Běh Teplickými skalami

28.08.2016 Teplice nad Metují

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

LA SPORTIVA CROSS celkem: 315, muži : 231, ženy: 84, junior: 15, MA: 108, MB: 66, MC: 32, MD: 10, juniorky: 12, ZA: 43, ZB: 19, ZC: 10, a: 315 horolezec [html] [pdf]
BUFO BABY CROSS celkem: 55, muži : 30, ženy: 25, minizaci: 19, ml.zaci: 8, st.zaci: 3, minizakyne: 16, ml.zakyne: 8, st.zakyne: 1, a: 55 horolezec [html] [pdf]

výsledková listina LA SPORTIVA CROSS

start ~ 09:30:07

00:55:54.487
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / MA [50] László GREGOR 1992 HUN Benedek-Team 36:06.6
2 2 / MA [236] Dominik Sádlo 1995 CZE SK Nové Město nad Metují 36:19.7 00:13.1
3 3 / MA [277] Radek Hübl 1988 CZE Ústí nad Orlicí 37:30.6 01:24.0
4 4 / MA [114] Tamás NAGY 1984 HUN Benedek-Team 38:14.8 02:08.2
5 1 / MB [23] Pavel Brýdl 1980 CZE Adidas Boost Team / Olfin Car 38:53.7 02:47.1
6 2 / MB [188] František Vagenknecht 1977 CZE Aster Jičín 40:16.6 04:10.0
7 5 / MAhorolezec [10] Jan Beran 1983 CZE Spartak Police nad Metují 41:13.3 05:06.7
8 3 / MBhorolezec [232] Milan Kohout 1981 CZE Silvini Madshus Team 41:49.8 05:43.2
9 4 / MBhorolezec [235] Petr Urbánek 1981 CZE HO skol 42:09.0 06:02.4
10 6 / MA [68] Jan Hruška 1989 CZE Kasper - Swix Team 42:27.0 06:20.4
11 1 / junior [178] Štěpán Štolfa 1998 CZE Spartak Police nad Metují 42:29.5 06:22.9
12 7 / MA [131] David Plný 1993 CZE BKL Machov 42:49.8 06:43.2
13 8 / MA [263] Jan Kubíček 1987 CZE TJ Jiskra Litomyšl 43:10.0 07:03.4
14 5 / MBhorolezec [216] Martin Hes 1976 CZE Ádr 43:32.8 07:26.2
15 6 / MB [125] Ondřej Penc 1977 CZE Cyklo Tony 43:36.9 07:30.3
16 9 / MAhorolezec [140] Vaclav Punda 1990 CZE RBZ Praha 43:50.2 07:43.6
17 1 / MC [61] Miroslav Holub 1966 CZE SK Nové Město nad Metují 44:08.2 08:01.6
18 10 / MAhorolezec [130] Ondřej Pleskot 1984 CZE HOPardubice 44:33.7 08:27.1
19 7 / MB [133] Jan Pohl 1976 CZE Spartak Police nad Metují 44:37.2 08:30.6
20 1 / ZB [106] Táňa Metelková 1972 CZE TJ Sokol Hradec Králové 44:39.1 08:32.5
21 11 / MA [132] Filip Podolský 1990 CZE Rychnov nad Kněžnou 44:44.2 08:37.6
22 8 / MBhorolezec [285] Tomáš Lisý 1979 CZE SPORTABILITY 45:00.9 08:54.3
23 2 / MC [136] Jiří Polej 1971 CZE Hronov 45:05.8 08:59.2
24 9 / MB [79] Jan Kárník 1980 CZE Praha 3 45:11.3 09:04.7
25 12 / MA [43] Adam Fichtner 1985 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 45:11.5 09:04.9
26 2 / junior [300] Martin Bárta 1998 CZE Bárt Team 45:14.8 09:08.2
27 13 / MAhorolezec [99] Martin Kužel 1986 CZE HO EXCENTRIC 45:17.0 09:10.4
28 3 / MChorolezec [343] Vítek Pospíšil 1968 CZE Sk Praga 45:20.0 09:13.4
29 14 / MA [153] Šimon Smutný 1993 CZE BK Doudleby nad Orlicí 45:21.2 09:14.6
30 1 / ZA [77] Zita KÁCSER 1988 HUN Benedek-Team 45:21.5 09:14.9
31 15 / MA [274] Patrik Meisner 1995 CZE Olfin Car - Vella Trutnov 45:28.0 09:21.4
32 1 / MD [166] Jaromír Šimůnek 1955 CZE SKP KORNSPITZ 45:29.1 09:22.5
33 16 / MAhorolezec [292] Roman Chlup 1985 CZE Elite sport Boskovice 45:33.7 09:27.1
34 10 / MBhorolezec [59] Lukáš Havel 1974 CZE SNS Trutnov 45:38.3 09:31.7
35 11 / MB [327] Jan Friede 1977 CZE Wikov Hronov 45:38.8 09:32.2
36 4 / MC [121] Martin Osoba 1965 CZE Lokomotiva Meziměstí 45:42.9 09:36.3
37 17 / MAhorolezec [309] Ruan Pretorius 1990 CZE 45:48.2 09:41.6
38 12 / MB [42] Martin Farář 1977 CZE Veselý farář 45:52.8 09:46.2
39 13 / MB [174] David Šrůtek 1980 CZE BKL Machov 45:55.8 09:49.2
40 18 / MAhorolezec [185] Jan Tauchman 1987 CZE Tenneco 46:10.1 10:03.5
41 5 / MC [71] Roman Jakoubek 1967 CZE Trutnov 46:13.0 10:06.4
