KupKolo Podkrkonošský maraton 2017

12.08.2017 Lázně Bělohrad 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

90km celkem: 158, muži : 152, ženy: 6, M30: 21, M40: 53, M50: 53, M51: 25, Z18: 6 [html] [pdf]
50km celkem: 646, muži : 581, ženy: 65, M18: 37, M30: 96, M40: 168, M50: 170, M60: 81, M61: 24, Z40: 50, Z41: 20 [html] [pdf]

výsledková listina 90km

start ~ 10:00:50

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / M40hasic [4] Lukáš Drejsl 1986 CZE BMC SKIBIKECENTRUM.CZ 03:49:33 00:00
2 1 / M30 [6] Petr Adámek 1993 CZE Apache Loko Trutnov 03:52:19 02:45
3 2 / M40 [7] Daniel Polman 1979 CZE lidé and HORY 03:52:25 02:51
4 2 / M30 [148] Michal Vlášek 1989 CZE KELLYS BIKE RANCH TEAM 03:52:30 02:57
5 3 / M40 [172] Josef Holub 1979 CZE Chlomek 03:55:36 06:03
6 4 / M40 [168] Zdeněk Izdný 1980 CZE UNIQA Jihlava 03:58:12 08:38
7 5 / M40 [8] Martin Kohl 1979 CZE beMANIAX MADBIKE 03:58:50 09:16
8 6 / M40 [138] Štěpán Trmata 1978 CZE Czech Tallboys 03:58:52 09:19
9 1 / M50 [52] Tomáš Janda 1972 CZE MS BIKE ACADEMY RACING 03:58:55 09:22
10 3 / M30 [74] Matouš Kozák 1998 CZE ZPcyklo PROOFY Corratec team 03:59:17 09:43
11 7 / M40 [5] Jaromír Lecnar 1983 CZE Pitrs bikes 04:01:45 12:11
12 4 / M30 [106] Tomáš Pich 1995 CZE Vella team 04:01:45 12:12
13 8 / M40 [43] Antonín Hodr 1987 CZE GHOST Pro Bike Trutnov 04:01:47 12:14
14 9 / M40 [41] Thomas Heinze 1985 GER ASVL Waltersdorf 04:02:31 12:57
15 10 / M40 [171] Michal Janoušek 1980 CZE SUPERIOR RIDERS 04:02:46 13:13
16 2 / M50hasic [158] Tomáš Kučera 1977 CZE SK hasičů KHk 04:04:38 15:05
17 1 / M51 [9] Karel Bernard 1967 CZE INS ATELIER NÁCHOD 04:09:28 19:54
18 3 / M50 [124] marek strnad 1972 CZE INS ATELIER NÁCHOD 04:09:29 19:55
19 5 / M30 [66] Jakub Kosina 1996 CZE AEROTEC 04:10:08 20:34
20 11 / M40 [44] Ondřej Hofman 1979 CZE Pro Music Prolog bike 04:10:10 20:37
21 4 / M50 [126] Jaroslav Svoboda 1971 CZE INS Ateliér Náchod 04:10:21 20:47
22 5 / M50 [170] Petr Pinkava 1977 CZE Náchod 04:10:24 20:51
23 12 / M40 [18] Aleš Bílek 1979 CZE Czech Tallboys 04:11:03 21:29
24 6 / M50 [132] Martin Šupich 1977 CZE GIANT Pítrs bikes 04:14:08 24:34
25 7 / M50 [125] Tomáš Strnad 1972 CZE INS Ateliér Náchod 04:15:34 26:00
26 2 / M51 [22] Tomas Čada 1964 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 04:17:50 28:16
27 6 / M30 [32] Lukáš Flégl 1993 CZE Kola Šír Bělohrad 04:18:41 29:07
27 6 / M30 [35] David Gabriel 1992 CZE Symbio+ BMC 04:18:41 29:07
29 8 / M30 [153] Jiří Záliš 1988 CZE Giant Pítrs bikes 04:21:30 31:57
30 9 / M30 [130] Martin Šubr 1997 CZE beMANIAX MADBIKE 04:24:38 35:04
31 10 / M30 [34] Pavel Jirásek 1992 CZE GIANT Pitrs bikes 04:24:48 35:14
32 11 / M30 [68] Filip Kostelecký 1995 CZE Vella team 04:24:56 35:22
33 13 / M40 [89] Jan Marák 1980 CZE INS ATELIER NÁCHOD 04:25:57 36:23
34 3 / M51 [159] Petr Puš 1967 CZE Rockmachine-Cyklomax 04:25:57 36:24
35 14 / M40 [113] Ivan Rezek 1983 CZE Athletic Club Bludišťák 04:26:47 37:13
36 8 / M50 [96] Aleš Novák 1976 CZE Czech Tallboys 04:28:38 39:04
37 9 / M50 [82] Jiří Kubec 1977 CZE Cyklo Tony 04:30:59 41:25
38 4 / M51 [11] Pavel Adamů 1966 CZE CYKLO SKI Žitník 04:32:57 43:23
39 10 / M50 [120] Karel Slavík 1974 CZE MTB Spartak Vrchlabí 04:32:57 43:23
40 15 / M40 [28] Jan Dušátko 1985 CZE Brno 04:33:06 43:32
41 11 / M50 [163] Tondáno Kalojíros 1968 CZE beMANIAX MADBIKE 04:33:49 44:15
42 16 / M40 [27] Lukáš Dresler 1979 CZE Cyklistika Střezetice 04:33:49 44:15
43 12 / M30 [145] Jan Veselý 1990 CZE beManiax Madbike 04:35:20 45:46
44 17 / M40 [117] Petr Schwarz 1986 CZE Jezdinakole.cz 04:35:25 45:52
45 18 / M40 [137] David Tondr 1979 CZE LAWI - Author Team 04:39:37 50:03
46 5 / M51 [86] Petr Kyndl 1965 CZE Alset Racing Team 04:39:39 50:05
47 12 / M50 [143] Roman Vašíček 1974 CZE Continental Adršpach 04:40:50 51:16
48 13 / M30 [92] Petr Michal 1989 CZE Tepelná čerpadla IVT 04:40:59 51:25
49 6 / M51 [33] Aleš Flégl 1963 CZE CTM SILVINI R2 Sport 04:41:15 51:41
50 19 / M40 [167] Vena Hornych 1978 CZE Kupkolo MTB Trilogy 04:41:47 52:13
51 13 / M50 [88] Marek Mahagoni 1977 CZE ČESYK 04:41:57 52:23
52 20 / M40 [97] Richard Novák 1978 CZE BikePart.cz 04:42:17 52:44
53 14 / M50 [150] Jiří Vokoun 1972 CZE Červený Kostelec 04:43:39 54:05
54 21 / M40 [110] Jaroslav Prokop 1983 CZE Pro Music Prolog Bike 04:44:54 55:20
55 15 / M50 [104] Jiří Petr 1974 CZE INS Ateliér Náchod 04:44:59 55:25
56 7 / M51 [69] Pavel Košťál 1964 CZE Dlouhé Dvory 04:45:03 55:29
57 8 / M51 [56] Josef Jirman 1964 CZE Broumov 04:45:14 55:41
58 9 / M51 [90] Michal Matoušek 1962 CZE BTK EURO BIKE Praha 04:45:18 55:44
59 22 / M40 [157] Ladislav Žilík 1984 SVK Privat Petra, Lázně Bělohrad 04:45:36 56:02
60 1 / Z18 [119] Denisa Skrbková 1989 CZE beMANIAX MADBIKE 04:45:42 56:08
61 16 / M50 [53] Tomáš Janků 1972 CZE beMANIAX MADBIKE 04:46:39 57:05
61 16 / M50hasic [42] Roman Hlávko 1975 CZE HS Černý Důl 04:46:39 57:05
63 18 / M50 [76] Michal Král 1975 CZE Symbio+ Cannondale 04:48:07 58:34
64 23 / M40 [81] Libor Kříž 1978 CZE MTBO racing team 04:49:27 59:54
65 19 / M50 [165] Vít Mráz 1974 CZE INS Ateliér Náchod 04:49:28 59:54
66 20 / M50 [60] Ladislav Kočí 1972 CZE Třebechovice pod Orebem 04:50:22 01:00:48
67 14 / M30 [176] Martin Slavík 1993 CZE Veslaři Děčín 04:51:59 01:02:26
68 21 / M50 [72] Drahomir Koudelka 1971 CZE meixner consulting 04:52:12 01:02:38
69 24 / M40hasic [98] Jan Novotný 1986 CZE AC Lomnice 04:53:14 01:03:40
70 22 / M50 [99] Luděk Novotný 1974 CZE Kimberly-Clark Jaroměř 04:54:27 01:04:53
71 25 / M40 [58] Miroslav Kalina 1982 CZE SPORTICUS team 04:54:42 01:05:08
72 26 / M40 [154] Ondřej Zámečník 1979 CZE Šumík team 04:56:04 01:06:30
73 23 / M50 [139] Zbyněk Urban 1972 CZE CYKLO SKI Žitník 04:56:57 01:07:23
73 23 / M50 [50] Roman Chmelík 1974 CZE Turnov 04:56:57 01:07:23
75 25 / M50 [107] Radek Pilnáček 1977 CZE HSK - cycling team 04:57:01 01:07:27
76 27 / M40 [61] Michal Kokeš 1984 CZE Mi-kolo-vice 04:57:03 01:07:29
77 10 / M51 [36] Aleš Gabriel 1965 CZE Týniště nad Orlicí 04:58:17 01:08:43
78 28 / M40 [131] Josef Šulek 1979 CZE Hříškov 04:58:18 01:08:44
79 11 / M51 [19] Zdeněk Borůvka 1965 CZE Jerrysport team 04:59:38 01:10:05
80 29 / M40 [46] Jiří Horálek 1986 CZE Hradec Králové 05:00:48 01:11:14
81 26 / M50 [26] David Divíšek 1977 CZE INS ATELIER NÁCHOD 05:00:53 01:11:20
82 2 / Z18 [10] Jana Adámková 1996 CZE Apache Loko Trutnov 05:00:56 01:11:22
83 12 / M51 [127] Radek Ščučka 1964 CZE Ski Paudera Staré Splavy 05:01:31 01:11:57
84 3 / Z18 [169] Hanka Nenadálová 1978 CZE Maraton.cz 05:01:50 01:12:16
85 13 / M51 [166] Aleš Morávek 1964 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 05:02:15 01:12:42
86 30 / M40 [64] Ladislav Kopecký 1985 CZE beMANIAX MADBIKE 05:02:20 01:12:46
87 27 / M50 [114] Petr Říha 1974 CZE PSCycling Hradec Králové 05:03:58 01:14:24
88 28 / M50 [62] Ladislav Koller 1977 CZE MTB Heřmánkovice 05:04:16 01:14:42
89 14 / M51 [23] Jiří Čechura 1964 CZE Čistý Sport 05:04:27 01:14:53
90 15 / M51 [65] Josef Kosek 1963 CZE MTB Heřmánkovice 05:05:09 01:15:36
91 16 / M51 [108] Roman Polz 1963 CZE Praha 8 Dolní Chabry 05:06:38 01:17:04
92 29 / M50 [49] Richard Hrzán 1972 CZE CTM SILVINI R2 Sport 05:07:32 01:17:58
93 17 / M51 [173] Jan Fišer 1958 CZE Ski Paudera 05:08:41 01:19:07
