běh

výsledky

OlfinCar Trutnovský půlmaraton

26.06.2022 Trutnov 

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

1/2 Maraton celkem: 76, muži : 60, ženy: 16, M18+: 10, M30+: 14, M40+: 26, M50+: 10, M60+: 0, Z18+: 2, Z30+: 6, Z40+: 4, Z50+: 4, Z60+: 0 [html] [pdf] [csv]

výsledková listina 1/2 Maraton

start ~ 12:00:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4
1 1 / M40+ [27] Tomáš Hak 1978 CZE Vítězná - Huntířov 01:24:44.9 19:29.9 (4) 40:02.8 (3) 01:02:05.6 (3)
2 2 / M40+ [45] Jan Malý 1973 CZE Eleven Run Team 01:28:49.5 04:04.6 19:42.2 (5) 41:15.4 (4) 01:04:30.4 (4)
3 3 / M40+ [68] Michal Vojtěch 1977 CZE Trutnov 01:29:17.6 04:32.7 21:57.4 (10) 44:35.3 (8) 01:07:10.4 (7)
4 4 / M40+ [15] Lukáš Bárta 1981 CZE SK BP Lumen Úpice 01:29:49.1 05:04.2 21:27.9 (8) 43:49.5 (6) 01:07:13.5 (8)
5 5 / M40+ [24] Ján Gogola 1977 SVK Imeľ 01:30:54.6 06:09.7 21:26.9 (7) 43:59.2 (7) 01:07:09.7 (6)
6 6 / M40+ [40] Luboš Kosek 1979 CZE Hostinné 01:33:46.0 09:01.1 22:36.4 (15) 46:41.0 (12) 01:10:25.9 (11)
7 7 / M40+ [75] Radomír Kirsch 1975 CZE Triatlon Team Loko Trutnov 01:37:35.8 12:50.9 23:24.9 (20) 48:04.9 (17) 01:13:00.6 (16)
8 8 / M40+ [78] Jan Dufek 1977 CZE Velké Svatoňovice 01:41:15.8 16:30.9 23:32.8 (23) 48:34.5 (19) 01:14:39.6 (18)
9 9 / M40+ [90] David Parák 1979 CZE Svitavy-Lačnov 01:41:33.7 16:48.8 24:10.2 (32) 49:48.7 (25) 01:15:59.1 (21)
10 10 / M40+ [53] Martin Ryšavý 1975 CZE Prolog Bike 01:42:23.0 17:38.1 23:53.0 (27) 49:41.3 (24) 01:16:37.7 (25)
11 11 / M40+ [42] Daniel Kubík 1979 CZE Maro 01:42:45.9 18:01.0 23:23.1 (17) 48:59.0 (22) 01:15:32.9 (20)
12 12 / M40+ [84] Luboš švec 1980 CZE 01:45:21.7 20:36.8 23:33.3 (24) 48:40.5 (21) 01:16:25.7 (24)
13 13 / M40+ [56] Jan Sedláček 1978 CZE Hradecký Kamzík 01:45:33.8 20:48.9 24:26.1 (35) 50:41.4 (31) 01:17:35.6 (29)
14 14 / M40+ [71] Dušan Záruba 1974 CZE Maro 01:46:17.3 21:32.4 24:36.7 (37) 51:11.8 (35) 01:18:39.9 (33)
15 15 / M40+ [69] Zdenek Vojtíšek 1973 CZE Maro 01:46:40.1 21:55.2 23:58.2 (30) 50:07.1 (29) 01:17:34.3 (28)
16 16 / M40+ [17] David Beneš 1975 CZE Praha 5 01:48:10.4 23:25.5 24:25.0 (34) 50:56.3 (32) 01:19:03.9 (36)
17 17 / M40+ [70] Petr Vrána 1980 CZE Uhni, havran letí 01:48:21.1 23:36.2 23:28.1 (21) 49:59.8 (27) 01:18:15.7 (31)
18 18 / M40+ [86] Maciej Harasym 1977 POL Mukn pod Stoza 01:48:43.0 23:58.1 26:10.2 (54) 53:11.7 (47) 01:20:25.4 (41)
19 19 / M40+ [76] Vilém Vatrt 1981 CZE Quadient 01:51:07.7 26:22.8 24:03.9 (31) 51:10.4 (34) 01:20:01.0 (39)
20 20 / M40+ [61] Tomáš Ráliš 1973 CZE Prostě běž! 01:51:15.8 26:30.9 26:07.5 (52) 53:35.9 (50) 01:22:33.3 (49)
21 21 / M40+ [31] Daniel Havelka 1977 CZE ZPA Smart Energy 01:56:59.7 32:14.8 23:55.9 (29) 52:03.3 (40) 01:22:30.1 (48)
22 22 / M40+ [35] Pavel Hošek 1974 CZE Staré Buky 01:59:32.8 34:47.9 26:27.6 (56) 55:37.5 (56) 01:26:44.1 (57)
23 23 / M40+ [43] Lukáš Kummer 1978 CZE Hradec Králové 02:01:01.3 36:16.4 26:58.8 (61) 56:44.0 (60) 01:28:58.3 (62)
24 24 / M40+ [22] Michal Figera 1979 CZE VlČice U Trutnova 02:03:47.9 39:03.0 27:21.6 (63) 57:59.9 (65) 01:30:23.4 (64)
DNF / M40+ [77] David Štangler 1974 CZE Loko Trutnov triatlon 18:53.5 (2)
DSQ / M40+ [82] Drahomír Randa 1974 CZE běžecké tréninky on line 17:32.8 (1) 34:48.4 (1) 54:51.2 (1)