Metaxtren Krkonoše

19.08.2017 Harrachov

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Zkrácené výsledky

Pro detailní výsledky prosím klikni na nadpis požadovaného závodu

trasa A

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup SpindlZajecnikSpindl2Zaj.2okruh#5
1 1 / AM40 [188] Tomáš Kechrt 1981 CZE IN-life 03:37:06 00:00 01:29:29 (1) 02:09:19 (2)
2 2 / AM40 [187] Josef Schejbal 1978 CZE CYKLO PROFI 03:37:42 00:36 01:29:33 (2) 02:13:24 (4)
3 1 / AM30 [186] Radek Plšek 1991 CZE CYKLO PROFI 03:42:52 05:46 01:29:38 (5) 02:08:53 (1)
4 3 / AM40 [201] Jan Martin 1980 CZE KAH sport Vrchlabí 03:45:50 08:43 01:29:37 (3) 02:13:51 (5)
5 2 / AM30 [185] Marek Bartůněk 1998 CZE Ethic Sport 03:46:22 09:16 01:29:38 (4) 02:09:43 (3)
6 4 / AM40 [200] Josef Holub 1979 CZE Chlomek 03:47:12 10:06 01:33:56 (7) 02:16:42 (7)
7 5 / AM40 [195] Antonín Hodr 1987 CZE GHOST Pro Bike Trutnov 03:47:46 10:39 01:36:46 (8) 02:16:35 (6)
8 6 / AM40 [111] Róbert Gombala 1987 SVK FTC CC Fiľakovo 03:55:55 18:49 01:36:48 (9) 02:18:35 (8)
9 7 / AM40 [197] Patrik Nešpor 1986 CZE IN-LIFE cycling team 03:56:13 19:07 01:41:14 (15) 02:22:56 (11)
10 8 / AM40 [198] Pavel Vobora 1984 CZE ROHOZEC AMULET TEAM 03:56:41 19:35 01:40:13 (11) 02:22:56 (10)

trasa B

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup SpindlZajecnikSpindl2Zaj.2okruh#5
1 1 / BM30 [587] Lubomír Petruš 1990 CZE Ethic Sport 01:56:28 00:00
2 2 / BM30 [614] David Dvořák 1993 CZE Nemám - hledám 02:00:44 04:16
3 1 / JB [534] Tomáš Tlamka 2002 CZE Nutrend Specialized Racing 02:05:12 08:44
4 2 / JB [600] josef mojžíš 1999 CZE Apache Loko Trutnov 02:05:22 08:54
5 3 / BM30 [615] Tomáš Bartsch 1988 CZE TRANSBRODY 02:05:25 08:57
6 1 / BM50 [597] David Kalina 1974 CZE SKP Maják 02:06:35 10:06
7 1 / BM40 [528] Pavel Sedláček 1987 CZE Symbio+ BMC 02:06:35 10:07
8 2 / BM50 [612] Miloš Veselý 1973 CZE TRUXXXIK cycling team 02:06:40 10:12
9 1 / BM60 [611] Miroslav Kraus 1966 CZE Lázně Bělohrad 02:13:56 17:27
10 3 / BM50 [536] Viktor Zapletal 1968 CZE Nutrend Specialized Racing 02:16:23 19:54

Koloběžky na trase B (ČP muži)

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup SpindlZajecnikSpindl2Zaj.2okruh#5
1 1 / Muži [539] Martin Pohl 1978 CZE Spartak Police nad Metují 03:25:49 00:00

Nova jízda

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup SpindlZajecnikSpindl2Zaj.2okruh#5
1 1 / Muži [7011] Aleš Pelčarský 1981 CZE Hořice 01:03:57 00:00
2 2 / Muži [7003] Jakub Jánský 1992 CZE Praha 6 01:08:11 04:13
3 3 / Muži [7090] Tomáš Maroul 2002 CZE Topforex 01:12:05 08:07
4 1 / Starší žáci [7015] Marian Svoboda 2003 CZE UNIKOVO MTB TEAM 01:14:05 10:08
5 2 / Starší žáci [7009] Karel Novák 2003 CZE S-Sport Hronov 01:18:53 14:55
6 3 / Starší žáci [7089] Lukáš Kraus 2003 CZE Lázně Bělohread 01:19:30 15:32
7 1 / Ženy [7110] Jana Draslarová 1984 CZE TJ Sokol Maxičky 01:20:34 16:36
8 4 / Muži [7002] Jaroslav Částka 1983 CZE MIMI BIKE TEAM 01:22:35 18:37
9 5 / Muži [7088] Tomáš Jobbágy 1988 CZE Polepy 01:23:06 19:09
10 2 / Ženy [7013] Nicole Pochopová 1990 CZE KUPKOLO.cz 01:24:22 20:25

