Běh Teplickými skalami

28.08.2016 Teplice nad Metují 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

LA SPORTIVA CROSS celkem: 315, muži : 231, ženy: 84, junior: 15, MA: 108, MB: 66, MC: 32, MD: 10, juniorky: 12, ZA: 43, ZB: 19, ZC: 10 horolezec [html] [pdf]
BUFO BABY CROSS celkem: 55, muži : 30, ženy: 25, minizaci: 19, ml.zaci: 8, st.zaci: 3, minizakyne: 16, ml.zakyne: 8, st.zakyne: 1 horolezec [html] [pdf]

výsledková listina LA SPORTIVA CROSS

start ~ 09:30:07

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / MA [50] László GREGOR 1992 HUN Benedek-Team 36:06.6
2 2 / MA [236] Dominik Sádlo 1995 CZE SK Nové Město nad Metují 36:19.7 00:13.1
3 3 / MA [277] Radek Hübl 1988 CZE Ústí nad Orlicí 37:30.6 01:24.0
4 4 / MA [114] Tamás NAGY 1984 HUN Benedek-Team 38:14.8 02:08.2
5 1 / MB [23] Pavel Brýdl 1980 CZE Adidas Boost Team / Olfin Car 38:53.7 02:47.1
6 2 / MB [188] František Vagenknecht 1977 CZE Aster Jičín 40:16.6 04:10.0
7 5 / MAhorolezec [10] Jan Beran 1983 CZE Spartak Police nad Metují 41:13.3 05:06.7
8 3 / MBhorolezec [232] Milan Kohout 1981 CZE Silvini Madshus Team 41:49.8 05:43.2
9 4 / MBhorolezec [235] Petr Urbánek 1981 CZE HO skol 42:09.0 06:02.4
10 6 / MA [68] Jan Hruška 1989 CZE Kasper - Swix Team 42:27.0 06:20.4
11 1 / junior [178] Štěpán Štolfa 1998 CZE Spartak Police nad Metují 42:29.5 06:22.9
12 7 / MA [131] David Plný 1993 CZE BKL Machov 42:49.8 06:43.2
13 8 / MA [263] Jan Kubíček 1987 CZE TJ Jiskra Litomyšl 43:10.0 07:03.4
14 5 / MBhorolezec [216] Martin Hes 1976 CZE Ádr 43:32.8 07:26.2
15 6 / MB [125] Ondřej Penc 1977 CZE Cyklo Tony 43:36.9 07:30.3
16 9 / MAhorolezec [140] Vaclav Punda 1990 CZE RBZ Praha 43:50.2 07:43.6
17 1 / MC [61] Miroslav Holub 1966 CZE SK Nové Město nad Metují 44:08.2 08:01.6
18 10 / MAhorolezec [130] Ondřej Pleskot 1984 CZE HOPardubice 44:33.7 08:27.1
19 7 / MB [133] Jan Pohl 1976 CZE Spartak Police nad Metují 44:37.2 08:30.6
20 11 / MA [132] Filip Podolský 1990 CZE Rychnov nad Kněžnou 44:44.2 08:37.6
21 8 / MBhorolezec [285] Tomáš Lisý 1979 CZE SPORTABILITY 45:00.9 08:54.3
22 2 / MC [136] Jiří Polej 1971 CZE Hronov 45:05.8 08:59.2
23 9 / MB [79] Jan Kárník 1980 CZE Praha 3 45:11.3 09:04.7
24 12 / MA [43] Adam Fichtner 1985 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 45:11.5 09:04.9
25 2 / junior [300] Martin Bárta 1998 CZE Bárt Team 45:14.8 09:08.2
26 13 / MAhorolezec [99] Martin Kužel 1986 CZE HO EXCENTRIC 45:17.0 09:10.4
27 3 / MChorolezec [343] Vítek Pospíšil 1968 CZE Sk Praga 45:20.0 09:13.4
