Aprílová osmička

15.04.2018 Teplice nad Metují 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

starší žáci celkem: 16, muži : 9, ženy: 7, kluci: 9, holky: 7 [html] [pdf]
mladší žáci celkem: 20, muži : 14, ženy: 6, kluci: 14, holky: 6 [html] [pdf]
3 kola celkem: 45, muži : 45, ženy: 0, MU: 15, M1: 13, M2: 14, M3: 2, [m]17: 1 [html] [pdf]
2 kola celkem: 8, muži : 5, ženy: 3, kadeti: 3, junioři: 2, kadetky: 1, juniorky: 1, ženy: 1 [html] [pdf]
starší minižáci celkem: 12, muži : 8, ženy: 4, kluci: 8, holky: 4 [html] [pdf]
mladší minižáci celkem: 11, muži : 9, ženy: 2, kluci: 9, holky: 2 [html] [pdf]
předškoláci celkem: 3, muži : 2, ženy: 1, kluci: 2, holky: 1 [html] [pdf]
odrážedla celkem: 10, muži : 9, ženy: 1, kluci: 9, holky: 1 [html] [pdf]

výsledková listina starší žáci

start ~ 11:03:00

00:32:44.8
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2
1 1 / kluci [108] Filip Samec 2005 CZE IVAR CS - AUTHOR TEAM 21:25.2 10:06.7 (1)
2 2 / kluci [172] Matěj Kunčík 2004 CZE Cs Specialized junior mtb team 22:30.6 01:05.4 10:49.7 (2)
3 3 / kluci [107] Jakub Pivnička 2005 CZE GIANT Pitrs bikes 23:17.0 01:51.8 11:06.5 (3)
4 4 / kluci [146] Jakub Pešina 2004 CZE Spartak Police nad Metují 25:05.0 03:39.8 11:50.8 (4)
5 5 / kluci [166] Josef Alvarez 2004 CZE Spartak Police nad Metují 25:52.4 04:27.2 12:18.7 (5)
6 6 / kluci [109] Jakub Skalický 2004 CZE MTB Spartak Vrchlabí 30:43.4 09:18.2 14:36.3 (6)
7 1 / holky [110] Martina Sulzbacherová 2005 CZE GIANT Pitrs bikes 31:14.6 09:49.4 14:37.9 (7)
8 7 / kluci [111] JAN ŠUBRT 2005 CZE MTB SPARTAK VRCHLABÍ 34:17.9 12:52.7 16:31.2 (9)
9 2 / holky [171] Lucie Hainzelová 2005 CZE GIANT Pitrs bikes 34:32.3 13:07.1 15:24.8 (8)
10 8 / kluci [144] Jonáš Kohl 2005 CZE Růža Bike KIDS 36:35.4 15:10.2 17:18.1 (10)
11 9 / kluci [104] Martin Jindřišek 2004 CZE MTB Spartak Vrchlabí 37:22.2 15:57.0 18:05.6 (12)
12 3 / holky [101] Leontýna Bezušková 2005 CZE GIANT PITRS BIKES 37:43.3 16:18.1 18:08.5 (13)
13 4 / holky [112] Veronika Vítková 2005 CZE Pitrs bikes 38:24.9 16:59.7 18:05.2 (11)
14 5 / holky [106] Karla Nováková 2005 CZE MTB Spartak Vrchlabí 38:53.1 17:27.9 18:17.8 (14)
15 6 / holky [159] Eliška Peterková 2005 CZE MTB SPARTAK VRCHLABÍ 41:13.2 19:48.0 18:37.4 (15)
16 7 / holky [102] Valerie Dolečková 2004 CZE SK Žamberk Tessuti Sport 44:46.3 23:21.1 18:48.2 (16)

