Metaxtren Krkonoše

19.08.2017 Harrachov

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Zkrácené výsledky

Pro detailní výsledky prosím klikni na nadpis požadovaného závodu

Extreme

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup SpindlZajecnikSpindl2Zaj.2okruh#5
1 1 / XM30 [1] Filip Adel 1990 CZE Superior MTB Team 08:45:23.1 01:49:48.3 (2) 06:37:04.5 (1) 02:28:52.5 (1) 07:18:37.8 (1)
2 1 / XM40 [7] Michal Kaněra 1986 CZE GHOST team 08:45:35.5 00:12.4 01:49:52.5 (4) 06:37:10.2 (2) 02:28:54.1 (2) 07:18:38.9 (2)
3 2 / XM40 [23] DARIUSZ POROŚ 1979 POL MTB Votum Team Wrocław 09:11:15.0 25:51.9 01:49:46.9 (1) 06:51:57.7 (4) 02:29:04.4 (5) 07:34:51.5 (3)
4 2 / XM30 [48] Piotr Berdzik 1988 POL IMMOTION Specialized Skoda GALL-ICM Team 09:17:01.9 31:38.8 01:49:55.9 (6) 06:56:57.7 (5) 02:29:31.9 (6) 07:41:44.6 (5)
5 3 / XM30 [37] Maciej Stanowicz 1992 POL MITSUBISHI MATERIALS MTB TEAM 09:37:53.4 52:30.3 01:49:52.9 (5) 06:50:34.3 (3) 02:28:57.7 (3) 07:39:09.3 (4)
6 3 / XM40 [14] JAN ČERNÝ 1982 CZE Eleven team Příchovice 09:56:03.5 01:10:40.4 01:53:58.4 (7) 07:27:12.4 (8) 02:37:47.0 (7) 08:12:25.2 (6)
7 4 / XM30 [3] Miroslav Uhlíř 1990 CZE CYKLO PROFI 09:56:43.9 01:11:20.8 01:54:02.1 (8) 07:27:19.1 (9) 02:38:25.8 (8) 08:12:28.9 (8)
8 1 / XM60 [13] Karel Bernard 1967 CZE INS ATELIER NÁCHOD 09:57:23.3 01:12:00.2 02:02:53.4 (11) 07:27:01.2 (7) 02:48:01.4 (10) 08:12:27.7 (7)
9 1 / XM50 [4] Jiří Zárybnický 1976 CZE CK Vinohradské Šlapky 10:02:38.5 01:17:15.4 02:08:47.7 (20) 07:31:21.5 (11) 02:52:15.0 (14) 08:17:44.1 (10)
10 4 / XM40 [43] Ondřej Hofman 1979 CZE Pro Music Prolog bike 10:12:22.0 01:26:58.9 02:02:55.3 (12) 07:34:27.6 (12) 02:48:03.2 (11) 08:21:52.2 (11)

trasa A

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup SpindlZajecnikSpindl2Zaj.2okruh#5
1 1 / AM40 [188] Tomáš Kechrt 1981 CZE IN-life 03:37:06.3 01:29:29.5 (1) 02:09:19.8 (2)
2 2 / AM40 [187] Josef Schejbal 1978 CZE CYKLO PROFI 03:37:42.7 00:36.4 01:29:33.9 (2) 02:13:24.8 (4)
3 1 / AM30 [186] Radek Plšek 1991 CZE CYKLO PROFI 03:42:52.9 05:46.6 01:29:38.9 (5) 02:08:53.5 (1)
4 3 / AM40 [201] Jan Martin 1980 CZE KAH sport Vrchlabí 03:45:50.0 08:43.7 01:29:37.8 (3) 02:13:51.0 (5)
5 2 / AM30 [185] Marek Bartůněk 1998 CZE Ethic Sport 03:46:22.9 09:16.6 01:29:38.9 (4) 02:09:43.5 (3)
6 4 / AM40 [200] Josef Holub 1979 CZE Chlomek 03:47:12.9 10:06.6 01:33:56.0 (7) 02:16:42.0 (7)
7 5 / AM40 [195] Antonín Hodr 1987 CZE GHOST Pro Bike Trutnov 03:47:46.0 10:39.7 01:36:46.8 (8) 02:16:35.8 (6)
8 6 / AM40 [111] Róbert Gombala 1987 SVK FTC CC Fiľakovo 03:55:55.3 18:49.0 01:36:48.0 (9) 02:18:35.9 (8)
9 7 / AM40 [197] Patrik Nešpor 1986 CZE IN-LIFE cycling team 03:56:13.5 19:07.2 01:41:14.8 (15) 02:22:56.7 (11)
10 8 / AM40 [198] Pavel Vobora 1984 CZE ROHOZEC AMULET TEAM 03:56:41.7 19:35.4 01:40:13.7 (11) 02:22:56.2 (10)

