Běh Teplickými skalami

28.08.2016 Teplice nad Metují 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

LA SPORTIVA CROSS celkem: 315, muži : 231, ženy: 84, junior: 15, MA: 108, MB: 66, MC: 32, MD: 10, juniorky: 12, ZA: 43, ZB: 19, ZC: 10 horolezec [html] [pdf]
BUFO BABY CROSS celkem: 55, muži : 30, ženy: 25, minizaci: 19, ml.zaci: 8, st.zaci: 3, minizakyne: 16, ml.zakyne: 8, st.zakyne: 1 horolezec [html] [pdf]

výsledková listina LA SPORTIVA CROSS

start ~ 09:30:07

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / MAhorolezec [10] Jan Beran 1983 CZE Spartak Police nad Metují 41:13.3
2 1 / MBhorolezec [232] Milan Kohout 1981 CZE Silvini Madshus Team 41:49.8 00:36.5
3 2 / MBhorolezec [235] Petr Urbánek 1981 CZE HO skol 42:09.0 00:55.7
4 3 / MBhorolezec [216] Martin Hes 1976 CZE Ádr 43:32.8 02:19.5
5 2 / MAhorolezec [140] Vaclav Punda 1990 CZE RBZ Praha 43:50.2 02:36.9
6 3 / MAhorolezec [130] Ondřej Pleskot 1984 CZE HOPardubice 44:33.7 03:20.4
7 4 / MBhorolezec [285] Tomáš Lisý 1979 CZE SPORTABILITY 45:00.9 03:47.6
8 4 / MAhorolezec [99] Martin Kužel 1986 CZE HO EXCENTRIC 45:17.0 04:03.7
9 1 / MChorolezec [343] Vítek Pospíšil 1968 CZE Sk Praga 45:20.0 04:06.7
10 5 / MAhorolezec [292] Roman Chlup 1985 CZE Elite sport Boskovice 45:33.7 04:20.4
11 5 / MBhorolezec [59] Lukáš Havel 1974 CZE SNS Trutnov 45:38.3 04:25.0
12 6 / MAhorolezec [309] Ruan Pretorius 1990 CZE 45:48.2 04:34.9
13 7 / MAhorolezec [185] Jan Tauchman 1987 CZE Tenneco 46:10.1 04:56.8
14 6 / MBhorolezec [21] Miroslav Brückner 1979 CZE Horal Šumperk 46:16.8 05:03.5
15 8 / MAhorolezec [256] Jakub Rücker 1988 CZE Bonbon Machov 46:31.9 05:18.6
16 9 / MAhorolezec [268] Tomáš Dušek 1986 CZE 46:57.2 05:43.9
17 7 / MBhorolezec [157] Otakar Srovnal 1975 CZE Lokomotiva Zábřeh 46:58.1 05:44.8
18 10 / MAhorolezec [91] Petr Křístek 1987 CZE Ostrava - Radvanice 47:05.2 05:51.9
19 8 / MBhorolezec [36] Richard Dvořák 1981 CZE Sambar, Lezecká stěna Kladno 47:16.2 06:02.9
19 11 / MAhorolezec [344] Michal Koszewski 1986 POL Bydgoszlz 47:16.2 06:02.9
21 12 / MAhorolezec [115] Jakub Nešvera 1986 CZE HO Lezci Kladno 47:17.5 06:04.2
22 9 / MBhorolezec [312] Petr Ehl 1978 CZE HO Skol 47:22.2 06:08.9
23 13 / MAhorolezec [308] Dušan Hejl 1984 CZE Continental Adršpach 47:24.5 06:11.2
24 14 / MAhorolezec [249] Jan Hais 1994 CZE HO Pec 47:56.9 06:43.6
25 15 / MAhorolezec [17] Tomáš Blahuta 1992 CZE Biatlon Ostrava 47:58.7 06:45.4
26 10 / MBhorolezec [287] Ondřej Řípa 1981 CZE H.O. SHERPA CLIMB 48:15.4 07:02.1
27 16 / MAhorolezec [320] Miroslav Košťál 1984 CZE U Peňáka 48:52.8 07:39.5