výsledková listina mladší žáci

start ~ 11:06:00

00:18:36.468
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2
1 1 / kluci [12] Dominik Frencl 2007 CZE Giant Pitrs bikes 13:07.6
2 2 / kluci [13] Patrik Frencl 2008 CZE GIANT Pitrs bikes 13:28.7 00:21.1
3 3 / kluci [14] Tomáš Janovský 2008 CZE S - Sport Hronov 14:39.1 01:31.5
4 4 / kluci [46] Jan Pešina 2006 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 14:58.9 01:51.3
5 5 / kluci [42] Daniel Maximus Hendrich 2008 CZE Expres CZ-Scott Team Kolín 15:04.1 01:56.5
6 6 / kluci [10] Přemysl Doleček 2007 CZE SK Žamberk Tessuti Sport 15:34.1 02:26.5
7 7 / kluci [17] Filip Saidl 2006 CZE GIANT Pitrs bikes 15:38.7 02:31.1
8 1 / holky [11] Vendula Exnarová 2006 CZE MTB Spartak Vrchlabí 16:40.7 03:33.1
9 2 / holky [15] Zuzka Kratka 2008 CZE Bike Freaks Holice - V6 17:05.7 03:58.1
10 3 / holky [19] Adéla Šulcová 2006 CZE S- Sport Hronov 18:09.4 05:01.8
11 4 / holky [38] Andrea Langová 2006 CZE Apache Loko Trutnov 18:13.5 05:05.9
12 8 / kluci [20] Samuel Vik 2007 CZE S-Sport Hronov 18:14.4 05:06.8
13 5 / holky [40] Dagmara Urbanek 2007 CZE Hejszowina Radkow 18:38.0 05:30.4
14 9 / kluci [22] Aleš Zezulka 2006 CZE SK Žamberk Tessuti Sport 19:14.0 06:06.4
15 10 / kluci [21] Tomáš Vítek 2008 CZE Pitrs bikes 19:16.5 06:08.9
16 11 / kluci [39] Antonin John 2008 CZE S-Sport Hronov 21:14.5 08:06.9
17 12 / kluci [43] Ondřej Rus 2006 CZE S-Sport Hronov 21:55.2 08:47.6
18 13 / kluci [16] Tobyáš Mayerhofer 2008 CZE Trutnov 22:20.8 09:13.2
19 14 / kluci [9] Anton Bureš 2008 CZE Trutnov 39:59.0 26:51.4
DNF / holky [44] Veronika Rusová 2008 CZE S-Sport Hronov