42 14 / MBhorolezec [21] Miroslav Brückner 1979 CZE Horal Šumperk 46:16.8 10:10.2
43 15 / MB [165] Pavel Šimek 1980 CZE Kasper Swix Team 46:18.3 10:11.7
44 3 / junior [73] Radek Jansa 2000 CZE Spartak Police nad Metují 46:26.6 10:20.0
45 19 / MAhorolezec [256] Jakub Rücker 1988 CZE Bonbon Machov 46:31.9 10:25.3
46 20 / MA [56] Jakub Harrer 1987 CZE Hurricane Factory 46:44.9 10:38.3
47 21 / MA [194] Dominik Virág 1997 CZE Janské Lázně 46:46.0 10:39.4
48 16 / MB [161] David Svárovský 1977 CZE HK Mladá Boleslav 46:47.5 10:40.9
49 2 / ZB [60] Marie Havlová 1976 CZE Olfin Car Ski Team Trutnov 46:49.0 10:42.4
50 22 / MAhorolezec [268] Tomáš Dušek 1986 CZE 46:57.2 10:50.6
51 23 / MA [247] Ondřej Netík 1984 CZE Baterca 46:57.6 10:51.0
52 17 / MBhorolezec [157] Otakar Srovnal 1975 CZE Lokomotiva Zábřeh 46:58.1 10:51.5
53 24 / MAhorolezec [91] Petr Křístek 1987 CZE Ostrava - Radvanice 47:05.2 10:58.6
54 6 / MC [313] Radek Kolář 1969 CZE Ulita-Hobra Orienteering Broumov 47:09.1 11:02.5
55 18 / MBhorolezec [36] Richard Dvořák 1981 CZE Sambar, Lezecká stěna Kladno 47:16.2 11:09.6
55 25 / MAhorolezec [344] Michal Koszewski 1986 POL Bydgoszlz 47:16.2 11:09.6
57 26 / MAhorolezec [115] Jakub Nešvera 1986 CZE HO Lezci Kladno 47:17.5 11:10.9
58 19 / MBhorolezec [312] Petr Ehl 1978 CZE HO Skol 47:22.2 11:15.6
59 2 / ZA [51] Karolina Grohová 1994 CZE Hudy - La Sportiva 47:22.9 11:16.3
60 3 / ZA [273] Daniela Čepová 1989 CZE OK 99 47:23.9 11:17.3
61 27 / MAhorolezec [308] Dušan Hejl 1984 CZE Continental Adršpach 47:24.5 11:17.9
62 7 / MC [29] Radek Čipera 1964 CZE Radvanice 158 47:34.6 11:28.0
63 28 / MA [229] Milan Sudek 1982 CZE M.C.Metuje 47:54.7 11:48.1
64 29 / MAhorolezec [249] Jan Hais 1994 CZE HO Pec 47:56.9 11:50.3
65 30 / MAhorolezec [17] Tomáš Blahuta 1992 CZE Biatlon Ostrava 47:58.7 11:52.1
66 31 / MA [303] Marek Kratochvíl 1989 CZE 48:01.3 11:54.7
67 3 / ZB [126] Jitka Pešinová 1977 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 48:15.4 12:08.8
67 20 / MBhorolezec [287] Ondřej Řípa 1981 CZE H.O. SHERPA CLIMB 48:15.4 12:08.8
69 21 / MB [89] erik krumphanzl 1975 CZE Odolov 48:27.6 12:21.0
70 22 / MB [146] Jan Schejbal 1976 CZE Run Sport Team 48:27.7 12:21.1
71 23 / MB [275] Jan Votruba 1979 CZE Altan Team 48:29.9 12:23.3
72 4 / junior [266] Tomáš Jansa 2000 CZE Spartak Police nad Metují 48:50.5 12:43.9
73 32 / MAhorolezec [320] Miroslav Košťál 1984 CZE U Peňáka 48:52.8 12:46.2
74 2 / MD [170] Vítězslav Šolc 1957 CZE BKL Machov 48:57.4 12:50.8
75 24 / MB [299] Jan Dostál 1980 CZE TEROVA 49:02.2 12:55.6
76 5 / juniorhorolezec [219] Kryštof Panovec 2000 CZE 155. HO Vsetín 49:04.1 12:57.5
77 6 / junior [75] Vojtěch Joska 1999 CZE Teplice nad Metují 49:09.1 13:02.5
78 25 / MB [63] Tomas Honegr 1979 CZE Horice 49:13.4 13:06.8
79 26 / MB [190] Petr Vaněček 1975 CZE Jaroměř 49:20.3 13:13.7
80 33 / MAhorolezec [239] Martin Ježek 1985 CZE Hradec Králové 49:25.2 13:18.6
81 34 / MAhorolezec [238] Ondřej Šofr 1985 CZE GEkon 49:27.0 13:20.4
82 35 / MA [128] Tomáš Pilát 1989 CZE Panda debilů 49:30.9 13:24.3
83 36 / MAhorolezec [270] Tomáš Srb 1988 CZE HO Větrník 49:31.5 13:24.9
84 37 / MA [57] Jan Hartman 1997 CZE - 49:32.5 13:25.9
85 38 / MAhorolezec [11] Lukáš Beránek 1985 CZE HO Loko Beroun 49:37.8 13:31.2
86 39 / MAhorolezec [267] Antonín Sedláček 1988 CZE 49:48.5 13:41.9
86 39 / MA [159] Ondra Stočes 1987 CZE Panda debilů 49:48.5 13:41.9
88 41 / MAhorolezec [175] Václav Štěpán 1990 CZE Bražecký mládenci 50:03.7 13:57.1
89 27 / MB [31] Henryk Drygalski 1979 CZE Trutnov 50:08.6 14:02.0