28 1 / juniorhorolezec [219] Kryštof Panovec 2000 CZE 155. HO Vsetín 49:04.1 07:50.8
29 17 / MAhorolezec [239] Martin Ježek 1985 CZE Hradec Králové 49:25.2 08:11.9
30 18 / MAhorolezec [238] Ondřej Šofr 1985 CZE GEkon 49:27.0 08:13.7
31 19 / MAhorolezec [270] Tomáš Srb 1988 CZE HO Větrník 49:31.5 08:18.2
32 20 / MAhorolezec [11] Lukáš Beránek 1985 CZE HO Loko Beroun 49:37.8 08:24.5
33 21 / MAhorolezec [267] Antonín Sedláček 1988 CZE 49:48.5 08:35.2
34 22 / MAhorolezec [175] Václav Štěpán 1990 CZE Bražecký mládenci 50:03.7 08:50.4
35 23 / MAhorolezec [34] Vladislav Dufka 1991 CZE Páslerův statek 50:11.1 08:57.8
36 11 / MBhorolezec [401] Matouš Vojtěch 1974 CZE Too4Fun - Liberec 50:57.2 09:43.9
37 24 / MAhorolezec [279] Ondřej Hausche 1987 CZE To Šarkán 51:11.9 09:58.6
37 24 / MAhorolezec [326] Kuba Drahota 1985 CZE Přírodní včely 51:11.9 09:58.6
39 26 / MAhorolezec [301] Tomáš Brzobohatý 1990 CZE 51:12.3 09:59.0
40 27 / MAhorolezec [341] Tomáš Waisner 1991 CZE 51:14.0 10:00.7
41 2 / MChorolezec [200] Miloslav Zedník 1967 CZE Horoklub Mladá Boleslav 51:15.7 10:02.4
42 28 / MAhorolezec [317] Martin Pirkl 1988 CZE HORO Česká Třebová 51:19.0 10:05.7
43 3 / MChorolezec [331] Jaroslav Nosek 1963 CZE LK Prachov 51:28.1 10:14.8
44 2 / juniorhorolezec [105] Ondřej Maňhal 2000 CZE SKBU Trutnov 51:44.9 10:31.6
45 29 / MAhorolezec [108] Vojtěch Mikulenka 1997 CZE Šumperk 51:51.1 10:37.8
46 12 / MBhorolezec [2] Pavel Baciák 1977 CZE Nechutná společnost 52:01.5 10:48.2
47 30 / MAhorolezec [93] Ondřej Kuba 1984 CZE HO Přírodní vědy 52:09.2 10:55.9
48 1 / ZBhorolezec [242] Eva Stoklasová 1975 CZE BATERCA 52:12.4 10:59.1
49 31 / MAhorolezec [76] Lukáš Kábrt 1985 CZE Rtyně v Podkrkonoší 52:17.6 11:04.3
50 32 / MAhorolezec [319] Jan Novotný 1990 CZE Pijatlon 52:17.8 11:04.5
51 13 / MBhorolezec [37] Martin Dvořák 1972 CZE HO TJ Sokol Stěžery 52:28.2 11:14.9
52 33 / MAhorolezec [213] jakub Svoboda 1987 CZE Ekonom Praha outdoor 52:29.9 11:16.6
53 34 / MAhorolezec [49] Bronislav Folwarczný 1984 CZE Ostrava Poruba 52:34.5 11:21.2
54 35 / MAhorolezec [342] Libor Mališka 1982 CZE TJ Český Ráj 52:35.3 11:22.0
55 1 / ZAhorolezec [295] Lucie Luštincová 1993 CZE Adidas Outdoor Team 52:36.5 11:23.2
56 36 / MAhorolezec [316] Martin Uřídil 1988 CZE Kotelna 52:46.6 11:33.3
57 37 / MAhorolezec [262] Jakub Dostál 1987 CZE Equilibrum Slackline 52:48.3 11:35.0
58 4 / MChorolezec [258] Miroslav Dědek 1971 CZE C.C.Koupák 52:49.5 11:36.2
59 38 / MAhorolezec [78] Jan Karlec 1987 CZE Horní Počernice 52:58.9 11:45.6
