Krakonošova 100

17.06.2016 - 18.06.2016 Vrchlabí, Krkonoše [CZE] 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Krakonošova 55 celkem: 232, muži : 131, ženy: 101, Muži: 131, Ženy: 100, [k]-685: 1 [html] [pdf]
běh 25km celkem: 42, muži : 27, ženy: 15, Dorostenci: 0, Muži do 39: 13, Muži do 59: 10, Muži nad 60: 4, Dorostenky: 0, Ženy do 39: 5, Ženy do 59: 8, Ženy nad 60: 2 [html] [pdf]
Krakonošova 100 celkem: 475, muži : 399, ženy: 76, Muži: 399, Ženy: 76 [html] [pdf]

výsledková listina Krakonošova 55

start ~ 07:01:33

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup ZalyMiseckyHarrachovLuzickaSnezkaPomezkyPec
1 1 / Muži [951] Louis Waterman 1991 GBR Třebotov 06:09:45.5 40:16.0 (2) 02:18:04.0 (4)
2 2 / Muži [902] Lukáš Svoboda 1977 CZE Praha 3 06:14:27.2 04:41.7 42:24.8 (8) 02:21:33.0 (5)
3 3 / Muži [908] Petr Šindelář 1975 CZE 06:20:07.7 10:22.2 48:23.0 (34) 02:30:10.0 (10)
4 4 / Muži [761] Nikola Havlík 1987 CZE RUNGO.cz 06:25:58.5 16:13.0 40:12.9 (1) 02:17:25.0 (2)
5 5 / Muži [711] Ondřej Bloudek 1977 CZE VK Blesk 06:44:25.5 34:40.0 41:17.3 (4) 02:17:50.0 (3)
6 6 / Muži [750] Lukáš Grečmal 1990 CZE NEVER-GIVE-UP team 06:44:29.0 34:43.5 40:45.6 (3) 02:16:45.0 (1)
7 7 / Muži [792] Martin Jílek 1977 CZE Tjafun Litomyšl / Přežiti.cz 06:48:07.8 38:22.3 41:34.5 (6) 02:21:49.0 (6)
8 8 / Muži [827] roman kysela 1974 CZE kovárna 06:49:34.6 39:49.1 44:23.8 (12) 02:39:02.0 (16)
9 9 / Muži [919] Oldřich Štemberk 1991 CZE Rudná PZ 06:50:29.3 40:43.8 47:51.9 (33) 02:31:03.0 (12)
10 10 / Muži [716] Petr Brém 1980 CZE RUNGO.cz 06:52:30.9 42:45.4 45:09.7 (19) 02:32:31.0 (14)
11 11 / Muži [932] Andrzej Tomasik 1969 POL Zielona Góra 07:06:25.7 56:40.2 46:28.0 (28) 02:40:44.0 (17)
12 12 / Muži [742] Michał Dziubiński 1981 POL Family Extreme 07:09:34.0 59:48.5 45:14.2 (20) 02:41:08.0 (18)
13 13 / Muži [800] Marcin Kłopotek 1975 POL Family Extreme 07:09:35.0 59:49.5 45:27.3 (22) 02:42:41.0 (21)
14 14 / Muži [806] martin kopecky 1981 CZE www.telarna.cz 07:13:17.0 01:03:31.5 45:04.2 (18) 02:29:52.0 (8)
15 15 / Muži [707] Daniel Bednář 1986 CZE X-TRAIL ORLOVÁ 07:16:18.9 01:06:33.4 44:31.0 (13) 02:53:03.0 (39)
16 16 / Muži [904] Marek Svoboda 1977 CZE běžci moravany 07:16:23.3 01:06:37.8 44:36.1 (14) 02:52:55.0 (38)
17 17 / Muži [942] Tomas Vesely 1984 CZE KaMa Team 07:23:04.2 01:13:18.7 41:53.7 (7) 02:29:59.0 (9)