Koloběžky na trase Nova (ČP ženy)

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup SpindlZajecnikSpindl2Zaj.2okruh#5
1 1 / Muži [7021] Tomáš Vodehnal 1967 CZE Dvůr Králové nad Labem 01:59:06 00:00

Extreme

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup SpindlZajecnikSpindl2Zaj.2okruh#5
1 1 / XM30 [1] Filip Adel 1990 CZE Superior MTB Team 08:45:23 00:00 01:49:48 (2) 06:37:04 (1) 02:28:52 (1) 07:18:37 (1)
2 1 / XM40 [7] Michal Kaněra 1986 CZE GHOST team 08:45:35 00:12 01:49:52 (4) 06:37:10 (2) 02:28:54 (2) 07:18:38 (2)
3 2 / XM40 [23] DARIUSZ POROŚ 1979 POL MTB Votum Team Wrocław 09:11:15 25:51 01:49:46 (1) 06:51:57 (4) 02:29:04 (5) 07:34:51 (3)
4 2 / XM30 [48] Piotr Berdzik 1988 POL IMMOTION Specialized Skoda GALL-ICM Team 09:17:01 31:38 01:49:55 (6) 06:56:57 (5) 02:29:31 (6) 07:41:44 (5)
5 3 / XM30 [37] Maciej Stanowicz 1992 POL MITSUBISHI MATERIALS MTB TEAM 09:37:53 52:30 01:49:52 (5) 06:50:34 (3) 02:28:57 (3) 07:39:09 (4)
6 3 / XM40 [14] JAN ČERNÝ 1982 CZE Eleven team Příchovice 09:56:03 01:10:40 01:53:58 (7) 07:27:12 (8) 02:37:47 (7) 08:12:25 (6)
7 4 / XM30 [3] Miroslav Uhlíř 1990 CZE CYKLO PROFI 09:56:43 01:11:20 01:54:02 (8) 07:27:19 (9) 02:38:25 (8) 08:12:28 (8)
8 1 / XM60 [13] Karel Bernard 1967 CZE INS ATELIER NÁCHOD 09:57:23 01:12:00 02:02:53 (11) 07:27:01 (7) 02:48:01 (10) 08:12:27 (7)
9 1 / XM50 [4] Jiří Zárybnický 1976 CZE CK Vinohradské Šlapky 10:02:38 01:17:15 02:08:47 (20) 07:31:21 (11) 02:52:15 (14) 08:17:44 (10)
10 4 / XM40 [43] Ondřej Hofman 1979 CZE Pro Music Prolog bike 10:12:22 01:26:58 02:02:55 (12) 07:34:27 (12) 02:48:03 (11) 08:21:52 (11)

Odrazedla

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup SpindlZajecnikSpindl2Zaj.2okruh#5
1 1 / odrážedla [6141] Kateřina Procházková 2013 CZE Superior cyklofit cycling team 01:02 00:00
2 2 / odrážedla [6238] Kamila Kmoníčková 2014 CZE Ski klub Harrachov 01:04 00:01
3 3 / odrážedla [6550] Bedřich Kolaja 2013 CZE Kupkolo MTB Trilogy 01:12 00:10
4 4 / odrážedla [6241] Jakub Říha 2014 CZE Praha 3 01:17 00:15
5 5 / odrážedla [6137] Veronika Lázničková 2013 CZE GHOST JUNIOR TEAM 01:21 00:19
6 6 / odrážedla [6247] Alice Pilařová 2013 CZE Ski klub Harrachov 01:24 00:22
7 7 / odrážedla [6155] Eliáš Havel 2015 CZE Gido team 01:47 00:45
8 8 / odrážedla [6240] Marek Westfal 2015 CZE Praha 3 01:48 00:46
9 9 / odrážedla [6128] Alžběta Chvojková 2013 CZE GHOST team 01:57 00:55