94 30 / M50 [75] Vlastimil Kráčmar 1974 CZE Kupkolo MTB Trilogy 05:09:10 01:19:36
95 31 / M40hasic [30] Jan Dvořák 1979 CZE HS Černý Důl 05:09:47 01:20:14
95 31 / M40hasic [55] Štepan Jiras 1980 CZE HS Černý Dul 05:09:47 01:20:14
95 15 / M30hasic [40] Štěpán Heglas 1992 CZE HS Černý Důl 05:09:47 01:20:14
98 16 / M30 [160] Michal Purm 1992 CZE Rychlá smečka 05:10:53 01:21:20
99 31 / M50 [121] Josef Slavík 1976 CZE BIKESTARS VRCHLABÍ 05:11:37 01:22:04
100 33 / M40 [57] Michal Jurásek 1978 CZE Obec Heřmánkovice 05:12:56 01:23:22
101 32 / M50 [174] Adam Dlabola 1977 CZE Jičín 05:13:09 01:23:35
102 17 / M30 [29] Jan Dvořák 1993 CZE Zruč nad Sázavou 05:13:46 01:24:12
103 33 / M50 [16] Radek Beran 1974 CZE Symbio+ BMC 05:15:26 01:25:52
104 18 / M30 [67] Jiří Kostelecký 1991 CZE Suchdol nad Lužnicí 05:19:52 01:30:18
104 34 / M50 [93] Aleš Mikula 1973 CZE ZPA Smart Energy 05:19:52 01:30:18
106 35 / M50 [77] Jiří Král 1977 CZE Záměl 05:21:46 01:32:12
107 18 / M51hasic [24] Jan Čepelka 1959 CZE HS Černý Důl 05:24:10 01:34:36
108 36 / M50 [20] Tomáš Brand 1976 CZE PCK Louda 05:25:02 01:35:28
109 19 / M51 [134] Michal Tauchman 1966 CZE Rock Machine Cyklomax 05:25:20 01:35:46
110 4 / Z18 [102] Vendula Pekárková 1983 CZE MC Český ráj BikeInvest 05:25:21 01:35:47
111 34 / M40 [100] Jakub Ouhrabka 1980 CZE SPORTICUS team 05:25:31 01:35:57
112 35 / M40 [12] Jan Adamů 1986 CZE Mladá Boleslav 05:25:50 01:36:17
113 37 / M50 [71] David Kotě 1976 CZE Praha 9 - Koloděje 05:27:04 01:37:30
114 36 / M40hasic [15] Karel Bednář 1982 CZE SK hasičů KHk 05:27:10 01:37:36
115 37 / M40hasic [142] Milan Vanderka 1987 CZE Enika bike team 05:27:44 01:38:11
116 38 / M40 [47] Jiří Hořeňovský 1982 CZE VELOCENTRUM - STRATOS AUTO 05:28:22 01:38:48
117 38 / M50 [151] Jakub Zajíc 1973 CZE Jablonec nad Nisou 05:29:08 01:39:34
118 39 / M50 [85] Roman Kuntoš 1975 CZE Rohatsko 05:34:01 01:44:27
119 40 / M50 [175] Miroslav Franěk 1971 CZE Nosvis 05:35:41 01:46:08
120 20 / M51 [146] Pavel Viesner 1967 CZE Horní Bišik 05:36:07 01:46:33
121 39 / M40 [70] Aleš Košťál 1981 CZE Všestary 244 05:37:21 01:47:47
122 5 / Z18 [118] Veronika Schwarzová 1992 CZE Jezdinakole.cz 05:40:43 01:51:09
123 40 / M40 [141] Tomáš Valášek 1981 CZE P.P.P. 05:40:44 01:51:10
124 41 / M50 [103] Bedřich Pelc 1970 CZE Praha 05:44:31 01:54:57
125 19 / M30 [21] Adam Cech 1997 CZE Ontario Avalanche 05:44:33 01:55:00
126 41 / M40 [14] Miroslav Baloga 1984 CZE Praha 4 05:46:32 01:56:58
127 42 / M50 [25] Petr Dařbujan 1969 CZE TRUXXXIK cycling 05:47:45 01:58:11
128 21 / M51 [135] Jiří Tauchman 1959 CZE beMANIAX MADBIKE 05:49:33 01:59:59
129 42 / M40 [133] Martin Šuráb 1984 SVK Bobici Racing 05:49:34 02:00:00
130 43 / M40 [94] Pavel Miller 1981 CZE Choteč 05:49:45 02:00:11
131 20 / M30 [73] Tomáš KOUT 1995 CZE KOUT TÝM BĚLOHRAD 05:50:11 02:00:37
132 44 / M40 [144] Martin Vecko 1979 CZE Městec Králové 05:51:26 02:01:52
133 43 / M50 [161] Petr Imlauf 1974 CZE Rychlá smečka 05:51:43 02:02:09
134 44 / M50 [162] Michal Purm 1972 CZE Rychlá smečka 05:55:51 02:06:17
135 45 / M40 [95] Jaromír Moravec 1982 CZE Praha - Nusle 05:56:41 02:07:07
136 6 / Z18 [48] Lucie Hrnčířová 1984 CZE Carla.kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem 06:01:45 02:12:11
137 46 / M40 [122] Martin Slezák 1984 CZE Bike Team KC Jaroměř 06:01:47 02:12:13
138 22 / M51 [17] Arnošt Bernard 1961 CZE Kola Šír Bělohrad 06:02:37 02:13:03
139 47 / M40 [116] Jindřich Schwarz 1984 CZE Jezdinakole.cz 06:08:06 02:18:32
140 48 / M40 [51] Jiří Janatka 1985 CZE Autodíly Konecchlumí 06:12:46 02:23:13
141 45 / M50 [111] Tomáš Pšenička 1974 CZE Chlumec nad Cidlinou 06:14:07 02:24:34
142 46 / M50 [112] Jiří Pšenička 1968 CZE Fajn Tým 06:14:10 02:24:36
143 49 / M40 [101] Michal Pancner 1980 CZE Broumov 06:18:48 02:29:14
144 50 / M40 [80] Martin Krupička 1982 CZE MTB Heřmánkovice 06:18:49 02:29:15
145 47 / M50 [152] Tomáš Zajíček 1976 CZE Statenice 06:26:52 02:37:18
146 51 / M40 [79] Petr Krtička 1979 CZE Police nad Metují 06:28:10 02:38:36
147 48 / M50 [115] Petr Sedláček 1969 CZE Doudleby nad Orlicí 06:43:29 02:53:56
148 49 / M50 [149] antonin vojtisek 1971 CZE no swiss 06:49:33 03:00:00
149 23 / M51 [31] Martin Ekl 1957 CZE Biketeam Kralupy 06:52:09 03:02:35
DNF / M50 [37] Tomáš Hájek 1974 CZE Malšova lhota
DNF / M40 [13] Petr Albrecht 1981 CZE CZE
DNF / M50 [63] Michal Kopecký 1977 CZE beMANIAX MADBIKE
DNF / M51 [78] Jiří Krejsar 1962 CZE INS ATELIER NÁCHOD
DNF / M30 [84] Tomáš Kudrnáč 1989 CZE Mad Bike Be Maniax
DNF / M50 [109] Jan Prokop 1973 CZE HOOPR
DNF / M51 [128] Vítězslav Šiška 1962 CZE CZE
DNF / M50 [140] Martin Václavík 1975 CZE CZE
DNF / M40 [147] Jiří Vik 1982 CZE Tri Ski Klub KOHHA Náchod

výsledková listina 50km

start ~ 10:30:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / M30 [882] Lukáš Hofman 1991 CZE Ski a Bike Centrum Radotín 01:48:33 00:00
2 2 / M30 [422] Jakub Mokrý 1990 CZE BMC SKIBIKECENTRUM.CZ 01:48:34 00:01
3 3 / M30 [398] Michael Kubín 1993 CZE Eleven Mercedes-Benz Mitas 01:48:40 00:07
4 1 / M40 [372] Zdeněk Hendrich 1981 CZE ROHOZEC AMULET TEAM 01:50:05 01:31
5 4 / M30hasic [580] Tomáš Sládek 1988 CZE BAKAKO Nová Paka/HZS Pardubice 01:50:42 02:09
6 5 / M30 [395] Michal Novák 1991 CZE VELOCENTRUM - STRATOS AUTO 01:50:44 02:11
7 6 / M30 [809] Lukáš Kindl 1990 CZE KELLYS BIKERANCH TEAM 01:50:45 02:12
8 2 / M40 [155] Ota Zima 1984 CZE KELLYS BIKE RANCH TEAM 01:50:53 02:20
9 7 / M30 [383] David Dvořák 1993 CZE Nemám - hledám 01:51:36 03:03
10 8 / M30 [695] Zdeněk Morávek 1996 CZE GT Opportunity Brno 01:51:51 03:18
11 9 / M30 [599] Zbyněk Růžička 1991 CZE Ski Paudera Staré Splavy 01:51:54 03:20
12 1 / M18 [923] Lukáš Elčkner 2001 CZE Jaroslav Kulhavy Cycling Team 01:51:54 03:21
13 1 / M50 [990] Aleš Balcar 1977 CZE TJ Sokol Nové Město nad Metují 01:52:41 04:08
14 3 / M40 [436] Vojtěch Buri 1978 CZE Haven 01:52:42 04:09
15 10 / M30 [397] Michael Humpolec 1994 CZE Bikenotoric 01:52:44 04:11
16 11 / M30 [399] Ondřej Preněk 1996 CZE ELEVEN MERCEDES MITAS 01:52:54 04:21
17 2 / M18 [700] josef mojžíš 1999 CZE Apache Loko Trutnov 01:53:16 04:42
18 4 / M40 [602] Jan Rozek 1987 CZE ELEVEN MERCEDES MITAS 01:53:16 04:43
19 12 / M30 [985] Tomáš Bartsch 1988 CZE TRANSBRODY 01:53:17 04:44
20 2 / M50hasic [820] David Kalina 1974 CZE SKP Maják 01:53:48 05:15
21 3 / M50 [505] Luboš Toman 1969 CZE Carla.kupkolo.cz 01:54:28 05:55
22 13 / M30 [723] Radim Matějka 1997 CZE Cyklo Bendl 01:54:54 06:21
23 5 / M40 [643] Aleš Pelčarský 1981 CZE Hořice 01:54:59 06:26
24 6 / M40hasic [756] Pavel Kubín 1981 CZE Hasiči Jičín 01:54:59 06:26
25 4 / M50 [392] Petr Kordík 1975 CZE CYKLO POINT JIČÍN 01:55:03 06:30
26 14 / M30 [519] Michal Štípek 1993 CZE Hořice 01:56:11 07:38
27 3 / M18 [389] Štěpán Vytlačil 2001 CZE ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 01:56:12 07:38
28 4 / M18 [680] Patrik Němec 2001 CZE Jaroslav Kulhavy Cycling Team 01:56:13 07:40
29 15 / M30 [506] Lukáš Toman 1991 CZE Carla.kupkolo.cz 01:57:16 08:42
30 16 / M30 [400] Sebastian Vlček 1994 CZE Vrcha 01:57:18 08:44
31 5 / M50 [407] Radim Neubauer 1977 CZE Eleven Mercedes Mitas 01:57:22 08:49
32 7 / M40 [592] Pavel Sedláček 1987 CZE Symbio+ BMC 01:58:25 09:52
33 8 / M40 [665] Michal Nýč 1982 CZE Praha 8 02:00:22 11:49