90 4 / ZA [12] Anna Beranová 1991 CZE Spartak Police nad Metují 50:09.4 14:02.8
91 42 / MAhorolezec [34] Vladislav Dufka 1991 CZE Páslerův statek 50:11.1 14:04.5
92 3 / MD [294] František Pechek 1953 CZE Maratonstav Úpice 50:14.9 14:08.3
93 43 / MA [283] Roman Grulich 1986 CZE Praha 5 50:16.9 14:10.3
94 44 / MA [191] Adam Vankat 1982 CZE Altitudo 50:18.4 14:11.8
95 4 / MD [203] luděk zelený 1961 CZE DomaŽďár 50:19.5 14:12.9
96 28 / MB [134] Martin Pohl 1978 CZE Spartak Police nad Metují 50:38.8 14:32.2
97 5 / ZA [160] Daniela Strašilová 1988 CZE Kladno 50:44.8 14:38.2
98 29 / MBhorolezec [401] Matouš Vojtěch 1974 CZE Too4Fun - Liberec 50:57.2 14:50.6
99 8 / MC [334] Michal KARLÍK 1964 CZE Loko Trutnov 51:00.4 14:53.8
100 1 / ZC [123] blanka paulů 1954 CZE Maratonstav Úpice 51:01.9 14:55.3
101 45 / MA [265] Jakub Červený 1995 CZE TJ Lokomotiva Trutnov 51:10.5 15:03.9
102 46 / MAhorolezec [279] Ondřej Hausche 1987 CZE To Šarkán 51:11.9 15:05.3
102 46 / MAhorolezec [326] Kuba Drahota 1985 CZE Přírodní včely 51:11.9 15:05.3
104 48 / MAhorolezec [301] Tomáš Brzobohatý 1990 CZE 51:12.3 15:05.7
105 49 / MAhorolezec [341] Tomáš Waisner 1991 CZE 51:14.0 15:07.4
106 9 / MChorolezec [200] Miloslav Zedník 1967 CZE Horoklub Mladá Boleslav 51:15.7 15:09.1
107 50 / MA [82] Štěpán Knapp 1996 CZE Bražecký mládenci 51:15.8 15:09.2
108 51 / MAhorolezec [317] Martin Pirkl 1988 CZE HORO Česká Třebová 51:19.0 15:12.4
109 30 / MB [192] Roman Vašíček 1974 CZE Radvanice 51:20.3 15:13.7
110 10 / MC [193] Martin Vašíček 1971 CZE TJ Maratonstav Úpice 51:24.1 15:17.5
111 5 / MD [186] Petr Tylecek 1960 CZE Apollo Bohumín 51:26.2 15:19.6
112 11 / MChorolezec [331] Jaroslav Nosek 1963 CZE LK Prachov 51:28.1 15:21.5
113 6 / MD [167] Jiří Šlégr 1954 CZE SK Autorest 51:39.4 15:32.8
114 52 / MA [19] Ladislav Boháč 1992 CZE Velké Poříčí 51:40.6 15:34.0
115 31 / MB [55] Ondrej HARKABUZ 1972 CZE Sezemice 51:41.7 15:35.1
116 7 / juniorhorolezec [105] Ondřej Maňhal 2000 CZE SKBU Trutnov 51:44.9 15:38.3
117 53 / MA [87] Tomáš Kraus 1984 CZE SK SUNNY GANG Plzeň 51:47.4 15:40.8
118 54 / MAhorolezec [108] Vojtěch Mikulenka 1997 CZE Šumperk 51:51.1 15:44.5
119 12 / MC [244] Ladislav Dlab 1970 CZE Roztoky u Jilemnice 51:56.8 15:50.2
120 32 / MB [346] Petr Nývlt 1980 CZE Start Náchod 51:58.8 15:52.2
121 33 / MBhorolezec [2] Pavel Baciák 1977 CZE Nechutná společnost 52:01.5 15:54.9
122 8 / junior [80] Dominik Kašpar 2003 CZE Olfin Car - Vella Trutnov 52:06.5 15:59.9
123 55 / MAhorolezec [93] Ondřej Kuba 1984 CZE HO Přírodní vědy 52:09.2 16:02.6
124 4 / ZBhorolezec [242] Eva Stoklasová 1975 CZE BATERCA 52:12.4 16:05.8
125 56 / MAhorolezec [76] Lukáš Kábrt 1985 CZE Rtyně v Podkrkonoší 52:17.6 16:11.0
126 57 / MAhorolezec [319] Jan Novotný 1990 CZE Pijatlon 52:17.8 16:11.2
127 13 / MC [151] Miloš Skalský 1967 CZE AC Náchod 52:19.4 16:12.8
128 34 / MB [92] Martin Křováček 1979 CZE VŠAK Chemie Praha 52:19.5 16:12.9
129 58 / MA [35] Milan Důrek 1991 CZE Velký Třebešov 52:26.6 16:20.0
130 59 / MA [30] Petr Dorazil 1986 CZE Jeseník n. O. 52:26.8 16:20.2
131 35 / MBhorolezec [37] Martin Dvořák 1972 CZE HO TJ Sokol Stěžery 52:28.2 16:21.6
132 60 / MAhorolezec [213] jakub Svoboda 1987 CZE Ekonom Praha outdoor 52:29.9 16:23.3
133 61 / MAhorolezec [49] Bronislav Folwarczný 1984 CZE Ostrava Poruba 52:34.5 16:27.9
134 62 / MAhorolezec [342] Libor Mališka 1982 CZE TJ Český Ráj 52:35.3 16:28.7
135 6 / ZAhorolezec [295] Lucie Luštincová 1993 CZE Adidas Outdoor Team 52:36.5 16:29.9
136 14 / MC [189] michal valenta 1962 CZE prales tužín 52:37.6 16:31.0