60 39 / MAhorolezec [333] Lukáš Roupa 1982 CZE Sherpa Climb 53:15.5 12:02.2
61 40 / MAhorolezec [118] Václav Novotný 1982 CZE HO Skol 53:43.8 12:30.5
62 41 / MAhorolezec [276] Tomáš Novák 1990 CZE HO Vrch 53:54.0 12:40.7
63 14 / MBhorolezec [66] Daniel Horyna 1974 CZE - 54:34.8 13:21.5
64 42 / MAhorolezec [217] Tomáš Bohm 1982 CZE Runsport team 54:35.4 13:22.1
65 15 / MBhorolezec [150] Petr Siročák 1978 CZE Tři křížky CF 54:37.8 13:24.5
66 2 / ZAhorolezec [251] Kateřina Melicharová 1984 CZE Ho Holešovice Praha 54:48.4 13:35.1
67 16 / MBhorolezec [310] Dalibor Skácel 1973 CZE HO Ještěd 55:07.5 13:54.2
68 43 / MAhorolezec [339] Josef Straka 1990 CZE 55:25.1 14:11.8
69 44 / MAhorolezec [163] Michal Šatra 1986 CZE Plzeň 55:30.1 14:16.8
70 3 / ZAhorolezec [52] Anna Grześkowiak 1982 POL Sudeckie Wycieczki Biegowe 55:44.7 14:31.4
71 45 / MAhorolezec [340] Jan Holub 1990 CZE 55:49.9 14:36.6
72 46 / MAhorolezec [293] Václav Zábranský 1989 CZE 56:03.2 14:49.9
73 4 / ZAhorolezec [314] Veronika Feifrlíková 1989 CZE Vtahu 56:08.1 14:54.8
74 47 / MAhorolezec [148] Georges Siládi 1982 CZE Komárka 56:15.6 15:02.3
75 48 / MAhorolezec [328] Martin Edr 1990 CZE 56:15.7 15:02.4
76 5 / MChorolezec [112] Petr Nádhera 1967 CZE Hradec Králové 56:21.5 15:08.2
77 49 / MAhorolezec [137] David Pražák 1983 CZE HO Přírodní vědy 56:48.4 15:35.1
78 6 / MChorolezec [272] Martin Macek 1964 CZE SK Finisher 56:50.1 15:36.8
79 17 / MBhorolezec [349] Ondřej Kudela 1980 CZE Baterca 57:14.5 16:01.2
80 5 / ZAhorolezec [271] Eva Bahníková 1989 CZE HO Větrník 57:20.0 16:06.7
81 18 / MBhorolezec [102] Aleš Lhota 1978 CZE Pivovar Miletín 57:36.1 16:22.8
82 50 / MAhorolezec [318] Marek Dvořák 1992 CZE HORO ČT 58:02.2 16:48.9
83 19 / MBhorolezec [336] Jiří Synek 1974 CZE Amulet Rohozec Team 58:02.4 16:49.1
84 2 / ZBhorolezec [135] Ivana Polakova 1979 CZE VSAK Punk 58:04.1 16:50.8
85 20 / MBhorolezec [264] Václav Vestfál 1972 CZE HO Loko Teplice 58:07.2 16:53.9
86 51 / MAhorolezec [321] Helmut von Bránik 1986 CZE DDR 58:13.6 17:00.3
87 21 / MBhorolezec [259] Karol Hovorka 1980 CZE LK Mšeno 58:48.6 17:35.3
88 3 / juniorhorolezec [297] Vojta Rubeš 2001 CZE 58:49.9 17:36.6
89 6 / ZAhorolezec [233] Erika Kohoutová 1983 CZE Pozitivní nejistota 58:51.8 17:38.5
90 22 / MBhorolezec [348] Jiří Foltýn 1981 CZE 58:54.3 17:41.0
91 7 / ZAhorolezec [26] Petra Cabalková 1988 CZE Pardubice 58:59.0 17:45.7
92 52 / MAhorolezec [225] Rostislav Vilém 1996 CZE HO Vsetín 59:13.4 18:00.1
93 8 / ZAhorolezec [253] Pavla Hovorková 1987 CZE 59:27.7 18:14.4
94 53 / MAhorolezec [86] Matus Kralik 1992 CZE HO Lokomotiva Brno 59:48.1 18:34.8