34 9 / M40 [473] Martin Vitvar 1987 CZE BE.maniax/Madbike 02:00:46 12:12
35 10 / M40 [449] Miroslav Živný 1982 CZE KCLKooperativa-Svijany 02:01:17 12:44
36 17 / M30 [401] František Louda 1988 CZE ROHOZEC AMULET TEAM 02:01:47 13:14
37 18 / M30 [918] Lukáš Fejk 1988 CZE Carla.kupkolo.cz 02:01:48 13:15
38 6 / M50 [910] Michal Futó 1976 CZE KSM HRÁDEK 02:01:51 13:18
39 1 / M60 [404] Otakar Dvořák 1962 CZE 02:01:56 13:22
40 19 / M30 [937] Vojtěch Dobšovič 1997 CZE KELLYS BIKE RANCH TEAM 02:01:56 13:23
41 20 / M30 [493] Jakub Vacek 1988 CZE Dolní Bousov 02:02:43 14:09
42 2 / M60 [952] Pavel Crha 1966 CZE So Ráj Hrubá Skála 02:03:05 14:31
43 7 / M50 [391] Jan Melišík 1974 CZE Redpoint- Eleven team 02:03:21 14:48
44 1 / M61 [406] Richard Vosyka 1954 CZE ELEVEN MERCEDES MITAS 02:03:23 14:50
45 8 / M50hasic [674] Rudolf Nosek 1970 CZE VELOCENTRUM - STRATOS AUTO 02:03:25 14:51
46 5 / M18 [704] Milan Mileret 2001 CZE Libouchec 02:03:26 14:52
47 21 / M30 [499] Jakub Truhlář 1997 CZE BeManiax MADBIKE 02:03:26 14:53
48 9 / M50 [794] Miloslav Komarek 1968 CZE Litomysl 02:03:28 14:54
49 3 / M60hasic [771] Miroslav Kraus 1966 CZE Lázně Bělohrad 02:03:30 14:56
50 10 / M50 [385] Pavel Štěpánek 1973 CZE WhiteRat 02:05:11 16:38
51 11 / M40 [967] Tomáš Brebera 1986 CZE Sp MTB Vrchlabí 02:05:17 16:44
52 12 / M40 [737] Jiří Macák 1978 CZE TJ Sokol Radim 02:05:33 17:00
53 4 / M60 [415] Radek Ledecký 1966 CZE IVAR CS - AUTHOR TEAM 02:05:34 17:01
54 13 / M40 [672] František Novák 1983 CZE CGI 02:06:32 17:59
55 14 / M40hasic [365] Marek Víšek 1979 CZE HZS Pardubice 02:06:33 18:00
56 6 / M18 [565] Filip Stehno 1999 CZE Jaroslav Kulhavy Cycling Team 02:06:33 18:00
57 22 / M30 [566] Dominik Stary 1997 CZE Jaroslav Kulhavy Cycling Team 02:06:38 18:05
58 15 / M40 [814] Tomas Kasse 1985 CZE nalehko.com 02:07:05 18:31
59 16 / M40hasic [478] Roman Vetrák 1980 CZE HZS Plzeň 02:07:09 18:36
60 23 / M30 [516] Jan Šváb 1991 CZE Greyhound Racing Team 02:07:11 18:38
61 24 / M30 [637] Tomáš Pilát 1989 CZE Praha 02:07:49 19:15
62 25 / M30 [504] Jan Toman 1997 CZE Carla.kupkolo.cz 02:07:49 19:16
63 5 / M60 [390] Martin Macháček 1964 CZE obora 02:08:02 19:29
64 17 / M40 [725] Radek Marek 1978 CZE Carla.Kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem 02:08:04 19:31
65 6 / M60hasic [381] Dalibor Binter 1964 CZE Policie Liberec 02:08:15 19:41
66 7 / M18 [783] Dominik Koudelka 2000 CZE Carla.kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem 02:09:11 20:37
67 11 / M50 [378] Marek Stádník 1976 CZE Dexter Cycling 02:09:13 20:40
68 8 / M18 [510] Jan Thér 1999 CZE GIANT Pitrs bikes 02:09:15 20:41
69 18 / M40 [860] Radek Chrudimsky 1982 CZE Česká spořitelna 02:09:15 20:42
70 19 / M40hasic [942] Jakub Čeřovský 1983 CZE TJ Lázně Bělohrad 02:09:17 20:44
70 19 / M40 [897] Jan Haškovec 1980 CZE Hradec Králové 02:09:17 20:44
72 12 / M50 [947] Václav Černý 1973 CZE Lázně Bohdaneč 02:09:18 20:44
73 21 / M40hasic [360] Karel Platich 1985 CZE HZS Děčín 02:09:20 20:47
74 9 / M18 [559] Adam Styblík 2002 CZE Kola Šír Bělohrad 02:09:50 21:16
75 2 / M61 [394] Jiří Šlégr 1954 CZE SK Autorest 02:09:55 21:22
76 13 / M50 [804] Petr Klein 1973 CZE Jičín 02:10:02 21:29
77 22 / M40 [448] Pavel Živný 1987 CZE KCL Kooperativa-Svijany 02:10:09 21:36
78 10 / M18 [753] Martin Kubišta ml. 2003 CZE BAKAKO Nová Paka 02:10:11 21:38
79 7 / M60hasic [733] Miloš Machek 1965 CZE SKH Hradec Králové 02:10:33 21:59
80 26 / M30 [363] Petr Lisičan 1990 CZE REDPOINT-ELEVEN TEAM 02:10:34 22:01
81 23 / M40 [837] Jakub Jelínek 1984 CZE J and J bros. Jihlava 02:11:03 22:30
82 24 / M40 [579] Marcel Sládek 1986 CZE KOLOOPRAVNA SVÍDNICE 02:11:05 22:32
83 14 / M50 [829] Antonín Jodas 1977 CZE Bozkov 02:11:09 22:35
84 8 / M60 [941] Radek Čipera 1964 CZE Radvanice 02:11:33 23:00
85 15 / M50 [387] Dušan Waldecker 1972 CZE INS Ateliér Náchod 02:11:36 23:02
86 25 / M40 [902] Jaromír Gregor 1982 CZE Jičín 02:11:39 23:06
87 16 / M50 [832] Aleš Jirák 1974 CZE BafinoBike 02:11:40 23:07
88 26 / M40 [900] Jaroslav Hák 1978 CZE Carla.kupkolo.cz 02:11:43 23:10
89 17 / M50 [567] Tomáš STANĚK 1970 CZE BAKAKO Nová Paka 02:11:44 23:10
90 27 / M40hasic [964] Vlastimil Brumlich 1978 CZE Heřmanice 02:12:10 23:37
91 18 / M50hasic [968] Miroslav Bláha 1974 CZE SK hasičů KHk 02:12:12 23:39
92 28 / M40 [703] Michal Miškovský 1981 CZE Jičín 02:12:24 23:51
93 1 / Z40 [370] Lenka Cibulková 1980 CZE Lawi Team 02:12:37 24:04
94 29 / M40 [850] Michal Jambor 1983 CZE Městec Králové 02:13:39 25:05
95 9 / M60 [936] Richard Dohnal 1962 CZE KELLYS BIKERANCH TEAM 02:13:39 25:06
96 11 / M18 [373] Tomáš Maroul 2002 CZE Topforex 02:13:40 25:07
97 30 / M40 [846] Tomáš Janouch 1987 CZE Symbio+ BMC 02:13:41 25:07
98 19 / M50 [494] Radek Ulrich 1976 CZE Stará Paka 02:13:42 25:09
99 27 / M30 [750] Jakub Kurjak 1998 CZE Horní Police 02:14:11 25:38
100 20 / M50 [554] Lukáš Svoboda 1975 CZE AEROTEC 02:14:40 26:06
101 31 / M40 [403] Petr Švec 1981 CZE Praha 02:14:42 26:09
102 21 / M50 [529] David Šollar 1971 CZE Liberec 8 02:14:42 26:09
103 22 / M50 [129] Pavel Šťovíček 1970 CZE RH Valdice 02:14:43 26:10
104 32 / M40 [433] Lukáš Duleba 1984 CZE Luka Racing 02:14:44 26:11
105 23 / M50 [356] Roman Weber 1977 CZE CYGLICSTI.CZ 02:14:46 26:13
106 2 / Z40 [446] Lucie Krupová 1999 CZE Expres CZ-Scott Team Kolín 02:14:53 26:20
107 28 / M30 [894] Jakub Hebelka 1993 CZE CARLA-KUPKOLO.CZ 02:15:13 26:40
108 10 / M60 [590] Jiří Seidl 1966 CZE Pardubice 02:15:31 26:57
109 11 / M60 [464] Tomáš Vršovský 1966 CZE Praha 10 02:15:38 27:04
110 29 / M30 [867] Ondřej Hujer 1997 CZE beMANIAX MADBIKE 02:16:06 27:33
111 33 / M40 [778] Libor Kovařík 1981 CZE Cyklo Profi 02:16:08 27:35
112 24 / M50 [382] Martin Jareš 1972 CZE Amulet Rohozec 02:16:09 27:36
113 25 / M50hasic [977] Martin Beran 1976 CZE IVAR CS Author Team 02:17:10 28:37
114 34 / M40 [866] Jakub Hušek 1985 CZE Rádlo racing 02:17:12 28:38
115 26 / M50 [393] Václav Beránek 1973 CZE Rovensko pod Troskami 02:17:13 28:40
116 12 / M60 [434] Michal Paďour 1966 CZE Lázně Bělohrad 02:17:31 28:57
117 30 / M30 [982] Adam Bednar 1989 CZE Progresivní krocani 02:17:45 29:12
118 35 / M40 [735] Josef Magera 1983 CZE Mtbpohoda.cz 02:18:00 29:26
119 12 / M18 [384] Marek Štěpánek 2001 CZE AEROTEC 02:18:01 29:27
120 31 / M30 [913] Jan Frajbiš 1993 CZE Praha 02:18:01 29:28
121 27 / M50 [813] Jan Kašpar 1971 CZE Kellys Bike Ranch Team 02:18:02 29:29
122 13 / M18 [899] Jakub Hák 2004 CZE Jaroslav Kulhavý Cycling Team 02:18:03 29:30
123 3 / Z40 [521] Kateřina Štefanová 2001 CZE Jaroslav Kulhavy Cycling Team 02:18:04 29:30
124 36 / M40 [536] Zdeněk Šír 1983 CZE GHOST team 02:18:20 29:47
125 28 / M50 [550] Martin Šatný 1976 CZE Pařezská Lhota 02:18:21 29:48
126 29 / M50 [558] Radek Sušer 1973 CZE Top Orchestra Bechyně 02:18:23 29:50
127 37 / M40 [698] Jakub Moník 1986 CZE Praha 02:18:24 29:51
128 38 / M40hasic [660] Jaroslav Otta 1987 CZE Nova Paka 02:18:25 29:52
129 3 / M61 [518] Jindřich Štolfa 1952 CZE Kahsport.cz Cannondale team 02:18:25 29:52
130 30 / M50 [388] Tomáš Hainzel 1976 CZE O.K MOTO Racing Team 02:18:27 29:54
131 32 / M30 [701] Karel Mocek 1988 CZE Praha 5 02:18:33 30:00
132 39 / M40 [476] Pavel Vik 1981 CZE Opatovice nad Labem 02:18:35 30:02
