:39.2 (11) 01:10:19.0 (10)
11 4 / M30+ [28] Tomáš Hanuš 1989 CZE Trutnov 01:37:06.4 15:30.9 23:23.8 (18) 47:11.2 (15) 01:12:07.8 (12)
12 7 / M40+ [75] Radomír Kirsch 1975 CZE Triatlon Team Loko Trutnov 01:37:35.8 16:00.3 23:24.9 (20) 48:04.9 (17) 01:13:00.6 (16)
13 1 / Z30+ [81] Milena Štolfová 1986 CZE Trutnov 01:39:56.6 18:21.1 22:54.3 (16) 46:51.8 (14) 01:12:29.3 (13)
14 2 / M18+ [54] Tomáš Říha 1995 CZE Hvězda Pardubice 01:40:18.5 18:43.0 21:56.6 (9) 46:38.9 (10) 01:12:46.7 (14)
15 1 / Z18+ [80] Ema Pradeová 2008 CZE Liberec 01:40:28.6 18:53.1 22:34.6 (13) 47:57.7 (16) 01:14:37.7 (17)
16 2 / Z30+ [52] Pavlína Petrovová 1983 CZE Trutnov 01:40:30.1 18:54.6 22:35.8 (14) 46:49.9 (13) 01:12:59.8 (15)
17 8 / M40+ [78] Jan Dufek 1977 CZE Velké Svatoňovice 01:41:15.8 19:40.3 23:32.8 (23) 48:34.5 (19) 01:14:39.6 (18)
18 9 / M40+ [90] David Parák 1979 CZE Svitavy-Lačnov 01:41:33.7 19:58.2 24:10.2 (32) 49:48.7 (25) 01:15:59.1 (21)
18 3 / M18+ [34] Adam Hošek 2007 CZE Trutnov 01:41:33.7 19:58.2 26:09.2 (53) 52:29.7 (44) 01:16:46.0 (26)
20 10 / M40+ [53] Martin Ryšavý 1975 CZE Prolog Bike 01:42:23.0 20:47.5 23:53.0 (27) 49:41.3 (24) 01:16:37.7 (25)
21 11 / M40+ [42] Daniel Kubík 1979 CZE Maro 01:42:45.9 21:10.4 23:23.1 (17) 48:59.0 (22) 01:15:32.9 (20)
22 5 / M30+ [60] Jan Špelda 1987 CZE Trutnov 01:43:01.0 21:25.5 25:48.2 (44) 52:16.0 (42) 01:18:51.1 (35)
23 4 / M18+ [79] Vojtěch Martinec 2000 CZE Broumov 01:43:11.9 21:36.4 24:35.5 (36) 50:03.3 (28) 01:16:13.4 (23)
24 6 / M30+ [47] Lukáš Marinoff 1992 CZE Třebechovice Pod Orebem 01:43:17.2 21:41.7 25:08.6 (43) 51:22.8 (36) 01:17:24.9 (27)
25 3 / Z30+ [12] Jana Ágh Lábusová 1987 CZE Praha 01:45:17.5 23:42.0 23:33.6 (25) 48:28.6 (18) 01:15:23.3 (19)
26 7 / M30+ [11] Lukáš Ágh 1989 SVK Bratislava 01:45:18.5 23:43.0 25:02.7 (42) 51:05.6 (33) 01:18:03.1 (30)
27 12 / M40+ [84] Luboš švec 1980 CZE 01:45:21.7 23:46.2 23:33.3 (24) 48:40.5 (21) 01:16:25.7 (24)
28 13 / M40+ [56] Jan Sedláček 1978 CZE Hradecký Kamzík 01:45:33.8 23:58.3 24:26.1 (35) 50:41.4 (31) 01:17:35.6 (29)
29 14 / M40+ [71] Dušan Záruba 1974 CZE Maro 01:46:17.3 24:41.8 24:36.7 (37) 51:11.8 (35) 01:18:39.9 (33)
30 2 / Z18+ [66] Klára Vašinová 2004 CZE Praha 01:46:37.7 25:02.2 25:54.2 (47) 52:16.6 (43) 01:19:16.0 (37)
31 15 / M40+ [69] Zdenek Vojtíšek 1973 CZE Maro 01:46:40.1 25:04.6 23:58.2 (30) 50:07.1 (29) 01:17:34.3 (28)
32 8 / M30+ [38] Josef Klapkovský 1992 CZE Maro 01:47:06.5 25:31.0 23:48.3 (26) 49:10.1 (23) 01:16:06.8 (22)