95 54 / MAhorolezec [338] Radim Feix 1989 CZE Tendom 01:00:07.7 18:54.4
96 9 / ZAhorolezec [325] Zuzana Jasanská 1984 CZE HO Lezlabych 01:00:21.3 19:08.0
97 3 / ZBhorolezec [97] Nelly Kudrova 1980 CZE Baterca 01:00:22.7 19:09.4
98 23 / MBhorolezec [215] Michal Polák 1980 CZE HO Dvůr Králové nad Labem 01:00:29.6 19:16.3
99 10 / ZAhorolezec [156] markéta součková 1987 CZE RBZ Praha 01:00:47.7 19:34.4
100 24 / MBhorolezec [307] Karel Mandík 1978 CZE Beal 01:00:56.0 19:42.7
101 11 / ZAhorolezec [53] Jitka Güntherová 1988 CZE HO Beroun 01:01:10.9 19:57.6
102 4 / ZBhorolezec [311] Marie Skácelová 1975 CZE HO Ještěd 01:01:37.1 20:23.8
103 5 / ZBhorolezec [323] Martina Krčová 1972 CZE Horal Šumperk 01:01:46.0 20:32.7
104 7 / MChorolezec [296] Petr Macek 1967 CZE 01:02:27.1 21:13.8
105 12 / ZAhorolezec [169] Petra Šnapková 1985 CZE Tři křížky CF 01:02:29.0 21:15.7
106 55 / MAhorolezec [306] Jakub Rak 1989 CZE Banda debilů 01:02:46.1 21:32.8
107 25 / MBhorolezec [243] Ondřej Kudela 1980 CZE Baterca 01:03:09.0 21:55.7
108 56 / MAhorolezec [347] David Životský 1982 CZE 01:03:16.5 22:03.2
109 57 / MAhorolezec [257] Branislav Štukovský 1986 SVK Trenčín 01:03:55.7 22:42.4
110 13 / ZAhorolezec [269] Jana Brožová 1983 CZE 01:04:29.8 23:16.5
111 58 / MAhorolezec [288] Jan Rak 1987 CZE ŘÍZCI PAVLIŠOV 01:05:22.9 24:09.6
112 1 / MDhorolezec [158] Otakar Srovnal 1942 CZE Lokomotiva Zábřeh 01:06:52.2 25:38.9
113 6 / ZBhorolezec [65] Marie Hornychová 1980 CZE Spartak Police nad Metují 01:07:11.3 25:58.0
114 59 / MAhorolezec [138] Jan Prostředník 1983 CZE HOVRCH 01:07:18.7 26:05.4
115 60 / MAhorolezec [226] Samuel Adámek 1992 CZE HO Vsetín 01:07:25.9 26:12.6
116 4 / juniorhorolezec [220] Václav Opletal 2001 CZE 155. HO Vsetín 01:09:33.6 28:20.3
117 14 / ZAhorolezec [208] Jana Zemanova 1986 CZE Brno 01:10:45.2 29:31.9
118 15 / ZAhorolezec [96] Nina Kuderjava 1991 GER Heidenau 01:11:35.3 30:22.0
119 7 / ZBhorolezec [74] Vladimíra Javůrková 1977 CZE HO Vítkovice 01:12:13.1 30:59.8
120 1 / juniorkyhorolezec [221] Monika Hrušková 2001 CZE 155. HO Vsetín 01:17:02.7 35:49.4
121 2 / juniorkyhorolezec [222] Anna Kumbárová 2001 CZE 155. HO Vsetín 01:20:42.5 39:29.2
122 5 / juniorhorolezec [224] Ondřej Houdek 1999 CZE HO.Vsetín 01:25:29.4 44:16.1
123 3 / juniorkyhorolezec [223] Eliška Trčálková 2001 CZE 155. HO Vsetín 01:26:15.7 45:02.4
124 4 / juniorkyhorolezec [218] Simona Šarmanová 2005 CZE 155. HO Vsetín 01:26:58.8 45:45.5
125 1 / ZChorolezec [113] Hana Nádherová 1968 CZE Hradec Králové 01:45:03.5 01:03:50.2