Kupkolo MTB Trilogy 2017

05.07.2017 - 08.07.2017 Teplice nad Metují [CZE]

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Zkrácené výsledky

Pro detailní výsledky prosím klikni na nadpis požadovaného závodu

Extreme Race

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup PrologStage 1Stage 2Stage 3
1 1 / M-V1 [1] Michal Kaněra 1986 CZE GHOST team 12:41:54 00:00 36:27 04:07:06 (1) 03:32:11 04:26:08
2 2 / M-V1 [4] Michal Bubílek 1984 CZE KELLYS BIKERANCH TEAM 12:43:45 01:51 37:13 04:09:35 (2) 03:35:03 04:21:53
3 1 / M-29 [2] Jakub Šilar 1989 CZE VELOCENTRUM - STRATOS AUTO 13:09:25 27:31 35:19 04:14:31 (3) 03:48:07 04:31:26
4 2 / M-29 [97] Vít Řehák 1994 CZE CYKLOHELIOS 13:28:24 46:29 38:56 04:28:40 (4) 03:49:05 04:31:40
5 1 / M-V2 [3] Petr Sulzbacher 1975 CZE GIANT Pitrs bikes 13:44:03 01:02:09 38:38 04:39:33 (6) 03:52:54 04:32:57
6 3 / M-29 [63] Petr Kubelka 1995 CZE BMC SKIBIKECENTRUM.CZ 13:51:01 01:09:07 39:47 04:28:54 (5) 04:04:27 04:37:51
7 2 / M-V2 [5] milan fajt 1977 CZE Eurofoam team 14:18:44 01:36:50 41:02 05:00:48 (10) 04:01:16 04:35:37
8 3 / M-V2 [51] Miroslav Janota 1977 CZE Valachbajk-CykloMira 14:28:28 01:46:34 42:58 04:41:13 (7) 04:28:17 04:35:58
9 3 / M-V1 [6] Lukáš Drejsl 1986 CZE BMC SKIBIKECENTRUM.CZ 14:33:46 01:51:52 40:01 05:01:52 (11) 04:07:13 04:44:38
10 4 / M-V2 [7] Pavel MICHAL 1973 CZE Tepelná čerpadla IVT 14:42:54 02:01:00 43:16 04:52:02 (9) 04:11:54 04:55:40

Enduro Race

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup PrologStage 1Stage 2Stage 3
1 1 / M-E [8641719] František Žilák 1981 CZE Rock Machine Cyklomax enduro team 01:41:41 00:00 08:56 31:03 23:27 38:15
2 2 / M-E [8634109] Vojtěch Bláha 1999 CZE Rock Machine Cyklomax enduro team 01:41:53 00:12 08:57 31:20 24:07 37:29
3 3 / M-E [8634230] Tomáš KUTIN 1984 CZE AUTHOR-enduroteam.cz 01:44:59 03:18 08:58 32:00 24:33 39:28
4 4 / M-E [8634097] Vlastimil Kuneš 1985 CZE Velosport Domažlice 01:49:56 08:15 09:30 34:11 27:02 39:13
5 5 / M-E [8641748] Petr Frenk 1984 CZE PROTOCYCLES 01:50:11 08:30 09:49 34:12 26:13 39:57
6 6 / M-E [8628622] Jakub Sedlář 1984 CZE NOVATOP -LAPIERRE 01:52:03 10:22 09:51 34:39 25:36 41:57
7 7 / M-E [8645399] Jakub Pavlas 1987 CZE Canyon Amateur Enduro Team 01:52:09 10:28 10:08 34:56 26:12 40:53
8 8 / M-E [8634295] Václav Milka 1990 CZE Koloshop.cz 01:53:07 11:26 10:15 34:48 26:15 41:49
9 1 / V-E [8629041] Petr Reisner 1975 CZE GIANT Cycling team 01:53:23 11:42 10:00 36:26 25:38 41:19
10 9 / M-E [8645592] Zbynek Kugler 1981 CZE Haven team 01:55:17 13:36 09:40 36:33 26:59 42:05