133 13 / M60 [610] Sláva Rak 1965 CZE Alfa team Hořice 02:18:36 30:02
134 40 / M40 [641] Michal Pešek 1980 CZE Atelier technik s.r.o. 02:18:42 30:09
135 14 / M18 [694] Roman Morávek 2002 CZE TJ Sokol Deštné v O.h. 02:18:50 30:16
136 41 / M40 [901] Lukáš Grof 1982 CZE Čistá u Horek 02:19:00 30:26
137 42 / M40 [976] Tomáš Berger 1987 CZE TJ Sokol Lužany 02:19:10 30:37
138 43 / M40 [364] Petr Kroupa 1978 CZE Nová Ves nad Nisou 02:19:17 30:44
139 33 / M30 [490] Lukáš Václavík 1994 CZE ŠKODA AUTO team 02:19:17 30:44
140 4 / Z40 [470] Dagmar Vogelová 1991 CZE Kostelec n. Orl. 02:19:29 30:56
141 34 / M30 [424] Jakub Laušman 1998 CZE Vřesník 02:19:32 30:59
142 44 / M40 [880] Jiří HOLAJ 1982 CZE CYKLO SKI Žitník 02:19:39 31:06
143 31 / M50 [623] Petr Pokorný 1975 CZE MTB CITRUS TEAM 02:20:04 31:31
144 14 / M60 [635] Jiří Pinďák 1960 CZE Oceloví letci 02:20:28 31:55
145 32 / M50 [869] Petr Hřebačka 1969 CZE BIOMASÍČKO.CZ 02:20:28 31:55
146 33 / M50hasic [598] vladislav rychtera 1970 CZE Prasklej řetěz Miletín 02:20:32 31:58
147 45 / M40hasic [890] Lukáš Herman 1984 CZE Moto Herman 02:20:37 32:04
148 35 / M30hasic [688] Marian Mynář 1988 CZE DEX team 02:20:48 32:15
149 1 / Z41 [806] Monika Klapková 1970 CZE beMANIAX MADBIKE 02:21:05 32:32
150 36 / M30 [438] Lukáš Joukal 1997 CZE Carla.kupkolo.cz 02:21:33 33:00
151 34 / M50 [824] Daniel Kadaník 1975 CZE Praha 20 02:21:38 33:05
152 15 / M60 [522] Jiří Štědroň 1963 CZE Pardubice 02:21:45 33:12
153 35 / M50 [379] Richard Stejskal 1975 CZE AC Údolí hladu HK 02:21:46 33:13
154 46 / M40 [863] Pavel Chemišinec 1979 CZE Lázně Bělohrad .KOLA- ŠÍR. 02:21:49 33:15
155 4 / M61 [481] Josef Vejnar 1957 CZE MTB Spartak Vrchlabí 02:22:18 33:45
156 36 / M50 [645] Zdeněk Pěchouček 1969 CZE BAKAKO Nová Paka 02:22:21 33:48
157 37 / M50 [409] Leoš Mokrejš 1968 CZE Drupospol 02:22:24 33:50
158 38 / M50 [699] Jaromír Mokrejš 1969 CZE Drupospol 02:22:24 33:51
159 47 / M40 [500] Leigh Tozer 1980 AUS Praha 02:22:25 33:51
160 39 / M50 [915] Jaromír Flégl 1971 CZE Kola Šír Bělohrad 02:22:26 33:52
161 16 / M60 [616] Aleš Prokůpek 1966 CZE SKI JILEMNICE 02:22:32 33:59
162 37 / M30 [939] Václav Daníček 1995 CZE TREK Superfly 6 02:22:33 33:59
163 15 / M18 [366] Jakub Elbadri 2005 CZE Bikeclinic junior tým 02:22:33 33:60
164 40 / M50 [367] Abdalla Ali Elbadri 1968 CZE Praha 9 02:22:35 34:02
165 5 / Z40 [501] Lenka Tomášová 1981 CZE AC Gomango Högner 02:22:37 34:03
166 41 / M50 [653] Zdeněk Paulus 1977 CZE Prasklej řetěz Miletín 02:22:48 34:15
167 38 / M30 [374] Tomáš Tomíček 1991 CZE INTERCARS JIČÍN 02:23:08 34:35
168 48 / M40 [911] Michal Frolík 1983 CZE SWcontrol 02:23:28 34:54
169 42 / M50 [514] Jan Švehla 1971 CZE Delta team triatlon 02:23:30 34:57
170 17 / M60 [452] Petr Zelený 1960 CZE ELEVEN MERECEDES-BENZ MITAS 02:23:48 35:15
171 49 / M40 [838] Petr Jelínek 1980 CZE J and J bros. Jihlava 02:23:50 35:17
172 50 / M40 [669] Martin Novotný 1979 CZE Top Orchestra Bechyně 02:26:43 38:10
173 43 / M50hasic [907] Alan Gavel 1977 CZE Bratři v triku 02:26:45 38:11
174 51 / M40 [930] Míra Dresler 1980 CZE Bike Střezetice 02:26:55 38:22
175 44 / M50 [376] Martin Sádovský 1970 CZE Hradec Králové 02:27:02 38:29
176 18 / M60 [922] Jiří Elich 1964 CZE Apache Loko Trutnov 02:27:09 38:36
177 45 / M50 [611] Stanislav Rada 1976 CZE Trutnov 02:27:13 38:39
177 52 / M40 [833] Jan Jindra 1982 CZE Brodce 02:27:13 38:39
179 46 / M50 [620] Tomáš Pozdník 1970 CZE Starý Mateřov 02:27:16 38:42
180 6 / Z40 [819] Markéta Kalinová 1982 CZE SPORTICUS team 02:27:20 38:46
181 47 / M50 [408] Jiří Svítil 1972 CZE Derfl Kola 02:27:31 38:58
182 39 / M30 [676] Ondřej Nevole 1997 CZE Kněžmost 02:27:33 38:59
183 5 / M61 [683] Aleš Náhlovský 1957 CZE ELEVEN MERCEDES-BENZ MITAS TEAM 02:27:33 39:00
184 40 / M30 [525] Jan Špůr 1992 CZE Dvůr Králové nad Labem 02:27:35 39:01
185 48 / M50 [619] Radek Pražák 1973 CZE JKF Jaroměř 02:27:44 39:11
186 19 / M60 [437] Petr Přibyl 1967 CZE Praha 9 02:27:46 39:13
187 20 / M60 [692] Petr Murčo 1964 CZE Kasper - Swix Trutnov 02:27:47 39:13
188 53 / M40 [708] Martin Menoščík 1980 SVK TPCA bike team 02:27:57 39:23
189 49 / M50 [678] Jiří Neumann 1973 CZE Bike Mšeno 02:28:04 39:30
190 21 / M60 [802] Jiří Koblasa 1965 CZE Dvůr Králové nad Labem 02:28:04 39:31
191 54 / M40 [953] Martin Císař 1986 CZE Třebihošť, DKnL. 02:28:07 39:34
192 50 / M50 [472] Libor Vlček 1968 CZE Trutnov 02:28:08 39:34
193 41 / M30 [574] Jan Solnička 1992 CZE Vysoké Mýto 02:28:20 39:47
194 22 / M60 [984] Pavel Barvínek 1966 CZE Expres.cz- Scott Team Kolín 02:28:39 40:06
195 55 / M40 [774] Tomáš Koželský 1983 CZE Český Brod 02:28:56 40:23
196 51 / M50 [921] Petr Erlebach 1968 CZE Suché Kosti Vrchlabí 02:29:00 40:27
197 42 / M30 [675] Michal Nosek 1996 CZE Čistá u Horek 02:29:02 40:29
198 16 / M18 [763] Štěpán Krupka 2003 CZE Krupka Team 02:29:07 40:34
199 52 / M50 [865] Vladimír Hykyš 1976 CZE Six Monkeys 02:29:08 40:34
200 23 / M60 [912] Marek Frank 1967 CZE Poděbrady 02:29:17 40:44
201 24 / M60 [630] Jiří Pleskač 1964 CZE Mladé Buky 02:29:18 40:45
202 25 / M60 [359] Miloš Štěpánek 1960 CZE Náchod 02:29:26 40:52
203 43 / M30 [618] Jaroslav Procházka 1989 CZE Praha 02:29:32 40:58
204 44 / M30 [868] Martin Hudský 1992 CZE Lomnice nad Popelkou 02:29:32 40:59
205 56 / M40 [551] Martin Šafařík 1986 CZE Hořice 02:29:33 40:59
206 53 / M50 [963] Jiří Brus 1976 CZE Prostějov 02:29:34 41:01
207 54 / M50 [878] Radek Holubec 1973 CZE RHM moto 02:29:35 41:01
208 55 / M50 [954] Roman Cakl 1971 CZE Ergo Liberec 02:29:41 41:08
209 45 / M30 [786] František Kotlář 1988 CZE Budčeves 02:29:42 41:09
210 56 / M50 [935] Miloš Dolejš 1974 CZE ROULA BOYS 02:30:05 41:32
211 57 / M50 [959] Pavel Bujárek 1975 CZE Martinice v Kr. 02:30:10 41:37
212 46 / M30 [538] Michal Šípek 1992 CZE MoroSystems 02:30:20 41:46
213 57 / M40 [841] Ladislav Jasso 1987 CZE Dolní Branná 02:30:20 41:47
214 7 / Z40 [498] Hana Turynová 1990 CZE KELLYS BIKE RANCH TEAM 02:30:27 41:53
215 58 / M50 [787] Jiří Koštál 1970 CZE Symbio+ BMC 02:30:28 41:54
216 17 / M18 [768] Lukáš Kraus 2003 CZE Lázně Bělohread 02:31:06 42:32
217 58 / M40 [585] Luděk Silovský 1986 CZE Hořice 02:31:16 42:43
218 59 / M40 [724] Jáchym Martinek 1980 CZE VK Blesk 02:31:23 42:49
219 60 / M40 [362] Radek Novotný 1982 CZE CK-E.T. 02:31:23 42:50
220 59 / M50 [386] Roman Huzyč 1974 CZE Sporticus 02:31:34 43:01
221 8 / Z40hasic [727] Pavlína Maráčková 1981 CZE SDH Ludgeřovice 02:31:40 43:07
222 26 / M60 [573] František Soukal 1962 CZE TJ Lokomotiva Nymburk 02:31:44 43:11
223 60 / M50hasic [960] Lukáš Bubník 1976 CZE HZS Děčín 02:32:36 44:02
224 61 / M40 [609] Jakub Reimer 1984 CZE Lazně Bohdaneč 02:32:38 44:05
225 2 / Z41 [87] Markéta Kyndlová 1969 CZE Alset Racing Team 02:33:25 44:52
226 61 / M50 [931] Jiří Drbohlav 1976 CZE Lomnice nad Popelkou 02:33:25 44:52
227 62 / M40 [741] Martin Lauterbach 1985 CZE KUPKOLO.cz 02:33:27 44:54
228 9 / Z40 [881] Štěpánka Hojková 2003 CZE Jaroslav Kulhavy Cycling Team 02:33:33 45:00
229 63 / M40 [445] Lukáš Babák 1982 CZE Podkumburský Banditi 02:33:36 45:02
230 64 / M40 [687] Petr Myška 1980 CZE Planetka B612 02:33:38 45:05
231 47 / M30 [584] Vojta Silovský 1990 CZE Hořice 02:34:04 45:30
232 65 / M40 [770] Daniel Kraus 1980 CZE Vilne veverky 02:34:09 45:35
