Aprílová osmička

15.04.2018 Teplice nad Metují 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

starší žáci celkem: 16, muži : 9, ženy: 7, kluci: 9, holky: 7 [html] [pdf]
mladší žáci celkem: 20, muži : 14, ženy: 6, kluci: 14, holky: 6 [html] [pdf]
3 kola celkem: 45, muži : 45, ženy: 0, MU: 15, M1: 13, M2: 14, M3: 2, [m]17: 1 [html] [pdf]
2 kola celkem: 8, muži : 5, ženy: 3, kadeti: 3, junioři: 2, kadetky: 1, juniorky: 1, ženy: 1 [html] [pdf]
starší minižáci celkem: 12, muži : 8, ženy: 4, kluci: 8, holky: 4 [html] [pdf]
mladší minižáci celkem: 11, muži : 9, ženy: 2, kluci: 9, holky: 2 [html] [pdf]
předškoláci celkem: 3, muži : 2, ženy: 1, kluci: 2, holky: 1 [html] [pdf]
odrážedla celkem: 10, muži : 9, ženy: 1, kluci: 9, holky: 1 [html] [pdf]

výsledková listina 3 kola

start ~ 11:50:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3
1 1 / M1 [155] Ondřej Zelený 1982 CZE ELEVEN MERCEDES MITAS 01:11:21.0 22:36.8 (1) 46:53.4 (2)
2 2 / M1 [164] Petr Pospíšil 1979 CZE Rock Machine Cyklomax 01:16:40.2 05:19.2 24:44.5 (10) 50:25.3 (9)
3 3 / M1 [128] František Žilák 1981 CZE Rock Machine Cyklomax enduro team 01:18:27.0 07:06.0 24:44.0 (8) 51:03.0 (12)
4 4 / M1 [120] Jaruch Lecnar 1983 CZE Pitrs bikes 01:22:32.8 11:11.8 25:27.6 (16) 53:36.1 (18)
5 5 / M1 [151] DANIEL GUSZCZAK 1986 POL SKLEP ROWEROWY BIKE FINGER WAŁBRZYCH 01:25:19.2 13:58.2 28:51.4 (28) 57:06.5 (21)
6 6 / M1 [124] Tomáš Sulzbacher 1979 CZE Pítrs bikes 01:28:33.9 17:12.9 28:14.4 (26) 57:53.6 (25)
7 7 / M1 [117] Miroslav Jero 1984 CZE Kasper Swix Team Trutnov 01:32:41.3 21:20.3 29:55.3 (31) 01:01:35.2 (30)
8 8 / M1 [149] Maciej Gilewski 1986 POL Cyklon Proal TEAM 01:33:30.0 22:09.0 30:03.7 (32) 01:00:56.4 (29)
9 9 / M1 [167] Jiří Záliš 1988 CZE Pitrs bikes 01:35:09.0 23:48.0 29:30.4 (29) 01:01:35.7 (31)
10 10 / M1 [150] Rafał Moczuzski 1986 CZE Cyklon Proval 01:41:54.9 30:33.9 33:04.7 (40) 01:07:19.1 (36)
11 (-1) 11 / M1 [127] Tomáš Vosátka 1982 CZE RockMachine - Cyklomax Team 01:11:03.2 33:11.6 (41) 01:11:03.2 (38)
DNF / M1 [178] Jan Kolaja 1981 CZE Kupkolo MTB Trilogy 31:23.3 (35) 01:04:37.9 (32)
DNF / M1 [140] Aleš Kestler 1981 CZE YOGI RACING OSTRAVA