33 1 / M50+ [58] Martin Sláma 1968 CZE Východočeská Televize V1 01:48:03.9 26:28.4 24:43.4 (40) 51:44.3 (38) 01:19:33.6 (38)
34 16 / M40+ [17] David Beneš 1975 CZE Praha 5 01:48:10.4 26:34.9 24:25.0 (34) 50:56.3 (32) 01:19:03.9 (36)
35 17 / M40+ [70] Petr Vrána 1980 CZE Uhni, havran letí 01:48:21.1 26:45.6 23:28.1 (21) 49:59.8 (27) 01:18:15.7 (31)
36 18 / M40+ [86] Maciej Harasym 1977 POL Mukn pod Stoza 01:48:43.0 27:07.5 26:10.2 (54) 53:11.7 (47) 01:20:25.4 (41)
37 9 / M30+ [67] Pavel Vodička 1985 CZE Karlov Stará Paka 01:49:27.8 27:52.3 24:20.3 (33) 51:44.2 (37) 01:20:57.3 (42)
38 5 / M18+ [50] Tomáš Pařízek 1999 CZE Hradec Králové 01:49:33.8 27:58.3 26:57.2 (60) 53:48.6 (51) 01:21:11.0 (45)
39 1 / Z50+ [73] Lenka Flašarová 1972 CZE Svaz Českých Bohémů 01:50:34.7 28:59.2 24:39.1 (38) 52:02.3 (39) 01:21:08.4 (44)
40 2 / M50+ [49] Jan Mraček 1966 CZE Run the World 01:50:54.5 29:19.0 25:57.5 (49) 53:33.1 (48) 01:21:57.1 (47)
41 19 / M40+ [76] Vilém Vatrt 1981 CZE Quadient 01:51:07.7 29:32.2 24:03.9 (31) 51:10.4 (34) 01:20:01.0 (39)
42 20 / M40+ [61] Tomáš Ráliš 1973 CZE Prostě běž! 01:51:15.8 29:40.3 26:07.5 (52) 53:35.9 (50) 01:22:33.3 (49)
43 6 / M18+ [83] Jaroslav Hanzl 2005 CZE Bílá Třemešná 01:51:57.9 30:22.4 21:59.2 (11) 48:39.2 (20) 01:18:49.4 (34)
44 3 / M50+ [26] Pavel Hajný 1971 CZE Maro 01:51:59.3 30:23.8 27:00.6 (62) 54:51.6 (54) 01:23:34.6 (51)
45 7 / M18+ [20] Jakub Erban 1993 CZE Janské Lázně 01:52:03.3 30:27.8 24:42.4 (39) 52:14.6 (41) 01:21:41.5 (46)
46 10 / M30+ [74] Antonín Branský 1991 CZE FC Bukovka 01:52:09.5 30:34.0 25:57.5 (48) 52:58.6 (45) 01:21:00.3 (43)
47 4 / M50+ [51] Jan Pen 1965 CZE Maro 01:52:28.8 30:53.3 26:07.5 (51) 53:35.9 (49) 01:22:39.9 (50)
48 5 / M50+ [88] Roman Jezbera 1970 CZE Chomutice 01:53:07.8 31:32.3 23:54.8 (28) 50:15.5 (30) 01:20:23.5 (40)
49 2 / Z50+ [16] Lenka Bayerová 1968 CZE TJ Sokol Unhošť 01:54:05.3 32:29.8 24:47.5 (41) 53:09.7 (46) 01:23:56.7 (52)
50 8 / M18+ [62] Peter Štoffa 1996 SVK Prešov 01:54:30.8 32:55.3 27:45.8 (66) 57:11.5 (61) 01:26:33.6 (56)
51 11 / M30+ [39] David Kollert 1989 CZE Maro 01:56:14.9 34:39.4 25:51.8 (45) 54:17.3 (52) 01:24:22.2 (53)
52 9 / M18+ [64] Jakub Tomášek 1994 CZE Maro 01:56:48.3 35:12.8 25:52.7 (46) 54:19.3 (53) 01:24:35.4 (54)
53 21 / M40+ [31] Daniel Havelka 1977 CZE ZPA Smart Energy 01:56:59.7 35:24.2 23:55.9 (29) 52:03.3 (40) 01:22:30.1 (48)
