Montacké vlny

2018-09-15 Náchod 

archiv

announcement

registration

start list

results

Montacké vlnky 700 m total: 47, men : 21, women: 25, Minižáci: 10, Přípravka kluci: 12, Minižákyně: 17, Přípravka holky: 8, : 1 [html] [pdf]
Montacké vlnky 1500 m total: 19, men : 7, women: 11, Mladší žáci: 1, Starší žáci: 7, Mladší žákyně: 7, Starší žákyně: 4, : 1 [html] [pdf]
hlavní závod Montacké vlny 9 km total: 110, men : 82, women: 28, MA: 24, MB: 21, MC: 24, MD: 4, ME: 9, ZA: 7, ZB: 21 [html] [pdf]
Kondiční vlny 4,5 km total: 16, men : 8, women: 8, Muži: 8, Ženy: 8 [html] [pdf]

result list Montacké vlnky 700 m

start ~ 12:44:50

00:02:48.674
rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / Přípravka kluci [221] Tomáš Metelka 2008 CZE OK99 Hradec Králové 02:03.0
2 2 / Přípravka kluci [227] Marek Rudolf 2007 CZE Deep Sea 02:12.4 00:09.4
3 1 / Přípravka holky [143] Barbora Dohnalová 2007 CZE Náchod 02:13.1 00:10.1
4 3 / Přípravka kluci [201] Jan Bednařík 2007 CZE Hronov 02:13.9 00:10.9
5 2 / Přípravka holky [226] Adéla Ričanyová 2007 CZE Česká Skalice 02:15.0 00:12.0
6 3 / Přípravka holky [210] Gabriela Flousková 2007 CZE LK Broumov 02:17.7 00:14.7
7 4 / Přípravka kluci [148] Jakub Touc 2007 CZE Podbřezí - Skalka 02:19.4 00:16.4
8 1 / Minižákyně [249] Denisa Wiesnerová 2009 CZE BKL Machov 02:21.6 00:18.6
9 1 / Minižáci [214] Luboš Hemelík 2010 CZE TJ Sokol Jaroměř 02:21.9 00:18.9
10 4 / Přípravka holky [208] Simona Bubeníčková 2008 CZE BUBUTEAM 02:23.3 00:20.3
11 5 / Přípravka kluci [207] Jan Bubeníček 2007 CZE Náchod 02:24.2 00:21.2
12 6 / Přípravka kluci [219] Ondřej Mádle 2007 CZE LK Broumov 02:25.9 00:22.9
13 2 / Minižákyně [206] Sára Beranová 2009 CZE SKI Police nad Metují 02:27.5 00:24.5
14 3 / Minižákyně [217] Anna Kráčmarová 2009 CZE BKL Machov 02:29.3 00:26.3
15 7 / Přípravka kluci [228] Pavel Stejskal 2008 CZE IVT Náchod 02:31.8 00:28.8
16 2 / Minižáci [252] Jakub Hroch 2010 CZE Provodov-Šonov 02:32.5 00:29.5
17 4 / Minižákyně [203] Laura Bejšovcová 2009 CZE BKL Machov 02:32.8 00:29.8
18 5 / Minižákyně [224] Adéla Renská 2009 CZE SK Hvězda Pardubice 02:34.7 00:31.7
19 6 / Minižákyně [209] Vendula Dostálová 2010 CZE Černožice 02:34.8 00:31.8
20 3 / Minižáci [225] Matěj Renský 2009 CZE SK Hvězda Pardubice 02:35.7 00:32.7
21 5 / Přípravka holky [254] Lucie Hrochova 2008 CZE SK Nové Město nad Metují 02:36.7 00:33.7
22 6 / Přípravka holky [211] Anna Hejnová 2008 CZE Velké Poříčí 02:37.6 00:34.6
23 8 / Přípravka kluci [255] David Kočnar 2008 CZE FK Náchod 02:37.8 00:34.8
24 9 / Přípravka kluci [142] Václav Ardelt 2007 CZE Pardubice 02:39.1 00:36.1
25 7 / Minižákyně [243] Vendula Šrůtková 2009 CZE BKL Machov 02:40.3 00:37.3
26 10 / Přípravka kluci [146] Patrik Kauflman 2007 CZE Pěkov 02:40.4 00:37.4
27 7 / Přípravka holky [230] Michaela Vojtěchová 2007 CZE LK Broumov 02:40.6 00:37.6
28 8 / Přípravka holky [242] Barbora Šrůtková 2007 CZE BKL Machov 02:46.1 00:43.1
29 11 / Přípravka kluci [220] Jan Mareth 2008 CZE Česká Skalice 02:47.2 00:44.2
30 4 / Minižáci [144] Lukáš Kaufman 2009 CZE Pěkov 02:47.4 00:44.4
31 5 / Minižáci [248] Viktor Souček 2009 CZE Náchod 02:50.5 00:47.5
32 6 / Minižáci [215] Radim Holubář 2013 CZE WEBER TEAM 02:54.6 00:51.6
33 12 / Přípravka kluci [145] Michal Horák 2008 CZE TJ Sokol Studnice 02:56.6 00:53.6
34 7 / Minižáci [244] Jakub Jiroušek 2009 CZE Třtice 03:00.3 00:57.3
35 8 / Minižákyně [223] Beáta Polická 2010 CZE Velké Pořičí 03:02.0 00:59.0
36 9 / Minižákyně [202] Aneta Bednaříková 2013 CZE Hronov 03:04.0 01:01.0
37 10 / Minižákyně [204] Pavlína Bejšovcová 2012 CZE BKL Machov 03:09.2 01:06.2
38 11 / Minižákyně [218] Michaela Kráčmarová 2012 CZE Kupkolo MTB Trilogy 03:11.7 01:08.7
39 12 / Minižákyně [257] Viktorie Brychová 2012 CZE Dobřany 03:12.9 01:09.9
40 13 / Minižákyně [147] Kamila Toucová 2010 CZE Podbřezí - Skalka 03:16.1 01:13.1
41 8 / Minižáci [138] Ondřej Souček 2013 CZE Křinice 03:23.0 01:20.0
42 14 / Minižákyně [212] Klára Hejnová 2011 CZE Velké Poříčí 03:27.7 01:24.7
43 15 / Minižákyně [222] Julie Polická 2011 CZE Velké Pořičí 03:30.5 01:27.5
44 9 / Minižáci [247] Marek Šimák 2012 CZE TJ Sokol Hradec Králové 03:47.6 01:44.6
45 16 / Minižákyně [229] Agáta Šemberová 2014 CZE LK Broumov 03:57.9 01:54.9
46 17 / Minižákyně [216] Dominika Hynková 2010 CZE Hynkovka 04:02.2 01:59.2
47 10 / Minižáci [205] štěpán Beran 2014 CZE SKI Police nad Metují 04:37.2 02:34.2

