Montacké vlny

2018-09-15 Náchod 

archiv

announcement

registration

start list

results

Montacké vlnky 700 m total: 47, men : 21, women: 25, Minižáci: 10, Přípravka kluci: 12, Minižákyně: 17, Přípravka holky: 8, : 1 [html] [pdf]
Montacké vlnky 1500 m total: 19, men : 7, women: 11, Mladší žáci: 1, Starší žáci: 7, Mladší žákyně: 7, Starší žákyně: 4, : 1 [html] [pdf]
hlavní závod Montacké vlny 9 km total: 110, men : 82, women: 28, MA: 24, MB: 21, MC: 24, MD: 4, ME: 9, ZA: 7, ZB: 21 [html] [pdf]
Kondiční vlny 4,5 km total: 16, men : 8, women: 8, Muži: 8, Ženy: 8 [html] [pdf]

result list hlavní závod Montacké vlny 9 km

start ~ 13:30:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / ZB [61] Táňa Metelková 1972 CZE TJ Sokol Hradec Králové 36:48.6
2 1 / ZA [91] Markéta Zeisková 1998 CZE Rajbas klub Náchod 40:28.7 03:40.1
3 2 / ZB [89] Iveta Vlčková 1983 CZE SK Babice / Inov-8 team 41:26.4 04:37.8
4 3 / ZB [82] Jana Uherová 1972 CZE Přibyslav 41:49.5 05:00.9
5 4 / ZB [123] Kateřina Kubiasová 1978 CZE Tyčka a kulička 42:17.9 05:29.3
6 5 / ZB [16] Romana Brumlichová 1976 CZE Medvědí doupě 42:59.3 06:10.7
7 6 / ZB [54] Anna Krátká 1969 CZE Hvězda Pardubice 43:06.1 06:17.5
8 7 / ZB [15] Petra Breitrová V. 1978 CZE SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ 43:16.1 06:27.5
9 2 / ZA [117] Radka Zítková 1988 CZE Run4run 43:52.3 07:03.7
10 8 / ZB [124] Denisa Rýdlová 1982 CZE Vella team Náchod 44:19.1 07:30.5
11 9 / ZB [48] Jitka Kábrtová 1971 CZE Sokol Studnice 45:27.1 08:38.5
12 3 / ZA [88] Veronika Vítková 1989 CZE Náchod 47:34.8 10:46.2
13 10 / ZB [76] Klára Šimáková 1983 CZE Hradec Králové 47:48.8 11:00.2
14 11 / ZB [73] Zdeňka Suchánková 1963 CZE Česká Skalice 48:08.7 11:20.1
15 4 / ZA [17] Eva Brychová 1984 CZE Dobřany 48:13.7 11:25.1
16 12 / ZB [37] Markéta Hanzlová 1973 CZE svaz českých bohémů 48:51.0 12:02.4
17 5 / ZA [83] Ema Umlaufová 1997 CZE Náchod 49:03.5 12:14.9
18 13 / ZB [19] Simona Bubeníčková 1978 CZE BUBUTEAM 49:42.6 12:54.0
19 14 / ZB [154] Kateřina Ringlová 1980 CZE Meziměstí 51:48.8 15:00.2
20 15 / ZB [92] Jana Zelenková 1981 CZE Žernov 52:32.1 15:43.5
21 16 / ZB [71] Jana Stejskalová 1977 CZE IVT Náchod 52:46.2 15:57.6
22 6 / ZA [49] Hana Kočová Vlčková 1984 CZE TJ Sokol Žernov 54:52.9 18:04.3
23 17 / ZB [67] Lenka Renská 1980 CZE Run4run 55:17.0 18:28.4
24 7 / ZA [21] Lucie Celbová 1992 CZE Pell´s Team Brno 57:00.8 20:12.2
25 18 / ZB [84] Hana Vacková 1956 CZE TJ Sokol Starkoč 58:30.0 21:41.4
26 19 / ZB [95] Karla Jakoubková 1972 CZE VĚTVE K DRCENÍ 59:01.3 22:12.7
27 20 / ZB [78] Hana Šternerová 1963 CZE Hradec Králové 01:02:05.7 25:17.1
28 21 / ZB [28] Hana Dostálová 1970 CZE Černožice 01:02:12.4 25:23.8