28 14 / MA [153] Šimon Smutný 1993 CZE BK Doudleby nad Orlicí 45:21.2 09:14.6
29 15 / MA [274] Patrik Meisner 1995 CZE Olfin Car - Vella Trutnov 45:28.0 09:21.4
30 1 / MD [166] Jaromír Šimůnek 1955 CZE SKP KORNSPITZ 45:29.1 09:22.5
31 16 / MAhorolezec [292] Roman Chlup 1985 CZE Elite sport Boskovice 45:33.7 09:27.1
32 10 / MBhorolezec [59] Lukáš Havel 1974 CZE SNS Trutnov 45:38.3 09:31.7
33 11 / MB [327] Jan Friede 1977 CZE Wikov Hronov 45:38.8 09:32.2
34 4 / MC [121] Martin Osoba 1965 CZE Lokomotiva Meziměstí 45:42.9 09:36.3
35 17 / MAhorolezec [309] Ruan Pretorius 1990 CZE 45:48.2 09:41.6
36 12 / MB [42] Martin Farář 1977 CZE Veselý farář 45:52.8 09:46.2
37 13 / MB [174] David Šrůtek 1980 CZE BKL Machov 45:55.8 09:49.2
38 18 / MAhorolezec [185] Jan Tauchman 1987 CZE Tenneco 46:10.1 10:03.5
39 5 / MC [71] Roman Jakoubek 1967 CZE Trutnov 46:13.0 10:06.4
40 14 / MBhorolezec [21] Miroslav Brückner 1979 CZE Horal Šumperk 46:16.8 10:10.2
41 15 / MB [165] Pavel Šimek 1980 CZE Kasper Swix Team 46:18.3 10:11.7
42 3 / junior [73] Radek Jansa 2000 CZE Spartak Police nad Metují 46:26.6 10:20.0
43 19 / MAhorolezec [256] Jakub Rücker 1988 CZE Bonbon Machov 46:31.9 10:25.3
44 20 / MA [56] Jakub Harrer 1987 CZE Hurricane Factory 46:44.9 10:38.3
45 21 / MA [194] Dominik Virág 1997 CZE Janské Lázně 46:46.0 10:39.4
46 16 / MB [161] David Svárovský 1977 CZE HK Mladá Boleslav 46:47.5 10:40.9
47 22 / MAhorolezec [268] Tomáš Dušek 1986 CZE 46:57.2 10:50.6
48 23 / MA [247] Ondřej Netík 1984 CZE Baterca 46:57.6 10:51.0
49 17 / MBhorolezec [157] Otakar Srovnal 1975 CZE Lokomotiva Zábřeh 46:58.1 10:51.5
50 24 / MAhorolezec [91] Petr Křístek 1987 CZE Ostrava - Radvanice 47:05.2 10:58.6
51 6 / MC [313] Radek Kolář 1969 CZE Ulita-Hobra Orienteering Broumov 47:09.1 11:02.5
52 18 / MBhorolezec [36] Richard Dvořák 1981 CZE Sambar, Lezecká stěna Kladno 47:16.2 11:09.6
52 25 / MAhorolezec [344] Michal Koszewski 1986 POL Bydgoszlz 47:16.2 11:09.6
54 26 / MAhorolezec [115] Jakub Nešvera 1986 CZE HO Lezci Kladno 47:17.5 11:10.9
55 19 / MBhorolezec [312] Petr Ehl 1978 CZE HO Skol 47:22.2 11:15.6
56 27 / MAhorolezec [308] Dušan Hejl 1984 CZE Continental Adršpach 47:24.5 11:17.9
57 7 / MC [29] Radek Čipera 1964 CZE Radvanice 158 47:34.6 11:28.0
58 28 / MA [229] Milan Sudek 1982 CZE M.C.Metuje 47:54.7 11:48.1
59 29 / MAhorolezec [249] Jan Hais 1994 CZE HO Pec 47:56.9 11:50.3
60 30 / MAhorolezec [17] Tomáš Blahuta 1992 CZE Biatlon Ostrava 47:58.7 11:52.1
61 31 / MA [303] Marek Kratochvíl 1989 CZE 48:01.3 11:54.7
