Krakonošův cyklomaraton 2017

2017-07-29 Trutnov 

archiv

announcement

registration

start list

results

hlavní závod 145km total: 373, men : 363, women: 10, M18: 55, M30: 105, M40: 131, M50: 57, M60: 15, Z18: 3, Z30: 5, Z40: 2 [html] [pdf]
krátká trať 98km total: 296, men : 275, women: 21, Muži: 274, Ženy: 21, [m]2017: 1 [html] [pdf]
Team Competition Soutěž týmů (součet časů 3 nejrychlejších závodníků z jednoho týmu)

result list hlavní závod 145km

start ~ 10:04:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay PomezkyPrazska
1 1 / M30 [78] Michal Kollert 1984 CZE Team Louny 04:00:04.7
2 2 / M30 [182] Petr Swaczyna 1985 CZE CK Feso Petřvald 04:03:15.3 03:10.6
3 3 / M30 [270] Michal Kaněra 1986 CZE GHOST team 04:03:48.0 03:43.3
4 4 / M30 [29] Jan Fišnar 1980 CZE ASZ Trutnov 04:04:55.3 04:50.6
5 5 / M30 [413] Aleš Strnad 1986 CZE Cyklofit Superior 04:05:06.8 05:02.1
6 6 / M30 [248] Libor Meišner 1987 CZE CYCLING BRNO 04:05:19.5 05:14.8
7 7 / M30 [301] jiří chamrád 1981 CZE sviadnov 04:05:19.9 05:15.2
8 8 / M30 [192] Adam Škopek 1979 CZE Jiskra Jaroměř 04:05:31.0 05:26.3
9 9 / M30 [299] Pavel Gonda 1981 CZE Duratec Weil Hoteltime 04:07:26.7 07:22.0
10 10 / M30 [329] Michal Smolka 1981 CZE Bikecentrum Olomouc 04:07:47.5 07:42.8
11 11 / M30 [260] Karel Soušek 1978 CZE CK Vinohradské Šlapky 04:08:06.1 08:01.4
12 12 / M30 [194] Lukáš Šustr 1984 CZE Alset Racing Team 04:08:55.5 08:50.8
13 13 / M30 [331] Philipp Geisert 1985 GER Team Magnesium Pur 04:09:30.7 09:26.0
14 14 / M30 [297] Daniel Brabec 1984 CZE TJ Spartak Třebíč 04:09:31.9 09:27.2
15 15 / M30 [375] Przemysław Szlagor 1982 POL ROGELLI TEAM 04:09:33.4 09:28.7
16 16 / M30 [236] Michal Horák 1985 CZE CYCLING BRNO 04:12:47.6 12:42.9
17 17 / M30 [387] Paweł Jamro 1979 POL NTS NEXELO 04:14:32.0 14:27.3
18 18 / M30 [50] Matěj Hořínek 1985 CZE Moje rodina 04:16:11.5 16:06.8
19 19 / M30 [140] Dan Polanský 1983 CZE Polanský Bike&Run 04:16:12.0 16:07.3
20 20 / M30 [363] Petr Stančík 1978 CZE Duratec Team 04:16:14.8 16:10.1
21 21 / M30 [410] Štěpán Trmata 1978 CZE Czech Tallboys 04:16:16.6 16:11.9
22 22 / M30 [303] Martin Kohl 1979 CZE beMANIAX MADBIKE 04:16:16.8 16:12.1
23 23 / M30 [382] Lubomír Franc 1978 CZE Dobrý Anděl 04:16:17.3 16:12.6
24 24 / M30 [352] Piotr Bereźnicki 1978 POL Optyk-Okular 04:16:21.3 16:16.6
25 25 / M30 [111] Zdeněk Melša 1982 CZE JJ - Potocký 04:20:03.3 19:58.6
26 26 / M30 [6] Michal Benda 1983 CZE CYKLO BENDA 04:20:40.2 20:35.5
27 27 / M30 [353] Rafał Ignaczak 1978 POL Optyk-Okular 04:22:55.8 22:51.1
28 28 / M30 [94] Pavel Kwiecien 1983 CZE JJ - Potocký 04:23:58.0 23:53.3
29 29 / M30 [318] Pavel Vobora 1984 CZE ROHOZEC AMULET TEAM 04:27:27.1 27:22.4
30 30 / M30 [213] Karel Vlk 1980 CZE AXON Sport Team 04:27:39.6 27:34.9
31 31 / M30 [399] Pavel Jakoubek 1981 CZE CK Vinohradské Šlapky 04:27:41.0 27:36.3