54 1 / Z40+ [59] Kateřina Stránská 1975 CZE Maro 01:57:08.2 35:32.7 26:54.7 (58) 56:42.3 (59) 01:27:10.4 (59)
55 6 / M50+ [3] Miroslav Aubrecht 1969 CZE 01:57:08.7 35:33.2 27:39.4 (65) 57:14.4 (63) 01:27:36.8 (60)
56 2 / Z40+ [55] Milana Sahánková 1980 CZE Rudník U Vrchlabí 01:58:25.8 36:50.3 26:57.2 (59) 56:31.1 (57) 01:26:55.0 (58)
57 7 / M50+ [65] Martin Tupec 1968 CZE Trutnov 01:58:55.8 37:20.3 26:05.0 (50) 54:55.5 (55) 01:25:37.8 (55)
58 22 / M40+ [35] Pavel Hošek 1974 CZE Staré Buky 01:59:32.8 37:57.3 26:27.6 (56) 55:37.5 (56) 01:26:44.1 (57)
59 23 / M40+ [43] Lukáš Kummer 1978 CZE Hradec Králové 02:01:01.3 39:25.8 26:58.8 (61) 56:44.0 (60) 01:28:58.3 (62)
60 12 / M30+ [87] Andrzej Harasym 1989 POL Ostre Koło Lubawka 02:01:27.1 39:51.6 26:51.3 (57) 56:42.0 (58) 01:28:18.8 (61)
61 4 / Z30+ [25] Yulia Gottstein 1987 CZE Vrchlabi 02:02:00.8 40:25.3 27:56.4 (68) 57:50.6 (64) 01:29:32.8 (63)
62 24 / M40+ [22] Michal Figera 1979 CZE VlČice U Trutnova 02:03:47.9 42:12.4 27:21.6 (63) 57:59.9 (65) 01:30:23.4 (64)
62 3 / Z40+ [23] Petra Figerová 1979 CZE Vlčice 02:03:47.9 42:12.4 27:27.6 (64) 58:05.8 (66) 01:30:31.4 (65)
64 13 / M30+ [30] Jakub Hauschke 1989 CZE Maro 02:04:51.0 43:15.5 23:31.5 (22) 49:56.9 (26) 01:18:36.8 (32)
65 3 / Z50+ [33] Lucie Horáčková 1972 CZE Svoboda Nad Úpou 02:06:19.4 44:43.9 27:56.0 (67) 59:52.3 (67) 01:32:28.8 (66)
66 4 / Z40+ [89] Jitka Paráková 1981 CZE Svitavy-Lačnov 02:08:18.6 46:43.1 29:57.3 (70) 01:02:05.9 (69) 01:35:31.4 (67)
67 4 / Z50+ [85] Renáta Grundmanová 1966 CZE 02:10:56.8 49:21.3 28:54.1 (69) 01:02:05.7 (68) 01:38:20.2 (70)
68 8 / M50+ [4] Vítek Minařík 1972 CZE 02:12:05.5 50:30.0 30:08.6 (71) 01:02:20.7 (70) 01:35:50.4 (69)
69 5 / Z30+ [32] Petra Honzová 1984 CZE Maro 02:12:35.8 51:00.3 32:48.8 (72) 01:06:25.2 (71) 01:39:56.3 (71)
70 14 / M30+ [18] Jiří Berger 1990 CZE Rozběháme Jaroměř 02:18:28.4 56:52.9 26:11.3 (55) 57:13.0 (62) 01:35:47.2 (68)
71 9 / M50+ [48] Václav Máslo 1968 CZE jako po másle 02:33:08.2 01:11:32.7 32:59.8 (73) 01:09:51.4 (72) 01:49:27.6 (72)
72 10 / M18+ [44] Pavel Kutík 1995 CZE Trutnov 03:11:12.6 01:49:37.1 39:21.5 (74) 01:25:14.9 (73) 02:13:32.6 (73)
DNF / M40+ [77] David Štangler 1974 CZE Loko Trutnov triatlon 18:53.5 (2)
DNS / M50+ [46] Yannick Maravaud 1971 CZE Libňatov
DNS / Z30+ [1] Eva Vrabcová Nývltová 1986 CZE Olfin Car Ski team
DSQ / M40+ [82] Drahomír Randa 1974 CZE běžecké tréninky on line 17:32.8 (1) 34:48.4 (1) 54:51.2 (1)