62 20 / MBhorolezec [287] Ondřej Řípa 1981 CZE H.O. SHERPA CLIMB 48:15.4 12:08.8
63 21 / MB [89] erik krumphanzl 1975 CZE Odolov 48:27.6 12:21.0
64 22 / MB [146] Jan Schejbal 1976 CZE Run Sport Team 48:27.7 12:21.1
65 23 / MB [275] Jan Votruba 1979 CZE Altan Team 48:29.9 12:23.3
66 4 / junior [266] Tomáš Jansa 2000 CZE Spartak Police nad Metují 48:50.5 12:43.9
67 32 / MAhorolezec [320] Miroslav Košťál 1984 CZE U Peňáka 48:52.8 12:46.2
68 2 / MD [170] Vítězslav Šolc 1957 CZE BKL Machov 48:57.4 12:50.8
69 24 / MB [299] Jan Dostál 1980 CZE TEROVA 49:02.2 12:55.6
70 5 / juniorhorolezec [219] Kryštof Panovec 2000 CZE 155. HO Vsetín 49:04.1 12:57.5
71 6 / junior [75] Vojtěch Joska 1999 CZE Teplice nad Metují 49:09.1 13:02.5
72 25 / MB [63] Tomas Honegr 1979 CZE Horice 49:13.4 13:06.8
73 26 / MB [190] Petr Vaněček 1975 CZE Jaroměř 49:20.3 13:13.7
74 33 / MAhorolezec [239] Martin Ježek 1985 CZE Hradec Králové 49:25.2 13:18.6
75 34 / MAhorolezec [238] Ondřej Šofr 1985 CZE GEkon 49:27.0 13:20.4
76 35 / MA [128] Tomáš Pilát 1989 CZE Panda debilů 49:30.9 13:24.3
77 36 / MAhorolezec [270] Tomáš Srb 1988 CZE HO Větrník 49:31.5 13:24.9
78 37 / MA [57] Jan Hartman 1997 CZE - 49:32.5 13:25.9
79 38 / MAhorolezec [11] Lukáš Beránek 1985 CZE HO Loko Beroun 49:37.8 13:31.2
80 39 / MAhorolezec [267] Antonín Sedláček 1988 CZE 49:48.5 13:41.9
80 39 / MA [159] Ondra Stočes 1987 CZE Panda debilů 49:48.5 13:41.9
82 41 / MAhorolezec [175] Václav Štěpán 1990 CZE Bražecký mládenci 50:03.7 13:57.1
83 27 / MB [31] Henryk Drygalski 1979 CZE Trutnov 50:08.6 14:02.0
84 42 / MAhorolezec [34] Vladislav Dufka 1991 CZE Páslerův statek 50:11.1 14:04.5
85 3 / MD [294] František Pechek 1953 CZE Maratonstav Úpice 50:14.9 14:08.3
86 43 / MA [283] Roman Grulich 1986 CZE Praha 5 50:16.9 14:10.3
87 44 / MA [191] Adam Vankat 1982 CZE Altitudo 50:18.4 14:11.8
88 4 / MD [203] luděk zelený 1961 CZE DomaŽďár 50:19.5 14:12.9
89 28 / MB [134] Martin Pohl 1978 CZE Spartak Police nad Metují 50:38.8 14:32.2
90 29 / MBhorolezec [401] Matouš Vojtěch 1974 CZE Too4Fun - Liberec 50:57.2 14:50.6
91 8 / MC [334] Michal KARLÍK 1964 CZE Loko Trutnov 51:00.4 14:53.8
92 45 / MA [265] Jakub Červený 1995 CZE TJ Lokomotiva Trutnov 51:10.5 15:03.9
93 46 / MAhorolezec [279] Ondřej Hausche 1987 CZE To Šarkán 51:11.9 15:05.3
93 46 / MAhorolezec [326] Kuba Drahota 1985 CZE Přírodní včely 51:11.9 15:05.3
95 48 / MAhorolezec [301] Tomáš Brzobohatý 1990 CZE 51:12.3 15:05.7