32 32 / M30 [165] Ralf Schinköthe 1978 GER Petz Racing 04:27:51.0 27:46.3
33 33 / M30 [397] Jakub Novák 1983 CZE Praha 04:27:53.3 27:48.6
34 34 / M30 [354] Ignacy Dumin 1986 POL Optyk-Okular 04:28:52.4 28:47.7
35 35 / M30 [46] Lubomír Hnilička 1987 CZE Cyklosport Berka 04:31:36.6 31:31.9
36 36 / M30 [20] Lukáš Dresler 1979 CZE cyklistika Střezetice 04:31:58.5 31:53.8
37 37 / M30 [240] Jaromír Lecnar 1983 CZE Pitrs bikes 04:32:36.41 32:31.71
38 38 / M30 [99] Alexander Linack 1982 GER Petz Racing 04:33:43.1 33:38.4
39 39 / M30 [245] Jiří Macák 1978 CZE TJ Sokol Radim 04:35:39.0 35:34.3
40 40 / M30 [402] Marcin SZENDERSKI 1984 CZE Pac Kebab Team 04:36:19.8 36:15.1
41 41 / M30 [409] Radek Ponke 1978 CZE Kolín 04:36:22.0 36:17.3
42 42 / M30 [39] Jan Hájek 1980 CZE AC Čimelice 04:36:25.6 36:20.9
43 43 / M30 [100] Zbyněk Linhart 1980 CZE Náchod 04:37:48.4 37:43.7
44 44 / M30 [87] Tomáš Kratochvíl 1981 CZE Pardubice 04:38:37.7 38:33.0
45 45 / M30 [26] Jan Farář 1985 CZE beMANIAX MADBIKE 04:39:04.5 38:59.8
46 46 / M30 [272] Michal Krátký 1982 CZE OutdoorOutsiders 04:39:26.6 39:21.9
47 47 / M30 [215] Jan Vrbata 1986 CZE Nadšenci z Posázaví 04:39:32.2 39:27.5
48 48 / M30 [341] Jaroslav Voceďálek 1987 CZE Kasper - Swix Team 04:39:32.3 39:27.6
49 49 / M30 [177] Lukáě Suda 1981 CZE Líně 04:39:32.8 39:28.1
50 50 / M30 [148] Vít Procházka 1980 CZE Klub českých cyklistů 1900 Litomyšl 04:39:33.4 39:28.7
51 51 / M30 [104] Petr Maleček 1985 CZE Praha 8 04:39:34.2 39:29.5
52 52 / M30 [168] Karel Smola 1984 CZE Auto I.S.R. 04:39:34.6 39:29.9
53 53 / M30 [385] Zbyněk Boltík 1983 CZE Rumunská 04:39:40.0 39:35.3
54 54 / M30 [44] Martin Hloušek 1982 CZE HO ŠTIKA 04:42:24.8 42:20.1
55 55 / M30 [70] Radim Kavan 1978 CZE TJSokolPlavy-CykloBenda 04:42:45.4 42:40.7
56 56 / M30 [314] Martin Strieženec 1985 CZE Bike Terror Crew 04:43:55.0 43:50.3
57 57 / M30 [339] Michal Kozák 1987 CZE Sport-Racing-Bike Zlín 04:43:56.8 43:52.1
58 58 / M30 [33] Petr Friml 1982 CZE Kladiváři 04:44:17.7 44:13.0
59 59 / M30 [306] Tomáš Málek 1980 CZE Eleven Team Příchovice 04:46:53.8 46:49.1
60 60 / M30 [126] Michal Nehyba 1980 CZE vella team 04:47:42.4 47:37.7
61 61 / M30 [230] Ondřej Žítek 1987 CZE Charlieho andílci 04:47:57.5 47:52.8
62 62 / M30 [125] Tomáš Nedvěd 1982 CZE AC Sparta Praha cyklo akademie 04:49:53.6 49:48.9
63 63 / M30 [163] Jaroslav Sekot 1978 CZE Kola Ledeč 04:53:17.7 53:13.0
64 64 / M30 [91] Michal Kuban 1985 CZE Kolista Chrudim 04:53:21.2 53:16.5
65 65 / M30 [338] Vladimír Vágner 1981 CZE Eleven team Příchovice 04:54:04.4 53:59.7
66 66 / M30 [155] Lukáš Raufstein 1983 CZE SportRaces-Isaac Team 04:54:25.0 54:20.3
67 67 / M30 [90] Libor Kříž 1978 CZE MTBO racing team 04:56:04.7 56:00.0
68 68 / M30 [322] Pavel Hampl 1982 CZE CK Vinohradské Šlapky 04:58:15.0 58:10.3
