Krakonošův cyklomaraton 2017

2017-07-29 Trutnov 

archiv

announcement

registration

start list

results

hlavní závod 145km total: 373, men : 363, women: 10, M18: 55, M30: 105, M40: 131, M50: 57, M60: 15, Z18: 3, Z30: 5, Z40: 2 [html] [pdf]
krátká trať 98km total: 296, men : 275, women: 21, Muži: 274, Ženy: 21, [m]2017: 1 [html] [pdf]
Team Competition Soutěž týmů (součet časů 3 nejrychlejších závodníků z jednoho týmu)

result list hlavní závod 145km

start ~ 10:04:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay PomezkyPrazska
1 1 / M50 [131] Petr Novák 1967 CZE SKI TRAB 04:16:25.8
2 2 / M50 [120] Michael Mullen 1966 CZE Černošice 04:20:06.7 03:40.9
3 3 / M50 [334] Miroslaw Mazurowski 1960 POL JF Duet 04:27:43.3 11:17.5
4 4 / M50 [373] Jan Taussig 1964 CZE Sportvital 04:28:44.31 12:18.51
5 5 / M50 [346] Krzysztof Fecko 1967 POL LEFERO 04:29:08.0 12:42.2
6 6 / M50 [302] Robert Kleiner 1966 CZE LAWI GRANFONDO 04:29:24.4 12:58.6
7 7 / M50 [212] Ladislav Vlček 1961 CZE Cyklo Pokr 04:29:51.3 13:25.5
8 8 / M50 [77] Václav Kocian 1958 CZE Neratovice 04:31:59.2 15:33.4
9 9 / M50 [312] Jiri Rieger 1962 CZE Spartak Vrchlabí 04:35:00.4 18:34.6
10 10 / M50 [109] Jindřich Matějka 1963 CZE Dexter Cycling 04:36:24.6 19:58.8
11 11 / M50 [5] Michal Běhounek 1967 CZE Veloservis Team 04:36:25.8 20:00.0
12 12 / M50 [336] Artur Spławski 1960 POL Merx 04:36:29.8 20:04.0
13 13 / M50 [145] Karel Prager 1963 CZE CK Vinohradské Šlapky 04:38:45.6 22:19.8
14 14 / M50 [112] Libor Menčík 1965 CZE Benátky n/Jizerou 04:39:32.8 23:07.0
15 15 / M50 [21] Pavel Dubitzký 1964 CZE PCK Louda 04:44:19.1 27:53.3
16 16 / M50 [390] Kamil Juřík 1967 CZE Fitko Jeseník 04:47:18.53 30:52.73
17 17 / M50 [191] Antonín Škarnitzl 1958 CZE Dimp-Giant 04:48:21.5 31:55.7
18 18 / M50 [251] Martin Stárek 1967 CZE SBC Č.Budějovice 04:49:54.48 33:28.68
19 19 / M50 [175] Petr Strnad 1964 CZE KSM HRÁDEK 04:49:55.1 33:29.3
20 20 / M50 [172] Michal Stránský 1965 CZE Líbeznice 04:52:03.5 35:37.7
21 21 / M50 [81] Petr Koza 1964 CZE Cyklosport Berka 04:52:17.9 35:52.1
22 22 / M50 [285] Pavel Prchal 1959 CZE SK Cyklosport Kern 04:52:40.16 36:14.36
23 23 / M50 [386] Vladimír Berka 1962 CZE Cyklo Sport Berka 04:52:55.7 36:29.9
24 24 / M50 [173] Jiří Stránský 1963 CZE MTBO Kralupy 04:54:49.9 38:24.1
25 25 / M50 [63] martin jauernig 1964 CZE Dimp-Giant 04:59:07.0 42:41.2