137 63 / MA [33] Adam Duffek 1991 CZE HDF 52:38.7 16:32.1
138 64 / MA [209] Vít Zlámal 1995 CZE - 52:44.2 16:37.6
139 65 / MAhorolezec [316] Martin Uřídil 1988 CZE Kotelna 52:46.6 16:40.0
140 36 / MB [127] Martin Pešta 1978 CZE BAKAKO Nová Paka 52:47.5 16:40.9
141 66 / MAhorolezec [262] Jakub Dostál 1987 CZE Equilibrum Slackline 52:48.3 16:41.7
142 15 / MChorolezec [258] Miroslav Dědek 1971 CZE C.C.Koupák 52:49.5 16:42.9
143 7 / ZA [254] Alena Schejbalová 1993 CZE VK slavia Praha 52:50.5 16:43.9
144 67 / MAhorolezec [78] Jan Karlec 1987 CZE Horní Počernice 52:58.9 16:52.3
145 37 / MB [237] Oldřich Dobiáš 1977 CZE VD Bosorka 53:01.9 16:55.3
146 8 / ZA [298] Iveta Vlčková 1983 CZE Hořičky 53:05.0 16:58.4
147 38 / MB [250] Daniel Melichar 1973 CZE HO Holešovice Praha 53:06.6 17:00.0
148 68 / MAhorolezec [333] Lukáš Roupa 1982 CZE Sherpa Climb 53:15.5 17:08.9
149 69 / MA [95] Michal Kubíček 1990 CZE LIDR 53:21.3 17:14.7
150 70 / MA [45] Jan Flos 1985 CZE - 53:30.6 17:24.0
151 71 / MAhorolezec [118] Václav Novotný 1982 CZE HO Skol 53:43.8 17:37.2
152 39 / MB [290] Martin Laštůvka 1980 CZE Cyklo Tony 53:45.2 17:38.6
153 72 / MAhorolezec [276] Tomáš Novák 1990 CZE HO Vrch 53:54.0 17:47.4
154 9 / ZA [255] Jana Adámková 1996 CZE Apache Loko Trutnov 54:12.0 18:05.4
155 16 / MC [284] Luc Tartier 1969 CZE 54:14.0 18:07.4
156 73 / MA [195] Lukáš Vlček 1985 CZE Rtyně v Podkrkonoší 54:14.1 18:07.5
157 74 / MA [206] Jindřich Zeman 1984 CZE Proseč 54:19.1 18:12.5
158 40 / MB [145] Matt Sandiford 1979 CZE Praha 54:20.4 18:13.8
159 75 / MA [54] Jakub Hanousek 1991 CZE Police nad Metují 54:21.2 18:14.6
160 1 / juniorky [231] Hana Bezděková 1998 CZE Rtyně v Podkrkonoší 54:21.9 18:15.3
161 76 / MA [204] Filip Zelený 1992 CZE Bražecký mládenci 54:25.9 18:19.3
162 77 / MA [248] David Pejšek 1987 CZE EarthSurvivor 54:33.4 18:26.8
163 41 / MBhorolezec [66] Daniel Horyna 1974 CZE - 54:34.8 18:28.2
164 78 / MAhorolezec [217] Tomáš Bohm 1982 CZE Runsport team 54:35.4 18:28.8
165 42 / MBhorolezec [150] Petr Siročák 1978 CZE Tři křížky CF 54:37.8 18:31.2
166 10 / ZA [100] Eliška Lapčíková 1992 CZE Banáni Jeseník 54:42.5 18:35.9
167 9 / junior [241] Štěpán Stoklasa 2003 CZE Olfin Car - Vella Trutnov 54:44.3 18:37.7
168 11 / ZAhorolezec [251] Kateřina Melicharová 1984 CZE Ho Holešovice Praha 54:48.4 18:41.8
169 17 / MC [154] Michal Smutný 1962 CZE Doudleby nad Orlicí 54:55.1 18:48.5
170 18 / MC [20] Karel Branda 1969 CZE Usti nad Labem 55:06.1 18:59.5
171 43 / MBhorolezec [310] Dalibor Skácel 1973 CZE HO Ještěd 55:07.5 19:00.9
172 44 / MB [335] Petr Dolejší 1978 CZE VŠAK chemie Praha 55:09.1 19:02.5
173 45 / MB [164] Pavel Šedivý 1973 CZE SK Janské Lázně 55:14.2 19:07.6
174 2 / juniorky [9] Nikol Benešová 1999 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 55:18.9 19:12.3
175 79 / MAhorolezec [339] Josef Straka 1990 CZE 55:25.1 19:18.5
176 80 / MAhorolezec [163] Michal Šatra 1986 CZE Plzeň 55:30.1 19:23.5
177 81 / MA [109] Jacob Milek 1994 CZE Lazne Belohrad 55:33.2 19:26.6
178 46 / MB [32] MARCIN DUDZIŃSKI 1978 POL SUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWE 55:42.8 19:36.2
179 12 / ZAhorolezec [52] Anna Grześkowiak 1982 POL Sudeckie Wycieczki Biegowe 55:44.7 19:38.1
180 82 / MAhorolezec [340] Jan Holub 1990 CZE 55:49.9 19:43.3
181 83 / MAhorolezec [293] Václav Zábranský 1989 CZE 56:03.2 19:56.6
182 13 / ZAhorolezec [314] Veronika Feifrlíková 1989 CZE Vtahu 56:08.1 20:01.5
183 47 / MB [110] Ondřej Musil 1980 CZE Praha 56:09.5 20:02.9
184 84 / MAhorolezec [148] Georges Siládi 1982 CZE Komárka 56:15.6 20:09.0