18 18 / Muži [829] Tomáš Lalák 1976 CZE 07:32:58.7 01:23:13.2 51:30.2 (49) 02:41:59.0 (20)
19 19 / Muži [892] Bedřich Slaměník 1976 CZE Praha 07:37:39.1 01:27:53.6 51:25.8 (48) 02:49:12.0 (32)
20 20 / Muži [961] Martin Zezula 1977 CZE běžci moravany 07:39:35.0 01:29:49.5 44:39.8 (16) 02:53:15.0 (40)
21 21 / Muži [626] Jan Koráb 1986 CZE VF 07:42:14.7 01:32:29.2 42:58.0 (9) 02:51:24.0 (33)
22 22 / Muži [853] Michal Novák 1978 CZE Hradec Králové 07:42:15.1 01:32:29.6 47:44.1 (32) 02:46:17.0 (27)
23 23 / Muži [748] Dalibor Fukala 1981 CZE Praha 5 07:45:32.1 01:35:46.6 43:50.6 (10) 02:33:21.0 (15)
24 24 / Muži [895] Martin Souček 1974 CZE Novosedlice 07:46:00.4 01:36:14.9 47:00.7 (29) 02:57:53.0 (43)
25 25 / Muži [945] Adam Vilčko 1988 CZE Praha - Podolí 07:48:50.5 01:39:05.0 46:11.1 (27) 02:51:56.0 (35)
26 26 / Muži [781] Petr Huňáček 1980 CZE Pardubice 07:54:10.3 01:44:24.8 45:43.1 (24) 02:57:59.0 (44)
27 27 / Muži [879] Jakub Repík 1986 CZE Trutnov 07:54:11.4 01:44:25.9 58:54.0 (110) 03:08:50.0 (61)
28 28 / Muži [817] Ján Krajči 1971 CZE Krajanda Větrovy 07:55:10.3 01:45:24.8 45:47.4 (25) 02:41:37.0 (19)
29 29 / Muži [906] Jiří Šimek 1981 CZE CEPro team 07:56:47.9 01:47:02.4 48:40.2 (36) 02:52:05.0 (36)
30 30 / Muži [968] Michal Žibřid 1975 CZE Praha 15 07:59:02.7 01:49:17.2 47:17.0 (30) 02:45:32.0 (25)
31 31 / Muži [950] Lukáš Vorel 1980 CZE Pepina - Franta TEAM 08:04:30.1 01:54:44.6 47:21.0 (31) 02:51:33.0 (34)
32 32 / Muži [966] Marek Zubrzycki 1973 POL Aktywny Wałbrzych 08:05:14.8 01:55:29.3 55:55.1 (81) 03:17:44.0 (75)
33 33 / Muži [753] Jan Hajek 1979 CZE KUtna Hora 08:11:05.0 02:01:19.5 48:43.1 (37) 02:52:35.0 (37)
34 34 / Muži [799] Jan Klusáček 1978 CZE Teplice 08:11:33.6 02:01:48.1 45:41.8 (23) 02:44:32.0 (23)
35 35 / Muži [885] Jakub Řezníček 1986 CZE RBZ Praha 08:11:35.5 02:01:50.0 45:53.4 (26) 02:44:00.0 (22)
36 36 / Muži [824] Míra Kunc 1964 CZE kunabike 08:28:53.9 02:19:08.4 45:19.9 (21) 02:58:05.0 (45)
37 37 / Muži [957] Michal Zahradník 1975 CZE 08:38:12.5 02:28:27.0 56:19.8 (91) 03:03:12.0 (49)
38 38 / Muži [702] Petr Ajm 1985 CZE Praha 10 08:39:36.5 02:29:51.0 52:47.3 (54) 03:08:57.0 (62)
39 39 / Muži [745] Jiri Fialka 1971 CZE Dolní Břežany 08:42:07.8 02:32:22.3 54:40.7 (67) 03:05:31.0 (57)
