Montacké vlny

2018-09-15 Náchod 

archiv

announcement

registration

start list

results

Montacké vlnky 700 m total: 47, men : 21, women: 25, Minižáci: 10, Přípravka kluci: 12, Minižákyně: 17, Přípravka holky: 8, : 1 [html] [pdf]
Montacké vlnky 1500 m total: 19, men : 7, women: 11, Mladší žáci: 1, Starší žáci: 7, Mladší žákyně: 7, Starší žákyně: 4, : 1 [html] [pdf]
hlavní závod Montacké vlny 9 km total: 110, men : 82, women: 28, MA: 24, MB: 21, MC: 24, MD: 4, ME: 9, ZA: 7, ZB: 21 [html] [pdf]
Kondiční vlny 4,5 km total: 16, men : 8, women: 8, Muži: 8, Ženy: 8 [html] [pdf]

result list hlavní závod Montacké vlny 9 km

start ~ 13:30:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / MA [2] Kamil Krunka 1986 CZE SK Nové Město nad Metují 32:06.4
2 1 / MC [1] Jindřich Král 1973 CZE Iscarex Č.T. 34:20.0 02:13.6
3 2 / MC [153] miroslav vítek 1972 CZE ustí nad orlicí 35:02.4 02:56.0
4 2 / MA [26] Jan Dostál 1986 CZE Vella Náchod 35:11.9 03:05.5
5 1 / MB [14] jan beran 1983 CZE SKI Police nad Metují 35:19.3 03:12.9
6 3 / MA [3] Milan Vlček 1989 CZE SK Nové Město nad Metují 35:21.4 03:15.0
7 4 / MA [30] Vladislav Dufka 1991 CZE Červený Kostelec 35:43.4 03:37.0
8 5 / MA [149] Patrik Dušek 1987 CZE Rockmachine Cyklomax 35:52.4 03:46.0
9 2 / MB [75] Jan Šimák 1983 CZE Hradec Králové 36:32.0 04:25.6
10 6 / MA [47] Daniel Kábrt 1998 CZE Sokol Studnice 37:12.6 05:06.2
11 7 / MA [24] Daniel Čech 1993 CZE Náchod 37:41.6 05:35.2
12 3 / MB [42] Martin Holubář 1979 CZE WEBER TEAM 38:08.7 06:02.3
13 3 / MC [33] Dušan Gajdoš 1973 CZE Červený Kostelec 38:38.6 06:32.2
14 4 / MB [155] Jan Melišík 1974 CZE Olfin car 38:58.1 06:51.7
15 8 / MA [35] Martin Habr 1996 CZE TJ Sokol Olešnice 39:30.6 07:24.2
16 9 / MA [100] Antonín Staněk 2002 CZE Nové Město nad Metují - Spy 39:33.5 07:27.1
17 4 / MC [87] Pavel Vít 1971 CZE Vella team Náchod 39:37.5 07:31.1
18 5 / MB [50] Vladimír Kolisko 1980 CZE RUN4RUN 39:57.5 07:51.1
19 5 / MC [53] Drahomir Koudelka 1971 CZE meixner consulting 40:01.4 07:55.0
20 6 / MB [18] Petr Bubeníček 1980 CZE BUBUTEAM 40:25.3 08:18.9
21 6 / MC [70] Vladimír Souček 1973 CZE TJ Sokol Červený Kostelec 40:41.7 08:35.3
22 7 / MB [9] David Šrůtek 1980 CZE BKL Machov 41:06.1 08:59.7
23 7 / MC [36] Jiří Habr 1973 CZE Vella Team Náchod 41:13.0 09:06.6
24 10 / MA [151] Jiří Kulda 2002 CZE HOCK horolezecký oddíl 41:13.1 09:06.7
25 1 / ME [122] Oldřich Šmída 1948 CZE Červený Kostelec 41:17.1 09:10.7
26 8 / MC [81] Juraj Uher 1973 CZE Přibyslav 5 41:17.3 09:10.9
27 11 / MA [22] Martin Cöger 1994 CZE Náchod 41:33.7 09:27.3
28 9 / MC [141] Michal Krtička 1973 CZE Wikov 41:36.1 09:29.7
29 12 / MA [13] David Bárta 1984 CZE Melichar CZ 41:41.4 09:35.0
30 13 / MA [94] Jakub Hanousek 1991 CZE Praha 41:53.4 09:47.0
31 1 / MD [118] Josef Nečas 1958 CZE Maratonstav Úpice 41:57.7 09:51.3
32 14 / MA [40] David Hoffman 2002 CZE Náchod 42:03.6 09:57.2
33 8 / MB [32] Tomáš Florian 1979 CZE Integraf running team 42:04.0 09:57.6
34 9 / MB [43] Michal Horák 1975 CZE TJ Sokol Studnice 42:11.5 10:05.1
35 10 / MB [126] Jan Šplíchal 1983 CZE SOKOL Valteřice 42:21.4 10:15.0
36 15 / MA [57] Adam Langenberger 1985 CZE Children Of Olymp 42:33.7 10:27.3