Half Race

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup PrologStage 1Stage 2Stage 3
1 1 / M [408] Daniel Polman 1979 CZE lidé and HORY 09:57:30 00:00 43:07 02:59:11 (1) 02:41:03 03:34:09
2 2 / M [407] Jiří Barták 1974 CZE Eurofoam team 10:31:02 33:31 44:42 03:14:12 (2) 02:49:40 03:42:27
3 3 / M [409] Lukáš Pospíšil 1998 CZE redpoint eleven team 11:08:21 01:10:50 45:36 03:25:05 (3) 02:56:22 04:01:16
4 4 / M [410] Jakub Boček 1987 CZE NOVATOP LAPIERRE 12:02:28 02:04:57 52:16 03:40:01 (4) 03:18:22 04:11:47
5 5 / M [422] Milan Pasker 1992 CZE CZE 12:36:31 02:39:00 55:06 03:50:53 (5) 03:29:11 04:21:20
6 6 / M [423] Libor Srubek 1979 CZE Profibaustoffe CZ 12:39:09 02:41:39 51:40 04:02:53 (6) 03:23:17 04:21:18
7 7 / M [68] Tomáš Lučan 1974 CZE ISF Sumava 13:15:11 03:17:40 47:59 04:22:13 (10) 03:25:22 04:39:35
8 8 / M [47] Jaroslav Hrabík 1976 CZE Rapid Plzeň 13:21:39 03:24:08 55:08 04:03:22 (7) 03:42:59 04:40:08
9 9 / M [420] Ondřej Mikuláš 1990 CZE CZE 13:35:18 03:37:47 59:35 04:10:29 (8) 03:37:27 04:47:46
10 1 / Z [416] Vendula Kelbichová 1986 CZE hasiči Jirkov 13:46:04 03:48:34 01:04:03 04:13:36 (9) 03:42:31 04:45:53

Junior

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup PrologStage 1Stage 2Stage 3
1 1 / Junior [403] josef mojžíš 1999 CZE Apache Loko Trutnov 10:25:31 00:00 43:54 03:16:58 (1) 02:49:58 03:34:41
2 2 / Junior [405] Petr Souček 1999 CZE BIKEMARAST team 11:10:28 44:57 49:10 03:29:39 (2) 03:01:58 03:49:40
3 3 / Junior [406] Jan Thér 1999 CZE GIANT Pitrs bikes 11:43:15 01:17:43 53:00 03:53:23 (4) 03:06:52 03:49:58
4 4 / Junior [428] TOMÁŠ COUFAL 2001 CZE Apache Loko Trutnov 11:53:30 01:27:58 47:10 04:11:37 (6) 03:09:30 03:45:11
5 5 / Junior [404] Jan Skrbek 2002 CZE BIKEBROTHERS.CZ 12:28:09 02:02:37 52:17 03:50:48 (3) 03:35:47 04:09:15
6 6 / Junior [402] Martin Lelek 2001 CZE Apache Loko Trutnov 12:46:50 02:21:18 55:29 04:11:30 (5) 03:22:17 04:17:32
7 1 / Juniorky [401] Natálie Hanušová 2000 CZE GIANT Pitrs bikes 18:34:31 08:09:00 01:17:30 06:16:42 04:43:16 06:17:02

Enduro Half Race

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup PrologStage 1Stage 2Stage 3
1 1 / Muži [8634056] Ondřej Paleček 1981 CZE Praha 10 01:54:51 00:00 16:18 30:11 26:44 41:38
2 1 / Z-E [8641703] Dorota Buz 1984 POL Babskie Krecenie 02:53:10 58:19 17:48 01:12:49 28:19 54:14
3 2 / Muži [8634154] Filip Stehno 1999 CZE Jaroslav Kulhavý Cycling Team 01:21:42 23:26:51 11:07 18:27 18:59 33:09
4 3 / Muži [8641800] Tomáš Láska 1985 CZE CZE 01:24:45 23:29:54 11:40 18:49 18:18 35:58
5 4 / Muži [8641799] Boris Gottstein 1971 GER 26" aint dead 01:27:56 23:33:05 12:16 20:46 18:31 36:23
6 5 / Muži [8645580] Robert Fuks 1968 CZE Cyklistický spolek PEKÁČ 01:32:29 23:37:38 12:32 21:56 19:38 38:23
7 6 / Muži [8634124] Niko De Meeter 1982 BEL CZE 01:34:27 23:39:36 13:34 22:55 20:08 37:50
8 1 / Ženy [8636961] Alena Bauerová 1988 CZE MullerBauer 01:40:45 23:45:54 13:47 24:32 21:37 40:49
9 7 / Muži [8630496] Jan Hacha 1973 CZE Cyklistický spolek PEKÁČ 01:40:51 23:46:00 12:33 23:32 21:21 43:25
10 8 / Muži [8641806] Jan Petráš 1973 CZE Cyklistický spolek PEKÁČ 01:41:26 23:46:35 14:04 21:56 20:49 44:37

