Excalibur Race Mladé buky

2017-06-03 Mladé buky, Trutnov 

archiv

announcement

registration

start list

results

krátká trať jednotlivci     total: 49, men : 30, women: 19, M: 19, M40: 7, Z: 15, Z40: 4, muži: 4 [html] [pdf]
dlouhá trať týmy total: 16, men : 12, women: 4, muži: 12, ženy: 4, mix: 0 [html] [pdf]
krátká trať dvojice total: 14, men : 6, women: 8, muži: 0, ženy: 0, mix: 0, Z: 6, M40: 4, M: 2, Z40: 2 [html] [pdf]
krátká trať týmy total: 4, men : 4, women: 0, muži: 4, ženy: 0, mix: 0 [html] [pdf]
dětský závod D1 total: 9, men : 5, women: 4, D1: 9, D2: 0, D3: 0 [html] [pdf]
dětský závod D2, D3     total: 23, men : 16, women: 7, D1: 0, D2: 11, D3: 12 [html] [pdf]
dlouhá trať jednotlivci     total: 67, men : 52, women: 14, M: 36, M40: 5, Z: 7, Z40: 3, muži: 12, ženy: 4, : 1 [html] [pdf]
dlouhá trať dvojice total: 12, men : 11, women: 0, muži: 0, ženy: 0, mix: 0, M: 10, M40: 2, : 1 [html] [pdf]

result list krátká trať jednotlivci

start ~ 06:20:30

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / M40 [520] Petr Kostovský 1974 CZE Batňovice 01:05:52.11
2 1 / M [519] Tomáš Matas 2000 CZE SK Janské Lázně 01:07:48.41 01:56.3
3 2 / M [501] Zdeněk Kotyk 1990 CZE srtg Brno 01:14:10.23 08:18.12
4 3 / M [518] Petr Glos 1987 CZE HoPe2spartans 01:15:25.09 09:32.98
5 4 / M [524] Jan Beer 1983 CZE Northbike.cz 01:16:33.66 10:41.55
6 2 / M40 [509] Ruda Ždárský 1974 CZE Kasperovec 01:16:39.81 10:47.7
7 5 / M [115] Jakub Šolc 1987 CZE Ventilek 01:17:08.61 11:16.5
8 3 / M40 [2014] Karel Srnský 1975 CZE Hradec Králové 01:17:44.53 11:52.42
9 4 / M40 [512] Miroslav Vondráček 1965 CZE Vondrami 01:17:45.0 11:52.89
10 6 / M [510] Petr Muller 2002 CZE Havlovice 01:18:18.97 12:26.86
11 7 / M [503] Tadeáš Petera 1993 CZE Rudník u Vrchlabí 01:21:49.84 15:57.73
12 8 / M [508] Pavel Hainiš 1982 CZE Trutnov 01:24:38.11 18:46.0
13 9 / M [515] Robin Sanko 1990 CZE Smidary 01:25:07.9 19:15.79
14 10 / M [2011] Jan Jörka 2001 CZE Gucci Gang 01:28:51.8 22:59.69
15 11 / M [513] Martin Kubeček 1989 CZE Broumov 01:29:18.61 23:26.5
16 12 / M [507] Ladislav Beneš 1989 CZE Choltice 01:33:32.34 27:40.23
17 13 / M [530] Michal Holoubek 1994 CZE Nové Město nad Metují 01:40:23.46 34:31.35
18 1 / muži [4019] Michal Šimčík 1995 CZE Pohodáři 01:42:12.62 36:20.51
19 14 / M [556] marek exner 1985 CZE Hradec Králové 01:42:32.64 36:40.53
20 2 / muži [3019] Tomáš Kleistner 1999 CZE Pohodáři 01:42:41.06 36:48.95
21 15 / M [557] Lukáš Virt 1993 CZE Hradec Kralove 01:47:36.55 41:44.44
22 16 / M [522] Lukáš Výtisk 1996 CZE Pohodáři 01:47:41.8 41:49.69
23 5 / M40 [1018] Roman Šuma 1975 CZE LA 01:48:38.17 42:46.06
24 6 / M40 [1016] Milan Slavkovský 1976 CZE Rudník 01:54:09.66 48:17.55
25 17 / M [1012] Roman Lejčko 1992 CZE Barbarian extreame team 01:58:29.68 52:37.57
26 7 / M40 [1017] Bohumil Stuchlík 1966 CZE Štětkovice 02:41:20.89 01:35:28.78
27 3 / muži [2019] Tomáš Kleistner 1975 CZE Pohodáři 02:52:44.42 01:46:52.31
28 4 / muži [1019] Josef Kleistner 2002 CZE Pohodáři 02:53:30.67 01:47:38.56
29 18 / M [322] Ludvík FOLC 2010 CZE SK Janské Lázně 03:13:03.5 02:07:11.39
30 19 / M [5] Josef Žižka 1980 CZE České Budějovice 03:13:03.54 02:07:11.43