výsledková listina 3 kola

start ~ 11:50:00

01:25:13.6
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3
1 1 / MU [174] Tomáš Ševců 1997 CZE HSK - cycling team 01:10:52.9 22:37.4 (2) 46:08.1 (1)
2 1 / M1 [155] Ondřej Zelený 1982 CZE ELEVEN MERCEDES MITAS 01:11:21.0 00:28.1 22:36.8 (1) 46:53.4 (2)
3 1 / [m]17 [48] Tomáš Dudek 2001 CZE Gapp System-Cabtech MTB Racing Team 01:11:27.1 00:34.2 23:26.5 (5) 47:37.6 (5)
4 2 / MU [175] petr kubecka 1995 CZE SKIBIKECENTRUM.CZ team 01:12:27.7 01:34.8 23:23.6 (3) 47:37.1 (4)
5 1 / M2 [123] Petr Sulzbacher 1975 CZE GIANT Pitrs bikes 01:13:19.0 02:26.1 23:25.8 (4) 48:06.5 (6)
6 3 / MU [113] Petr Adámek 1993 CZE Apache Loko Trutnov 01:15:52.7 04:59.8 24:34.3 (7) 49:42.6 (7)
7 4 / MU [158] Jakub Šilar 1989 CZE biketrike trek 01:16:39.7 05:46.8 24:44.2 (9) 50:25.7 (10)
8 2 / M1 [164] Petr Pospíšil 1979 CZE Rock Machine Cyklomax 01:16:40.2 05:47.3 24:44.5 (10) 50:25.3 (9)
9 5 / MU [160] Bartosz Lusole 1990 CZE I will learn to write 01:17:36.9 06:44.0 25:23.5 (15) 51:19.2 (13)
10 2 / M2 [179] Vena Hornych 1978 CZE Kupkolo MTB Trilogy 01:18:02.5 07:09.6 25:12.7 (13) 50:48.1 (11)
11 3 / M2 [152] Aleš Balcar 1977 CZE TJ Sokol Nové Město nad Metují 01:18:05.3 07:12.4 25:14.0 (14) 50:24.0 (8)
12 3 / M1 [128] František Žilák 1981 CZE Rock Machine Cyklomax enduro team 01:18:27.0 07:34.1 24:44.0 (8) 51:03.0 (12)
13 6 / MU [165] Zdeněk Morávek 1996 CZE GT Opportunity Brno 01:18:50.0 07:57.1 25:02.0 (11) 52:05.5 (14)
14 7 / MU [168] Tomáš Pich 1995 CZE Vella team 01:18:52.7 07:59.8 25:10.7 (12) 52:06.0 (15)
15 8 / MU [163] Pavel Jirásek 1992 CZE Pitrs bikes 01:20:25.2 09:32.3 25:39.0 (17) 52:28.9 (16)
16 4 / M2 [122] Petr Pinkava 1977 CZE Náchod 01:22:00.2 11:07.3 25:47.0 (18) 53:18.9 (17)
17 4 / M1 [120] Jaruch Lecnar 1983 CZE Pitrs bikes 01:22:32.8 11:39.9 25:27.6 (16) 53:36.1 (18)
18 9 / MU [100] Kamil Hodyl 1990 POL Cyklon Proal TEAM 01:23:04.1 12:11.2 26:12.7 (19) 54:07.1 (19)
19 5 / M2 [142] KRZYSZTOF PALUSZEK 1975 POL SKLEP ROWEROWY BIKE FINGER WAŁBRZYCH 01:25:17.9 14:25.0 26:47.4 (20) 55:54.1 (20)
20 5 / M1 [151] DANIEL GUSZCZAK 1986 POL SKLEP ROWEROWY BIKE FINGER WAŁBRZYCH 01:25:19.2 14:26.3 28:51.4 (28) 57:06.5 (21)
21 1 / M3 [114] Karel Bernard 1967 CZE INS Ateliér Náchod 01:27:33.0 16:40.1 27:38.7 (24) 57:16.2 (22)
22 6 / M2 [148] Artur Gilewski 1974 POL KudowiankaCyklonProalTeam 01:28:08.3 17:15.4 28:17.6 (27) 58:11.4 (26)
23 6 / M1 [124] Tomáš Sulzbacher 1979 CZE Pítrs bikes 01:28:33.9 17:41.0 28:14.4 (26) 57:53.6 (25)
24 10 / MU [169] josef mojžíš 1999 CZE Apache Loko Trutnov 01:29:02.0 18:09.1 27:29.9 (22) 57:52.8 (24)
25 7 / M2 [125] Jan Vaňous 1973 CZE Karbon Majster Team 01:29:37.6 18:44.7 28:09.2 (25) 57:49.7 (23)
26 7 / M1 [117] Miroslav Jero 1984 CZE Kasper Swix Team Trutnov 01:32:41.3 21:48.4 29:55.3 (31) 01:01:35.2 (30)
27 8 / M2 [156] Vlastimil Kráčmar 1974 CZE Kupkolo MTB Trilogy 01:33:22.3 22:29.4 29:32.1 (30) 59:53.3 (27)
28 8 / M1 [149] Maciej Gilewski 1986 POL Cyklon Proal TEAM 01:33:30.0 22:37.1 30:03.7 (32) 01:00:56.4 (29)
29 9 / M1 [167] Jiří Záliš 1988 CZE Pitrs bikes 01:35:09.0 24:16.1 29:30.4 (29) 01:01:35.7 (31)
30 11 / MU [153] Martin Frencl 1990 CZE Pitrs bikes 01:39:46.7 28:53.8 27:03.9 (21) 01:00:41.2 (28)
31 12 / MU [157] Petr Lisičan 1990 CZE REDPOINT - ELEVEN TEAM 01:40:09.4 29:16.5 30:28.3 (33) 01:05:19.2 (33)
32 9 / M2 [141] Sylwester Molski 1978 POL SKLEP ROWEROWY BIKE FINGER WAŁBRZYCH 01:40:37.7 29:44.8 31:44.6 (36) 01:05:53.5 (34)
33 10 / M1 [150] Rafał Moczuzski 1986 CZE Cyklon Proval 01:41:54.9 31:02.0 33:04.7 (40) 01:07:19.1 (36)
34 10 / M2 [145] Tomáš Hainzel 1976 CZE O.K MOTO Racing Team 01:42:37.6 31:44.7 32:04.9 (38) 01:06:44.8 (35)
35 2 / M3 [116] Jiří Fulka 1960 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 01:43:05.9 32:13.0 33:02.1 (39) 01:07:29.0 (37)
36 (-1) 11 / M1 [127] Tomáš Vosátka 1982 CZE RockMachine - Cyklomax Team 01:11:03.2 33:11.6 (41) 01:11:03.2 (38)
37 (-1) 11 / M2 [126] Tomáš Vítek 1978 CZE Pitrs bikes 01:13:52.7 35:07.2 (42) 01:13:52.7 (39)
DNF / M2 [170] Petr Kohoutek 1975 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 31:56.3 (37) 47:14.2 (3)
DNF / M1 [178] Jan Kolaja 1981 CZE Kupkolo MTB Trilogy 31:23.3 (35) 01:04:37.9 (32)
DNF / MU [115] Jiří Fikejz 1990 CZE Rock Machine Cyklomax 23:48.4 (6)
DNF / MU [162] Stolarczyk Grzegorz 1992 CZE Cvanberg team Gluszyca 27:36.5 (23)
DNF / MU [161] Szymon Stolarczyn 1989 CZE Cranberry team Gluzsyca 31:11.8 (34)
DNF / M2 [143] Bartlomiej Zaborowski 1975 POL Cyklonproal Kudowa 45:38.1 (43)
DNF / M1 [140] Aleš Kestler 1981 CZE YOGI RACING OSTRAVA
DNF / M2 [177] Dušan Waldecker 1972 CZE INS Ateliér Náchod