233 62 / M50 [851] Petr Jalový 1975 CZE Prasklej řetěz Miletín 02:34:11 45:37
234 27 / M60 [871] Petr Hrubý 1963 CZE MTB Jičín 02:34:17 45:44
235 48 / M30 [958] Lukáš Burda 1995 CZE Vysoké Veselí 02:34:30 45:57
236 66 / M40 [461] Martin Vyhlídal 1982 CZE Nové Javoříčko 02:34:35 46:02
237 63 / M50 [626] Lukáš Pojda 1975 CZE Gepard Pardubice 02:34:53 46:19
238 6 / M61 [486] Jaromír Vaníček 1952 CZE BAKAKO Nová Paka 02:35:00 46:26
239 49 / M30 [691] Filip Musal 1996 CZE Kosmonosy 02:35:04 46:31
240 67 / M40 [991] Jan Bakule 1985 CZE Top Orchestra Bechyně 02:35:08 46:35
241 50 / M30 [765] Pavel Krois 1989 CZE POHYBZDRAVE.CZ 02:35:09 46:35
242 28 / M60 [884] Petr Hodoval 1967 CZE Olfincar Trutnov 02:35:11 46:37
243 68 / M40 [797] Vladimír Kohoutek 1985 CZE Praha 10 02:35:17 46:43
244 18 / M18 [456] Tomáš Zahradník 2000 CZE Benešov u Semil 02:35:31 46:58
245 64 / M50 [762] petr krykorka 1970 CZE jičín 02:35:35 47:02
246 69 / M40 [986] Jan Bartoš 1981 CZE Hradec Králové 02:35:37 47:03
247 65 / M50 [564] Michal Stejskal 1968 CZE CKP Moravany 02:35:42 47:09
248 51 / M30 [684] Ondřej Nádvorník 1989 CZE Nakroi 02:35:48 47:15
249 70 / M40 [821] Kamil Kaiser 1984 CZE Praha 02:35:49 47:16
250 52 / M30 [487] Jan Vanický 1994 CZE TJ Lokomotiva Nymburk 02:36:03 47:29
251 10 / Z40 [811] Jaroslava Kašše 1984 CZE Rolníci ČZU 02:36:21 47:48
252 53 / M30 [136] Jaroslav Tichý 1991 CZE Dolní Moravice 02:36:22 47:49
253 71 / M40 [731] Miroslav Malý 1980 CZE Hannah 02:36:22 47:49
254 66 / M50 [369] Pavel Exner 1969 CZE Přelouč 02:36:26 47:53
255 72 / M40 [785] Lukáš Kotlář 1980 CZE Jičín 02:36:44 48:10
256 54 / M30 [587] Jan Sejkora 1988 CZE Jedeme na oběd 02:37:06 48:32
257 73 / M40 [734] Ondřej Machačka 1978 CZE Prasklej řetěz Miletín 02:37:06 48:33
258 74 / M40 [568] Martin Srb 1986 CZE TJ Sokol Lužany 02:37:08 48:34
259 67 / M50 [739] Petr Lukáč 1971 CZE RockMachine-Cyklomax 02:37:08 48:35
260 55 / M30 [795] Pavel Kolda 1990 CZE BAKAKO Nová Paka 02:37:08 48:35
261 29 / M60hasic [396] Jiří Mrklas 1961 CZE Mihoko Rádlo 02:37:12 48:39
262 68 / M50 [944] Jaroslav Čeřovský 1977 CZE Lešany 02:37:22 48:49
263 69 / M50 [380] Tomáš Kritzner 1974 CZE Kola Leština 02:37:22 48:49
264 75 / M40 [747] Miroslav Kutmon 1983 CZE Bolehošť 02:37:24 48:51
265 70 / M50 [719] Robert Matura 1973 CZE Měník 02:37:25 48:51
266 76 / M40 [996] Michal Baborský 1981 CZE Praha 8 02:37:25 48:52
267 11 / Z40 [862] Pavla Chmelíková 1982 CZE Praha 5 02:37:26 48:53
268 30 / M60 [892] Ralf Heinze 1964 GER ASVL Waltersdorf 02:37:29 48:56
269 77 / M40 [570] Martin Spůr 1987 CZE Praha 6 02:37:44 49:11
270 78 / M40 [885] Petr Hnik 1981 CZE Praha 7 02:37:46 49:12
271 79 / M40 [682] Jaroslav Najman 1984 CZE svatojanský ujezd 02:37:54 49:21
272 80 / M40 [870] Vladimír Hruška 1979 CZE Šumík team 02:38:00 49:26
273 81 / M40 [668] Ondřej Novotný 1985 CZE Dymokury 02:38:39 50:06
274 82 / M40 [480] Lukáš Velechovský 1984 CZE Cyklonadšenci MK 02:38:41 50:08
275 83 / M40 [702] Radan Mlejnek 1979 CZE Cyklo Tatobity 02:38:44 50:11
276 84 / M40 [640] Aleš Petera 1986 CZE Třebihošť 02:38:45 50:12
277 56 / M30 [839] Josef Ječný 1991 CZE Všeň 02:38:54 50:21
278 57 / M30 [483] Lukáš Vávra 1990 CZE Praha 11, Háje 02:38:56 50:22
279 85 / M40 [460] Michal Zábrodský 1983 CZE Vrchlabí 02:38:58 50:24
280 86 / M40 [450] Daniel Zeman 1983 CZE www.zdraveusmevy.cz 02:38:59 50:26
281 3 / Z41 [650] Alena Pavlatová 1975 CZE Praha 5 02:39:00 50:26
282 4 / Z41hasic [760] Jaroslava Křížková 1976 CZE BeManiax Madbike 02:39:03 50:30
283 87 / M40 [581] Martin Slabý 1982 CZE KČT-MTB Kralupy 02:39:05 50:31
284 71 / M50hasic [576] Radek Smolík 1977 CZE Hasiči Konecchlumí 02:39:06 50:32
285 72 / M50 [429] Stanislav Keller 1972 CZE Kola Šír 02:39:07 50:34
286 19 / M18 [961] Daniel Břeň 2001 CZE SMS Team Kladno 02:39:11 50:38
287 88 / M40 [583] Roman Skalka 1980 CZE Top Orchestra Bechyně 02:39:13 50:40
288 5 / Z41 [855] Denisa Chvátalová 1973 CZE S sport Hronov 02:39:25 50:52
289 58 / M30 [412] Jan Vejrosta 1991 CZE KČT-MTB Kralupy 02:39:25 50:52
290 7 / M61 [718] Miroslav Mázl 1947 CZE Vrchlabí 02:39:25 50:52
291 8 / M61 [948] Jan Černý 1956 CZE Rajkol 02:39:33 50:59
292 89 / M40 [468] Jakub VOndrouš 1980 CZE Krutopřísňáci 02:39:41 51:07
293 73 / M50 [375] Jan Sirovátko 1975 CZE Jičín 02:39:57 51:24
294 90 / M40 [488] Petr Valenta 1980 CZE MTB Cyklo Benda 02:39:58 51:25
295 91 / M40 [780] Lukáš Koutský 1980 CZE Lázně Bělohrad 02:40:06 51:33
296 20 / M18 [934] Jan Dostál 2001 CZE Lázně Bělohrad 02:40:27 51:54
297 92 / M40 [361] Michal Babík 1980 CZE Jičín 02:40:28 51:55
298 74 / M50 [642] David PERGNER 1969 CZE Praha 4 02:40:36 52:03
299 31 / M60 [639] Milan Petr 1958 CZE Velké Pořiči 02:40:41 52:08
300 32 / M60 [357] Jaromír Krejčí 1960 CZE Železnice 02:40:41 52:08
301 93 / M40 [617] Jan Procházka 1979 CZE Ráječko 02:41:13 52:40
302 94 / M40 [441] Jiří Fejfar 1980 CZE TJ Lázně Bělohrad 02:41:23 52:50
303 75 / M50hasic [764] Pavel Krupka 1976 CZE Krupka Team 02:42:45 54:11
304 76 / M50hasic [754] Martin Kubišta 1976 CZE BAKAKO Nová Paka 02:42:45 54:12
305 95 / M40 [792] RADEK KOPECKÝ 1980 CZE DHT 02:42:46 54:13
306 77 / M50 [767] Jaroslav Krejcar 1973 CZE Jičín 02:42:56 54:23
307 78 / M50 [933] Jan Dostál 1972 CZE Lázně Bělohrad 02:42:58 54:24
308 79 / M50 [471] Michal Vodička 1973 CZE VETERAN BIKE CLUB MĚLNÍK 02:43:05 54:32
309 80 / M50 [543] Pavel Šimon 1970 CZE FcB Team 02:43:11 54:38
310 12 / Z40 [513] Kateřina Švihová 1978 CZE Lomnice nad Popelkou 02:43:11 54:38
311 81 / M50 [755] Michal Kubišta 1971 CZE Kubištovy Hořické trubičky 02:43:12 54:39
312 13 / Z40 [875] Mirka Horňáková 1981 CZE Los Desperados Racing Team 02:43:13 54:40
313 96 / M40hasic [575] David Snopko 1982 CZE SHYBUJ.CZ 02:43:14 54:40
314 33 / M60 [973] Jiří Bílek 1965 CZE Jičín 02:43:14 54:40
315 14 / Z40 [714] Michaela Medková 1992 CZE Rock Machine Cyklomax 02:43:14 54:41
316 34 / M60 [421] Petr Matúš 1965 CZE INS Ateliér Náchod 02:43:21 54:47
317 35 / M60 [491] Josef Vaclavik 1962 CZE SKODA AUTO team 02:43:26 54:52
318 82 / M50 [788] Karel Košár 1975 CZE Symbio+Cannondale 02:43:44 55:11
319 15 / Z40 [627] Nicole Pochopová 1990 CZE KUPKOLO.cz 02:43:44 55:11
320 97 / M40 [439] Radim Holman 1979 CZE Dohalice 02:43:45 55:12
321 83 / M50 [744] Zdeněk Kyzivát 1972 CZE Ten Pigs 02:44:00 55:27
322 59 / M30 [825] Petr Jukl 1989 CZE Dvůr Králové nad Labem 02:44:28 55:54
323 98 / M40 [817] David Kaňka 1979 CZE KOZOJEDY 02:44:35 56:02
324 84 / M50 [896] Jan Havlíček 1976 CZE BIKEMARAST team 02:44:39 56:06
325 85 / M50 [716] Jan Mečíř 1977 CZE Miletín 02:44:41 56:08
326 36 / M60 [740] Miroslav Lokvenc 1966 CZE Apache Loko Trutnov 02:44:41 56:08
327 86 / M50 [454] Tomáš Zatloukal 1976 CZE ProŽízeň 02:44:43 56:09
328 37 / M60 [752] Miloš Kudrnáč 1960 CZE Continental sport club 02:44:43 56:10
329 99 / M40 [989] Štefan Bálik 1983 CZE Jičíněves 02:44:45 56:12
330 60 / M30 [929] Pavel Dufek 1988 CZE Soukromé království barona Dufka 02:44:51 56:17
331 16 / Z40hasic [561] Barbora Strnadová 1982 CZE Žacléř 02:44:55 56:21
332 6 / Z41 [995] Lenka Bacílková 1973 CZE Oceloví letci 02:44:55 56:22
333 87 / M50 [451] Štěpán Zeman 1974 CZE Jičín 02:45:02 56:28
334 21 / M18 [712] Jan Mencl 2000 CZE Dvůr Králové nad Labem 02:45:17 56:44
