Aprílová osmička

15.04.2018 Teplice nad Metují 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

starší žáci celkem: 16, muži : 9, ženy: 7, kluci: 9, holky: 7 [html] [pdf]
mladší žáci celkem: 20, muži : 14, ženy: 6, kluci: 14, holky: 6 [html] [pdf]
3 kola celkem: 45, muži : 45, ženy: 0, MU: 15, M1: 13, M2: 14, M3: 2, [m]17: 1 [html] [pdf]
2 kola celkem: 8, muži : 5, ženy: 3, kadeti: 3, junioři: 2, kadetky: 1, juniorky: 1, ženy: 1 [html] [pdf]
starší minižáci celkem: 12, muži : 8, ženy: 4, kluci: 8, holky: 4 [html] [pdf]
mladší minižáci celkem: 11, muži : 9, ženy: 2, kluci: 9, holky: 2 [html] [pdf]
předškoláci celkem: 3, muži : 2, ženy: 1, kluci: 2, holky: 1 [html] [pdf]
odrážedla celkem: 10, muži : 9, ženy: 1, kluci: 9, holky: 1 [html] [pdf]

výsledková listina 3 kola

start ~ 11:50:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3
1 1 / M2 [123] Petr Sulzbacher 1975 CZE GIANT Pitrs bikes 01:13:19.0 23:25.8 (4) 48:06.5 (6)
2 2 / M2 [179] Vena Hornych 1978 CZE Kupkolo MTB Trilogy 01:18:02.5 04:43.5 25:12.7 (13) 50:48.1 (11)
3 3 / M2 [152] Aleš Balcar 1977 CZE TJ Sokol Nové Město nad Metují 01:18:05.3 04:46.3 25:14.0 (14) 50:24.0 (8)
4 4 / M2 [122] Petr Pinkava 1977 CZE Náchod 01:22:00.2 08:41.2 25:47.0 (18) 53:18.9 (17)
5 5 / M2 [142] KRZYSZTOF PALUSZEK 1975 POL SKLEP ROWEROWY BIKE FINGER WAŁBRZYCH 01:25:17.9 11:58.9 26:47.4 (20) 55:54.1 (20)
6 6 / M2 [148] Artur Gilewski 1974 POL KudowiankaCyklonProalTeam 01:28:08.3 14:49.3 28:17.6 (27) 58:11.4 (26)
7 7 / M2 [125] Jan Vaňous 1973 CZE Karbon Majster Team 01:29:37.6 16:18.6 28:09.2 (25) 57:49.7 (23)
8 8 / M2 [156] Vlastimil Kráčmar 1974 CZE Kupkolo MTB Trilogy 01:33:22.3 20:03.3 29:32.1 (30) 59:53.3 (27)
9 9 / M2 [141] Sylwester Molski 1978 POL SKLEP ROWEROWY BIKE FINGER WAŁBRZYCH 01:40:37.7 27:18.7 31:44.6 (36) 01:05:53.5 (34)
10 10 / M2 [145] Tomáš Hainzel 1976 CZE O.K MOTO Racing Team 01:42:37.6 29:18.6 32:04.9 (38) 01:06:44.8 (35)
11 (-1) 11 / M2 [126] Tomáš Vítek 1978 CZE Pitrs bikes 01:13:52.7 35:07.2 (42) 01:13:52.7 (39)
DNF / M2 [170] Petr Kohoutek 1975 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 31:56.3 (37) 47:14.2 (3)
DNF / M2 [143] Bartlomiej Zaborowski 1975 POL Cyklonproal Kudowa 45:38.1 (43)
DNF / M2 [177] Dušan Waldecker 1972 CZE INS Ateliér Náchod