trasa B

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup SpindlZajecnikSpindl2Zaj.2okruh#5
1 1 / BM30 [587] Lubomír Petruš 1990 CZE Ethic Sport 01:56:28.1
2 2 / BM30 [614] David Dvořák 1993 CZE Nemám - hledám 02:00:44.8 04:16.7
3 1 / JB [534] Tomáš Tlamka 2002 CZE Nutrend Specialized Racing 02:05:12.9 08:44.8
4 2 / JB [600] josef mojžíš 1999 CZE Apache Loko Trutnov 02:05:22.1 08:54.0
5 3 / BM30 [615] Tomáš Bartsch 1988 CZE TRANSBRODY 02:05:25.3 08:57.2
6 1 / BM50 [597] David Kalina 1974 CZE SKP Maják 02:06:35.0 10:06.9
7 1 / BM40 [528] Pavel Sedláček 1987 CZE Symbio+ BMC 02:06:35.7 10:07.6
8 2 / BM50 [612] Miloš Veselý 1973 CZE TRUXXXIK cycling team 02:06:40.6 10:12.5
9 1 / BM60 [611] Miroslav Kraus 1966 CZE Lázně Bělohrad 02:13:56.0 17:27.9
10 3 / BM50 [536] Viktor Zapletal 1968 CZE Nutrend Specialized Racing 02:16:23.0 19:54.9

Koloběžky na trase B (ČP muži)

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup SpindlZajecnikSpindl2Zaj.2okruh#5
1 1 / Muži [539] Martin Pohl 1978 CZE Spartak Police nad Metují 03:25:49.5
1 1 / Muži [539] Martin Pohl 1978 CZE Spartak Police nad Metují 03:25:49.5

Nova jízda

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup SpindlZajecnikSpindl2Zaj.2okruh#5
1 1 / Muži [7011] Aleš Pelčarský 1981 CZE Hořice 01:03:57.8
2 2 / Muži [7003] Jakub Jánský 1992 CZE Praha 6 01:08:11.1 04:13.3
3 3 / Muži [7090] Tomáš Maroul 2002 CZE Topforex 01:12:05.5 08:07.7
4 1 / Starší žáci [7015] Marian Svoboda 2003 CZE UNIKOVO MTB TEAM 01:14:05.9 10:08.1
5 2 / Starší žáci [7009] Karel Novák 2003 CZE S-Sport Hronov 01:18:53.0 14:55.2
6 3 / Starší žáci [7089] Lukáš Kraus 2003 CZE Lázně Bělohread 01:19:30.1 15:32.3
7 1 / Ženy [7110] Jana Draslarová 1984 CZE TJ Sokol Maxičky 01:20:34.1 16:36.3
8 4 / Muži [7002] Jaroslav Částka 1983 CZE MIMI BIKE TEAM 01:22:35.0 18:37.2
9 5 / Muži [7088] Tomáš Jobbágy 1988 CZE Polepy 01:23:06.9 19:09.1
10 2 / Ženy [7013] Nicole Pochopová 1990 CZE KUPKOLO.cz 01:24:22.8 20:25.0

Koloběžky na trase Nova (ČP ženy)

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup SpindlZajecnikSpindl2Zaj.2okruh#5
1 1 / Muži [7021] Tomáš Vodehnal 1967 CZE Dvůr Králové nad Labem 01:59:06.3
1 1 / Muži [7021] Tomáš Vodehnal 1967 CZE Dvůr Králové nad Labem 01:59:06.3

Odrazedla

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup SpindlZajecnikSpindl2Zaj.2okruh#5
1 1 / odrážedla [6141] Kateřina Procházková 2013 CZE Superior cyklofit cycling team 01:02.3
2 2 / odrážedla [6238] Kamila Kmoníčková 2014 CZE Ski klub Harrachov 01:04.2 00:01.9
3 3 / odrážedla [6550] Bedřich Kolaja 2013 CZE Kupkolo MTB Trilogy 01:12.8 00:10.5
4 4 / odrážedla [6241] Jakub Říha 2014 CZE Praha 3 01:17.9 00:15.6
5 5 / odrážedla [6137] Veronika Lázničková 2013 CZE GHOST JUNIOR TEAM 01:21.8 00:19.5
6 6 / odrážedla [6247] Alice Pilařová 2013 CZE Ski klub Harrachov 01:24.5 00:22.2
7 7 / odrážedla [6155] Eliáš Havel 2015 CZE Gido team 01:47.4 00:45.1
8 8 / odrážedla [6240] Marek Westfal 2015 CZE Praha 3 01:48.9 00:46.6
9 9 / odrážedla [6128] Alžběta Chvojková 2013 CZE GHOST team 01:57.4 00:55.1
10 10 / odrážedla [6141] Kateřina Procházková 2013 CZE Superior cyklofit cycling team 01:02.3