335 61 / M30 [601] Pavel Ruml 1992 CZE Božkov 02:45:20 56:46
336 62 / M30 [730] Štěpán Malý 1992 CZE Budčeves 02:46:01 57:28
337 63 / M30 [648] Lukáš Pavlík 1989 CZE Heřmanův Městec 02:46:02 57:29
338 88 / M50hasic [402] Aleš Tauchman 1973 CZE Jičín 02:46:05 57:32
339 7 / Z41 [413] Romana Vejrostová 1965 CZE KČT-MTB Kralupy 02:46:18 57:45
340 64 / M30 [497] David Tyl 1991 CZE Smidary 02:46:19 57:45
341 89 / M50 [848] Jindřich Janata 1973 CZE Horní Branná 02:46:22 57:49
342 38 / M60 [560] Petr Strunz 1963 CZE PROFIKA.CZ 02:47:24 58:50
343 100 / M40hasic [828] Michal John 1978 CZE SDH Velky Dřevíč 02:47:24 58:51
344 90 / M50 [827] Pavel John 1972 CZE Police nad Metují 02:47:27 58:54
345 39 / M60 [594] Martin Říha 1963 CZE K-pro, spol. s r.o. 02:47:29 58:55
346 65 / M30 [455] Jan Zaplatílek 1988 CZE MTB Spartak Vrchlabí 02:47:31 58:57
347 40 / M60 [577] Petr Slavík 1966 CZE PERNIK Bike Team 02:47:32 58:59
348 17 / Z40 [652] Gabriela Paulusová 1980 CZE Stará Paka 02:47:38 59:05
349 41 / M60 [479] Karel Veselý 1966 CZE Praha 10 Petrovice 02:47:39 59:06
350 91 / M50hasic [835] Petr Jenčovský 1976 CZE SK hasičů KHk 02:47:41 59:08
351 22 / M18 [416] Ondřej Fišer 2002 CZE DPC Doudleby 02:47:52 59:19
352 92 / M50 [596] Aleš Řehák 1970 CZE KČT Benešov u Semil 02:48:28 59:55
353 101 / M40 [549] Martin Šefl 1981 CZE Loukov u Mn. Hradiště, Břehy 02:48:40 01:00:07
354 102 / M40 [502] Radek Tomášek 1983 CZE Hořice 02:48:49 01:00:16
355 9 / M61 [634] Karel Pinta 1952 CZE Praha 02:48:53 01:00:20
356 93 / M50 [475] František Viktorin 1971 CZE ZŠ a MŠ Byšice 02:48:54 01:00:20
357 42 / M60 [495] Michal Uher 1960 CZE Lékárna Zásmuky 02:48:54 01:00:21
358 66 / M30 [358] Dominik Vojtišek 1988 CZE Ostroměř 02:48:56 01:00:23
359 94 / M50 [845] Tomáš Janů 1975 CZE Mníšek pod Brdy 02:48:58 01:00:25
360 43 / M60 [457] Jiří Zahradník 1965 CZE Benešov u Semil 02:48:59 01:00:26
361 44 / M60 [715] Jaromír Medek 1963 CZE Hradec Králové 02:49:11 01:00:37
362 45 / M60 [647] Stanislav Pazderník 1962 CZE Quake 3 Arena 02:49:11 01:00:38
363 103 / M40 [463] Martin Vrzal 1982 CZE Požitkáři 02:49:13 01:00:40
364 67 / M30 [886] Petr Hluchý 1998 CZE CT Exil 02:50:13 01:01:40
365 10 / M61 [557] Karel Svatoň 1954 CZE Praha 10 02:50:15 01:01:41
366 95 / M50 [368] David Kubík 1977 CZE Nová Paka 02:50:22 01:01:49
367 104 / M40 [969] Aleš Bittner 1986 CZE Continental TRU 02:50:24 01:01:50
368 105 / M40 [738] Tomáš Macák 1979 CZE Mikatrans Dream team 02:50:25 01:01:52
369 23 / M18 [914] Dominik Flügel 1999 CZE Chlumec 02:50:30 01:01:57
370 96 / M50 [831] Bohumil Jirout 1973 CZE Profistav Litomyšl 02:50:34 01:02:00
371 18 / Z40hasic [917] Naďa Ferenčíková 1983 CZE SPORTICUS team 02:50:45 01:02:12
372 97 / M50 [435] Jaroslav Berger 1973 CZE ProŽízeň 02:51:58 01:03:25
373 46 / M60 [605] Milan Roleček 1964 CZE Drupospol 02:52:02 01:03:29
374 47 / M60 [748] Josef Kutina 1962 CZE Trutnov 02:52:07 01:03:34
375 98 / M50 [994] Jan Baier 1977 CZE Dvůr Králové nad Labem 02:52:11 01:03:38
376 8 / Z41 [614] Dagmar Přibylová 1971 CZE ELEVEN MERCEDES-BENZ MITAS TEAM 02:52:13 01:03:40
377 48 / M60 [537] Tomáš Šipka 1962 CZE Garage Šipka 02:52:29 01:03:56
378 68 / M30 [524] Josef Špůr 1989 CZE Praha 17 02:52:32 01:03:59
379 99 / M50 [889] Lubos Hersalek 1977 CZE Domoslavice 02:52:37 01:04:04
380 100 / M50hasic [759] Tomáš Kubáček 1977 CZE Střevač 02:52:39 01:04:05
381 11 / M61 [625] Zvonimír Pojda 1946 CZE Gepard Pardubice 02:52:42 01:04:08
382 49 / M60 [872] Michal Hrubý 1967 CZE Veba bike team 02:52:45 01:04:12
383 101 / M50 [563] Josef Steklý 1971 CZE Sedliště 02:52:57 01:04:23
384 69 / M30 [644] Zdeněk Pěchouček ml. 1994 CZE BAKAKO Nová Paka 02:53:32 01:04:58
385 70 / M30 [800] David Koblasa 1990 CZE Dvůr Králové nad Labem 02:53:34 01:05:00
386 106 / M40 [847] Marcel Janota 1981 CZE Lázně Bělohrad 02:53:38 01:05:05
387 107 / M40 [745] Marek Kvitský 1978 CZE Fit Club Jičín-Kordík Petr 02:53:41 01:05:08
388 50 / M60 [540] Jiří Šindelář 1960 CZE MTB Chrudim 02:53:42 01:05:09
389 102 / M50 [621] Pavel Pospíšil 1971 CZE ROULA BOYS 02:53:50 01:05:17
390 24 / M18 [801] Jiří Koblasa 2004 CZE Carla.kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem 02:53:51 01:05:18
391 103 / M50 [600] Jiří Růžička 1977 CZE Sojovice 02:54:15 01:05:42
392 71 / M30 [467] David Vondrouš 1994 CZE Miletín 02:54:28 01:05:54
393 108 / M40 [509] Jan Tobolka 1982 CZE Třebovětice 02:54:38 01:06:05
394 104 / M50 [696] Mojmír Morávek 1970 CZE Hořice 02:54:56 01:06:23
395 19 / Z40hasic [482] Zuzana Vávrová 1992 CZE Enika bike team 02:55:00 01:06:27
396 109 / M40 [927] Josef Dušek 1984 CZE Kostelec u H.M. 02:55:02 01:06:28
397 20 / Z40 [405] Aneta Khýrová 1993 CZE Carla.kupkolo.cz 02:55:25 01:06:52
398 25 / M18 [426] Martin Voňka 2002 CZE FKM Javorka 02:55:25 01:06:52
399 110 / M40 [722] David Matoušek 1985 CZE Ořech 02:55:26 01:06:53
400 111 / M40 [546] Jakub Šimák 1981 CZE Holice 02:55:28 01:06:55
401 21 / Z40 [909] Tereza Futó 2002 CZE KSM HRÁDEK 02:55:32 01:06:59
402 112 / M40 [808] Petr Kitaš 1983 CZE Olomouc 02:55:39 01:07:06
403 51 / M60 [414] Zdeněk Vejrosta 1961 CZE Kralupy n.Vlt. 02:55:51 01:07:18
404 113 / M40 [983] Karel Bednar 1980 CZE Progresivní krocani 02:56:00 01:07:27
405 105 / M50 [442] Pavel Komárek 1971 CZE Kandát-parta 02:56:01 01:07:28
406 72 / M30 [526] David Šourek 1995 CZE BeManiax Madbike 02:56:35 01:08:01
407 52 / M60 [998] Roman Ajchler 1966 CZE Praha 9 Prosek 02:56:37 01:08:04
408 106 / M50 [844] Khorel Jaroslav 1970 CZE Přelouč 02:56:50 01:08:17
409 53 / M60 [548] Ivo Šesták 1967 CZE Kocbeře 02:56:57 01:08:23
410 73 / M30 [916] Ondřej Fikar 1988 CZE Hořice 02:58:00 01:09:26
411 107 / M50 [425] Michal Remeš 1971 CZE Všechlapy 02:58:02 01:09:29
412 108 / M50 [874] MARTIN HORNICH 1976 CZE NOVÁ PAKA 02:58:13 01:09:40
413 114 / M40 [807] Martin Kittler 1979 CZE Lázně Bělohrad 02:58:18 01:09:45
414 74 / M30 [689] Vojtěch Musil 1997 CZE Červená Třemešná 38 02:58:42 01:10:09
415 115 / M40hasic [772] Jan Kratochvíl 1987 CZE SKH Královehradeckého kraje 02:58:57 01:10:23
416 109 / M50 [818] Petr Kameník 1976 CZE Mníšek pod Brdy 02:59:00 01:10:26
417 54 / M60 [582] aleš skořepa 1961 CZE hradec králové 02:59:02 01:10:28
418 116 / M40 [607] Jakub Rinn 1987 CZE Atelier-Technik s.r.o. 02:59:03 01:10:30
419 12 / M61 [485] MILAN VAŠEK 1956 CZE PRAHA 6 02:59:19 01:10:45
420 75 / M30 [887] Martin Hloušek 1990 CZE Ostřetín 02:59:20 01:10:47
421 117 / M40 [729] Lukáš Malý 1984 CZE Veba bike team 02:59:22 01:10:49
422 118 / M40 [805] Jirka Klein 1978 CZE Fit Club Jičín-Kordík Petr 02:59:25 01:10:51
423 76 / M30 [545] Josef Šimek 1989 CZE HTW 02:59:29 01:10:56
424 22 / Z40 [659] Radka Ouhrabková 1981 CZE SPORTICUS team 02:59:37 01:11:04
425 23 / Z40 [462] Pavla Vyčítalová 1979 CZE Požitkáři 02:59:41 01:11:07
426 26 / M18hasic [638] Ludvík Petřivý 1999 CZE SDH Lázně Bělohrad 02:59:41 01:11:08
427 110 / M50 [417] Miloslav Ulrich 1970 CZE DPC Doudleby 02:59:48 01:11:14
428 9 / Z41 [773] Silvie Králová 1975 CZE Záměl 02:59:48 01:11:15
429 119 / M40 [465] Jiří Vrabec 1980 CZE Staropacká sokolovna 02:59:50 01:11:17
430 120 / M40 [854] Antonín Jahn 1981 CZE Senice na Hané 02:59:55 01:11:21
431 111 / M50 [993] Pavel Bajer 1970 CZE Lázně Bělohrad 03:00:02 01:11:29