185 85 / MAhorolezec [328] Martin Edr 1990 CZE 56:15.7 20:09.1
186 19 / MChorolezec [112] Petr Nádhera 1967 CZE Hradec Králové 56:21.5 20:14.9
187 48 / MB [230] Michal David 1977 CZE Trutnov 56:22.9 20:16.3
188 86 / MA [101] Miloslav Lenfeld 1990 CZE TuKaBel 56:37.6 20:31.0
189 87 / MA [351] Marek Stejskal 1993 CZE 56:39.3 20:32.7
190 5 / ZB [67] Jakub Hrůša 1976 CZE Bělý 56:40.3 20:33.7
191 88 / MAhorolezec [137] David Pražák 1983 CZE HO Přírodní vědy 56:48.4 20:41.8
192 20 / MChorolezec [272] Martin Macek 1964 CZE SK Finisher 56:50.1 20:43.5
193 21 / MC [214] Rostislav Štěpánek 1969 CZE Horastep 56:53.1 20:46.5
194 22 / MC [234] Milan xyz???? 1962 CZE Sportovní centrum Dobrošov 56:54.9 20:48.3
195 49 / MBhorolezec [349] Ondřej Kudela 1980 CZE Baterca 57:14.5 21:07.9
196 14 / ZA [278] Andrea Teunerová 1988 CZE Velké Petrovice 57:15.0 21:08.4
197 15 / ZAhorolezec [271] Eva Bahníková 1989 CZE HO Větrník 57:20.0 21:13.4
198 6 / ZB [260] Šárka Šimonová 1972 CZE 57:21.2 21:14.6
199 50 / MBhorolezec [102] Aleš Lhota 1978 CZE Pivovar Miletín 57:36.1 21:29.5
200 16 / ZA [282] Lýdie Stodolová 1986 CZE Nechanice 57:50.1 21:43.5
201 89 / MAhorolezec [318] Marek Dvořák 1992 CZE HORO ČT 58:02.2 21:55.6
202 51 / MBhorolezec [336] Jiří Synek 1974 CZE Amulet Rohozec Team 58:02.4 21:55.8
203 7 / ZBhorolezec [135] Ivana Polakova 1979 CZE VSAK Punk 58:04.1 21:57.5
204 52 / MBhorolezec [264] Václav Vestfál 1972 CZE HO Loko Teplice 58:07.2 22:00.6
205 90 / MAhorolezec [321] Helmut von Bránik 1986 CZE DDR 58:13.6 22:07.0
206 3 / juniorky [197] Viktorie Vydrová 2000 CZE SK Janské Lázně 58:24.5 22:17.9
207 23 / MC [81] David Kašpar 1971 CZE SK Janské Lázně 58:26.8 22:20.2
208 10 / junior [212] Tomáš Horák 2001 CZE Trutnov 58:47.0 22:40.4
209 53 / MBhorolezec [259] Karol Hovorka 1980 CZE LK Mšeno 58:48.6 22:42.0
210 11 / juniorhorolezec [297] Vojta Rubeš 2001 CZE 58:49.9 22:43.3
211 17 / ZAhorolezec [233] Erika Kohoutová 1983 CZE Pozitivní nejistota 58:51.8 22:45.2
212 91 / MA [198] Marcin Wijas 1985 POL SUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWE 58:52.6 22:46.0
213 24 / MC [322] Vladimír Květoň 1968 CZE KVS Šumperk 58:52.8 22:46.2
214 54 / MBhorolezec [348] Jiří Foltýn 1981 CZE 58:54.3 22:47.7
215 18 / ZAhorolezec [26] Petra Cabalková 1988 CZE Pardubice 58:59.0 22:52.4
216 92 / MAhorolezec [225] Rostislav Vilém 1996 CZE HO Vsetín 59:13.4 23:06.8
217 8 / ZB [48] Hana Fojtíková 1979 CZE Pasivity Zamberk 59:17.5 23:10.9
218 93 / MA [143] Tomáš Růžička 1985 CZE Pasivity Žamberk 59:19.2 23:12.6
219 55 / MB [98] Jan Kulda 1973 CZE TJ Sokol Olešnice 59:21.5 23:14.9
220 19 / ZAhorolezec [253] Pavla Hovorková 1987 CZE 59:27.7 23:21.1
221 56 / MB [88] Martin Krejčí 1979 CZE HS Komárka 59:38.8 23:32.2
222 57 / MB [199] Łukasz Wrona 1981 POL Aktywny Walbrzych 59:44.4 23:37.8
223 94 / MAhorolezec [86] Matus Kralik 1992 CZE HO Lokomotiva Brno 59:48.1 23:41.5
224 7 / MD [207] Jindřich Zeman 1958 CZE Proseč 59:54.5 23:47.9
225 95 / MAhorolezec [338] Radim Feix 1989 CZE Tendom 01:00:07.7 24:01.1
226 2 / ZC [152] Jana Smutná 1962 CZE Doudleby nad Orlicí 01:00:10.0 24:03.4
227 20 / ZAhorolezec [325] Zuzana Jasanská 1984 CZE HO Lezlabych 01:00:21.3 24:14.7
228 9 / ZBhorolezec [97] Nelly Kudrova 1980 CZE Baterca 01:00:22.7 24:16.1
229 25 / MC [350] Vláďa Blažek 1971 CZE Bemaniax 01:00:29.4 24:22.8
230 58 / MBhorolezec [215] Michal Polák 1980 CZE HO Dvůr Králové nad Labem 01:00:29.6 24:23.0
231 21 / ZAhorolezec [156] markéta součková 1987 CZE RBZ Praha 01:00:47.7 24:41.1
232 59 / MBhorolezec [307] Karel Mandík 1978 CZE Beal 01:00:56.0 24:49.4