96 49 / MAhorolezec [341] Tomáš Waisner 1991 CZE 51:14.0 15:07.4
97 9 / MChorolezec [200] Miloslav Zedník 1967 CZE Horoklub Mladá Boleslav 51:15.7 15:09.1
98 50 / MA [82] Štěpán Knapp 1996 CZE Bražecký mládenci 51:15.8 15:09.2
99 51 / MAhorolezec [317] Martin Pirkl 1988 CZE HORO Česká Třebová 51:19.0 15:12.4
100 30 / MB [192] Roman Vašíček 1974 CZE Radvanice 51:20.3 15:13.7
101 10 / MC [193] Martin Vašíček 1971 CZE TJ Maratonstav Úpice 51:24.1 15:17.5
102 5 / MD [186] Petr Tylecek 1960 CZE Apollo Bohumín 51:26.2 15:19.6
103 11 / MChorolezec [331] Jaroslav Nosek 1963 CZE LK Prachov 51:28.1 15:21.5
104 6 / MD [167] Jiří Šlégr 1954 CZE SK Autorest 51:39.4 15:32.8
105 52 / MA [19] Ladislav Boháč 1992 CZE Velké Poříčí 51:40.6 15:34.0
106 31 / MB [55] Ondrej HARKABUZ 1972 CZE Sezemice 51:41.7 15:35.1
107 7 / juniorhorolezec [105] Ondřej Maňhal 2000 CZE SKBU Trutnov 51:44.9 15:38.3
108 53 / MA [87] Tomáš Kraus 1984 CZE SK SUNNY GANG Plzeň 51:47.4 15:40.8
109 54 / MAhorolezec [108] Vojtěch Mikulenka 1997 CZE Šumperk 51:51.1 15:44.5
110 12 / MC [244] Ladislav Dlab 1970 CZE Roztoky u Jilemnice 51:56.8 15:50.2
111 32 / MB [346] Petr Nývlt 1980 CZE Start Náchod 51:58.8 15:52.2
112 33 / MBhorolezec [2] Pavel Baciák 1977 CZE Nechutná společnost 52:01.5 15:54.9
113 8 / junior [80] Dominik Kašpar 2003 CZE Olfin Car - Vella Trutnov 52:06.5 15:59.9
114 55 / MAhorolezec [93] Ondřej Kuba 1984 CZE HO Přírodní vědy 52:09.2 16:02.6
115 56 / MAhorolezec [76] Lukáš Kábrt 1985 CZE Rtyně v Podkrkonoší 52:17.6 16:11.0
116 57 / MAhorolezec [319] Jan Novotný 1990 CZE Pijatlon 52:17.8 16:11.2
117 13 / MC [151] Miloš Skalský 1967 CZE AC Náchod 52:19.4 16:12.8
118 34 / MB [92] Martin Křováček 1979 CZE VŠAK Chemie Praha 52:19.5 16:12.9
119 58 / MA [35] Milan Důrek 1991 CZE Velký Třebešov 52:26.6 16:20.0
120 59 / MA [30] Petr Dorazil 1986 CZE Jeseník n. O. 52:26.8 16:20.2
121 35 / MBhorolezec [37] Martin Dvořák 1972 CZE HO TJ Sokol Stěžery 52:28.2 16:21.6
122 60 / MAhorolezec [213] jakub Svoboda 1987 CZE Ekonom Praha outdoor 52:29.9 16:23.3
123 61 / MAhorolezec [49] Bronislav Folwarczný 1984 CZE Ostrava Poruba 52:34.5 16:27.9
124 62 / MAhorolezec [342] Libor Mališka 1982 CZE TJ Český Ráj 52:35.3 16:28.7
125 14 / MC [189] michal valenta 1962 CZE prales tužín 52:37.6 16:31.0
126 63 / MA [33] Adam Duffek 1991 CZE HDF 52:38.7 16:32.1
127 64 / MA [209] Vít Zlámal 1995 CZE - 52:44.2 16:37.6
128 65 / MAhorolezec [316] Martin Uřídil 1988 CZE Kotelna 52:46.6 16:40.0
129 36 / MB [127] Martin Pešta 1978 CZE BAKAKO Nová Paka 52:47.5 16:40.9