37 16 / MA [20] Petr Celba 1986 CZE Pells Team Brno 42:59.0 10:52.6
38 17 / MA [93] Jakub Zítko 1995 CZE Piráti 43:06.1 10:59.7
39 18 / MA [63] Jakub Nápravník 1987 CZE TJ Maratonstav Úpice 43:17.4 11:11.0
40 19 / MA [51] Roman Kosař 1999 CZE Náchod 43:30.5 11:24.1
41 11 / MB [58] Martin Laštůvka 1980 CZE Cyklo Tony 43:31.8 11:25.4
42 12 / MB [156] Jan Halaj 1977 CZE Náchod 43:35.1 11:28.7
43 10 / MC [52] Vladimír Kostelecký 1970 CZE Vella team Náchod 44:06.8 12:00.4
44 20 / MA [10] Daniel Adámek 1999 CZE SRTG Hradec Králové 44:09.7 12:03.3
45 13 / MB [120] Radek Wiesner 1980 CZE Baduna Team 44:36.5 12:30.1
46 11 / MC [31] Jiří Elich 1964 CZE Apache Loko Trutnov 44:39.0 12:32.6
47 12 / MC [72] Petr Strnad 1964 CZE KSM HRÁDEK 44:44.5 12:38.1
48 13 / MC [86] Martin Vašíček 1971 CZE TJ Maratonstav Úpice 45:13.3 13:06.9
49 14 / MB [68] Michal Renský 1979 CZE Run4run 45:27.1 13:20.7
50 15 / MB [69] Josef Smola 1980 CZE Náchod 45:43.9 13:37.5
51 2 / ME [46] Miroslav Jirásek 1947 CZE SDH Pavlišov 45:46.5 13:40.1
52 16 / MB [125] Martin Hynek 1981 CZE Opočno 45:48.7 13:42.3
53 21 / MA [152] Aleš Tichý 1994 CZE Opava 46:05.5 13:59.1
54 22 / MA [96] Jakub Jiráský 1990 CZE YØLØBAND 46:34.0 14:27.6
55 17 / MB [41] Mirek Holeček 1974 CZE Nové Město nad Metuji 47:14.8 15:08.4
56 14 / MC [97] Jan Kulda 1973 CZE Integraf running team 47:21.4 15:15.0
57 18 / MB [25] Ladislav Domáň ml. 1981 CZE Náchod 47:27.0 15:20.6
58 15 / MC [85] Josef Vaněk 1965 CZE TJ Sokol Karate Náchod 48:02.4 15:56.0
59 2 / MD [56] Milan Krempa 1963 CZE AC GoMango Hogner 48:20.1 16:13.7
60 19 / MB [12] Jaroslav Balcar 1975 CZE Vysokov 48:29.8 16:23.4
61 23 / MA [98] Lukáš Linhart 1989 CZE SK Nové Město nad Metují 48:58.8 16:52.4
62 3 / ME [34] Václav Goldbach 1950 CZE SK Týniště nad Orlicí 49:25.6 17:19.2
63 16 / MC [11] Martin Ardelt 1971 CZE PRIMÁTOR 49:30.7 17:24.3
64 17 / MC [39] Pavel Hoffman 1967 CZE Náchod 49:44.9 17:38.5
65 18 / MC [79] Petr Touc 1973 CZE Podbřezí - Skalka 50:35.7 18:29.3
66 3 / MD [44] Petr Hynek 1963 CZE SK Nové Město nad Metují 51:11.0 19:04.6
67 20 / MB [38] Leoš Hejna 1974 CZE SKH Královehradeckého kraje 52:32.1 20:25.7
68 24 / MA [77] Petr Šimek 1991 CZE Červený Kostelec 52:42.9 20:36.5
69 19 / MC [62] Pavel Mikuška 1964 CZE Slavoj Babí 52:59.8 20:53.4
70 20 / MC [66] Lubomír Prokop 1973 CZE Z HECU 53:40.1 21:33.7
71 21 / MC [29] Jindřich Drobek 1971 CZE Jameson team 53:40.2 21:33.8
72 22 / MC [64] jan Poláček 1968 CZE Náchod 53:51.9 21:45.5
73 23 / MC [99] Martin Pešek 1967 CZE Náchod 54:53.0 22:46.6
74 21 / MB [157] David Severýn 1981 CZE Jaroměř 55:27.1 23:20.7
75 4 / MD [74] Jiří Šebela 1958 CZE Blansko 56:22.0 24:15.6
76 4 / ME [119] jAN Sponar 1950 CZE Tesla Brno 56:39.2 24:32.8
77 24 / MC [55] Josef Krátký 1965 CZE Hvězda Pardubice z.s. 01:00:24.3 28:17.9
78 5 / ME [45] Matěj Jelínek 1942 CZE Černilov 01:01:17.2 29:10.8
79 6 / ME [27] Václav Dostál 1942 CZE Černožice 01:02:15.5 30:09.1
80 7 / ME [80] Jan Tučný 1947 CZE MK Pardubice 01:04:29.3 32:22.9
81 8 / ME [23] Václav Culka 1935 CZE Nové Město nad Metují 01:14:21.0 42:14.6
82 9 / ME [90] Milan Vorel 1940 CZE Slatiňany 01:30:13.8 58:07.4