výsledková listina 2 kola

start ~ 11:55:00

01:17:20
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2
1 1 / junioři [23] Tomáš Coufal 2001 CZE Apache Loko Trutnov 52:33.2 25:31.5 (1)
2 1 / kadeti [26] Vojtěch Kovaříček 2002 CZE PRESTIGE CYCLING TEAM 58:00.3 05:27.1 28:06.6 (2)
3 2 / kadeti [49] Šimon Štolfa 2003 CZE Spartak Police nad Metují 01:10:19.4 17:46.2 33:38.8 (3)
4 3 / kadeti [27] Tomáš Teichman 2003 CZE MTB Spartak Vrchlabí 01:22:35.9 30:02.7 38:13.6 (4)
5 1 / kadetky [24] Šárka Fulková 2002 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 01:24:47.2 32:14.0 40:51.8 (6)
6 1 / juniorky [25] Natálie Hanušová 2000 CZE GIANT Pitrs bikes 01:28:38.9 36:05.7 40:46.3 (5)
7 1 / ženy [41] Eva Štěpanovská 1994 CZE Polanský Bike and Run 01:44:25.1 51:51.9 47:57.3 (7)
DNF / junioři [36] Martin Lelek 2001 CZE Apache Loko Trutnov

výsledková listina starší minižáci

start ~ 13:41:00

00:11:30.9
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3
1 1 / holky [132] Ema Jirásková 2009 CZE S sport Hronov 06:20.4 01:59.2 (1) 04:12.9 (1)
2 1 / kluci [138] Vojtěch Sulzbacher 2010 CZE GIANT Pitrs bikes 06:20.5 00:00.1 02:02.1 (2) 04:17.0 (2)
3 2 / kluci [136] Dawid Krusz 2009 POL KKW WHYTE NEXELO WAŁBRZYCH 06:41.2 00:20.8 02:13.7 (4) 04:29.0 (4)
4 2 / holky [135] Anna Kráčmarová 2009 CZE Apache Loko Trutnov 07:00.5 00:40.1 02:08.2 (3) 04:28.3 (3)
5 3 / kluci [137] Jan Majsniar 2010 CZE Pitrs bikes 07:30.3 01:09.9 02:22.8 (6) 04:50.8 (6)
6 3 / holky [134] Lucie Klímová 2009 CZE ski police 07:40.4 01:20.0 02:14.5 (5) 04:49.9 (5)
7 4 / kluci [130] František Brabec 2010 CZE Penzion Adršpach 08:03.0 01:42.6 02:28.3 (7) 05:22.3 (7)
8 5 / kluci [176] Šimon Moravec 2010 CZE Teplice nad Metují 08:05.7 01:45.3 02:52.5 (10) 05:33.2 (10)
9 6 / kluci [154] Vítek Borna 2009 CZE Spolek Radost 08:06.5 01:46.1 02:44.2 (8) 05:29.4 (8)
10 7 / kluci [133] Zdeněk Klíma 2010 CZE ski police 08:08.4 01:48.0 02:47.7 (9) 05:29.9 (9)
11 4 / holky [173] Magdalena Kunčíková 2010 CZE Ski Mokro 31:59.3 25:38.9 02:57.4 (11) 06:23.4 (11)
12 8 / kluci [131] Jakub Hasenovič 2010 CZE Teplice nad Metují 32:14.6 25:54.2 03:53.9 (12) 07:48.8 (12)