130 66 / MAhorolezec [262] Jakub Dostál 1987 CZE Equilibrum Slackline 52:48.3 16:41.7
131 15 / MChorolezec [258] Miroslav Dědek 1971 CZE C.C.Koupák 52:49.5 16:42.9
132 67 / MAhorolezec [78] Jan Karlec 1987 CZE Horní Počernice 52:58.9 16:52.3
133 37 / MB [237] Oldřich Dobiáš 1977 CZE VD Bosorka 53:01.9 16:55.3
134 38 / MB [250] Daniel Melichar 1973 CZE HO Holešovice Praha 53:06.6 17:00.0
135 68 / MAhorolezec [333] Lukáš Roupa 1982 CZE Sherpa Climb 53:15.5 17:08.9
136 69 / MA [95] Michal Kubíček 1990 CZE LIDR 53:21.3 17:14.7
137 70 / MA [45] Jan Flos 1985 CZE - 53:30.6 17:24.0
138 71 / MAhorolezec [118] Václav Novotný 1982 CZE HO Skol 53:43.8 17:37.2
139 39 / MB [290] Martin Laštůvka 1980 CZE Cyklo Tony 53:45.2 17:38.6
140 72 / MAhorolezec [276] Tomáš Novák 1990 CZE HO Vrch 53:54.0 17:47.4
141 16 / MC [284] Luc Tartier 1969 CZE 54:14.0 18:07.4
142 73 / MA [195] Lukáš Vlček 1985 CZE Rtyně v Podkrkonoší 54:14.1 18:07.5
143 74 / MA [206] Jindřich Zeman 1984 CZE Proseč 54:19.1 18:12.5
144 40 / MB [145] Matt Sandiford 1979 CZE Praha 54:20.4 18:13.8
145 75 / MA [54] Jakub Hanousek 1991 CZE Police nad Metují 54:21.2 18:14.6
146 76 / MA [204] Filip Zelený 1992 CZE Bražecký mládenci 54:25.9 18:19.3
147 77 / MA [248] David Pejšek 1987 CZE EarthSurvivor 54:33.4 18:26.8
148 41 / MBhorolezec [66] Daniel Horyna 1974 CZE - 54:34.8 18:28.2
149 78 / MAhorolezec [217] Tomáš Bohm 1982 CZE Runsport team 54:35.4 18:28.8
150 42 / MBhorolezec [150] Petr Siročák 1978 CZE Tři křížky CF 54:37.8 18:31.2
151 9 / junior [241] Štěpán Stoklasa 2003 CZE Olfin Car - Vella Trutnov 54:44.3 18:37.7
152 17 / MC [154] Michal Smutný 1962 CZE Doudleby nad Orlicí 54:55.1 18:48.5
153 18 / MC [20] Karel Branda 1969 CZE Usti nad Labem 55:06.1 18:59.5
154 43 / MBhorolezec [310] Dalibor Skácel 1973 CZE HO Ještěd 55:07.5 19:00.9
155 44 / MB [335] Petr Dolejší 1978 CZE VŠAK chemie Praha 55:09.1 19:02.5
156 45 / MB [164] Pavel Šedivý 1973 CZE SK Janské Lázně 55:14.2 19:07.6
157 79 / MAhorolezec [339] Josef Straka 1990 CZE 55:25.1 19:18.5
158 80 / MAhorolezec [163] Michal Šatra 1986 CZE Plzeň 55:30.1 19:23.5
159 81 / MA [109] Jacob Milek 1994 CZE Lazne Belohrad 55:33.2 19:26.6
160 46 / MB [32] MARCIN DUDZIŃSKI 1978 POL SUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWE 55:42.8 19:36.2
161 82 / MAhorolezec [340] Jan Holub 1990 CZE 55:49.9 19:43.3
162 83 / MAhorolezec [293] Václav Zábranský 1989 CZE 56:03.2 19:56.6
163 47 / MB [110] Ondřej Musil 1980 CZE Praha 56:09.5 20:02.9