Predskolaci - kola

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup SpindlZajecnik
1 1 / Předškoláci [6152] Jan Olšaník 2012 CZE SKP Harrachov 01:40.3
2 1 / Předškolačky [6244] Leontina Zaoralová 2012 CZE Zdiměřice 01:48.8 00:08.5
3 2 / Předškolačky [6139] Michaela Kráčmarová 2012 CZE Kupkolo MTB Trilogy 02:09.4 00:29.1
4 3 / Předškolačky [6144] Viktorie Jindřišková 2012 CZE Jindřišek Team 03:11.6 01:31.3
5 4 / Předškolačky [6145] Eliška Jindřišková 2013 CZE Jindřišek Team 03:12.5 01:32.2
6 2 / Předškoláci [6132] Malkiewicz Maks 2013 CZE Krakow 04:19.5 02:39.2
7 3 / Předškoláci [6152] Jan Olšaník 2012 CZE SKP Harrachov 01:40.3
8 5 / Předškolačky [6244] Leontina Zaoralová 2012 CZE Zdiměřice 01:48.8 00:08.5
9 6 / Předškolačky [6139] Michaela Kráčmarová 2012 CZE Kupkolo MTB Trilogy 02:09.4 00:29.1
10 7 / Předškolačky [6144] Viktorie Jindřišková 2012 CZE Jindřišek Team 03:11.6 01:31.3

Minižáci 1

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup SpindlZajecnik
1 1 / Muži [6245] Sebastian Pňovský 2011 CZE Praha 01:48.1
2 2 / Muži [6147] Marek Černý 2010 CZE Ski klub Harrachov 02:13.3 00:25.2
3 1 / Ženy [6131] Nelly Kussmannová 2010 CZE Bicykl Kříž Team Ústí nad Labem 02:15.2 00:27.1
4 3 / Muži [6243] Pavel Petr 2010 CZE CK Loko Pardubice 02:22.3 00:34.2
5 2 / Ženy [6146] Markéta Kmoníčková 2010 CZE Ski klub Harrachov 02:26.3 00:38.2
6 3 / Ženy [6154] ELIŠKA HAVLOVÁ 2010 CZE ADASTRA SOKOL VELTEŽ 02:29.9 00:41.8
7 4 / Ženy [6140] Martina Procházková 2011 CZE SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM 02:30.4 00:42.3
8 5 / Ženy [6246] Aneta Pilařová 2010 CZE Ski klub Harrachov 02:49.8 01:01.7
9 6 / Ženy [6133] Maja Maršálková 2011 CZE Praha 3 03:24.3 01:36.2
10 7 / Ženy [6136] Barbora Lázničková 2011 CZE Nilfisk pro cycling 04:27.0 02:38.9

Minižáci 2

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup SpindlZajecnikSpindl2
1 1 / Muži [6130] Tomáš Kunc 2009 CZE GHOST junior team 05:24.9
2 2 / Muži [6143] Hóna Malíř 2008 CZE GHOST junior team 05:28.3 00:03.4 00:31.3 (1)
3 3 / Muži [6239] Ondřej Westfal 2008 CZE Praha 3 05:38.4 00:13.5 00:32.1 (2)
4 1 / Ženy [6138] Anna Kráčmarová 2009 CZE Apache LOKO Trutnov 06:11.8 00:46.9 00:32.4 (3)
5 4 / Muži [6148] Filip Čermák 2009 CZE Ski klub Harrachov 06:33.2 01:08.3 00:34.7 (4)
6 5 / Muži [6134] Matěj Maršálek 2009 CZE Praha 3 07:25.3 02:00.4 00:39.8 (6)
7 2 / Ženy [6135] Denisa Vašíčková 2008 CZE Harrachov 08:23.5 02:58.6 00:37.1 (5)
8 6 / Muži [6130] Tomáš Kunc 2009 CZE GHOST junior team 05:24.9
9 7 / Muži [6143] Hóna Malíř 2008 CZE GHOST junior team 05:28.3 00:03.4 00:31.3 (1)
10 8 / Muži [6239] Ondřej Westfal 2008 CZE Praha 3 05:38.4 00:13.5 00:32.1 (2)

Mladší žáci

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup SpindlZajecnik
1 1 / Muži [6153] Marcel Svoboda 2007 CZE UNIKOVO MTB TEAM 04:19.7
2 2 / Muži [6142] Jakub Říha 2005 CZE Bike Freaks Holice 04:24.2 00:04.5
3 3 / Muži [6129] Filip Chvojka 2007 CZE GHOST Team 04:34.9 00:15.2
4 1 / Ženy [6242] Nikola Racková 2005 CZE Jihlava 05:16.2 00:56.5
5 2 / Ženy [6150] Veronika Kmoníčková 2007 CZE Ski klub Harrachov 06:00.4 01:40.7
6 4 / Muži [6151] Fabian Keprt 2007 CZE Nehvizdy 06:28.7 02:09.0
7 3 / Ženy [6149] Sára Čermáková 2006 CZE Ski klub Harrachov 06:32.9 02:13.2
8 5 / Muži [6153] Marcel Svoboda 2007 CZE UNIKOVO MTB TEAM 04:19.7
9 6 / Muži [6142] Jakub Říha 2005 CZE Bike Freaks Holice 04:24.2 00:04.5
10 7 / Muži [6129] Filip Chvojka 2007 CZE GHOST Team 04:34.9 00:15.2