233 22 / ZAhorolezec [53] Jitka Güntherová 1988 CZE HO Beroun 01:01:10.9 25:04.3
234 23 / ZA [120] Tereza Nývltová 1996 CZE TuKaBel 01:01:25.9 25:19.3
235 60 / MB [40] Jan Dycka 1980 CZE Podkážek 01:01:29.3 25:22.7
236 10 / ZBhorolezec [311] Marie Skácelová 1975 CZE HO Ještěd 01:01:37.1 25:30.5
237 26 / MC [47] Michal Fogl 1966 CZE Kunvald 01:01:37.2 25:30.6
238 61 / MB [345] Jiří Vít 1974 CZE Ho Vrchoviny 01:01:40.8 25:34.2
239 11 / ZBhorolezec [323] Martina Krčová 1972 CZE Horal Šumperk 01:01:46.0 25:39.4
240 27 / MC [18] Martin Blažek 1971 CZE Wohnbau Trutnov 01:01:55.7 25:49.1
241 12 / ZB [324] Míla Bejdáková 1972 CZE SK Jánské Lázně 01:01:57.0 25:50.4
242 24 / ZA [211] Věra Ženožičková 1982 CZE Hronov 01:02:00.7 25:54.1
243 25 / ZA [330] Pavla Klicnarová 1988 CZE 01:02:01.7 25:55.1
244 12 / junior [69] Martin Hůlek 2000 CZE Nové Mšsto nad Metují 01:02:02.1 25:55.5
245 62 / MB [329] Jan Kvasnička 1980 CZE 01:02:03.2 25:56.6
246 4 / juniorky [302] Justina Hošková 2000 CZE ELITE SPORT BOSKOVICE 01:02:13.2 26:06.6
247 28 / MChorolezec [296] Petr Macek 1967 CZE 01:02:27.1 26:20.5
248 26 / ZAhorolezec [169] Petra Šnapková 1985 CZE Tři křížky CF 01:02:29.0 26:22.4
249 5 / juniorky [305] Leona Kubasová 2004 CZE Maratonstav Úpice 01:02:42.3 26:35.7
250 96 / MAhorolezec [306] Jakub Rak 1989 CZE Banda debilů 01:02:46.1 26:39.5
251 27 / ZA [142] Marta Romanow 1986 POL Wroclaw 01:02:58.0 26:51.4
252 63 / MBhorolezec [243] Ondřej Kudela 1980 CZE Baterca 01:03:09.0 27:02.4
253 97 / MAhorolezec [347] David Životský 1982 CZE 01:03:16.5 27:09.9
254 98 / MA [103] Petr Liščinský 1984 CZE Olomouc 01:03:25.9 27:19.3
255 13 / ZB [187] Pavlína Uhlířová 1980 CZE Jablonec nad Nisou 01:03:35.1 27:28.5
256 29 / MC [281] Jan Sadílek 1967 CZE Bonbon Machov 01:03:37.2 27:30.6
257 28 / ZA [304] Alena Michálková 1991 CZE Broumov 01:03:41.4 27:34.8
258 99 / MAhorolezec [257] Branislav Štukovský 1986 SVK Trenčín 01:03:55.7 27:49.1
259 14 / ZB [286] Jitka Kerteszova 1977 CZE 01:03:56.7 27:50.1
260 8 / MD [182] LUBOŠ ŠVÁCHA 1959 CZE SOKOL MŠENO 01:04:00.9 27:54.3
261 3 / ZC [8] Jolana Benešová 1969 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 01:04:16.0 28:09.4
262 4 / ZC [90] Eva Krumphanzlová 1971 CZE Odolov 01:04:20.0 28:13.4
263 29 / ZAhorolezec [269] Jana Brožová 1983 CZE 01:04:29.8 28:23.2
264 5 / ZC [280] Dagmar Hauschková 1965 CZE Police nad Metují 01:04:33.1 28:26.5
265 6 / ZC [147] Jana Schöppelová 1967 CZE Kladno 4, Rozdělov 01:04:50.3 28:43.7
266 100 / MA [227] Petr Jireček 1988 CZE Janov 01:05:06.7 29:00.1
267 30 / ZA [177] Monika Štolbová 1988 CZE Cup of Tea 01:05:09.8 29:03.2
268 9 / MD [337] Jan Martinec 1959 CZE 01:05:11.7 29:05.1
269 101 / MAhorolezec [288] Jan Rak 1987 CZE ŘÍZCI PAVLIŠOV 01:05:22.9 29:16.3
270 31 / ZA [58] Žaneta Havalcová 1983 CZE MP Praha 01:05:38.6 29:32.0
271 32 / ZA [28] Lenka Čermáková 1986 CZE Pardubice 01:06:10.1 30:03.5
272 30 / MC [107] Mirosław Mikołajczyk 1967 POL MUKN Pod Stróżą. 01:06:10.2 30:03.6
273 102 / MA [210] Martin Žalud 1996 CZE Praha 9 01:06:27.6 30:21.0
274 6 / juniorky [196] Barbora Vobořilová 1999 CZE Dvůr Králové nad Labem 01:06:45.0 30:38.4
275 10 / MDhorolezec [158] Otakar Srovnal 1942 CZE Lokomotiva Zábřeh 01:06:52.2 30:45.6
276 15 / ZBhorolezec [65] Marie Hornychová 1980 CZE Spartak Police nad Metují 01:07:11.3 31:04.7
277 33 / ZA [139] Anna Prostředníková 1984 CZE HOVRCH 01:07:18.7 31:12.1
277 103 / MAhorolezec [138] Jan Prostředník 1983 CZE HOVRCH 01:07:18.7 31:12.1
279 34 / ZA [315] Hana Davídková 1990 CZE Alternátor Besedice 01:07:21.6 31:15.0