40 40 / Muži [783] Martin Chmelík 1965 CZE 10 beers after 08:49:50.6 02:40:05.1 44:51.3 (17) 02:31:52.0 (13)
41 41 / Muži [822] Pavel Kuchař 1983 CZE Praha 9 08:49:52.9 02:40:07.4 50:27.5 (43) 03:04:56.0 (55)
42 42 / Muži [947] Miroslav Vítek 1983 CZE Litoměřice 09:02:20.7 02:52:35.2 53:54.2 (57) 03:18:04.0 (76)
43 43 / Muži [851] Radek Nezbeda 1981 CZE Kamenný Přívoz 09:06:48.9 02:57:03.4 50:29.7 (44) 03:04:52.0 (54)
44 44 / Muži [733] Robert Danihelka 1979 CZE Lhota pod Libcany 09:08:20.1 02:58:34.6 49:43.9 (41) 03:05:26.0 (56)
45 45 / Muži [736] Filip Doucha 1970 CZE Praha 415-Chodov 09:08:52.5 02:59:07.0 54:55.5 (72) 03:22:53.0 (83) 05:13:53.0 (1)
46 46 / Muži [955] Łukasz Wrona 1981 POL Aktywny Walbrzych 09:08:55.5 02:59:10.0 01:00:20.1 (120) 03:18:59.0 (77)
47 47 / Muži [767] Jan Herčík 1979 CZE Trutnov 09:14:08.9 03:04:23.4 59:04.0 (113) 03:16:19.0 (74)
48 48 / Muži [927] Jiří Švácha 1986 CZE Lány 09:14:09.2 03:04:23.7 50:53.0 (46) 02:55:27.0 (42)
49 49 / Muži [912] David Šorban 1976 CZE Hostavičtí Lemuři 09:15:12.0 03:05:26.5 51:46.2 (53) 03:11:07.0 (66)
49 49 / Muži [813] Radek Kotrba 1974 CZE Říčany 09:15:12.0 03:05:26.5 51:38.6 (52) 03:11:01.0 (65)
51 51 / Muži [705] Jan Babovak 1986 CZE Squadráti 09:18:26.2 03:08:40.7 54:26.6 (63) 03:04:42.0 (53)
52 52 / Muži [963] Marcel Zniszczol 1986 CZE Squadráti 09:27:22.7 03:17:37.2 54:37.2 (65) 03:05:51.0 (58)
53 53 / Muži [755] Radek Halama 1975 CZE NANANA TEAM 09:28:30.1 03:18:44.6 54:41.0 (68) 03:11:19.0 (68)
54 54 / Muži [738] Jiří Dumek 1982 CZE Krtek 09:30:23.1 03:20:37.6 56:12.3 (89) 03:24:25.0 (86)
55 55 / Muži [946] Radim Vilčko 1979 CZE :-) 09:33:55.2 03:24:09.7 55:55.4 (82) 03:10:41.0 (64)
56 56 / Muži [815] Otakar Kozlík 1959 CZE radioklub OK1OMY Hostovice 09:37:40.9 03:27:55.4 54:12.2 (60) 03:11:26.0 (69)
57 57 / Muži [852] Kuba Nojman 1986 CZE Club deportivo Kutná Hora 09:39:47.3 03:30:01.8 54:37.7 (66)
58 58 / Muži [828] Libor Kysela 1983 CZE Praha 14 09:40:47.7 03:31:02.2 56:08.9 (85) 03:14:12.0 (71)
59 59 / Muži [907] Tomáš Šimek 1976 CZE Chlebovice, Frýdek-Místek 09:41:24.7 03:31:39.2 53:55.8 (58) 03:08:32.0 (60)
60 60 / Muži [954] Andrzej Woszczak 1964 POL Aktywny Wałbrzych 09:47:24.3 03:37:38.8 01:00:27.2 (121) 03:29:04.0 (91)
61 61 / Muži [795] Petr Kejklíček 1981 CZE Vrchaři Vrchlabí 10:03:17.5 03:53:32.0 55:46.4 (79) 03:15:58.0 (73)
