Montacké vlny

2018-09-15 Náchod 

archiv

announcement

registration

start list

results

Montacké vlnky 700 m total: 47, men : 21, women: 25, Minižáci: 10, Přípravka kluci: 12, Minižákyně: 17, Přípravka holky: 8, : 1 [html] [pdf]
Montacké vlnky 1500 m total: 19, men : 7, women: 11, Mladší žáci: 1, Starší žáci: 7, Mladší žákyně: 7, Starší žákyně: 4, : 1 [html] [pdf]
hlavní závod Montacké vlny 9 km total: 110, men : 82, women: 28, MA: 24, MB: 21, MC: 24, MD: 4, ME: 9, ZA: 7, ZB: 21 [html] [pdf]
Kondiční vlny 4,5 km total: 16, men : 8, women: 8, Muži: 8, Ženy: 8 [html] [pdf]

result list hlavní závod Montacké vlny 9 km

start ~ 13:30:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / MB [14] jan beran 1983 CZE SKI Police nad Metují 35:19.3
2 2 / MB [75] Jan Šimák 1983 CZE Hradec Králové 36:32.0 01:12.7
3 3 / MB [42] Martin Holubář 1979 CZE WEBER TEAM 38:08.7 02:49.4
4 4 / MB [155] Jan Melišík 1974 CZE Olfin car 38:58.1 03:38.8
5 5 / MB [50] Vladimír Kolisko 1980 CZE RUN4RUN 39:57.5 04:38.2
6 6 / MB [18] Petr Bubeníček 1980 CZE BUBUTEAM 40:25.3 05:06.0
7 7 / MB [9] David Šrůtek 1980 CZE BKL Machov 41:06.1 05:46.8
8 8 / MB [32] Tomáš Florian 1979 CZE Integraf running team 42:04.0 06:44.7
9 9 / MB [43] Michal Horák 1975 CZE TJ Sokol Studnice 42:11.5 06:52.2
10 10 / MB [126] Jan Šplíchal 1983 CZE SOKOL Valteřice 42:21.4 07:02.1
11 11 / MB [58] Martin Laštůvka 1980 CZE Cyklo Tony 43:31.8 08:12.5
12 12 / MB [156] Jan Halaj 1977 CZE Náchod 43:35.1 08:15.8
13 13 / MB [120] Radek Wiesner 1980 CZE Baduna Team 44:36.5 09:17.2
14 14 / MB [68] Michal Renský 1979 CZE Run4run 45:27.1 10:07.8
15 15 / MB [69] Josef Smola 1980 CZE Náchod 45:43.9 10:24.6
16 16 / MB [125] Martin Hynek 1981 CZE Opočno 45:48.7 10:29.4
17 17 / MB [41] Mirek Holeček 1974 CZE Nové Město nad Metuji 47:14.8 11:55.5
18 18 / MB [25] Ladislav Domáň ml. 1981 CZE Náchod 47:27.0 12:07.7
19 19 / MB [12] Jaroslav Balcar 1975 CZE Vysokov 48:29.8 13:10.5
20 20 / MB [38] Leoš Hejna 1974 CZE SKH Královehradeckého kraje 52:32.1 17:12.8
21 21 / MB [157] David Severýn 1981 CZE Jaroměř 55:27.1 20:07.8