Krakonošův cyklomaraton 2017

2017-07-29 Trutnov 

archiv

announcement

registration

start list

results

hlavní závod 145km total: 373, men : 363, women: 10, M18: 55, M30: 105, M40: 131, M50: 57, M60: 15, Z18: 3, Z30: 5, Z40: 2 [html] [pdf]
krátká trať 98km total: 296, men : 275, women: 21, Muži: 274, Ženy: 21, [m]2017: 1 [html] [pdf]
Team Competition Soutěž týmů (součet časů 3 nejrychlejších závodníků z jednoho týmu)

result list hlavní závod 145km

start ~ 10:04:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay PomezkyPrazska
1 1 / M40 [275] František Landa 1974 CZE KCL Kooperativa-Svijany 04:05:05.0
2 2 / M40 [372] Štěpán Karban 1971 CZE BMC SKIBIKECENTRUM.CZ 04:05:20.6 00:15.6
3 3 / M40 [151] Bedřich Průcha 1973 CZE Plzeň 04:05:22.7 00:17.7
4 4 / M40 [150] Stanislav Prokeš 1968 CZE Prokesteam 04:07:48.5 02:43.5
5 5 / M40 [64] Petr Javůrek 1977 CZE Kasper - Swix Team 04:09:31.2 04:26.2
6 6 / M40 [330] Jiří Ježek 1974 CZE ASC DUKLA Praha 04:09:32.0 04:27.0
7 7 / M40 [8] Marcel Boháč 1972 CZE Svitávka 04:14:13.8 09:08.8
8 8 / M40 [379] Jiří Říha 1977 CZE CK Kolokrám 04:14:14.3 09:09.3
9 9 / M40 [347] Mariusz Piasecki 1969 POL Gatta Bike RS 04:14:31.2 09:26.2
10 10 / M40 [103] Karel Macháč 1968 CZE Jilemnice 04:14:31.4 09:26.4
11 11 / M40 [235] David Gotthard 1976 CZE CYCLING BRNO 04:14:35.5 09:30.5
12 12 / M40 [181] Jakub Svoboda 1975 CZE Kolokrám.cz 04:14:42.9 09:37.9
13 13 / M40 [11] Aleš Bursík 1973 CZE Bikehome 04:16:09.1 11:04.1
14 14 / M40 [244] Pavel Kuda 1969 CZE CYCLING BRNO 04:16:11.2 11:06.2
15 15 / M40 [361] Jan Hauf 1971 CZE Indigo cycling team RK 04:16:12.8 11:07.8
16 16 / M40 [241] Pavel Kokeš 1971 CZE S.K.Valašské Království 04:16:13.2 11:08.2
17 17 / M40 [359] Kamil Ackermann 1975 CZE Plzeň 04:16:14.0 11:09.0
18 18 / M40 [142] Viktor Poslt 1969 CZE Radvanice 04:16:16.7 11:11.7
19 19 / M40 [204] Pavel Valtera 1976 CZE Doldy ruksaky Machov 04:18:24.3 13:19.3
20 20 / M40 [144] Tomáš Pozler 1976 CZE EDPoTEAM L.Bohdaneč 04:20:02.0 14:57.0
21 21 / M40 [60] Tomáš Janda 1972 CZE MS BIKE ACADEMY RACING 04:20:26.8 15:21.8
22 22 / M40 [220] Jiří Zárybnický 1976 CZE CK Vinohradské Šlapky 04:21:12.5 16:07.5
23 23 / M40 [337] Tomáš Ress 1977 CZE KC BRNO 04:23:51.4 18:46.4
24 24 / M40 [284] Martin Pospisil 1974 CZE KCL Kooperativa-Svijany 04:25:07.6 20:02.6
25 25 / M40 [115] Martin Mikuláš 1973 CZE ELEVEN MERCEDES-BENZ MITAS TEAM 04:25:55.2 20:50.2
26 26 / M40 [243] Radek Kučera 1972 CZE SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM 04:26:23.3 21:18.3
27 27 / M40 [246] Přemysl Kuchař 1977 CZE Eleven Cube Roadriders 04:26:23.8 21:18.8
