Montacké vlny

2018-09-15 Náchod 

archiv

announcement

registration

start list

results

Montacké vlnky 700 m total: 47, men : 21, women: 25, Minižáci: 10, Přípravka kluci: 12, Minižákyně: 17, Přípravka holky: 8, : 1 [html] [pdf]
Montacké vlnky 1500 m total: 19, men : 7, women: 11, Mladší žáci: 1, Starší žáci: 7, Mladší žákyně: 7, Starší žákyně: 4, : 1 [html] [pdf]
hlavní závod Montacké vlny 9 km total: 110, men : 82, women: 28, MA: 24, MB: 21, MC: 24, MD: 4, ME: 9, ZA: 7, ZB: 21 [html] [pdf]
Kondiční vlny 4,5 km total: 16, men : 8, women: 8, Muži: 8, Ženy: 8 [html] [pdf]

result list Montacké vlnky 700 m

start ~ 12:44:50

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / Přípravka kluci [221] Tomáš Metelka 2008 CZE OK99 Hradec Králové 02:03.0
2 2 / Přípravka kluci [227] Marek Rudolf 2007 CZE Deep Sea 02:12.4 00:09.4
3 3 / Přípravka kluci [201] Jan Bednařík 2007 CZE Hronov 02:13.9 00:10.9
4 4 / Přípravka kluci [148] Jakub Touc 2007 CZE Podbřezí - Skalka 02:19.4 00:16.4
5 1 / Minižáci [214] Luboš Hemelík 2010 CZE TJ Sokol Jaroměř 02:21.9 00:18.9
6 5 / Přípravka kluci [207] Jan Bubeníček 2007 CZE Náchod 02:24.2 00:21.2
7 6 / Přípravka kluci [228] Pavel Stejskal 2008 CZE IVT Náchod 02:31.8 00:28.8
8 2 / Minižáci [252] Jakub Hroch 2010 CZE Provodov-Šonov 02:32.5 00:29.5
9 3 / Minižáci [225] Matěj Renský 2009 CZE SK Hvězda Pardubice 02:35.7 00:32.7
10 7 / Přípravka kluci [255] David Kočnar 2008 CZE FK Náchod 02:37.8 00:34.8
11 8 / Přípravka kluci [142] Václav Ardelt 2007 CZE Pardubice 02:39.1 00:36.1
12 9 / Přípravka kluci [146] Patrik Kauflman 2007 CZE Pěkov 02:40.4 00:37.4
13 10 / Přípravka kluci [220] Jan Mareth 2008 CZE Česká Skalice 02:47.2 00:44.2
14 4 / Minižáci [144] Lukáš Kaufman 2009 CZE Pěkov 02:47.4 00:44.4
15 5 / Minižáci [248] Viktor Souček 2009 CZE Náchod 02:50.5 00:47.5
16 6 / Minižáci [215] Radim Holubář 2013 CZE WEBER TEAM 02:54.6 00:51.6
17 11 / Přípravka kluci [145] Michal Horák 2008 CZE TJ Sokol Studnice 02:56.6 00:53.6
18 7 / Minižáci [244] Jakub Jiroušek 2009 CZE Třtice 03:00.3 00:57.3
19 8 / Minižáci [138] Ondřej Souček 2013 CZE Křinice 03:23.0 01:20.0
20 9 / Minižáci [247] Marek Šimák 2012 CZE TJ Sokol Hradec Králové 03:47.6 01:44.6
21 10 / Minižáci [205] štěpán Beran 2014 CZE SKI Police nad Metují 04:37.2 02:34.2