62 62 / Muži [936] Štěpán Uxa 1984 CZE Jilemnice 10:04:18.8 03:54:33.3 57:14.6 (97) 03:32:34.0 (101)
63 63 / Muži [782] Luboš Chalupa 1979 CZE Dašice 10:07:44.3 03:57:58.8 01:05:24.1 (179) 04:03:31.0 (145)
64 64 / Muži [862] Jan Pešout 1973 CZE Praha 6 10:12:46.8 04:03:01.3 56:39.2 (92) 03:34:07.0 (105)
65 65 / Muži [835] Josef Machač 1984 CZE Sezimovo Ústí 10:20:07.6 04:10:22.1 58:11.5 (104) 03:33:57.0 (103)
65 65 / Muži [877] Tomáš Rajča 1984 CZE Mníšek pod Brdy 10:20:07.6 04:10:22.1 58:02.8 (103) 03:33:49.0 (102)
67 67 / Muži [734] Lukáš Doubek 1976 CZE Fidobar 10:20:54.0 04:11:08.5 56:11.9 (88) 03:25:33.0 (88)
68 68 / Muži [888] Martin Sawyer 1985 CZE Praha 10:20:58.1 04:11:12.6 01:00:58.2 (128) 03:39:30.0 (110)
69 69 / Muži [939] Zdeněk Vémola 1975 CZE Brno 10:23:50.4 04:14:04.9 56:11.2 (87) 03:22:24.0 (80)
70 70 / Muži [727] Tomáš Crha 1983 CZE Kamenné Žehrovice 10:30:04.6 04:20:19.1 55:45.3 (77) 03:13:48.0 (70)
71 71 / Muži [820] Jan Krmela 1986 CZE Postopáci 10:30:29.2 04:20:43.7 57:09.1 (95) 03:30:02.0 (94)
72 72 / Muži [814] Pavel Koukol 1985 CZE Kolín 10:30:33.5 04:20:48.0 54:30.5 (64) 03:04:36.0 (52)
73 73 / Muži [935] Miroslav Ulčar 1972 CZE Čakovičky 10:36:03.9 04:26:18.4 55:33.7 (76) 03:32:19.0 (99)
74 74 / Muži [938] Jan Vedral 1975 CZE Chýně 10:36:43.3 04:26:57.8 57:27.8 (98) 03:41:30.0 (114)
75 75 / Muži [889] Jan Schier 1981 CZE PALSTAT 10:43:54.7 04:34:09.2 01:01:35.0 (132) 03:55:08.0 (124)
76 76 / Muži [760] Lukas Havlas 1980 CZE PALSTAT 10:43:59.4 04:34:13.9 01:01:58.7 (139) 03:57:28.0 (131)
77 77 / Muži [953] Ondřej Wohlhöfner 1981 CZE PALSTAT 10:44:02.5 04:34:17.0 01:01:40.5 (135) 03:56:10.0 (127)
78 78 / Muži [772] Pavel Hnízdil 1992 CZE Praha 6 10:48:30.4 04:38:44.9 55:56.9 (83) 03:22:38.0 (81)
79 79 / Muži [793] Ludek Jiru 1972 CZE Třebotov 10:50:00.1 04:40:14.6 59:01.0 (111) 03:29:41.0 (93)
80 80 / Muži [839] Jan Martasek 1983 CZE KAJEN 10:50:52.7 04:41:07.2 01:08:04.6 (189) 04:08:48.0 (162)
81 81 / Muži [744] Ladislav Fialka 1975 CZE Vlašim 10:51:20.2 04:41:34.7 55:59.0 (84) 03:37:52.0 (107)
82 82 / Muži [903] Petr Svoboda 1980 CZE Rudná 10:51:24.5 04:41:39.0 56:10.9 (86) 03:37:48.0 (106)
83 83 / Muži [881] Lukáš Roubík 1986 CZE COOLTURISTIKA.CZ 10:53:07.7 04:43:22.2 56:40.3 (94) 03:31:28.0 (96)