28 28 / M40 [393] Jaroslav Rendl 1973 CZE Dexter Cycling 04:26:33.8 21:28.8
29 29 / M40 [233] Jiri Fiala 1976 CZE ABT Cesana Rohozec 04:27:44.45 22:39.45
30 30 / M40 [183] Robert Sýkora 1972 CZE CK Vinohradské Šlapky 04:27:45.0 22:40.0
31 31 / M40 [296] Petr Antoš 1976 CZE Coffee racers 04:27:46.1 22:41.1
32 32 / M40 [315] Ladislav Šindelár 1976 CZE Stark cycling team 04:27:48.1 22:43.1
33 33 / M40 [252] Patrik Swaczyna 1973 CZE CK Feso Petřvald 04:27:52.0 22:47.0
34 34 / M40 [406] Martin Drnec 1976 CZE COS Brno 04:27:53.0 22:48.0
35 35 / M40 [180] Jaroslav Svoboda 1971 CZE INS Ateliér Náchod 04:27:53.1 22:48.1
36 36 / M40 [405] milan fajt 1977 CZE Eurofoam team 04:27:53.5 22:48.5
37 37 / M40 [364] Milan Duchek 1970 CZE Duratec Team 04:29:45.6 24:40.6
38 38 / M40 [210] Václav Veselý 1968 CZE SK Kola VÍŠEK - TREK 04:31:37.9 26:32.9
39 39 / M40 [320] Miloš Vejdělek 1971 CZE Hospodský z Kolína 04:32:01.2 26:56.2
40 40 / M40 [178] Pavel Sucharda 1970 CZE CYCLING BRNO 04:36:23.7 31:18.7
41 41 / M40 [335] Paweł Rychlicki 1971 POL Merx 04:36:29.5 31:24.5
42 42 / M40 [95] David Landa 1971 CZE KCL Kooperativa-Svijany 04:36:30.5 31:25.5
43 43 / M40 [371] Ivan HRIN 1971 CZE Usti nad Labem 04:36:31.0 31:26.0
44 44 / M40 [98] Rostislav Lesniak 1973 CZE OCA Brno 04:37:38.1 32:33.1
45 45 / M40 [56] pavel chlup 1976 CZE Bicyklub 04:38:54.1 33:49.1
46 46 / M40 [23] Václav Ehrlich 1976 CZE Skipaudera 04:38:59.2 33:54.2
47 47 / M40 [374] Pavel Holan 1971 CZE NIP Chrudim 04:39:34.7 34:29.7
48 48 / M40 [269] Tondáno Kalojíros 1968 CZE beMANIAX MADBIKE 04:39:38.2 34:33.2
49 49 / M40 [73] Petr Klicpera 1976 CZE TRI Neratovice 04:39:40.8 34:35.8
50 50 / M40 [273] Zdeněk Kříž 1972 CZE Buff Pro Team 04:39:51.0 34:46.0
51 51 / M40 [408] Paweł Bierut 1977 POL Kamieniec Ząbkowicki 04:41:47.4 36:42.4
52 52 / M40 [25] Jiri Ernest 1972 CZE Cyklistický spolek Pekáč 04:41:59.7 36:54.7
53 53 / M40 [319] Tomáš Novák 1970 CZE WURTH MTB Racing Team 04:42:05.9 37:00.9
54 54 / M40 [188] Daniel Šír 1976 CZE Kola Šír Bělohrad 04:42:24.7 37:19.7
55 55 / M40 [412] Tomáš Faltus 1975 CZE Veloservis Team 04:42:42.99 37:37.99
56 56 / M40 [136] Petr Panek 1974 CZE Good Angels 04:43:54.8 38:49.8
57 57 / M40 [157] Robert Robek 1970 CZE Vokolek Cycling Team 04:43:56.2 38:51.2
58 58 / M40 [137] Miroslav Pechmann 1974 CZE ostřešany afk 04:43:56.6 38:51.6
59 59 / M40 [311] Jiří Přidal 1976 CZE OCA Brno 04:46:06.0 41:01.0
60 60 / M40 [283] Tomáš Pacovský 1972 CZE Dexter Cycling 04:48:40.42 43:35.42
61 61 / M40 [223] Václav Zídek 1973 CZE Nadšenci z Posázaví 04:48:59.5 43:54.5
62 62 / M40 [84] Michal Králík 1973 CZE Krakonošovy větry 04:49:52.4 44:47.4