164 84 / MAhorolezec [148] Georges Siládi 1982 CZE Komárka 56:15.6 20:09.0
165 85 / MAhorolezec [328] Martin Edr 1990 CZE 56:15.7 20:09.1
166 19 / MChorolezec [112] Petr Nádhera 1967 CZE Hradec Králové 56:21.5 20:14.9
167 48 / MB [230] Michal David 1977 CZE Trutnov 56:22.9 20:16.3
168 86 / MA [101] Miloslav Lenfeld 1990 CZE TuKaBel 56:37.6 20:31.0
169 87 / MA [351] Marek Stejskal 1993 CZE 56:39.3 20:32.7
170 88 / MAhorolezec [137] David Pražák 1983 CZE HO Přírodní vědy 56:48.4 20:41.8
171 20 / MChorolezec [272] Martin Macek 1964 CZE SK Finisher 56:50.1 20:43.5
172 21 / MC [214] Rostislav Štěpánek 1969 CZE Horastep 56:53.1 20:46.5
173 22 / MC [234] Milan xyz???? 1962 CZE Sportovní centrum Dobrošov 56:54.9 20:48.3
174 49 / MBhorolezec [349] Ondřej Kudela 1980 CZE Baterca 57:14.5 21:07.9
175 50 / MBhorolezec [102] Aleš Lhota 1978 CZE Pivovar Miletín 57:36.1 21:29.5
176 89 / MAhorolezec [318] Marek Dvořák 1992 CZE HORO ČT 58:02.2 21:55.6
177 51 / MBhorolezec [336] Jiří Synek 1974 CZE Amulet Rohozec Team 58:02.4 21:55.8
178 52 / MBhorolezec [264] Václav Vestfál 1972 CZE HO Loko Teplice 58:07.2 22:00.6
179 90 / MAhorolezec [321] Helmut von Bránik 1986 CZE DDR 58:13.6 22:07.0
180 23 / MC [81] David Kašpar 1971 CZE SK Janské Lázně 58:26.8 22:20.2
181 10 / junior [212] Tomáš Horák 2001 CZE Trutnov 58:47.0 22:40.4
182 53 / MBhorolezec [259] Karol Hovorka 1980 CZE LK Mšeno 58:48.6 22:42.0
183 11 / juniorhorolezec [297] Vojta Rubeš 2001 CZE 58:49.9 22:43.3
184 91 / MA [198] Marcin Wijas 1985 POL SUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWE 58:52.6 22:46.0
185 24 / MC [322] Vladimír Květoň 1968 CZE KVS Šumperk 58:52.8 22:46.2
186 54 / MBhorolezec [348] Jiří Foltýn 1981 CZE 58:54.3 22:47.7
187 92 / MAhorolezec [225] Rostislav Vilém 1996 CZE HO Vsetín 59:13.4 23:06.8
188 93 / MA [143] Tomáš Růžička 1985 CZE Pasivity Žamberk 59:19.2 23:12.6
189 55 / MB [98] Jan Kulda 1973 CZE TJ Sokol Olešnice 59:21.5 23:14.9
190 56 / MB [88] Martin Krejčí 1979 CZE HS Komárka 59:38.8 23:32.2
191 57 / MB [199] Łukasz Wrona 1981 POL Aktywny Walbrzych 59:44.4 23:37.8
192 94 / MAhorolezec [86] Matus Kralik 1992 CZE HO Lokomotiva Brno 59:48.1 23:41.5
193 7 / MD [207] Jindřich Zeman 1958 CZE Proseč 59:54.5 23:47.9
194 95 / MAhorolezec [338] Radim Feix 1989 CZE Tendom 01:00:07.7 24:01.1
195 25 / MC [350] Vláďa Blažek 1971 CZE Bemaniax 01:00:29.4 24:22.8
196 58 / MBhorolezec [215] Michal Polák 1980 CZE HO Dvůr Králové nad Labem 01:00:29.6 24:23.0
197 59 / MBhorolezec [307] Karel Mandík 1978 CZE Beal 01:00:56.0 24:49.4