84 84 / Muži [763] Martin Háze 1985 CZE COOLTURISTIKA.CZ 10:53:10.7 04:43:25.2 56:40.1 (93) 03:31:35.0 (97)
85 85 / Muži [819] Otakar Krejcárek 1979 CZE Malé Přítočno 10:56:54.5 04:47:09.0 01:04:20.5 (161) 03:50:50.0 (120)
86 86 / Muži [708] Jan Beneš 1988 CZE Rataje nad Sázavou 10:56:55.6 04:47:10.1 57:14.0 (96) 03:30:06.0 (95)
87 87 / Muži [967] Artur Żak 1979 POL Aktywny Walbrzych 11:02:38.9 04:52:53.4 01:00:16.2 (119) 04:05:04.0 (154)
87 87 / Muži [801] RAFAŁ KNAP 1980 POL AKTYWNY WAŁBRZYCH 11:02:38.9 04:52:53.4 01:00:29.3 (122) 04:04:57.0 (153)
89 89 / Muži [940] Martin Venclák 1976 CZE Hladojedi 11:04:19.4 04:54:33.9 01:01:43.2 (136) 03:55:55.0 (125)
90 90 / Muži [882] LIBOR ŘEHÁČEK 1903 CZE PARDUBICE 11:04:19.7 04:54:34.2 01:01:38.7 (134) 03:56:02.0 (126)
91 91 / Muži [719] Václav Burian 1982 CZE Pardubice 11:05:25.7 04:55:40.2 01:00:43.6 (125) 03:52:44.0 (123)
92 92 / Muži [868] Martin Pinkas 1967 CZE HK Choceň 11:07:23.4 04:57:37.9 59:47.1 (115) 04:04:31.0 (150)
93 93 / Muži [765] Radek Heczko 1971 CZE HRÁDEK 11:10:41.1 05:00:55.6 57:56.3 (102) 03:37:57.0 (108)
94 94 / Muži [909] Miloš Škorna 1977 CZE Slaný 11:19:10.3 05:09:24.8 01:04:34.0 (164) 04:06:11.0 (160)
95 95 / Muži [729] Miroslav Čechura 1964 CZE MPM TEAM 11:21:52.7 05:12:07.2 01:01:19.1 (131) 03:59:09.0 (133)
96 96 / Muži [884] Milan Řezníček 1967 CZE Praha 3 - Žižkov 11:22:42.9 05:12:57.4 01:03:52.8 (156) 04:08:15.0 (161)
97 97 / Muži [899] Daniel Stránský 1974 CZE Praha 3 11:22:43.0 05:12:57.5 01:02:53.7 (146) 04:10:05.0 (164)
98 98 / Muži [147] Jan Pilař 1986 CZE Praha 10 11:22:54.0 05:13:08.5 01:14:13.6 (209) 04:56:09.0 (203)
99 99 / Muži [842] Radek Menc 1978 CZE Trnová 11:28:50.3 05:19:04.8 01:08:56.4 (193) 04:12:31.0 (167)
100 100 / Muži [857] Frantisek Obraz 1983 CZE Mělník 11:39:48.9 05:30:03.4 59:13.2 (114) 04:20:06.0 (175)
101 101 / Muži [821] Jakub Křeček 1982 CZE Líbeznice 11:41:42.8 05:31:57.3 01:05:37.7 (180) 04:02:33.0 (144)
102 102 / Muži [873] Jaromír Přibyl 1974 CZE Ostrava 11:48:15.8 05:38:30.3 01:04:59.5 (172) 04:00:14.0 (138)
103 103 / Muži [752] Tomasz Hacuś 1975 POL Wrocław 11:49:15.6 05:39:30.1 01:09:22.8 (195) 04:30:11.0 (195)
104 104 / Muži [622] Lejček David 1974 CZE Dobřichovice 11:52:40.3 05:42:54.8 01:24:52.0 (217) 04:21:03.0 (180)
