Běh Teplickými skalami

28.08.2016 Teplice nad Metují 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

LA SPORTIVA CROSS celkem: 315, muži : 231, ženy: 84, junior: 15, MA: 108, MB: 66, MC: 32, MD: 10, juniorky: 12, ZA: 43, ZB: 19, ZC: 10 horolezec [html] [pdf]
BUFO BABY CROSS celkem: 55, muži : 30, ženy: 25, minizaci: 19, ml.zaci: 8, st.zaci: 3, minizakyne: 16, ml.zakyne: 8, st.zakyne: 1 horolezec [html] [pdf]

výsledková listina BUFO BABY CROSS

start ~ 09:40:02

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / st.zaci [469] Šimon Štolfa 2003 CZE Spartak Police nad Metují 05:16.0
2 1 / minizaci [457] Lukáš Doležal 2006 CZE BKL MACHOV 05:32.5 00:16.5
3 2 / st.zaci [467] Adam Werner 2003 CZE Spartak Police nad Metují 05:38.8 00:22.8
4 1 / ml.zaci [480] Jakub Pešina 2004 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 05:40.4 00:24.4
5 2 / minizaci [476] Ondřej Souček 2006 CZE Batňovice 05:42.5 00:26.5
6 3 / minizaci [488] Filip Hrubý 2006 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 05:44.8 00:28.8
7 2 / ml.zaci [492] Oliver Horyna 2005 CZE - 05:48.7 00:32.7
8 4 / minizaci [475] Šimon Souček 2008 CZE TJ Maratonstav Úpice 05:49.5 00:33.5
8 4 / minizaci [462] Filip Honegr 2007 CZE Jiskra Hořice 05:49.5 00:33.5
10 3 / st.zaci [451] Šimon Tintěra 2003 CZE Hospul 05:56.9 00:40.9
11 3 / ml.zaci [449] Tomáš Folc 2005 CZE SK Janské Lázně 06:01.9 00:45.9
12 4 / ml.zaci [487] Jonáš Kohl 2005 CZE Růža Bike KIDS 06:04.2 00:48.2
13 5 / ml.zaci [491] Denis Horyna 2005 CZE - 06:04.3 00:48.3
14 6 / ml.zaci [461] Šimon Krumhanzl 2005 CZE Odolov 06:11.4 00:55.4
15 6 / minizaci [434] Ondřej Stoklasa 2006 CZE Olfin Ca ski team Trutnov 06:13.1 00:57.1
16 7 / minizaci [460] Mateo Tartier 2007 CZE 06:14.7 00:58.7
17 7 / ml.zaci [464] Kryštof Jahelka 2005 CZE Olfin Car - Vella Trutnov 06:28.5 01:12.5
18 8 / minizaci [472] Petr Šimůnek 2006 CZE Jablonec nad Nisou 06:46.4 01:30.4
19 9 / minizacihorolezec [494] Olda Hornych 2009 CZE Spartak Police nad Metují 06:47.7 01:31.7
20 10 / minizaci [489] Martin Hrouda 2006 CZE Sportovní akademie Šp. mlýn 06:56.0 01:40.0
21 11 / minizaci [435] Vítek Dobrovský 2007 CZE 06:57.6 01:41.6
22 12 / minizaci [448] Matěj Tomasů 2010 CZE 07:06.6 01:50.6
23 13 / minizaci [453] Jan Skácel 2009 CZE HO Ještěd 07:07.6 01:51.6
24 8 / ml.zaci [433] Matěj Vojtěch 2005 CZE Liberec 07:13.6 01:57.6
25 14 / minizaci [490] David Hrouda 2006 CZE Sportovní akademie Šp.Mlýn 07:27.6 02:11.6
26 15 / minizaci [446] Aleš Polidor 2009 CZE KSB Benátkz nad Jizerou 07:34.1 02:18.1
27 16 / minizaci [444] Jan Stínka 2010 CZE 07:40.5 02:24.5
28 17 / minizaci [447] Mikolaj Romanow 2008 POL 07:40.9 02:24.9
29 18 / minizacihorolezec [493] Ivan Hornych 2011 CZE Spartak Police nad Metují 09:12.5 03:56.5
30 19 / minizaci [450] Stela Tomasů 2013 CZE 12:33.1 07:17.1