Cena Metuje

06.10.2018 Nové Město nad Metují

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Zkrácené výsledky

Pro detailní výsledky prosím klikni na nadpis požadovaného závodu

starší žáci 1700m

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1
1 1 / kluci SK Týniště nad Orlicí 06:06.1
2 2 / kluci TJ Sokol Jaroměř 06:23.6
3 3 / kluci TJ Sokol Jaroměř 06:32.1
4 4 / kluci TJ Sokol Jaroměř 06:45.4
5 5 / kluci Jaroměř 06:46.4

starší žákyně 900m

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1
1 1 / holky TJ Maratonstav Úpice 03:25.7
2 2 / holky SK Plhov Náchod 03:25.8
3 3 / holky TJ Sokol Jaroměř 03:26.6
4 4 / holky SK Nové Město nad Metují 03:29.4
5 5 / holky TJ Sokol Jaroměř 03:40.4

mladší žáci 900m

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1
1 1 / kluci SK Nové Město nad Metují 03:32.4
2 2 / kluci Atletika Jaroměř 03:33.0
3 3 / kluci TJ Sokol Jaroměř 03:35.3
4 4 / kluci SK Nové Město nad Metují 03:47.6
5 5 / kluci SK Nové Město nad Metují 03:49.5

ml. žákyně 600m

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1
1 1 / holky Sokol Nachod 02:13.2
2 2 / holky SK Nové Město nad Metují 02:20.0
3 3 / holky TJ Maratonstav Úpice 02:21.6
4 4 / holky SK Plhov Náchod 02:26.3
5 5 / holky SK Nové Město nad Metují 02:27.1

přípravka hoši I. 600m

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1
1 1 / kluci SK Nové Město nad Metují 02:27.5
2 2 / kluci SPV Bílý Ujeyd 02:30.9
3 3 / kluci Jaroměř 02:34.6
4 4 / kluci SK Nové Město nad Metují 02:40.6
5 5 / kluci SK Nové Město nad Metují 02:43.2

přípravka dívky I. 600m

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1
1 1 / holky Delfín Náchod 02:25.1
2 2 / holky Česká Skalice 02:29.0
3 3 / holky SK Nové Město nad Metují 02:31.6
4 4 / holky SK Nové Město nad Metují 02:33.7
5 5 / holky LK Broumov 02:33.9

přípravka hoši II. 600m

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1
1 1 / kluci TJ okol Jaroměř 02:33.1
2 2 / kluci TJ Sokol Jaroměř 02:36.8
3 3 / kluci TJ Sokol Jaroměř 02:38.1
4 4 / kluci TJ Sokol Starkoč 02:41.6
5 5 / kluci SK Nové Město nad Metují 02:43.7

přípravka dívky II. 600m

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1
1 1 / holky SPV Bilý Ujezd 02:22.5
2 2 / holky SK Nové Město nad Metují 02:32.7
3 3 / holky TJ Dvůr Králové nad Labem 02:35.5
4 4 / holky TJ Maratonstav Úpice 02:37.4
5 5 / holky SK Nové Město nad Metují 02:38.9

přípravka hoši III. 300m

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1
1 1 / kluci Sokol Jaroměř 01:25.8
2 2 / kluci TJ Maratonstav Úpice 01:26.2
3 3 / kluci SK Nové Město nad Metují 01:29.5
4 4 / kluci Bílý Újezd 01:29.8
5 5 / kluci TJ Sokol Červený Kostelec 01:30.2

přípravka dívky III. 300m

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1
1 1 / holky SK Nové Město nad Metují 01:29.6
2 2 / holky Hvězda Pardubice 01:30.8
3 3 / holky BMC Pavlišov 01:33.5
4 4 / holky SK Nové Město nad Metují 01:41.3
5 5 / holky Dobřany 01:43.5

děti s rodiči

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1
1 1 / Předškoláci Sokol Havlovice 00:22.3
2 1 / Předškolačky Hronov 00:23.6
3 2 / Předškoláci Nové Město nad Metují 00:24.0
4 3 / Předškoláci Běhej, mysli, zvítěz 00:24.6
5 4 / Předškoláci tři dva 1 00:25.1

hlavní závod 10km

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1
1 1 / MA SK Nové Město nad Metují 32:23.1
2 1 / MC Iscarex Č.T. 34:18.7
3 2 / MA Redpoint Team 35:13.6
4 2 / MC Vencl tým Ústí nad Orlicí 36:11.8
5 3 / MA Hvězda Pardubice z.s. 36:13.6