69 69 / M30 [193] Miloslav Šoch 1978 CZE Praha 9 04:59:31.4 59:26.7
70 70 / M30 [132] Jan Novotný 1986 CZE AC Lomnice 05:02:19.0 01:02:14.3
71 71 / M30 [113] Michal Metelka 1979 CZE Radovans Pro Cycling 05:05:28.9 01:05:24.2
72 72 / M30 [287] Ondřej Stupka 1979 CZE Velká Bíteš 05:06:08.0 01:06:03.3
73 73 / M30 [48] Zdeněk Horáček 1983 CZE CK Kolokrám 05:07:34.3 01:07:29.6
74 74 / M30 [225] Zdeněk Zobal 1983 CZE Severní Větry 05:11:36.5 01:11:31.8
75 75 / M30 [14] Jakub Čegan 1982 CZE Pardubice 05:12:11.2 01:12:06.5
76 76 / M30 [106] Radek Marek 1978 CZE Carla.Kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem 05:12:16.0 01:12:11.3
77 77 / M30 [4] Petr Bažant 1982 CZE CYKLO BENDA 05:12:44.9 01:12:40.2
78 78 / M30 [224] Libor Zítko 1980 CZE BIKEHOME 05:13:06.1 01:13:01.4
79 79 / M30 [249] Radek Plechač 1984 CZE Severní Větry 05:15:55.98 01:15:51.28
80 80 / M30 [242] Petr Korotvička 1978 CZE TJ Trutnov Poříčí 05:16:08.9 01:16:04.2
81 81 / M30 [160] josef Řeháček 1986 CZE vrchlabí 05:19:21.7 01:19:17.0
82 82 / M30 [19] Miroslav Dongres 1983 CZE Severní Větry 05:19:45.3 01:19:40.6
83 83 / M30 [411] Marcel Ichnatolya 1980 CZE beMANIAX MADBIKE 05:20:40.52 01:20:35.82
84 84 / M30 [355] Petr Malík 1980 CZE Hradec Králové 05:23:55.0 01:23:50.3
85 85 / M30 [345] Petr Michalák 1979 CZE cingle du mont ventoux 05:25:05.5 01:25:00.8
86 86 / M30 [377] Jan Huml 1980 CZE Vetrni 05:26:38.27 01:26:33.57
87 87 / M30 [161] František Říčař 1987 CZE TriClub Dobruška 05:30:24.5 01:30:19.8
88 88 / M30 [28] David Fírer 1987 CZE Česká Lípa 05:35:48.7 01:35:44.0
89 89 / M30 [18] Jan Dlouhý 1979 CZE HZS MOST 05:41:47.8 01:41:43.1
90 90 / M30 [254] Tomáš Merta 1980 CZE Hradec Králové 05:41:55.3 01:41:50.6
91 91 / M30 [3] Jan Basař 1978 CZE ASZ Trutnov 05:42:01.0 01:41:56.3
92 92 / M30 [261] Ondřej Pojmon 1978 CZE Bikeinvest Cykloteam 05:45:51.0 01:45:46.3
93 93 / M30 [201] Jakub Urban 1982 CZE PUDIS a.s. 05:49:32.3 01:49:27.6
94 94 / M30 [735] Ondrej Medvecký 1979 CZE SK TEPLOMET 05:49:33.1 01:49:28.4
95 95 / M30 [300] Viktor Chaloupka 1978 CZE velké Popovice 05:49:38.7 01:49:34.0
96 96 / M30 [190] Dan Škarka 1978 CZE SK Termit 05:50:03.3 01:49:58.6
97 97 / M30 [737] Jan Šiška 1981 CZE Plzeň 05:51:22.9 01:51:18.2
98 98 / M30 [239] Jan Sturm 1987 CZE Trutnov 05:51:25.8 01:51:21.1
99 99 / M30 [321] Vladimir Kloz 1978 CZE CK Nový Bydžov 05:51:59.1 01:51:54.4
100 100 / M30 [734] RIchard Kokeš 1987 CZE Praha 6 05:52:40.3 01:52:35.6
101 101 / M30 [389] Zbyněk Malík 1984 CZE RVS 06:18:40.08 02:18:35.38
102 102 / M30 [174] Radek Stránský 1984 CZE Vrchlabí 06:18:58.5 02:18:53.8
103 103 / M30 [42] Tomáš Helt 1978 CZE KCN 06:39:14.1 02:39:09.4
104 104 / M30 [41] Jan Havelka 1979 CZE CYKLO POKR PARDUBICE 06:40:12.8 02:40:08.1
DNS / M30 [259] martin rezac 1979 CZE praha 7