432 55 / M60 [624] Jaroslav Pokorný 1966 CZE Týniště nad Orlicí 03:00:24 01:11:51
433 121 / M40 [769] Jiří Kraus 1982 CZE Horni dolni 03:00:32 01:11:59
434 112 / M50 [925] Jiří Dvořák 1970 CZE beMANIAX MADBIKE 03:01:47 01:13:14
435 77 / M30 [842] Jan Jaroš 1990 CZE Hořice 03:01:50 01:13:17
436 56 / M60 [636] Radek Pilik 1966 CZE Slaný 03:01:51 01:13:18
437 122 / M40 [569] Martin Sramek 1984 CZE Praha 03:02:23 01:13:50
438 57 / M60 [975] Erik Bernadič 1960 CZE Provodín 03:02:25 01:13:51
439 123 / M40 [629] Tomáš Pliml 1986 CZE JaPaTo 03:02:27 01:13:54
440 13 / M61 [796] Vladimír Kohoutek 1955 CZE Praha 10 03:03:07 01:14:34
441 78 / M30 [810] Jan Kazda 1988 CZE Koka Team 03:03:09 01:14:36
442 124 / M40 [697] Karel Moravec 1978 CZE Český Brod 03:03:11 01:14:38
443 79 / M30 [859] Stanislav Chudoba 1994 CZE ELDOS 03:03:15 01:14:42
444 113 / M50 [858] Stanislav Chudoba 1968 CZE ELDOS 03:03:17 01:14:44
445 114 / M50hasic [757] Tomáš Kubín 1975 CZE IZS 03:04:05 01:15:31
446 80 / M30 [830] Jakub Jiřička 1990 CZE beMANIAX MADBIKE 03:04:07 01:15:34
447 58 / M60 [492] roman václavek 1966 CZE lodín 03:04:11 01:15:38
448 115 / M50hasic [459] Milan Zahálka 1970 CZE Děčín 03:04:53 01:16:19
449 24 / Z40 [458] Pavla Zahálková 1999 CZE Zahy 03:04:55 01:16:21
450 81 / M30 [608] Daniel Remeš 1993 CZE Jedeme na oběd 03:04:56 01:16:22
451 25 / Z40 [613] Jana Puhalová 1980 CZE Čistý Sport 03:04:57 01:16:24
452 59 / M60 [981] Karel Bednář 1959 CZE Progresivní krocani 03:05:46 01:17:13
453 116 / M50 [489] Martin Valenta 1977 CZE Nymburk 03:05:47 01:17:14
454 117 / M50 [654] Michal Pašek 1973 CZE Continental Sport Club 03:05:52 01:17:18
455 26 / Z40hasic [758] Jana Kubátová 1978 CZE Rokytnice nad Jizerou 03:05:53 01:17:19
456 14 / M61 [588] Jarda Seifert 1955 CZE JardaS 03:06:08 01:17:35
457 125 / M40 [453] Michal Závodný 1980 CZE Continental TRU 03:06:18 01:17:45
458 118 / M50 [926] Milan DVOŘÁK 1977 CZE Zlá fosa 03:06:44 01:18:10
459 27 / M18 [782] Filip KOUT 2004 CZE KOUT TÝM BĚLOHRAD 03:06:46 01:18:13
460 119 / M50 [987] Antonín Barták 1973 CZE Bike Team KC Jaroměř 03:06:48 01:18:14
461 120 / M50 [655] Pavel Pašek 1971 CZE Continental Sport Club 03:06:53 01:18:20
462 82 / M30hasic [790] David Kořan 1994 CZE HZS Děčín 03:06:54 01:18:21
463 121 / M50 [423] Marek Kurinec 1975 CZE Clean Mobility 03:07:22 01:18:48
464 15 / M61 [428] Milan Borůvka 1954 CZE Prosport 03:07:45 01:19:12
465 16 / M61hasic [604] Miloš Roleček 1954 CZE BALOMY.cz 03:07:48 01:19:15
466 126 / M40 [822] Pavel Kaiser 1981 CZE Liberec 03:08:48 01:20:14
467 127 / M40 [632] Walter Piverka 1980 CZE Šlapanice 03:08:50 01:20:17
468 122 / M50 [679] Milan Neškrabal 1970 CZE NESSY 03:08:51 01:20:18
469 128 / M40 [793] Zdeněk Koníř 1987 CZE Heřmanův Městec 03:08:54 01:20:20
470 129 / M40 [876] Tomáš Horák 1981 CZE Dvůr Králové nad Labem 03:09:01 01:20:28
471 123 / M50 [781] František KOUT 1969 CZE KOUT TÝM BĚLOHRAD 03:09:06 01:20:33
472 83 / M30hasic [586] Josef Steklý 1998 CZE MTB Sedliště 03:09:45 01:21:12
473 130 / M40 [962] Roman Bryscejn 1986 CZE MTB Team Lužany 03:09:46 01:21:13
474 84 / M30 [474] Tadeáš Víšek 1994 CZE Sezemice 03:10:18 01:21:45
475 28 / M18 [411] Josef Mareš 2004 CZE Městečko 03:10:21 01:21:48
476 124 / M50 [666] Ladislav Novotný 1976 CZE Vysoké Mýto 03:10:21 01:21:48
477 60 / M60 [736] Martin Macek 1964 CZE SK Finisher 03:10:22 01:21:49
478 131 / M40 [746] Tomáš Kužel 1978 CZE ProŽízeň 03:10:55 01:22:22
479 29 / M18 [713] Tomáš Mencl 2003 CZE Dvůr Králové nad Labem 03:11:37 01:23:04
480 125 / M50 [711] Jiří Mencl 1976 CZE Dvůr Králové nad Labem 03:11:38 01:23:04
481 10 / Z41 [732] Věrka Malířová 1977 CZE GHOST team 03:11:43 01:23:10
482 132 / M40 [779] Pavel Kovačík 1979 CZE KUPKOLO.cz 03:11:46 01:23:12
483 61 / M60 [544] Jiří Šimek 1959 CZE BAJRÁK DK 03:11:56 01:23:23
484 85 / M30 [595] Prokop Říha 1991 CZE Městec Králové 03:12:08 01:23:35
485 126 / M50 [749] Michal Kurka 1977 CZE SPACE MANI 03:12:17 01:23:44
486 27 / Z40 [992] Tereza Bajerová 1990 CZE Lázně Bělohrad 03:12:22 01:23:49
487 133 / M40 [710] Lukáš Mencl 1983 CZE Týn nad Vltavou 03:12:41 01:24:08
488 62 / M60 [484] leoš vávra 1965 CZE praha 10 03:12:46 01:24:13
489 134 / M40 [664] David Odl 1983 CZE Hradec Králové 03:12:58 01:24:24
490 86 / M30 [972] Michal Bílek 1990 CZE Jičín 03:13:12 01:24:39
491 30 / M18 [815] Jakub Karský 2000 CZE Letenští draci 03:14:38 01:26:05
492 28 / Z40 [709] Monika Menclová 1987 CZE Týn nad Vltavou 03:14:44 01:26:10
493 127 / M50 [443] Radek Dostál 1973 CZE Kandát-parta 03:14:51 01:26:17
494 63 / M60 [686] Petr Nádhera 1967 CZE Hradec Králové 03:15:00 01:26:26
495 17 / M61 [980] Josef Beka 1949 CZE INSTATOP Kosmonosy 03:15:03 01:26:30
496 135 / M40 [728] Jan Malý 1986 CZE Ostroměř 03:16:00 01:27:27
497 31 / M18 [919] Radek Fajfr 2004 CZE Lázně Bělohrad Lány 03:16:02 01:27:29
498 64 / M60 [743] Petr Landgraf 1967 CZE Elektrospoj 03:16:06 01:27:33
499 11 / Z41 [721] Hana Matoušková 1965 CZE BTK EURO BIKE Praha 03:16:13 01:27:40
500 136 / M40 [864] Radovan Chalupka 1980 SVK AC Suchomel 03:16:18 01:27:45
501 128 / M50 [812] Petr Kašparovský 1977 CZE Kostelec nad Černými lesy 03:16:23 01:27:49
502 137 / M40 [432] Marek Horáček 1986 CZE Krutopřísňáci 03:16:36 01:28:03
503 138 / M40 [603] Jan Romančák 1978 CZE Bike and Run Team Stará Paka 03:17:37 01:29:04
504 139 / M40 [706] David Mikula 1980 CZE SPACE MANI 03:17:40 01:29:07
505 18 / M61 [861] Miroslav Chroust 1955 CZE Příznivci běhu Stránka 03:18:06 01:29:33
506 65 / M60 [553] Jindřich Synovec 1965 CZE SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM 03:18:11 01:29:37
507 29 / Z40 [798] Tereza Kočišová 1991 CZE Greyhound Racing Team 03:18:13 01:29:40
508 129 / M50hasic [970] Miroslav Bitnar 1974 CZE Cica team 03:18:19 01:29:46
509 140 / M40 [938] Michal David 1978 CZE Lázně Bělohrad 03:18:20 01:29:47
510 141 / M40 [533] Zbyněk Škop 1985 CZE Česká Skalice 03:18:36 01:30:03
511 130 / M50 [978] Zdeněk Beňo 1972 CZE Straškov - Vodochody 03:20:39 01:32:06
512 30 / Z40 [997] Daniela Andreyeva 1986 CZE Brodce 03:20:57 01:32:23
513 66 / M60 [667] Roman Novotný 1964 CZE CK Šárovcova Lhota - Libín 03:21:46 01:33:12
514 67 / M60 [663] Stanislav Odl 1962 CZE Hradec Králové 03:21:47 01:33:13
515 31 / Z40 [430] Monika Javůrková 2003 CZE Praha 03:21:48 01:33:14
516 131 / M50 [431] Robert Javůrek 1968 CZE Praha 03:21:48 01:33:15
517 132 / M50 [578] Radim Slánek 1972 CZE Bike Střezetice 03:22:50 01:34:17
518 87 / M30 [873] Michal Hořejšek 1991 CZE Praha 13 03:23:02 01:34:29
519 88 / M30 [742] Michal Langendorf 1989 CZE Stará Paka 03:24:04 01:35:31
520 133 / M50 [966] Přemysl Brož 1977 CZE Boharyně 03:25:03 01:36:30
521 32 / M18 [965] Štěpán Brož 2004 CZE Hradec Králové 03:25:04 01:36:30
522 89 / M30 [690] Petr Musil 1998 CZE Horní Police 03:25:05 01:36:32
523 90 / M30 [410] Tomáš Pažout 1993 CZE Žďár 03:25:40 01:37:07
524 91 / M30 [507] Ondřej Tomalík 1989 CZE ApaCare.cz 03:27:03 01:38:30
525 68 / M60 [508] Václav Tomalík 1963 CZE ApaCare.cz 03:27:03 01:38:30
526 33 / M18 [91] Jan Skrbek 2002 CZE beMANIAX MADBIKE 03:28:49 01:40:16
527 32 / Z40 [956] Šárka Burešová 1985 CZE KUPKOLO.cz 03:29:42 01:41:09
528 12 / Z41 [528] Kateřina Šollarová 1974 CZE Liberec 8 03:31:20 01:42:47