26 26 / M50 [197] Petr Tácha 1965 CZE Dexter Cycling 04:59:08.5 42:42.7
27 27 / M50 [122] Petr Myška 1965 CZE Dimp-Giant 04:59:09.5 42:43.7
28 28 / M50 [107] Jan Martínek 1963 CZE Praha 5 05:00:13.3 43:47.5
29 29 / M50 [196] Tomáš Švihálek 1963 CZE cyklotrenink.com 05:02:03.1 45:37.3
30 30 / M50 [45] Vladimír Hlusička 1963 CZE Stavokomplet 05:02:05.2 45:39.4
31 31 / M50 [129] Pavel Nováček 1961 CZE Racing Olešná 05:06:10.5 49:44.7
32 32 / M50 [152] Roman Průša 1967 CZE Litoměřice 05:06:13.8 49:48.0
33 33 / M50 [128] Milan Nosek 1964 CZE Sportful CZ 05:14:28.75 58:02.95
34 34 / M50 [278] Richard Loukota 1967 CZE Independent Gregario 05:16:11.03 59:45.23
35 35 / M50 [108] jiří Mašek 1962 CZE Kola Ledeč nad Sázavou 05:19:21.7 01:02:55.9
36 36 / M50 [12] Richard Cvrkal 1965 CZE CK Vinohradské Šlapky 05:20:56.7 01:04:30.9
37 37 / M50 [58] Radovan Janda 1966 CZE Radovans Pro Cycling 05:25:29.2 01:09:03.4
38 38 / M50 [62] Janek Jaros 1961 CZE Praha 6 05:26:07.0 01:09:41.2
39 39 / M50 [378] David Borsness 1963 USA USA 05:26:38.5 01:10:12.7
40 40 / M50 [117] Pavel Mikuš 1967 CZE Mělník 05:28:35.7 01:12:09.9
41 41 / M50 [200] Tomáš Tvarůžek 1963 CZE TATRANSKÝ OROL 05:32:12.3 01:15:46.5
42 42 / M50 [328] Pavel Hačecký 1963 CZE Kasper - Swix Team 05:33:26.4 01:17:00.6
43 43 / M50 [154] Ivan Ptáčník 1966 CZE NAC Pardubice 05:35:34.9 01:19:09.1
44 44 / M50 [79] Bob Koštanský 1966 CZE MERIDA CZECH 05:36:15.8 01:19:50.0
45 45 / M50 [309] Tomáš Pleskač 1966 CZE Třebíč 05:43:27.0 01:27:01.2
46 46 / M50 [263] Peter Balhar 1967 CZE Kolinec 05:43:39.7 01:27:13.9
47 47 / M50 [71] Jakub Kencl 1967 CZE Řevnice 05:51:22.4 01:34:56.6
48 48 / M50 [186] Pavel Šimek 1967 CZE Slaný 05:52:02.6 01:35:36.8
49 49 / M50 [65] Igor Jermolajev 1962 CZE CK Vinohradské Šlapky 05:52:46.1 01:36:20.3
50 50 / M50 [289] Jiří Tauchman 1959 CZE beMANIAX MADBIKE 05:58:48.9 01:42:23.1
51 51 / M50 [216] Jiří VRBATA 1958 CZE Nadšenci z Posázaví 05:59:50.2 01:43:24.4
52 52 / M50 [119] Josef Modrei 1960 CZE K+K sport 06:00:08.0 01:43:42.2
53 53 / M50 [227] Vladimír Žalda 1963 CZE Líná Mrcha 06:00:36.3 01:44:10.5
54 54 / M50 [333] Milan Syrovátko 1963 CZE Starej stín 06:02:34.4 01:46:08.6
55 55 / M50 [102] Petr Macek 1959 CZE Chmelove sisky Ceska Trebova 06:13:37.7 01:57:11.9
56 56 / M50 [13] Radim Cvrkal 1965 CZE Zábrodí 06:52:58.6 02:36:32.8
DNF / M50 [59] Jan Janda 1959 CZE Cyklo Pejcha