280 104 / MAhorolezec [226] Samuel Adámek 1992 CZE HO Vsetín 01:07:25.9 31:19.3
281 35 / ZA [201] Vendula Zedníková 1991 CZE Ocún - Bemaniax Madbike 01:07:28.6 31:22.0
282 31 / MC [6] Marian Beke 1964 CZE Křivoklát 01:07:57.6 31:51.0
283 105 / MA [352] Ralf Janek 1993 CZE 01:08:17.3 32:10.7
284 13 / junior [245] Adam Jahelka 2003 CZE Olfin car Ski Team 01:08:19.5 32:12.9
285 36 / ZA [228] Jana Páslerová 1985 CZE M.C.Metuje 01:08:39.3 32:32.7
286 16 / ZB [246] Jana Žaludová 1979 CZE SPB Dubový Háj 01:08:50.8 32:44.2
287 37 / ZA [252] Barbora Mičková 1986 CZE 01:08:52.3 32:45.7
288 38 / ZA [38] Helena Dvořáková 1985 CZE Písek 01:08:54.9 32:48.3
289 14 / juniorhorolezec [220] Václav Opletal 2001 CZE 155. HO Vsetín 01:09:33.6 33:27.0
290 39 / ZAhorolezec [208] Jana Zemanova 1986 CZE Brno 01:10:45.2 34:38.6
291 7 / ZC [27] Iva Cabalková 1968 CZE Jaroměř 01:10:48.7 34:42.1
292 40 / ZA [202] Lucie Zelená 1994 CZE Broumov 01:10:54.0 34:47.4
293 64 / MB [261] Jiří Hamáček 1973 CZE Broumov 01:10:57.5 34:50.9
294 41 / ZAhorolezec [96] Nina Kuderjava 1991 GER Heidenau 01:11:35.3 35:28.7
295 65 / MB [168] Aleš Šmejda 1976 CZE Pardubice 01:12:00.5 35:53.9
296 17 / ZBhorolezec [74] Vladimíra Javůrková 1977 CZE HO Vítkovice 01:12:13.1 36:06.5
297 106 / MA [332] Jiří Vlk 1982 CZE Vernéřovice 01:12:44.6 36:38.0
298 107 / MA [94] Martin Kubecek 1987 CZE Bišofštajn 01:13:45.0 37:38.4
299 42 / ZA [70] Irena Chaloupková 1983 CZE Bisofštajn 01:13:50.1 37:43.5
300 66 / MB [44] Michal Flégl 1980 CZE Trutnov 01:13:51.1 37:44.5
301 43 / ZA [289] Růženka Heřmanová 1993 CZE ŘÍZCI PAVLIŠOV 01:14:10.2 38:03.6
302 7 / juniorky [4] Zuzana Bednářová 2000 CZE Šneci na Max 01:15:18.5 39:11.9
303 8 / ZC [176] Hana Šternerová 1963 CZE Hradec Králové 01:15:44.8 39:38.2
304 8 / juniorkyhorolezec [221] Monika Hrušková 2001 CZE 155. HO Vsetín 01:17:02.7 40:56.1
305 9 / ZC [291] Irena Zámečníková 1971 CZE Svoboda nad Úpou 01:17:20.2 41:13.6
306 32 / MC [240] Stanislav Lanta 1963 CZE Velké Poříčí 01:17:41.8 41:35.2
307 18 / ZB [1] Alena Aksamitová 1973 CZE HO LOKO Pardubice 01:17:44.7 41:38.1
308 19 / ZB [14] Eva Berná 1976 CZE Run4fun 01:17:55.6 41:49.0
309 9 / juniorkyhorolezec [222] Anna Kumbárová 2001 CZE 155. HO Vsetín 01:20:42.5 44:35.9
310 108 / MA [144] Týna Ryba 1995 CZE Mníšek u Liberce 01:20:45.9 44:39.3
311 15 / juniorhorolezec [224] Ondřej Houdek 1999 CZE HO.Vsetín 01:25:29.4 49:22.8
312 10 / juniorkyhorolezec [223] Eliška Trčálková 2001 CZE 155. HO Vsetín 01:26:15.7 50:09.1
313 11 / juniorkyhorolezec [218] Simona Šarmanová 2005 CZE 155. HO Vsetín 01:26:58.8 50:52.2
314 10 / ZChorolezec [113] Hana Nádherová 1968 CZE Hradec Králové 01:45:03.5 01:08:56.9
314 12 / juniorky [5] Bára Bejdáková 1999 CZE SK Janské Lázně

výsledková listina BUFO BABY CROSS

start ~ 09:40:02

00:06:53.182
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / st.zaci [469] Šimon Štolfa 2003 CZE Spartak Police nad Metují 05:16.0
2 1 / ml.zakyne [479] Natálie Plná 2004 CZE BKL Machov 05:28.7 00:12.7
3 1 / minizaci [457] Lukáš Doležal 2006 CZE BKL MACHOV 05:32.5 00:16.5
4 2 / st.zaci [467] Adam Werner 2003 CZE Spartak Police nad Metují 05:38.8 00:22.8
5 1 / ml.zaci [480] Jakub Pešina 2004 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 05:40.4 00:24.4
6 2 / minizaci [476] Ondřej Souček 2006 CZE Batňovice 05:42.5 00:26.5
7 3 / minizaci [488] Filip Hrubý 2006 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 05:44.8 00:28.8
8 2 / ml.zakyne [484] Gabriela Malá 2005 CZE Maratonstav Úpice 05:45.7 00:29.7