198 60 / MB [40] Jan Dycka 1980 CZE Podkážek 01:01:29.3 25:22.7
199 26 / MC [47] Michal Fogl 1966 CZE Kunvald 01:01:37.2 25:30.6
200 61 / MB [345] Jiří Vít 1974 CZE Ho Vrchoviny 01:01:40.8 25:34.2
201 27 / MC [18] Martin Blažek 1971 CZE Wohnbau Trutnov 01:01:55.7 25:49.1
202 12 / junior [69] Martin Hůlek 2000 CZE Nové Mšsto nad Metují 01:02:02.1 25:55.5
203 62 / MB [329] Jan Kvasnička 1980 CZE 01:02:03.2 25:56.6
204 28 / MChorolezec [296] Petr Macek 1967 CZE 01:02:27.1 26:20.5
205 96 / MAhorolezec [306] Jakub Rak 1989 CZE Banda debilů 01:02:46.1 26:39.5
206 63 / MBhorolezec [243] Ondřej Kudela 1980 CZE Baterca 01:03:09.0 27:02.4
207 97 / MAhorolezec [347] David Životský 1982 CZE 01:03:16.5 27:09.9
208 98 / MA [103] Petr Liščinský 1984 CZE Olomouc 01:03:25.9 27:19.3
209 29 / MC [281] Jan Sadílek 1967 CZE Bonbon Machov 01:03:37.2 27:30.6
210 99 / MAhorolezec [257] Branislav Štukovský 1986 SVK Trenčín 01:03:55.7 27:49.1
211 8 / MD [182] LUBOŠ ŠVÁCHA 1959 CZE SOKOL MŠENO 01:04:00.9 27:54.3
212 100 / MA [227] Petr Jireček 1988 CZE Janov 01:05:06.7 29:00.1
213 9 / MD [337] Jan Martinec 1959 CZE 01:05:11.7 29:05.1
214 101 / MAhorolezec [288] Jan Rak 1987 CZE ŘÍZCI PAVLIŠOV 01:05:22.9 29:16.3
215 30 / MC [107] Mirosław Mikołajczyk 1967 POL MUKN Pod Stróżą. 01:06:10.2 30:03.6
216 102 / MA [210] Martin Žalud 1996 CZE Praha 9 01:06:27.6 30:21.0
217 10 / MDhorolezec [158] Otakar Srovnal 1942 CZE Lokomotiva Zábřeh 01:06:52.2 30:45.6
218 103 / MAhorolezec [138] Jan Prostředník 1983 CZE HOVRCH 01:07:18.7 31:12.1
219 104 / MAhorolezec [226] Samuel Adámek 1992 CZE HO Vsetín 01:07:25.9 31:19.3
220 31 / MC [6] Marian Beke 1964 CZE Křivoklát 01:07:57.6 31:51.0
221 105 / MA [352] Ralf Janek 1993 CZE 01:08:17.3 32:10.7
222 13 / junior [245] Adam Jahelka 2003 CZE Olfin car Ski Team 01:08:19.5 32:12.9
223 14 / juniorhorolezec [220] Václav Opletal 2001 CZE 155. HO Vsetín 01:09:33.6 33:27.0
224 64 / MB [261] Jiří Hamáček 1973 CZE Broumov 01:10:57.5 34:50.9
225 65 / MB [168] Aleš Šmejda 1976 CZE Pardubice 01:12:00.5 35:53.9
226 106 / MA [332] Jiří Vlk 1982 CZE Vernéřovice 01:12:44.6 36:38.0
227 107 / MA [94] Martin Kubecek 1987 CZE Bišofštajn 01:13:45.0 37:38.4
228 66 / MB [44] Michal Flégl 1980 CZE Trutnov 01:13:51.1 37:44.5
229 32 / MC [240] Stanislav Lanta 1963 CZE Velké Poříčí 01:17:41.8 41:35.2
230 108 / MA [144] Týna Ryba 1995 CZE Mníšek u Liberce 01:20:45.9 44:39.3
231 15 / juniorhorolezec [224] Ondřej Houdek 1999 CZE HO.Vsetín 01:25:29.4 49:22.8