result list Montacké vlnky 1500 m

start ~ 13:00:00

00:06:15.037
rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / Starší žáci [239] Tomáš Vašata 2003 CZE SK Týniště nad Orlicí 05:00.2
2 2 / Starší žáci [235] Vojtěch Potoček 2004 CZE TJ Sokol Jaroměř 05:02.1 00:01.9
3 3 / Starší žáci [231] Marek Dítě 2004 CZE TJ Sokol Jaroměř 05:05.9 00:05.7
4 4 / Starší žáci [241] Vojtěch Vojtěch 2004 CZE SK Nové Město nad Metují 05:14.8 00:14.6
5 5 / Starší žáci [234] Kamil Nagy 2004 CZE Jaroměř 05:30.2 00:30.0
6 1 / Mladší žákyně [251] Ema Ducháčová 2006 CZE BKL Machov 05:33.3 00:33.1
7 1 / Mladší žáci [256] Adam Kočnar 2005 CZE FK Náchod 05:34.2 00:34.0
8 1 / Starší žákyně [250] Veronika Schejbalová 2003 CZE SK Plhov Náchod 05:35.3 00:35.1
9 2 / Mladší žákyně [139] Aneta Gultová 2006 CZE BKL Machov 05:39.5 00:39.3
10 3 / Mladší žákyně [232] Barbora Flousková 2005 CZE LK Broumov 06:02.6 01:02.4
11 6 / Starší žáci [237] Jan Uher 2004 CZE Přibyslav 5 06:17.8 01:17.6
12 2 / Starší žákyně [150] Eliška Jahodová 2004 CZE Náchod 06:27.5 01:27.3
13 4 / Mladší žákyně [238] Tereza Uherová 2006 CZE Přibyslav 5 06:32.1 01:31.9
14 7 / Starší žáci [233] Kryštof Mádle 2004 CZE LK Broumov 06:38.5 01:38.3
15 3 / Starší žákyně [245] Anežka Špásová 2004 CZE Chlumec nad Cidlinou 06:53.0 01:52.8
16 5 / Mladší žákyně [236] Kristýna Šemberová 2005 CZE LK Broumov 06:57.2 01:57.0
17 6 / Mladší žákyně [246] Karolína Součková 2006 CZE Křinice 07:35.9 02:35.7
18 7 / Mladší žákyně [140] Kateřina štenclová 2006 CZE Nové Město nad Metují 08:01.7 03:01.5
19 4 / Starší žákyně [253] Eliška Bubeníčková 2004 CZE Náchod 09:03.9 04:03.7

