Krakonošův cyklomaraton 2017

2017-07-29 Trutnov 

archiv

announcement

registration

start list

results

hlavní závod 145km total: 373, men : 363, women: 10, M18: 55, M30: 105, M40: 131, M50: 57, M60: 15, Z18: 3, Z30: 5, Z40: 2 [html] [pdf]
krátká trať 98km total: 296, men : 275, women: 21, Muži: 274, Ženy: 21, [m]2017: 1 [html] [pdf]
Team Competition Soutěž týmů (součet časů 3 nejrychlejších závodníků z jednoho týmu)

result list hlavní závod 145km

start ~ 10:04:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay PomezkyPrazska
1 1 / M18 [141] Jiří Polnický 1989 CZE Kasper - Swix Team 03:55:08.7
2 2 / M18 [323] Tomáš Paprstka 1992 CZE Expres CZ-Scott Team Kolín 03:55:48.2 00:39.5
3 3 / M18 [258] Milan Záleský 1992 CZE RCR BIKE TEAM Česká Třebová 04:00:03.8 04:55.1
4 4 / M18 [395] Adam Sekanina 1995 CZE TJ Favorit Brno 04:00:04.2 04:55.5
5 5 / M18 [17] jiří Šorm 1997 CZE Kasper swix team 04:00:05.7 04:57.0
6 6 / M18 [404] Ondřej Nevídal 1993 CZE Puskinak.cz 04:00:06.0 04:57.3
7 7 / M18 [381] Lukáš Kunt 1997 CZE TJ Favorit Brno 04:00:07.0 04:58.3
8 8 / M18 [380] Adam Cihlář 1998 CZE TJ Favorit Brno 04:00:11.0 05:02.3
9 9 / M18 [383] Martin Kohout 1998 CZE TJ KOVO Praha 04:00:12.0 05:03.3
10 10 / M18 [51] Martin Hunal 1989 CZE Kasper - Swix Team 04:00:20.0 05:11.3
11 11 / M18 [257] Jonáš Vojtěch 1989 CZE AC Sparta Praha 04:02:25.5 07:16.8
12 12 / M18 [237] Jaroslav Hradecký 1996 CZE SportRaces-Isaac Team 04:03:17.9 08:09.2
13 13 / M18 [166] Michal Schuran 1996 CZE AC Sparta Praha 04:05:04.7 09:56.0
14 14 / M18 [326] Michael Zeťák 1998 CZE Expres CZ-Scott Team Kolín 04:05:06.8 09:58.1
15 15 / M18 [262] Jan Anděl 1999 CZE Bike 2000 04:05:07.5 09:58.8
16 16 / M18 [398] Blažej Wojciechowski 1988 POL Ostrowska Kawaleria Kolarska 04:05:07.76 09:59.06
17 17 / M18 [349] Tomáš Jakoubek 1999 CZE KC KOOPERATIVA JABLONEC N.N. 04:05:20.4 10:11.7
18 18 / M18 [388] Michał Czapla 1994 POL VikingDream Bike Sczawno Zdrój 04:05:25.1 10:16.4
19 19 / M18 [396] Tomas Zechmeister 1993 CZE TJ Favorit Brno 04:05:38.1 10:29.4
20 20 / M18 [232] Jiří Doležal 1992 CZE SportRaces-Isaac Team 04:07:46.4 12:37.7
21 21 / M18 [324] Kryštof Solař 1999 CZE Expres CZ-Scott Team Kolín 04:09:20.8 14:12.1
22 22 / M18 [82] Matouš Kozák 1998 CZE ZPcyklo PROOFY Corratec team 04:09:32.8 14:24.1
23 23 / M18 [267] Dominik Chlupáč 1993 CZE Rafkarna IDEA Cycling Team 04:09:49.7 14:41.0
