Běh Teplickými skalami

28.08.2016 Teplice nad Metují 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

LA SPORTIVA CROSS celkem: 315, muži : 231, ženy: 84, junior: 15, MA: 108, MB: 66, MC: 32, MD: 10, juniorky: 12, ZA: 43, ZB: 19, ZC: 10 horolezec [html] [pdf]
BUFO BABY CROSS celkem: 55, muži : 30, ženy: 25, minizaci: 19, ml.zaci: 8, st.zaci: 3, minizakyne: 16, ml.zakyne: 8, st.zakyne: 1 horolezec [html] [pdf]

výsledková listina BUFO BABY CROSS

start ~ 09:40:02

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / st.zaci [469] Šimon Štolfa 2003 CZE Spartak Police nad Metují 05:16.0
2 1 / ml.zakyne [479] Natálie Plná 2004 CZE BKL Machov 05:28.7 00:12.7
3 1 / minizaci [457] Lukáš Doležal 2006 CZE BKL MACHOV 05:32.5 00:16.5
4 2 / st.zaci [467] Adam Werner 2003 CZE Spartak Police nad Metují 05:38.8 00:22.8
5 1 / ml.zaci [480] Jakub Pešina 2004 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 05:40.4 00:24.4
6 2 / minizaci [476] Ondřej Souček 2006 CZE Batňovice 05:42.5 00:26.5
7 3 / minizaci [488] Filip Hrubý 2006 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 05:44.8 00:28.8
8 2 / ml.zakyne [484] Gabriela Malá 2005 CZE Maratonstav Úpice 05:45.7 00:29.7
9 2 / ml.zaci [492] Oliver Horyna 2005 CZE - 05:48.7 00:32.7
10 4 / minizaci [475] Šimon Souček 2008 CZE TJ Maratonstav Úpice 05:49.5 00:33.5
10 4 / minizaci [462] Filip Honegr 2007 CZE Jiskra Hořice 05:49.5 00:33.5
12 3 / st.zaci [451] Šimon Tintěra 2003 CZE Hospul 05:56.9 00:40.9
13 3 / ml.zakyne [485] Vendula Kubečková 2004 CZE BKL Machov 06:00.5 00:44.5
14 1 / minizakyne [496] Aneta Gultová 2006 CZE BKL Machov 06:01.3 00:45.3
15 3 / ml.zaci [449] Tomáš Folc 2005 CZE SK Janské Lázně 06:01.9 00:45.9
16 4 / ml.zaci [487] Jonáš Kohl 2005 CZE Růža Bike KIDS 06:04.2 00:48.2
17 4 / ml.zakyne [498] Karolína Černá 2005 CZE SK Janské Lázně 06:04.3 00:48.3
17 5 / ml.zaci [491] Denis Horyna 2005 CZE - 06:04.3 00:48.3
19 5 / ml.zakyne [483] Magdalena Malátová 2004 CZE ŠSK Újezd nad lesy 06:05.3 00:49.3
20 6 / ml.zaci [461] Šimon Krumhanzl 2005 CZE Odolov 06:11.4 00:55.4
21 6 / minizaci [434] Ondřej Stoklasa 2006 CZE Olfin Ca ski team Trutnov 06:13.1 00:57.1
22 7 / minizaci [460] Mateo Tartier 2007 CZE 06:14.7 00:58.7
23 7 / ml.zaci [464] Kryštof Jahelka 2005 CZE Olfin Car - Vella Trutnov 06:28.5 01:12.5
24 2 / minizakyne [486] Štěpánka KOHLOVÁ 2007 CZE Růža Bike KIDS 06:33.9 01:17.9
25 3 / minizakyne [452] Bára Tintěrová 2006 CZE Laurich 06:34.9 01:18.9
26 6 / ml.zakyne [455] Adéla Skácelová 2004 CZE HO Ještěd 06:41.4 01:25.4
27 4 / minizakyne [478] Adéla Pohlová 2007 CZE Spartak Police nad Metují 06:42.8 01:26.8
28 5 / minizakyne [465] Klára Vojtíková 2007 CZE Sokol Brandýs n. L. 06:44.0 01:28.0
29 8 / minizaci [472] Petr Šimůnek 2006 CZE Jablonec nad Nisou 06:46.4 01:30.4
30 6 / minizakyne [471] Vendula Šrůtková 2009 CZE BKL Machov 06:46.9 01:30.9
31 9 / minizacihorolezec [494] Olda Hornych 2009 CZE Spartak Police nad Metují 06:47.7 01:31.7
32 7 / minizakyne [477] Matylda Pohlová 2009 CZE Spartak Police nad Metují 06:50.1 01:34.1
33 10 / minizaci [489] Martin Hrouda 2006 CZE Sportovní akademie Šp. mlýn 06:56.0 01:40.0
34 11 / minizaci [435] Vítek Dobrovský 2007 CZE 06:57.6 01:41.6
35 8 / minizakyne [458] Johana Krumphanzlová 2007 CZE Odolov 06:59.5 01:43.5
36 9 / minizakyne [470] Barbora Šrůtková 2007 CZE BKL Machov 07:03.5 01:47.5
37 10 / minizakyne [459] Jolana Tartier 2006 CZE 07:04.5 01:48.5
38 12 / minizaci [448] Matěj Tomasů 2010 CZE 07:06.6 01:50.6
39 13 / minizaci [453] Jan Skácel 2009 CZE HO Ještěd 07:07.6 01:51.6
40 11 / minizakyne [473] Anežka Ševčíková 2008 CZE Hvězda Pardubice 07:10.6 01:54.6
41 8 / ml.zaci [433] Matěj Vojtěch 2005 CZE Liberec 07:13.6 01:57.6
42 12 / minizakyne [463] Tereza Vojtíková 2009 CZE Sokol Brandýs n. L. 07:14.0 01:58.0
43 13 / minizakyne [443] Emma Šarlota Šimková 2011 CZE 07:14.1 01:58.1
44 7 / ml.zakyne [454] Kateřina Skácelová 2005 CZE HO Ještěd 07:17.3 02:01.3
45 14 / minizakyne [456] Sabina Kubasová 2006 CZE 07:22.8 02:06.8
46 14 / minizaci [490] David Hrouda 2006 CZE Sportovní akademie Šp.Mlýn 07:27.6 02:11.6
47 15 / minizaci [446] Aleš Polidor 2009 CZE KSB Benátkz nad Jizerou 07:34.1 02:18.1
48 8 / ml.zakyne [474] Nikola Stilzová 2004 CZE Chvaleč 07:37.9 02:21.9
49 15 / minizakyne [445] Martina Stínková 2007 CZE 07:39.7 02:23.7
50 1 / st.zakyne [466] Jitka Žáková 2002 CZE Chvaleč 07:40.4 02:24.4
51 16 / minizaci [444] Jan Stínka 2010 CZE 07:40.5 02:24.5
52 17 / minizaci [447] Mikolaj Romanow 2008 POL 07:40.9 02:24.9
53 18 / minizacihorolezec [493] Ivan Hornych 2011 CZE Spartak Police nad Metují 09:12.5 03:56.5
54 19 / minizaci [450] Stela Tomasů 2013 CZE 12:33.1 07:17.1
55 16 / minizakyne [495] Laura Horníková 2014 CZE Náchod 14:39.0 09:23.0