result list hlavní závod Montacké vlny 9 km

start ~ 13:30:00

00:46:37.064
rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / MA [2] Kamil Krunka 1986 CZE SK Nové Město nad Metují 32:06.4
2 1 / MC [1] Jindřich Král 1973 CZE Iscarex Č.T. 34:20.0 02:13.6
3 2 / MC [153] miroslav vítek 1972 CZE ustí nad orlicí 35:02.4 02:56.0
4 2 / MA [26] Jan Dostál 1986 CZE Vella Náchod 35:11.9 03:05.5
5 1 / MB [14] jan beran 1983 CZE SKI Police nad Metují 35:19.3 03:12.9
6 3 / MA [3] Milan Vlček 1989 CZE SK Nové Město nad Metují 35:21.4 03:15.0
7 4 / MA [30] Vladislav Dufka 1991 CZE Červený Kostelec 35:43.4 03:37.0
8 5 / MA [149] Patrik Dušek 1987 CZE Rockmachine Cyklomax 35:52.4 03:46.0
9 2 / MB [75] Jan Šimák 1983 CZE Hradec Králové 36:32.0 04:25.6
10 1 / ZB [61] Táňa Metelková 1972 CZE TJ Sokol Hradec Králové 36:48.6 04:42.2
11 6 / MA [47] Daniel Kábrt 1998 CZE Sokol Studnice 37:12.6 05:06.2
12 7 / MA [24] Daniel Čech 1993 CZE Náchod 37:41.6 05:35.2
13 3 / MB [42] Martin Holubář 1979 CZE WEBER TEAM 38:08.7 06:02.3
14 3 / MC [33] Dušan Gajdoš 1973 CZE Červený Kostelec 38:38.6 06:32.2
15 4 / MB [155] Jan Melišík 1974 CZE Olfin car 38:58.1 06:51.7
16 8 / MA [35] Martin Habr 1996 CZE TJ Sokol Olešnice 39:30.6 07:24.2
17 9 / MA [100] Antonín Staněk 2002 CZE Nové Město nad Metují - Spy 39:33.5 07:27.1
18 4 / MC [87] Pavel Vít 1971 CZE Vella team Náchod 39:37.5 07:31.1
19 5 / MB [50] Vladimír Kolisko 1980 CZE RUN4RUN 39:57.5 07:51.1
20 5 / MC [53] Drahomir Koudelka 1971 CZE meixner consulting 40:01.4 07:55.0
21 6 / MB [18] Petr Bubeníček 1980 CZE BUBUTEAM 40:25.3 08:18.9
22 1 / ZA [91] Markéta Zeisková 1998 CZE Rajbas klub Náchod 40:28.7 08:22.3
23 6 / MC [70] Vladimír Souček 1973 CZE TJ Sokol Červený Kostelec 40:41.7 08:35.3
24 7 / MB [9] David Šrůtek 1980 CZE BKL Machov 41:06.1 08:59.7
25 7 / MC [36] Jiří Habr 1973 CZE Vella Team Náchod 41:13.0 09:06.6
26 10 / MA [151] Jiří Kulda 2002 CZE HOCK horolezecký oddíl 41:13.1 09:06.7
27 1 / ME [122] Oldřich Šmída 1948 CZE Červený Kostelec 41:17.1 09:10.7
28 8 / MC [81] Juraj Uher 1973 CZE Přibyslav 5 41:17.3 09:10.9
29 2 / ZB [89] Iveta Vlčková 1983 CZE SK Babice / Inov-8 team 41:26.4 09:20.0
30 11 / MA [22] Martin Cöger 1994 CZE Náchod 41:33.7 09:27.3
31 9 / MC [141] Michal Krtička 1973 CZE Wikov 41:36.1 09:29.7
32 12 / MA [13] David Bárta 1984 CZE Melichar CZ 41:41.4 09:35.0
33 3 / ZB [82] Jana Uherová 1972 CZE Přibyslav 41:49.5 09:43.1
34 13 / MA [94] Jakub Hanousek 1991 CZE Praha 41:53.4 09:47.0
35 1 / MD [118] Josef Nečas 1958 CZE Maratonstav Úpice 41:57.7 09:51.3
36 14 / MA [40] David Hoffman 2002 CZE Náchod 42:03.6 09:57.2
