Aprílová osmička

15.04.2018 Teplice nad Metují 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

starší žáci celkem: 16, muži : 9, ženy: 7, kluci: 9, holky: 7 [html] [pdf]
mladší žáci celkem: 20, muži : 14, ženy: 6, kluci: 14, holky: 6 [html] [pdf]
3 kola celkem: 45, muži : 45, ženy: 0, MU: 15, M1: 13, M2: 14, M3: 2, [m]17: 1 [html] [pdf]
2 kola celkem: 8, muži : 5, ženy: 3, kadeti: 3, junioři: 2, kadetky: 1, juniorky: 1, ženy: 1 [html] [pdf]
starší minižáci celkem: 12, muži : 8, ženy: 4, kluci: 8, holky: 4 [html] [pdf]
mladší minižáci celkem: 11, muži : 9, ženy: 2, kluci: 9, holky: 2 [html] [pdf]
předškoláci celkem: 3, muži : 2, ženy: 1, kluci: 2, holky: 1 [html] [pdf]
odrážedla celkem: 10, muži : 9, ženy: 1, kluci: 9, holky: 1 [html] [pdf]

výsledková listina 3 kola

start ~ 11:50:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3
1 1 / MU [174] Tomáš Ševců 1997 CZE HSK - cycling team 01:10:52.9 22:37.4 (2) 46:08.1 (1)
2 2 / MU [175] petr kubecka 1995 CZE SKIBIKECENTRUM.CZ team 01:12:27.7 01:34.8 23:23.6 (3) 47:37.1 (4)
3 3 / MU [113] Petr Adámek 1993 CZE Apache Loko Trutnov 01:15:52.7 04:59.8 24:34.3 (7) 49:42.6 (7)
4 4 / MU [158] Jakub Šilar 1989 CZE biketrike trek 01:16:39.7 05:46.8 24:44.2 (9) 50:25.7 (10)
5 5 / MU [160] Bartosz Lusole 1990 CZE I will learn to write 01:17:36.9 06:44.0 25:23.5 (15) 51:19.2 (13)
6 6 / MU [165] Zdeněk Morávek 1996 CZE GT Opportunity Brno 01:18:50.0 07:57.1 25:02.0 (11) 52:05.5 (14)
7 7 / MU [168] Tomáš Pich 1995 CZE Vella team 01:18:52.7 07:59.8 25:10.7 (12) 52:06.0 (15)
8 8 / MU [163] Pavel Jirásek 1992 CZE Pitrs bikes 01:20:25.2 09:32.3 25:39.0 (17) 52:28.9 (16)
9 9 / MU [100] Kamil Hodyl 1990 POL Cyklon Proal TEAM 01:23:04.1 12:11.2 26:12.7 (19) 54:07.1 (19)
10 10 / MU [169] josef mojžíš 1999 CZE Apache Loko Trutnov 01:29:02.0 18:09.1 27:29.9 (22) 57:52.8 (24)
11 11 / MU [153] Martin Frencl 1990 CZE Pitrs bikes 01:39:46.7 28:53.8 27:03.9 (21) 01:00:41.2 (28)
12 12 / MU [157] Petr Lisičan 1990 CZE REDPOINT - ELEVEN TEAM 01:40:09.4 29:16.5 30:28.3 (33) 01:05:19.2 (33)
DNF / MU [115] Jiří Fikejz 1990 CZE Rock Machine Cyklomax 23:48.4 (6)
DNF / MU [162] Stolarczyk Grzegorz 1992 CZE Cvanberg team Gluszyca 27:36.5 (23)
DNF / MU [161] Szymon Stolarczyn 1989 CZE Cranberry team Gluzsyca 31:11.8 (34)