Team Relay Extreme Race

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup

KIDS Odrazedla

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / holky [711] Sára Polmanová 2013 CZE lidé and HORY Duratec 01:02 00:00 00:27 00:17 00:18
2 2 / holky [702] Zora Doubková 2013 CZE Čistý Sport 01:10 00:08 00:28 00:21 00:20
3 1 / kluci [706] Bedřich Kolaja 2013 CZE Kupkolo MTB Trilogy 01:19 00:16 00:30 00:22 00:25
4 2 / kluci [708] Albert Matějů 2015 CZE TJ Baník Meziboří 01:24 00:22 00:25 00:34 00:25
5 3 / kluci [701] Michal Čada 2015 CZE redpoint eleven team 01:34 00:32 00:33 00:31 00:29
6 4 / kluci [704] Matěj Kobera 2015 CZE Kráľovský Maratón 01:59 00:56 00:48 00:29 00:40
7 5 / kluci [710] Ondřej Plný 2015 CZE CZE 02:28 01:26 00:50 00:44 00:53
8 6 / kluci [707] Jaromír Kolaja 2015 CZE MTB Trilogy 02:32 01:29 01:19 00:37 00:35
9 7 / kluci [709] Liam Stenstrup Mikkelsen 2014 DNK Team BCS Cycles Denmark 01:23 00:21 00:45 00:38
10 3 / holky [739] Eliška Žiláková 2015 CZE Pitrs bikes 01:27 00:25 00:45 00:42

KIDS 0-5 kola

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / kluci [714] František Žilák 2012 CZE Rock Machine Cyklomax 05:32 00:00 01:45 01:40 02:06
2 2 / kluci [713] Marek Kugler 2013 CZE CZE 06:46 01:13 02:04 02:10 02:30
3 1 / holky [712] Michaela Kráčmarová 2012 CZE Kupkolo MTB Trilogy 06:48 01:15 02:04 01:57 02:46
4 3 / kluci [721] Matyáš Nouzák 2012 CZE BIG SHOCK TEAM o.s. 08:58 03:25 03:14 02:14 03:28
5 2 / holky [705] Terezka Koberová 2013 SVK Královský maraton 09:02 03:30 03:10 02:45 03:06
6 4 / kluci [737] Julius Vogel 2013 CZE CZE 44:04 38:31 02:54 41:10
7 5 / kluci [741] Mikeš Krump 2013 CZE CZE 02:32 23:57:00 02:32

KIDS 6-7

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / kluci [722] Jakub Říhánek 2011 CZE CZE 06:54 00:00 02:44 01:50 02:19
2 2 / kluci [719] Adam Kohoutek 2011 CZE Pitrs bikes 07:00 00:06 02:43 01:49 02:27
3 3 / kluci [716] Jáchym Doubek 2011 CZE Čistý Sport 07:39 00:45 02:58 02:04 02:36
4 1 / holky [723] Tereza Říhánková 2011 CZE CZE 08:27 01:33 03:27 02:07 02:52
5 4 / kluci [717] Alex Hruška 2011 CZE CZE 08:29 01:35 03:14 02:27 02:47
6 5 / kluci [715] Mats De Meeter 2010 BEL CZE 08:38 01:44 03:33 02:08 02:55
7 6 / kluci [720] Adam Kugler 2011 CZE CZE 10:51 03:57 03:55 02:22 04:34
8 2 / holky [718] Alžběta Hrušková 2011 CZE CZE 12:46 05:52 04:16 02:57 05:32
9 3 / holky [738] Amira Vogel 2011 CZE CZE 07:42 00:48 02:49 04:53
10 4 / holky [740] Laura Vaníčková 2011 CZE CZE 05:51 23:58:57 05:51

KIDS 8-10

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / kluci [733] Dominik Frencl 2007 CZE Giant Pitrs bikes 12:26 00:00 04:03 04:14 04:07
2 2 / kluci [734] Patrik Frencl 2008 CZE GIANT Pitrs bikes 12:39 00:13 04:16 04:17 04:05
3 3 / kluci [728] Samuel Vik 2007 CZE S-Sport Hronov 15:19 02:53 04:52 05:03 05:23
4 1 / holky [725] Anna Kráčmarová 2009 CZE Apache Loko Trutnov 15:23 02:56 05:05 05:14 05:02
5 2 / holky [726] Danica Polmanová 2007 CZE lidé a HORY 16:28 04:01 05:20 05:34 05:33
6 3 / holky [724] Fien De Meeter 2008 BEL CZE 24:29 12:03 08:00 08:03 08:25

KIDS 11-12

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / kluci [731] Jan Pešina 2006 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 24:03 00:00 06:43 10:03 07:16
2 2 / kluci [730] Dominik Novák 2005 CZE Team Bike Perštejn 27:19 03:16 07:15 10:47 09:16
3 3 / kluci [732] Petr Šimůnek 2006 CZE Ski klub Jablonec 28:54 04:50 08:29 11:12 09:11

KIDS 13-14

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / kluci [735] Jakub Pešina 2004 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 24:29 00:00 08:10 09:06 07:12