24 24 / M18 [325] Šimon Vaníček 1999 CZE Expres CZ-Scott Team Kolín 04:14:46.6 19:37.9
25 25 / M18 [401] Dominik Drdek 1998 CZE TJ Favorit Brno 04:14:58.4 19:49.7
26 26 / M18 [678] Lukáš Hofman 1991 CZE Ski a Bike Centrum Radotín 04:16:14.0 21:05.3
27 27 / M18 [231] David Dvořák 1993 CZE Hradec Králové 04:16:15.6 21:06.9
28 28 / M18 [268] Pavel Jirásek 1992 CZE GIANT Pitrs bikes 04:26:30.3 31:21.6
29 29 / M18 [290] Miroslav Thuma 1992 CZE SportRaces-Isaac Team 04:27:30.5 32:21.8
30 30 / M18 [310] Pavel Prokop 1996 CZE Veloservis Team 04:27:51.21 32:42.51
31 31 / M18 [75] Christian Knapton 1994 CAN North Vancouver 04:28:46.5 33:37.8
32 32 / M18 [222] Pavel Zháňal 1988 CZE TJ Spartak Třebíč 04:29:44.5 34:35.8
33 33 / M18 [153] Marek Ptáčník 1994 CZE Praha 5 04:32:31.1 37:22.4
34 34 / M18 [370] Petr Zrůst 1995 CZE Ludvíkovice 04:36:20.0 41:11.3
35 35 / M18 [327] Wojciech Wojtas 1989 POL Bielsko-Biala 04:36:21.09 41:12.39
36 36 / M18 [348] Kamil Siedlaczek 1996 POL DEICHMANN 04:36:24.5 41:15.8
37 37 / M18 [392] Jiří Svoboda 1992 CZE AC Sparta Praha 04:38:27.68 43:18.98
38 38 / M18 [307] Vít Novák 1989 CZE CFC Kladno 04:38:41.6 43:32.9
39 39 / M18 [288] Michal Šot 1988 CZE Vratimov 04:41:49.81 46:41.11
40 40 / M18 [414] Jakub Jirků 1996 CZE Praha 04:43:28.15 48:19.45
41 41 / M18 [167] Ondřej Skopový 1988 CZE Praha 4 04:47:12.3 52:03.6
42 42 / M18 [286] Jan Stříteský 1994 CZE Sk Tricyklo Chlubna 04:47:58.51 52:49.81
43 43 / M18 [205] Martin Vancl 1992 CZE Jilemnice 04:51:29.5 56:20.8
44 44 / M18 [276] Matěj Lejsek 1993 CZE Team Cyklo Benda 04:53:01.69 57:52.99
45 45 / M18 [369] Tomasz Silbert 1992 POL Ciclismo Wrocław 04:55:05.32 59:56.62
46 46 / M18 [35] Jan Fulka 1988 CZE GIANT Pitrs bikes 04:58:22.2 01:03:13.5
47 47 / M18 [69] Ondřej Kavan 1989 CZE BikeBukvas 04:59:10.2 01:04:01.5
48 48 / M18 [305] Ondřej Mach 1997 CZE Jeseník 05:00:12.0 01:05:03.3
49 49 / M18 [209] Filip Veselouš 1995 CZE Jablonec nad Jizerou 05:12:14.8 01:17:06.1
50 50 / M18 [85] Dominik Kralik 1993 CZE profijezdec.cz 05:22:04.7 01:26:56.0
51 51 / M18 [187] Jan Šimon 1991 CZE INFINITYSPORT.CZ 05:32:48.1 01:37:39.4
52 52 / M18 [266] Luboš Hanus 1989 CZE Tohle není hokej? 05:49:04.38 01:53:55.68
53 53 / M18 [184] Štěpán Šantrůček 1991 CZE Naturaw BikeBukvas 05:59:27.9 02:04:19.2
54 54 / M18 [304] Jakub Kříž 2000 CZE Hostinné 06:35:35.54 02:40:26.84
DNS / M18 [403] Pawel Pac 1989 POL Orlinek