výsledková listina mladší minižáci

start ~ 13:53:00

00:06:14.164
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2
1 1 / kluci [1] Jan Horáček 2011 CZE LOKO TRUTNOV 04:33.0 02:17.1 (2)
2 2 / kluci [47] Adam Kohoutek 2011 CZE Pitrs bikes 04:36.1 00:03.1 02:13.0 (1)
3 3 / kluci [6] Matouš Moravec 2011 CZE Teplice nad Metují 05:03.2 00:30.2 02:30.9 (3)
4 4 / kluci [8] František Žilák 2012 CZE Pitrs bikes 06:01.7 01:28.7 03:15.6 (7)
5 5 / kluci [3] Jan John 2011 CZE S-Sport Hronov 06:06.6 01:33.6 03:03.6 (4)
6 6 / kluci [2] Šimon Jirásek 2011 CZE S sport Hronov 06:23.8 01:50.8 03:07.9 (5)
7 7 / kluci [5] Jakub Mayerhofer 2011 CZE Trutnov 06:24.8 01:51.8 03:09.5 (6)
8 1 / holky [45] Michaela Kráčmarová 2012 CZE Kupkolo MTB Trilogy 06:28.0 01:55.0 03:24.1 (8)
9 2 / holky [52] Ema Beranová 2012 CZE Pitrs bikes 07:27.2 02:54.2 03:34.9 (9)
10 8 / kluci [50] Matyáš Trojan 2011 CZE hronov 07:31.2 02:58.2 04:21.2 (11)
11 9 / kluci [7] Matěj Tuček 2012 CZE GIANT PITRS BIKES 08:00.2 03:27.2 04:16.1 (10)

výsledková listina předškoláci

start ~ 14:04:00

00:01:31.567
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2
1 1 / kluci [30] Filip Horáček 2013 CZE PCstormTrutnov 01:23.3 00:42.7 (1)
2 1 / holky [28] Tonička Brabcová 2013 CZE Penzion Adršpach 01:34.7 00:11.4 00:47.5 (2)
3 2 / kluci [180] jan šuchma 2014 CZE hronov 01:36.7 00:13.4 00:48.9 (3)

výsledková listina odrážedla

start ~ 14:08:00

00:01:29.59
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2
1 1 / kluci [51] Martin Beran 2014 CZE Pitrs bikes 01:01.6
2 2 / kluci [53] Bedřich Kolaja 2013 CZE Slavia Liberec Orienteering 01:02.1 00:00.5
3 3 / kluci [37] Lucas Sulzbacher 2014 CZE Pitrs bikes 01:06.2 00:04.6
4 4 / kluci [32] Jaromír Kolaja 2015 CZE Kupkolo MTB Trilogy 01:14.7 00:13.1
5 5 / kluci [31] Matyáš Klíma 2014 CZE ski police 01:20.5 00:18.9
6 6 / kluci [35] František Balcar 2015 CZE TJ Sokol Nové Město nad Metují 01:23.2 00:21.6
7 7 / kluci [54] Matěj Bříza 2015 CZE ? 01:30.3 00:28.7
8 1 / holky [34] Eliška Žiláková 2015 CZE Pitrs bikes 01:47.4 00:45.8
9 8 / kluci [29] Michal Čada 2015 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 02:06.0 01:04.4
10 9 / kluci [33] Ondřej Majsniar 2016 CZE Pitrs bikes 02:23.9 01:22.3