Montacké vlny

2018-09-15 Náchod 

archiv

announcement

registration

start list

results

Montacké vlnky 700 m total: 47, men : 21, women: 25, Minižáci: 10, Přípravka kluci: 12, Minižákyně: 17, Přípravka holky: 8, : 1 [html] [pdf]
Montacké vlnky 1500 m total: 19, men : 7, women: 11, Mladší žáci: 1, Starší žáci: 7, Mladší žákyně: 7, Starší žákyně: 4, : 1 [html] [pdf]
hlavní závod Montacké vlny 9 km total: 110, men : 82, women: 28, MA: 24, MB: 21, MC: 24, MD: 4, ME: 9, ZA: 7, ZB: 21 [html] [pdf]
Kondiční vlny 4,5 km total: 16, men : 8, women: 8, Muži: 8, Ženy: 8 [html] [pdf]

result list Montacké vlnky 700 m

start ~ 12:44:50

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / Přípravka holky [143] Barbora Dohnalová 2007 CZE Náchod 02:13.1
2 2 / Přípravka holky [226] Adéla Ričanyová 2007 CZE Česká Skalice 02:15.0 00:01.9
3 3 / Přípravka holky [210] Gabriela Flousková 2007 CZE LK Broumov 02:17.7 00:04.6
4 1 / Minižákyně [249] Denisa Wiesnerová 2009 CZE BKL Machov 02:21.6 00:08.5
5 4 / Přípravka holky [208] Simona Bubeníčková 2008 CZE BUBUTEAM 02:23.3 00:10.2
6 2 / Minižákyně [206] Sára Beranová 2009 CZE SKI Police nad Metují 02:27.5 00:14.4
7 3 / Minižákyně [217] Anna Kráčmarová 2009 CZE BKL Machov 02:29.3 00:16.2
8 4 / Minižákyně [203] Laura Bejšovcová 2009 CZE BKL Machov 02:32.8 00:19.7
9 5 / Minižákyně [224] Adéla Renská 2009 CZE SK Hvězda Pardubice 02:34.7 00:21.6
10 6 / Minižákyně [209] Vendula Dostálová 2010 CZE Černožice 02:34.8 00:21.7
11 5 / Přípravka holky [254] Lucie Hrochova 2008 CZE SK Nové Město nad Metují 02:36.7 00:23.6
12 6 / Přípravka holky [211] Anna Hejnová 2008 CZE Velké Poříčí 02:37.6 00:24.5
13 7 / Minižákyně [243] Vendula Šrůtková 2009 CZE BKL Machov 02:40.3 00:27.2
14 7 / Přípravka holky [230] Michaela Vojtěchová 2007 CZE LK Broumov 02:40.6 00:27.5
15 8 / Přípravka holky [242] Barbora Šrůtková 2007 CZE BKL Machov 02:46.1 00:33.0
16 8 / Minižákyně [223] Beáta Polická 2010 CZE Velké Pořičí 03:02.0 00:48.9
17 9 / Minižákyně [202] Aneta Bednaříková 2013 CZE Hronov 03:04.0 00:50.9
18 10 / Minižákyně [204] Pavlína Bejšovcová 2012 CZE BKL Machov 03:09.2 00:56.1
19 11 / Minižákyně [218] Michaela Kráčmarová 2012 CZE Kupkolo MTB Trilogy 03:11.7 00:58.6
20 12 / Minižákyně [257] Viktorie Brychová 2012 CZE Dobřany 03:12.9 00:59.8
21 13 / Minižákyně [147] Kamila Toucová 2010 CZE Podbřezí - Skalka 03:16.1 01:03.0
22 14 / Minižákyně [212] Klára Hejnová 2011 CZE Velké Poříčí 03:27.7 01:14.6
23 15 / Minižákyně [222] Julie Polická 2011 CZE Velké Pořičí 03:30.5 01:17.4
24 16 / Minižákyně [229] Agáta Šemberová 2014 CZE LK Broumov 03:57.9 01:44.8
25 17 / Minižákyně [216] Dominika Hynková 2010 CZE Hynkovka 04:02.2 01:49.1