9 2 / ml.zaci [492] Oliver Horyna 2005 CZE - 05:48.7 00:32.7
10 4 / minizaci [475] Šimon Souček 2008 CZE TJ Maratonstav Úpice 05:49.5 00:33.5
10 4 / minizaci [462] Filip Honegr 2007 CZE Jiskra Hořice 05:49.5 00:33.5
12 3 / st.zaci [451] Šimon Tintěra 2003 CZE Hospul 05:56.9 00:40.9
13 3 / ml.zakyne [485] Vendula Kubečková 2004 CZE BKL Machov 06:00.5 00:44.5
14 1 / minizakyne [496] Aneta Gultová 2006 CZE BKL Machov 06:01.3 00:45.3
15 3 / ml.zaci [449] Tomáš Folc 2005 CZE SK Janské Lázně 06:01.9 00:45.9
16 4 / ml.zaci [487] Jonáš Kohl 2005 CZE Růža Bike KIDS 06:04.2 00:48.2
17 4 / ml.zakyne [498] Karolína Černá 2005 CZE SK Janské Lázně 06:04.3 00:48.3
17 5 / ml.zaci [491] Denis Horyna 2005 CZE - 06:04.3 00:48.3
19 5 / ml.zakyne [483] Magdalena Malátová 2004 CZE ŠSK Újezd nad lesy 06:05.3 00:49.3
20 6 / ml.zaci [461] Šimon Krumhanzl 2005 CZE Odolov 06:11.4 00:55.4
21 6 / minizaci [434] Ondřej Stoklasa 2006 CZE Olfin Ca ski team Trutnov 06:13.1 00:57.1
22 7 / minizaci [460] Mateo Tartier 2007 CZE 06:14.7 00:58.7
23 7 / ml.zaci [464] Kryštof Jahelka 2005 CZE Olfin Car - Vella Trutnov 06:28.5 01:12.5
24 2 / minizakyne [486] Štěpánka KOHLOVÁ 2007 CZE Růža Bike KIDS 06:33.9 01:17.9
25 3 / minizakyne [452] Bára Tintěrová 2006 CZE Laurich 06:34.9 01:18.9
26 6 / ml.zakyne [455] Adéla Skácelová 2004 CZE HO Ještěd 06:41.4 01:25.4
27 4 / minizakyne [478] Adéla Pohlová 2007 CZE Spartak Police nad Metují 06:42.8 01:26.8
28 5 / minizakyne [465] Klára Vojtíková 2007 CZE Sokol Brandýs n. L. 06:44.0 01:28.0
29 8 / minizaci [472] Petr Šimůnek 2006 CZE Jablonec nad Nisou 06:46.4 01:30.4
30 6 / minizakyne [471] Vendula Šrůtková 2009 CZE BKL Machov 06:46.9 01:30.9
31 9 / minizacihorolezec [494] Olda Hornych 2009 CZE Spartak Police nad Metují 06:47.7 01:31.7
32 7 / minizakyne [477] Matylda Pohlová 2009 CZE Spartak Police nad Metují 06:50.1 01:34.1
33 10 / minizaci [489] Martin Hrouda 2006 CZE Sportovní akademie Šp. mlýn 06:56.0 01:40.0
34 11 / minizaci [435] Vítek Dobrovský 2007 CZE 06:57.6 01:41.6
35 8 / minizakyne [458] Johana Krumphanzlová 2007 CZE Odolov 06:59.5 01:43.5
36 9 / minizakyne [470] Barbora Šrůtková 2007 CZE BKL Machov 07:03.5 01:47.5
37 10 / minizakyne [459] Jolana Tartier 2006 CZE 07:04.5 01:48.5
38 12 / minizaci [448] Matěj Tomasů 2010 CZE 07:06.6 01:50.6
39 13 / minizaci [453] Jan Skácel 2009 CZE HO Ještěd 07:07.6 01:51.6
40 11 / minizakyne [473] Anežka Ševčíková 2008 CZE Hvězda Pardubice 07:10.6 01:54.6
41 8 / ml.zaci [433] Matěj Vojtěch 2005 CZE Liberec 07:13.6 01:57.6
42 12 / minizakyne [463] Tereza Vojtíková 2009 CZE Sokol Brandýs n. L. 07:14.0 01:58.0
43 13 / minizakyne [443] Emma Šarlota Šimková 2011 CZE 07:14.1 01:58.1
44 7 / ml.zakyne [454] Kateřina Skácelová 2005 CZE HO Ještěd 07:17.3 02:01.3
45 14 / minizakyne [456] Sabina Kubasová 2006 CZE 07:22.8 02:06.8
46 14 / minizaci [490] David Hrouda 2006 CZE Sportovní akademie Šp.Mlýn 07:27.6 02:11.6
47 15 / minizaci [446] Aleš Polidor 2009 CZE KSB Benátkz nad Jizerou 07:34.1 02:18.1
48 8 / ml.zakyne [474] Nikola Stilzová 2004 CZE Chvaleč 07:37.9 02:21.9
49 15 / minizakyne [445] Martina Stínková 2007 CZE 07:39.7 02:23.7
50 1 / st.zakyne [466] Jitka Žáková 2002 CZE Chvaleč 07:40.4 02:24.4
51 16 / minizaci [444] Jan Stínka 2010 CZE 07:40.5 02:24.5
52 17 / minizaci [447] Mikolaj Romanow 2008 POL 07:40.9 02:24.9
53 18 / minizacihorolezec [493] Ivan Hornych 2011 CZE Spartak Police nad Metují 09:12.5 03:56.5
54 19 / minizaci [450] Stela Tomasů 2013 CZE 12:33.1 07:17.1
55 16 / minizakyne [495] Laura Horníková 2014 CZE Náchod 14:39.0 09:23.0