Montacké vlny

2018-09-15 Náchod 

archiv

announcement

registration

start list

results

Montacké vlnky 700 m total: 47, men : 21, women: 25, Minižáci: 10, Přípravka kluci: 12, Minižákyně: 17, Přípravka holky: 8, : 1 [html] [pdf]
Montacké vlnky 1500 m total: 19, men : 7, women: 11, Mladší žáci: 1, Starší žáci: 7, Mladší žákyně: 7, Starší žákyně: 4, : 1 [html] [pdf]
hlavní závod Montacké vlny 9 km total: 110, men : 82, women: 28, MA: 24, MB: 21, MC: 24, MD: 4, ME: 9, ZA: 7, ZB: 21 [html] [pdf]
Kondiční vlny 4,5 km total: 16, men : 8, women: 8, Muži: 8, Ženy: 8 [html] [pdf]

result list hlavní závod Montacké vlny 9 km

start ~ 13:30:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / MC [1] Jindřich Král 1973 CZE Iscarex Č.T. 34:20.0
2 2 / MC [153] miroslav vítek 1972 CZE ustí nad orlicí 35:02.4 00:42.4
3 3 / MC [33] Dušan Gajdoš 1973 CZE Červený Kostelec 38:38.6 04:18.6
4 4 / MC [87] Pavel Vít 1971 CZE Vella team Náchod 39:37.5 05:17.5
5 5 / MC [53] Drahomir Koudelka 1971 CZE meixner consulting 40:01.4 05:41.4
6 6 / MC [70] Vladimír Souček 1973 CZE TJ Sokol Červený Kostelec 40:41.7 06:21.7
7 7 / MC [36] Jiří Habr 1973 CZE Vella Team Náchod 41:13.0 06:53.0
8 8 / MC [81] Juraj Uher 1973 CZE Přibyslav 5 41:17.3 06:57.3
9 9 / MC [141] Michal Krtička 1973 CZE Wikov 41:36.1 07:16.1
10 10 / MC [52] Vladimír Kostelecký 1970 CZE Vella team Náchod 44:06.8 09:46.8
11 11 / MC [31] Jiří Elich 1964 CZE Apache Loko Trutnov 44:39.0 10:19.0
12 12 / MC [72] Petr Strnad 1964 CZE KSM HRÁDEK 44:44.5 10:24.5
13 13 / MC [86] Martin Vašíček 1971 CZE TJ Maratonstav Úpice 45:13.3 10:53.3
14 14 / MC [97] Jan Kulda 1973 CZE Integraf running team 47:21.4 13:01.4
15 15 / MC [85] Josef Vaněk 1965 CZE TJ Sokol Karate Náchod 48:02.4 13:42.4
16 16 / MC [11] Martin Ardelt 1971 CZE PRIMÁTOR 49:30.7 15:10.7
17 17 / MC [39] Pavel Hoffman 1967 CZE Náchod 49:44.9 15:24.9
18 18 / MC [79] Petr Touc 1973 CZE Podbřezí - Skalka 50:35.7 16:15.7
19 19 / MC [62] Pavel Mikuška 1964 CZE Slavoj Babí 52:59.8 18:39.8
20 20 / MC [66] Lubomír Prokop 1973 CZE Z HECU 53:40.1 19:20.1
21 21 / MC [29] Jindřich Drobek 1971 CZE Jameson team 53:40.2 19:20.2
22 22 / MC [64] jan Poláček 1968 CZE Náchod 53:51.9 19:31.9
23 23 / MC [99] Martin Pešek 1967 CZE Náchod 54:53.0 20:33.0
24 24 / MC [55] Josef Krátký 1965 CZE Hvězda Pardubice z.s. 01:00:24.3 26:04.3