Predskolaci - kola

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup SpindlZajecnikSpindl2Zaj.2okruh#5
1 1 / Předškoláci [6152] Jan Olšaník 2012 CZE SKP Harrachov 01:40 00:00 00:40 (1)
2 1 / Předškolačky [6244] Leontina Zaoralová 2012 CZE Zdiměřice 01:48 00:08 00:47 (3)
3 2 / Předškolačky [6139] Michaela Kráčmarová 2012 CZE Kupkolo MTB Trilogy 02:09 00:29 00:44 (2)
4 3 / Předškolačky [6144] Viktorie Jindřišková 2012 CZE Jindřišek Team 03:11 01:31 01:05 (4)
5 4 / Předškolačky [6145] Eliška Jindřišková 2013 CZE Jindřišek Team 03:12 01:32 01:11 (5)
6 2 / Předškoláci [6132] Malkiewicz Maks 2013 CZE Krakow 04:19 02:39 01:35 (6)

Minižáci 1

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup SpindlZajecnikSpindl2Zaj.2okruh#5
1 1 / Muži [6245] Sebastian Pňovský 2011 CZE Praha 01:48 00:00 00:30 (1)
2 2 / Muži [6147] Marek Černý 2010 CZE Ski klub Harrachov 02:13 00:25 00:32 (2)
3 1 / Ženy [6131] Nelly Kussmannová 2010 CZE Bicykl Kříž Team Ústí nad Labem 02:15 00:27 00:35 (3)
4 3 / Muži [6243] Pavel Petr 2010 CZE CK Loko Pardubice 02:22 00:34 00:36 (4)
5 2 / Ženy [6146] Markéta Kmoníčková 2010 CZE Ski klub Harrachov 02:26 00:38 00:39 (7)
6 3 / Ženy [6154] ELIŠKA HAVLOVÁ 2010 CZE ADASTRA SOKOL VELTEŽ 02:29 00:41 00:38 (6)
7 4 / Ženy [6140] Martina Procházková 2011 CZE SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM 02:30 00:42 00:36 (5)
8 5 / Ženy [6246] Aneta Pilařová 2010 CZE Ski klub Harrachov 02:49 01:01 00:43 (8)
9 6 / Ženy [6133] Maja Maršálková 2011 CZE Praha 3 03:24 01:36 00:51 (9)
10 7 / Ženy [6136] Barbora Lázničková 2011 CZE Nilfisk pro cycling 04:27 02:38 01:33 (10)

Minižáci 2

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup SpindlZajecnikSpindl2Zaj.2okruh#5
1 1 / Muži [6130] Tomáš Kunc 2009 CZE GHOST junior team 05:24 00:00 00:29 (1)
2 2 / Muži [6143] Hóna Malíř 2008 CZE GHOST junior team 05:28 00:03 00:31 (1)
3 3 / Muži [6239] Ondřej Westfal 2008 CZE Praha 3 05:38 00:13 00:32 (2)
4 1 / Ženy [6138] Anna Kráčmarová 2009 CZE Apache LOKO Trutnov 06:11 00:46 00:32 (3)
5 4 / Muži [6148] Filip Čermák 2009 CZE Ski klub Harrachov 06:33 01:08 00:34 (4)
6 5 / Muži [6134] Matěj Maršálek 2009 CZE Praha 3 07:25 02:00 00:39 (6)
7 2 / Ženy [6135] Denisa Vašíčková 2008 CZE Harrachov 08:23 02:58 00:37 (5)

Mladší žáci

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup SpindlZajecnikSpindl2Zaj.2okruh#5
1 1 / Muži [6153] Marcel Svoboda 2007 CZE UNIKOVO MTB TEAM 04:19 00:00 00:28 (1)
2 2 / Muži [6142] Jakub Říha 2005 CZE Bike Freaks Holice 04:24 00:04 00:32 (3)
3 3 / Muži [6129] Filip Chvojka 2007 CZE GHOST Team 04:34 00:15 23:59:18 (7)
4 1 / Ženy [6242] Nikola Racková 2005 CZE Jihlava 05:16 00:56 00:29 (2)
5 2 / Ženy [6150] Veronika Kmoníčková 2007 CZE Ski klub Harrachov 06:00 01:40 00:33 (5)
6 4 / Muži [6151] Fabian Keprt 2007 CZE Nehvizdy 06:28 02:09 00:33 (4)
7 3 / Ženy [6149] Sára Čermáková 2006 CZE Ski klub Harrachov 06:32 02:13 00:36 (6)