Montacké vlny

2018-09-15 Náchod 

archiv

announcement

registration

start list

results

Montacké vlnky 700 m total: 47, men : 21, women: 25, Minižáci: 10, Přípravka kluci: 12, Minižákyně: 17, Přípravka holky: 8, : 1 [html] [pdf]
Montacké vlnky 1500 m total: 19, men : 7, women: 11, Mladší žáci: 1, Starší žáci: 7, Mladší žákyně: 7, Starší žákyně: 4, : 1 [html] [pdf]
hlavní závod Montacké vlny 9 km total: 110, men : 82, women: 28, MA: 24, MB: 21, MC: 24, MD: 4, ME: 9, ZA: 7, ZB: 21 [html] [pdf]
Kondiční vlny 4,5 km total: 16, men : 8, women: 8, Muži: 8, Ženy: 8 [html] [pdf]

result list hlavní závod Montacké vlny 9 km

start ~ 13:30:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / MA [2] Kamil Krunka 1986 CZE SK Nové Město nad Metují 32:06.4
2 2 / MA [26] Jan Dostál 1986 CZE Vella Náchod 35:11.9 03:05.5
3 3 / MA [3] Milan Vlček 1989 CZE SK Nové Město nad Metují 35:21.4 03:15.0
4 4 / MA [30] Vladislav Dufka 1991 CZE Červený Kostelec 35:43.4 03:37.0
5 5 / MA [149] Patrik Dušek 1987 CZE Rockmachine Cyklomax 35:52.4 03:46.0
6 6 / MA [47] Daniel Kábrt 1998 CZE Sokol Studnice 37:12.6 05:06.2
7 7 / MA [24] Daniel Čech 1993 CZE Náchod 37:41.6 05:35.2
8 8 / MA [35] Martin Habr 1996 CZE TJ Sokol Olešnice 39:30.6 07:24.2
9 9 / MA [100] Antonín Staněk 2002 CZE Nové Město nad Metují - Spy 39:33.5 07:27.1
10 10 / MA [151] Jiří Kulda 2002 CZE HOCK horolezecký oddíl 41:13.1 09:06.7
11 11 / MA [22] Martin Cöger 1994 CZE Náchod 41:33.7 09:27.3
12 12 / MA [13] David Bárta 1984 CZE Melichar CZ 41:41.4 09:35.0
13 13 / MA [94] Jakub Hanousek 1991 CZE Praha 41:53.4 09:47.0
14 14 / MA [40] David Hoffman 2002 CZE Náchod 42:03.6 09:57.2
15 15 / MA [57] Adam Langenberger 1985 CZE Children Of Olymp 42:33.7 10:27.3
16 16 / MA [20] Petr Celba 1986 CZE Pells Team Brno 42:59.0 10:52.6
17 17 / MA [93] Jakub Zítko 1995 CZE Piráti 43:06.1 10:59.7
18 18 / MA [63] Jakub Nápravník 1987 CZE TJ Maratonstav Úpice 43:17.4 11:11.0
19 19 / MA [51] Roman Kosař 1999 CZE Náchod 43:30.5 11:24.1
20 20 / MA [10] Daniel Adámek 1999 CZE SRTG Hradec Králové 44:09.7 12:03.3
21 21 / MA [152] Aleš Tichý 1994 CZE Opava 46:05.5 13:59.1
22 22 / MA [96] Jakub Jiráský 1990 CZE YØLØBAND 46:34.0 14:27.6
23 23 / MA [98] Lukáš Linhart 1989 CZE SK Nové Město nad Metují 48:58.8 16:52.4
24 24 / MA [77] Petr Šimek 1991 CZE Červený Kostelec 52:42.9 20:36.5