37 8 / MB [32] Tomáš Florian 1979 CZE Integraf running team 42:04.0 09:57.6
38 9 / MB [43] Michal Horák 1975 CZE TJ Sokol Studnice 42:11.5 10:05.1
39 4 / ZB [123] Kateřina Kubiasová 1978 CZE Tyčka a kulička 42:17.9 10:11.5
40 10 / MB [126] Jan Šplíchal 1983 CZE SOKOL Valteřice 42:21.4 10:15.0
41 15 / MA [57] Adam Langenberger 1985 CZE Children Of Olymp 42:33.7 10:27.3
42 16 / MA [20] Petr Celba 1986 CZE Pells Team Brno 42:59.0 10:52.6
43 5 / ZB [16] Romana Brumlichová 1976 CZE Medvědí doupě 42:59.3 10:52.9
44 6 / ZB [54] Anna Krátká 1969 CZE Hvězda Pardubice 43:06.1 10:59.7
44 17 / MA [93] Jakub Zítko 1995 CZE Piráti 43:06.1 10:59.7
46 7 / ZB [15] Petra Breitrová V. 1978 CZE SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ 43:16.1 11:09.7
47 18 / MA [63] Jakub Nápravník 1987 CZE TJ Maratonstav Úpice 43:17.4 11:11.0
48 19 / MA [51] Roman Kosař 1999 CZE Náchod 43:30.5 11:24.1
49 11 / MB [58] Martin Laštůvka 1980 CZE Cyklo Tony 43:31.8 11:25.4
50 12 / MB [156] Jan Halaj 1977 CZE Náchod 43:35.1 11:28.7
51 2 / ZA [117] Radka Zítková 1988 CZE Run4run 43:52.3 11:45.9
52 10 / MC [52] Vladimír Kostelecký 1970 CZE Vella team Náchod 44:06.8 12:00.4
53 20 / MA [10] Daniel Adámek 1999 CZE SRTG Hradec Králové 44:09.7 12:03.3
54 8 / ZB [124] Denisa Rýdlová 1982 CZE Vella team Náchod 44:19.1 12:12.7
55 13 / MB [120] Radek Wiesner 1980 CZE Baduna Team 44:36.5 12:30.1
56 11 / MC [31] Jiří Elich 1964 CZE Apache Loko Trutnov 44:39.0 12:32.6
57 12 / MC [72] Petr Strnad 1964 CZE KSM HRÁDEK 44:44.5 12:38.1
58 13 / MC [86] Martin Vašíček 1971 CZE TJ Maratonstav Úpice 45:13.3 13:06.9
59 9 / ZB [48] Jitka Kábrtová 1971 CZE Sokol Studnice 45:27.1 13:20.7
59 14 / MB [68] Michal Renský 1979 CZE Run4run 45:27.1 13:20.7
61 15 / MB [69] Josef Smola 1980 CZE Náchod 45:43.9 13:37.5
62 2 / ME [46] Miroslav Jirásek 1947 CZE SDH Pavlišov 45:46.5 13:40.1
63 16 / MB [125] Martin Hynek 1981 CZE Opočno 45:48.7 13:42.3
64 21 / MA [152] Aleš Tichý 1994 CZE Opava 46:05.5 13:59.1
65 22 / MA [96] Jakub Jiráský 1990 CZE YØLØBAND 46:34.0 14:27.6
66 17 / MB [41] Mirek Holeček 1974 CZE Nové Město nad Metuji 47:14.8 15:08.4
67 14 / MC [97] Jan Kulda 1973 CZE Integraf running team 47:21.4 15:15.0
68 18 / MB [25] Ladislav Domáň ml. 1981 CZE Náchod 47:27.0 15:20.6
69 3 / ZA [88] Veronika Vítková 1989 CZE Náchod 47:34.8 15:28.4
70 10 / ZB [76] Klára Šimáková 1983 CZE Hradec Králové 47:48.8 15:42.4
71 15 / MC [85] Josef Vaněk 1965 CZE TJ Sokol Karate Náchod 48:02.4 15:56.0
72 11 / ZB [73] Zdeňka Suchánková 1963 CZE Česká Skalice 48:08.7 16:02.3
73 4 / ZA [17] Eva Brychová 1984 CZE Dobřany 48:13.7 16:07.3