63 63 / M40 [37] Tomáš Girgal 1974 CZE Brdští kanci 04:51:39.8 46:34.8
64 64 / M40 [394] Tomáš Páv 1971 CZE Kovo Praha 04:51:45.75 46:40.75
65 65 / M40 [54] Martin Hudos 1976 CZE Světice 04:52:17.7 47:12.7
66 66 / M40 [158] Pavel Rubeš 1977 CZE Fincentrum, Slaný 04:52:23.7 47:18.7
67 67 / M40 [9] Martin Bortlík 1970 CZE Praha 9 04:53:11.9 48:06.9
68 68 / M40 [162] Martin Sahula 1972 CZE manželka 04:53:19.9 48:14.9
69 69 / M40 [135] PAWEŁ PALUS 1973 POL SIDOR TEAM 04:56:25.2 51:20.2
70 70 / M40 [43] Radim Herzán 1977 CZE Cyklomorava 04:56:49.9 51:44.9
71 71 / M40 [234] Jiří Fiala 1972 CZE KÚC Bike Sport 04:59:03.5 53:58.5
72 72 / M40 [1] Tomáš Bartoš 1968 CZE H.I.C. 04:59:10.5 54:05.5
73 73 / M40 [313] Pavel Rudiš 1976 CZE Kola Šír Bělohrad 04:59:11.0 54:06.0
74 74 / M40 [391] Pavel Hejna 1969 CZE Velké Pořičí 05:00:12.65 55:07.65
75 75 / M40 [22] Pavel Dvořák 1972 CZE TJ Sokol Nové Město nad Metují 05:01:15.1 56:10.1
76 76 / M40 [218] Igor Vymazal 1971 CZE Team Porgest 05:01:59.6 56:54.6
77 77 / M40 [366] Jaroslav Rubeš 1976 CZE Svinařov 05:02:05.1 57:00.1
78 78 / M40 [250] Radim Skála 1976 CZE Sokol Veltěž 05:02:05.7 57:00.7
79 79 / M40 [80] Michal Kotačka 1974 CZE Třebíč 05:02:18.9 57:13.9
80 80 / M40 [49] Miroslav Horák 1974 CZE Bolt Racing Team 05:05:29.2 01:00:24.2
81 81 / M40 [101] Jiří Lorenz 1975 CZE adventurerace.cz 05:05:45.8 01:00:40.8
82 82 / M40 [736] Vít Mráz 1974 CZE INS Ateliér Náchod 05:06:11.1 01:01:06.1
83 83 / M40 [7] Jan Beneš 1974 CZE Coffee racers 05:06:12.5 01:01:07.5
84 84 / M40 [360] Petr Janda 1972 CZE Jičín 05:06:37.0 01:01:32.0
85 85 / M40 [332] Marcel Řehák 1970 CZE OCA Brno 05:07:35.3 01:02:30.3
86 86 / M40 [295] Petr Adámek 1969 CZE Borkovany 05:07:37.7 01:02:32.7
87 87 / M40 [407] Tomáš Korbička 1975 CZE COS Brno 05:09:05.0 01:04:00.0
88 88 / M40 [317] Marek Vicar 1969 CZE Mladá Boleslav 05:10:41.5 01:05:36.5
89 89 / M40 [368] Jiří Podlipný 1977 CZE Kola Šír Bělohrad 05:12:15.72 01:07:10.72
90 90 / M40 [365] Marek Tuček 1975 CZE Praha 05:12:18.5 01:07:13.5
91 91 / M40 [149] David Prochazka 1977 GER Wolfsburg 05:15:59.8 01:10:54.8
92 92 / M40 [53] David Hubáček 1971 CZE Hlučín-Bibrovníky 05:16:03.3 01:10:58.3
93 93 / M40 [159] Martin Ryšavý 1975 CZE PRO MUSIC PROLOG BIKE 05:16:04.9 01:10:59.9
94 94 / M40 [169] Petr Sobotka 1976 CZE SK Termit 05:16:06.8 01:11:01.8
95 95 / M40 [67] Pavel Just 1976 CZE CYKLO BENDA 05:17:44.3 01:12:39.3
96 96 / M40 [221] Radek Zeman 1970 CZE Pardubice 05:18:01.6 01:12:56.6
97 97 / M40 [138] Radek Pilnáček 1977 CZE HSK - cycling team 05:21:47.3 01:16:42.3