529 134 / M50 [673] martin nosek 1972 CZE nósa team 03:31:25 01:42:52
530 19 / M61 [612] Petr Rabas 1954 CZE Horní Bezděkov 03:31:37 01:43:04
531 13 / Z41 [707] Lenka Mervartová 1972 CZE Dubenec 03:31:56 01:43:22
532 142 / M40 [955] Petr Burián 1983 CZE MIKATRANS DREAM TEAM 03:33:51 01:45:17
533 135 / M50 [893] Jan Hegr 1974 CZE Sobotka 03:34:16 01:45:42
534 33 / Z40 [775] Marie Kozáková 1989 CZE Jičín 03:34:23 01:45:50
535 143 / M40 [891] David Hendrych 1979 CZE Praha 9 03:36:25 01:47:52
536 69 / M60 [371] Bohumil Kovárna 1964 CZE VSpVP pobočka České Budějovice 03:36:43 01:48:10
537 92 / M30 [477] Leoš Vigner 1988 CZE Mnichovo Hradiště 03:37:22 01:48:48
538 136 / M50 [803] Radek Klimeš 1974 CZE Bílá Třemešná 03:37:34 01:49:01
539 137 / M50 [883] David Hofman 1976 CZE Jaroměř 03:37:35 01:49:01
540 14 / Z41 [539] Marie Šindelářová 1962 CZE MTB Chrudim 03:38:35 01:50:02
541 34 / Z40 [419] Anna Benešová 2004 CZE Carla.kupkolo.cz 03:39:24 01:50:51
542 35 / Z40 [420] Maryana Goliney 2002 CZE Sportovní akademie Šp. mlýn 03:39:25 01:50:51
543 70 / M60 [726] Michal Marcinčik 1966 CZE Praha 03:41:04 01:52:30
544 36 / Z40 [974] Michaela Betlachova 1989 PRK Karlovy Vary 03:42:02 01:53:29
545 20 / M61 [843] Petr Jaroš 1944 CZE elektrospoj 03:43:50 01:55:17
546 71 / M60 [903] Ivan Goga 1960 CZE Špinavý záda 03:45:10 01:56:36
547 144 / M40 [904] Martin Goga 1983 CZE Špinavý záda 03:45:13 01:56:40
548 15 / Z41 [717] Ilona Mazourková 1976 CZE Praha 4 03:48:06 01:59:32
549 34 / M18 [849] Jakub Janák 2007 CZE Miletín 03:50:26 02:01:53
550 21 / M61 [888] Miroslav Hlavatý 1957 CZE Lázně Bělohrad 03:50:27 02:01:54
551 37 / Z40 [589] Markéta Seidlová 1993 CZE Pardubice 03:51:47 02:03:13
552 35 / M18 [555] Filip Sviták 1999 CZE Brandýs n.L. 03:54:30 02:05:57
553 38 / Z40 [928] Zuzana Dundáčková 1982 CZE Chrudim 03:54:40 02:06:06
554 145 / M40 [440] Ondřej Dundáček 1982 CZE Chrudim 03:54:41 02:06:07
555 16 / Z41 [444] Renata Dostálová 1973 CZE Kandát-parta 03:56:08 02:07:35
556 72 / M60 [657] Michal Oulehle 1960 CZE KUPKOLO.cz 03:57:02 02:08:28
557 39 / Z40 [534] Gabriela Šírová 1992 CZE BIKESTARS VRCHLABÍ 03:57:27 02:08:53
558 73 / M60 [535] Milan Šír 1964 CZE Bikestarts Vrchlabí 03:57:28 02:08:54
559 146 / M40 [951] Pavel Cyprian 1984 CZE Zizelice nad Cidlinou 04:03:26 02:14:53
560 40 / Z40 [418] Anežka Novotná 2004 CZE Carla.Kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem 04:06:39 02:18:05
561 74 / M60 [523] Josef Špůr 1959 CZE Praha 6 04:10:25 02:21:52
562 138 / M50 [571] Jaroslav Spur 1971 CZE Praha6 04:10:27 02:21:53
563 147 / M40 [957] Marek Bureš 1984 CZE KUPKOLO.cz 04:12:14 02:23:41
564 148 / M40 [377] Lukáš Reitinger 1979 CZE Kachlíkarna 04:13:40 02:25:07
565 139 / M50 [979] Marcel Beneš 1973 CZE Praha 8 04:16:54 02:28:20
566 149 / M40 [597] Tomáš Řeháček 1983 CZE KUPKOLO.CZ 04:18:06 02:29:33
567 17 / Z41 [685] Hana Nádherová 1968 CZE Hradec Králové 04:23:17 02:34:43
568 41 / Z40 [530] Lucie Šmídová 1985 CZE Skápek bike Lužany 04:23:51 02:35:17
569 150 / M40 [531] Jiří Šmíd 1985 CZE Skápek bike Lužany 04:23:52 02:35:18
570 140 / M50 [556] Petr Sviták 1971 CZE Brandýs nad Labem 04:27:35 02:39:02
571 151 / M40 [658] Michal Oulehle 1984 CZE KUPKOLO.cz 04:49:45 03:01:11
572 141 / M50 [447] Radek Šolc 1974 CZE Oceloví letci 04:51:55 03:03:22
573 142 / M50 [816] Dušan Karský 1968 CZE Letenští draci 05:04:36 03:16:02
DNF / Z40 [945] Petra Čeřovská 1981 CZE carla.kupkolo.cz
DNF / Z40 [720] Michaela Matoušková 1997 CZE BTK EURO BIKE Praha
DNF / M60 [496] Pavel Typlt 1966 CZE CZE
DNF / M50 [503] Zdeněk Tomáš 1976 CZE AC GoMango HÖGNER
DNF / M61 [512] Otakar Švorčík 1955 CZE CZE
DNF / M30 [515] Marek Švec 1992 CZE KUPKOLO.cz
DNF / M40 [520] David Štefl 1980 CZE JKF Jaroměř
DNF / M50 [527] Jaroslav Šorm 1970 CZE KOLA ŠÍR LB
DNF / M50 [532] Josef Šlapák 1970 CZE CZE
DNF / M40 [547] Roman Ševčík 1979 CZE VYHULBANDA FC
DNF / M50 [552] Jiří Syrovátka 1969 CZE Hořice
DNF / M40 [591] Martin Sedliský 1982 CZE KRPA Team
DNF / M60 [593] Jiří Sedláček 1958 CZE SDH Ludgeřovice
DNF / Z40 [606] Jana Rodrová 1985 CZE CZE
DNF / Z41 [615] Marcela Prskavcová 1965 CZE Six monkeys
DNF / M50 [622] petr Polák 1975 CZE Jičín
DNF / M50 [631] David Pivko 1976 CZE CZE
DNF / M50 [656] Martin Pánek 1977 CZE SK Městec Králové
DNF / M40 [661] Jiří Ondráček 1985 CZE CZE
DNF / M50 [671] Jan Novák 1970 CZE Cyklo Point Jičín
DNF / M60 [751] bohouš kulička 1962 CZE Kraken team Dobříš
DNF / M40 [766] Jan Krejčí 1979 CZE Tj sokol Ostroměř
DNF / M50 [776] Stanislav Kozák 1972 CZE Hasiči Litoměřice
DNF / M40 [784] Zdeněk Kouba 1984 CZE CZE
DNF / M40 [789] Miroslav Kosina 1984 CZE CZE
DNF / Z40 [799] Lucie Kocourková 1990 CZE CZE
DNF / M50 [823] Martin KADEČKA 1973 CZE PROFIN PLASTY S.R.O.
DNF / Z40 [836] hanka jenčovská 1978 CZE CZE
DNF / M40 [840] Petr Jebavý 1986 CZE wpj.cz
DNF / M60 [856] Jaroslav CHUTNÝ 1961 CZE VELOCENTRUM-STRATOS AUTO
DNF / M40 [877] Jakub Horáček 1983 CZE CZE
DNF / M60 [879] Pavel Holeček 1959 CZE CZE
DNF / Z40 [905] Iveta Gerychová 1989 CZE KUPKOLO.cz
DNF / M50 [924] Leoš Effenberk 1971 CZE GHOST team
DNF / M50 [932] Martin Doškář 1974 CZE Kouklas Team
DNF / M40 [940] Vladimír Čížek 1982 CZE CZE
DNF / M50 [943] Jan Čeřovský 1975 CZE CZE
DNF / M50 [946] Lukáš Černý 1974 CZE BorderGuards ŽACLÉŘ
DNF / M40 [949] David Černý 1983 CZE CZE
DNS / M60 [853] Miroslav Jakoubek 1966 CZE Vrchlabí 3
DNS / M30 [649] David Pavlíček 1994 CZE ELEVEN MERCEDES MITAS
DNS / M50 [920] Evžen Erös 1970 CZE Neratovice
DNS / M50 [693] Pavel Mráz 1977 CZE Ten Pigs
DNS / M50 [541] Petr Šimůnek 1973 CZE Trutnov
DNS / M18 [852] Vojta Jakoubek 2003 CZE Vrchlabí 3
DNS / M30hasic [646] Pavel Pecold 1991 CZE Ž3 Sport
DNS / M50 [908] Peter Galovich 1975 SVK Bratislava
DNS / M30hasic [681] Lukáš Němec 1990 CZE SK hasičů KHk
DNS / Z40 [517] Zuzana Šubrtová 1993 CZE Ž3 Sport
DNS / M50 [834] Zdeněk Jílek 1975 CZE Cyklotrápení - Jedlová
DNS / M50 [633] Miroslav Pirkl 1976 CZE Chlumec nad Cidlinou
DNS / M50 [906] Radim Gerlich 1977 CZE Praha 10
DNS / M40 [677] Michal Neustupa 1984 CZE KRUŠNOHOR Trophy
DNS / M40 [469] Martin Vojtíšek 1987 CZE Ostroměř
DNS / Z40 [826] Sysa Joukalová 1979 CZE Rochmachine Cyklomax
DNS / M50 [628] Štěpán Plodek 1977 CZE Třebechovice pod Orebem
DNS / M50 [898] Petr Hanyš 1970 CZE BIOMASÍČKO.CZ
DNS / M61 [670] Stanislav Novák 1949 CZE RED BERRY PRAHA
DNS / M61 [466] Jiří Voňka 1954 CZE Apache Loko Trutnov
DNS / M50 [999] Jan Abrt 1976 CZE SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM
DNS / M60 [791] jaroslav koranda 1965 CZE kladno 3
DNS / M18 [572] Daniel Sporysch 2003 CZE Jaroslav Kulhavy Cycling Team
DNS / Z41 [895] Stanislava Havranová 1970 CZE Praha 8
DNS / M50 [662] Robert Ochotský 1969 CZE Coolna Go
DNS / M50 [355] Emilián Skřivan 1971 CZE Praha 10
DNS / M40 [988] Jiří Bareš 1985 CZE Hradec Králové
DNS / Z41 [777] Petra Kovářová 1973 CZE Praha 5
DNS / M50 [562] Milan Stránský 1969 CZE KCN Česká Třebová
DNS / M40 [857] Karol Chudovský 1978 SVK Cyklotrápení - Praha 9
DNS / M40 [651] Ladislav Pavelek 1978 CZE SC Calabrone
DNS / M40 [950] Jakub Čejka 1985 CZE NOVATOP LAPIERRE
DNS / Z40 [705] Jitka Mikulová 1980 CZE SPACE MANI
DNS / M50 [542] Jiří Šimůnek 1969 CZE Trutnov