74 2 / MD [56] Milan Krempa 1963 CZE AC GoMango Hogner 48:20.1 16:13.7
75 19 / MB [12] Jaroslav Balcar 1975 CZE Vysokov 48:29.8 16:23.4
76 12 / ZB [37] Markéta Hanzlová 1973 CZE svaz českých bohémů 48:51.0 16:44.6
77 23 / MA [98] Lukáš Linhart 1989 CZE SK Nové Město nad Metují 48:58.8 16:52.4
78 5 / ZA [83] Ema Umlaufová 1997 CZE Náchod 49:03.5 16:57.1
79 3 / ME [34] Václav Goldbach 1950 CZE SK Týniště nad Orlicí 49:25.6 17:19.2
80 16 / MC [11] Martin Ardelt 1971 CZE PRIMÁTOR 49:30.7 17:24.3
81 13 / ZB [19] Simona Bubeníčková 1978 CZE BUBUTEAM 49:42.6 17:36.2
82 17 / MC [39] Pavel Hoffman 1967 CZE Náchod 49:44.9 17:38.5
83 18 / MC [79] Petr Touc 1973 CZE Podbřezí - Skalka 50:35.7 18:29.3
84 3 / MD [44] Petr Hynek 1963 CZE SK Nové Město nad Metují 51:11.0 19:04.6
85 14 / ZB [154] Kateřina Ringlová 1980 CZE Meziměstí 51:48.8 19:42.4
86 20 / MB [38] Leoš Hejna 1974 CZE SKH Královehradeckého kraje 52:32.1 20:25.7
86 15 / ZB [92] Jana Zelenková 1981 CZE Žernov 52:32.1 20:25.7
88 24 / MA [77] Petr Šimek 1991 CZE Červený Kostelec 52:42.9 20:36.5
89 16 / ZB [71] Jana Stejskalová 1977 CZE IVT Náchod 52:46.2 20:39.8
90 19 / MC [62] Pavel Mikuška 1964 CZE Slavoj Babí 52:59.8 20:53.4
91 20 / MC [66] Lubomír Prokop 1973 CZE Z HECU 53:40.1 21:33.7
92 21 / MC [29] Jindřich Drobek 1971 CZE Jameson team 53:40.2 21:33.8
93 22 / MC [64] jan Poláček 1968 CZE Náchod 53:51.9 21:45.5
94 6 / ZA [49] Hana Kočová Vlčková 1984 CZE TJ Sokol Žernov 54:52.9 22:46.5
95 23 / MC [99] Martin Pešek 1967 CZE Náchod 54:53.0 22:46.6
96 17 / ZB [67] Lenka Renská 1980 CZE Run4run 55:17.0 23:10.6
97 21 / MB [157] David Severýn 1981 CZE Jaroměř 55:27.1 23:20.7
98 4 / MD [74] Jiří Šebela 1958 CZE Blansko 56:22.0 24:15.6
99 4 / ME [119] jAN Sponar 1950 CZE Tesla Brno 56:39.2 24:32.8
100 7 / ZA [21] Lucie Celbová 1992 CZE Pell´s Team Brno 57:00.8 24:54.4
101 18 / ZB [84] Hana Vacková 1956 CZE TJ Sokol Starkoč 58:30.0 26:23.6
102 19 / ZB [95] Karla Jakoubková 1972 CZE VĚTVE K DRCENÍ 59:01.3 26:54.9
103 24 / MC [55] Josef Krátký 1965 CZE Hvězda Pardubice z.s. 01:00:24.3 28:17.9
104 5 / ME [45] Matěj Jelínek 1942 CZE Černilov 01:01:17.2 29:10.8
105 20 / ZB [78] Hana Šternerová 1963 CZE Hradec Králové 01:02:05.7 29:59.3
106 21 / ZB [28] Hana Dostálová 1970 CZE Černožice 01:02:12.4 30:06.0
107 6 / ME [27] Václav Dostál 1942 CZE Černožice 01:02:15.5 30:09.1
108 7 / ME [80] Jan Tučný 1947 CZE MK Pardubice 01:04:29.3 32:22.9
109 8 / ME [23] Václav Culka 1935 CZE Nové Město nad Metují 01:14:21.0 42:14.6
110 9 / ME [90] Milan Vorel 1940 CZE Slatiňany 01:30:13.8 58:07.4