98 98 / M40 [253] Pavel Tichy 1970 CZE Prštice 05:26:10.7 01:21:05.7
99 99 / M40 [164] josef sembera 1977 CZE Sokol podlazky 05:26:11.5 01:21:06.5
100 100 / M40 [38] Ales Girstl 1975 CZE Čistý Sport 05:26:14.0 01:21:09.0
101 101 / M40 [247] Andrzej Martynek 1972 CZE Praha 7 05:26:16.0 01:21:11.0
102 102 / M40 [226] Petr Zobal 1972 CZE Křešice 18, Písek 05:28:16.4 01:23:11.4
103 103 / M40 [61] Ladislav Janíček 1972 SVK SKP Most 05:30:24.4 01:25:19.4
104 104 / M40 [88] Jiří Ondečko 1976 CZE Pekařství u Onďase 05:31:54.1 01:26:49.1
105 105 / M40 [308] Jan Pesan 1974 CZE Krkonošman 05:32:10.5 01:27:05.5
106 106 / M40 [93] Tomáš Kurka 1972 CZE INFINITYSPORT.CZ 05:32:48.8 01:27:43.8
107 107 / M40 [280] Aleš Nábělek 1973 CZE CYKLOSPORT CHROPYNĚ 05:35:11.0 01:30:06.0
108 108 / M40 [277] Jan Liska 1977 CZE Praha 7 05:35:12.17 01:30:07.17
109 109 / M40 [105] Tomáš Mareček 1970 CZE Brno 05:35:18.1 01:30:13.1
110 110 / M40 [256] Lukas Vacha 1975 CZE Horno Branna 05:35:59.4 01:30:54.4
111 111 / M40 [143] Roman Poslušný 1971 CZE SAK HS OH 05:36:15.6 01:31:10.6
112 112 / M40 [217] Josef Vrzáň 1975 CZE ASZ Trutnov 05:37:32.05 01:32:27.05
113 113 / M40 [86] Petr Králík 1971 CZE TE Connectivity 05:38:27.8 01:33:22.8
113 113 / M40 [72] Radomír Kirsch 1975 CZE Triatlon Team Trutnov 05:38:27.8 01:33:22.8
115 115 / M40 [27] Jaroslav Feist 1969 CZE JJ - Potocký 05:40:37.0 01:35:32.0
116 116 / M40 [36] Jan Gänsdorfer 1977 CZE MCS Team 05:42:32.4 01:37:27.4
117 117 / M40 [66] Martin Jiřikovský 1973 CZE TK OPEN 05:44:10.1 01:39:05.1
118 118 / M40 [228] Radek Ženíšek 1976 CZE Ústí nad Labem 05:46:59.3 01:41:54.3
119 119 / M40 [343] Petr Tvarůžka 1977 CZE xy 05:51:29.4 01:46:24.4
120 120 / M40 [110] Josef Melichar 1972 CZE MCS Team 05:51:47.2 01:46:42.2
121 121 / M40 [179] Filip Svoboda 1971 CZE Ford Ústí nad Orlicí SMC 05:51:54.5 01:46:49.5
122 122 / M40 [294] Aleš Cizner 1975 CZE Prštice 05:52:54.2 01:47:49.2
123 123 / M40 [211] Pavel Větrovec 1968 CZE Rudolfov 05:53:02.5 01:47:57.5
124 124 / M40 [206] Aleš Vaníček 1968 CZE Apartmány 17 Žacléř 05:53:46.1 01:48:41.1
125 125 / M40 [367] Vlastimil Kráčmar 1974 CZE Kupkolo MTB Trilogy 06:02:21.5 01:57:16.5
126 126 / M40 [358] Tomas Vorel 1975 CZE TJ Sokol Cimice 06:09:26.9 02:04:21.9
127 127 / M40 [89] David Křenek 1971 CZE G.D.K. Bike Team 06:13:32.4 02:08:27.4
128 128 / M40 [146] Tomáš Preisler 1970 CZE Vrchlabí 06:17:18.2 02:12:13.2
129 129 / M40 [24] Petr Erlebach 1968 CZE Suché Kosti Vrchlabí 06:17:18.4 02:12:13.4
130 130 / M40 [127] Viktor Nikolov 1973 CZE Praha 10 06:45:48.6 02:40:43.6
DNF / M40 [342] Martin Šklíba 1973 CZE CYKLOKROS MILOVICE