result list Kondiční vlny 4,5 km

start ~ 13:30:00

00:26:45.356
rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / Muži [121] Adam Kolář 2001 CZE Sportovní klub Nové Město nad Metují 19:17.5
2 2 / Muži [101] Jan Balcar 1990 CZE PS Náchod-Kamenec 21:12.4 01:54.9
3 3 / Muži [158] Jan Kolaja 1981 CZE Kupkolo MTB Trilogy 21:53.6 02:36.1
4 4 / Muži [112] Tomáš Polický 1984 CZE Velké Pořičí 23:04.2 03:46.7
5 5 / Muži [115] Radim Štěp 1993 CZE Hradec Králové 23:08.3 03:50.8
6 1 / Ženy [102] Romana Baškovská 1974 CZE Holky z Vršovky 24:32.1 05:14.6
7 2 / Ženy [116] Adéla Štěpová 1993 CZE Hradec Králové 25:54.3 06:36.8
8 3 / Ženy [105] Iveta Filipcová 1974 CZE Nové Město nad Metují 27:27.4 08:09.9
9 4 / Ženy [106] Klára Habrová 1992 CZE Červený Kostelec 27:31.0 08:13.5
10 6 / Muži [103] Jaroslav Bitnar 1971 CZE Náchod 27:35.4 08:17.9
11 5 / Ženy [108] Aneta Klusáčková 1995 CZE Vella Team Náchod 28:31.0 09:13.5
12 6 / Ženy [114] Dagmar Škodová 1972 CZE Broumov 28:56.0 09:38.5
13 7 / Muži [111] Pavel Mikšíček 1990 CZE Náchod 30:11.0 10:53.5
14 7 / Ženy [107] Renata Hynková 1985 CZE Hynkovka 30:20.5 11:03.0
15 8 / Ženy [113] Kamila Slavíková 1984 CZE Náchod 31:43.0 12:25.5
16 8 / Muži [104] Jakub Doležal 1974 CZE Hronov 36:48.0 17:30.5