105 105 / Muži [621] Radko Matyáš 1974 CZE Tehovec 11:52:42.4 05:42:56.9 01:24:53.4 (218) 04:20:59.0 (179)
106 106 / Muži [944] Lukáš Veselý 1972 CZE STS Chvojkovice-Brod 11:54:46.9 05:45:01.4 01:08:36.6 (191) 04:22:19.0 (181)
107 107 / Muži [943] Miloš Veselý 1969 CZE STS Chvojkovice-Brod 11:54:47.4 05:45:01.9 01:09:55.7 (196) 04:20:13.0 (176)
108 108 / Muži [749] Igor Gáll 1991 SVK Bratislava 2 11:54:47.6 05:45:02.1 01:05:00.9 (174) 03:58:28.0 (132)
109 109 / Muži [921] Pavel Štolba 1975 CZE STS Chvojkovice-Český Brod 11:54:56.4 05:45:10.9 01:09:18.0 (194) 04:20:25.0 (178)
110 110 / Muži [771] Marek Hložek 1974 CZE STS Chvojkovice-Brod 11:54:57.9 05:45:12.4 01:02:40.5 (143) 04:20:21.0 (177)
111 111 / Muži [786] Michal Jedlička 1986 CZE Postopáci 11:56:21.7 05:46:36.2 01:00:35.3 (123) 04:00:35.0 (141)
112 112 / Muži [878] Radim Rajdl 1972 CZE MP Praha 12:11:43.1 06:01:57.6 01:06:02.8 (182) 04:12:16.0 (166)
113 113 / Muži [891] Martin Skalický 1970 CZE Praha 6 12:11:43.3 06:01:57.8 01:05:56.2 (181) 04:12:08.0 (165)
114 114 / Muži [834] Pavel Lupínek 1960 CZE Vrchlabí 12:15:27.0 06:05:41.5 01:02:53.9 (147) 04:39:59.0 (197)
115 115 / Muži [837] Radim Macháček 1980 CZE Vacenovice 12:36:07.1 06:26:21.6 01:08:11.8 (190) 04:23:55.0 (183)
116 116 / Muži [836] Jan Macháč 1987 CZE Brumov-Bylnice 12:49:53.6 06:40:08.1 57:51.1 (101) 05:08:54.0 (209)
117 117 / Muži [846] Jakub Mikšík 1987 CZE Dřáčci 13:13:37.5 07:03:52.0 01:03:50.6 (155) 05:15:12.0 (213)
118 118 / Muži [789] Jan Jenčík 1986 CZE Fiasko 2014 13:17:11.9 07:07:26.4 01:04:58.4 (169) 04:14:39.0 (171)
119 119 / Muži [726] Tomáš Cinert 1986 CZE Fiasko 2014 13:17:16.0 07:07:30.5 01:04:58.5 (170) 04:14:34.0 (170)
120 120 / Muži [844] Vlastimil Miksch 1988 CZE Mšené lázně 13:55:12.2 07:45:26.7 01:25:55.0 (219) 05:16:29.0 (215)
121 121 / Muži [625] Jakub Pahorecký 1991 CZE Strakonice 14:15:02.1 08:05:16.6 01:13:37.6 (205) 05:22:46.0 (220)
122 122 / Muži [751] Jan Grof 1981 CZE Giatns Fishing 14:59:40.3 08:49:54.8 01:13:00.4 (203) 04:52:19.0 (199)
DNF / Muži [785] Petr Janata 1974 CZE Velké Popovice 01:03:05.2 (149) 04:14:06.0 (169)
DNF / Muži [805] Rudolf Kolský 1974 CZE Praha10 01:12:11.8 (200) 04:24:00.0 (184)
DNF / Muži [926] Filip Švácha 1974 CZE Nadace Veselí pozůstalí 41:23.1 (5) 02:23:42.0 (7)
DNF / Muži [791] Jaroslav Ježek 1970 CZE Giants Fishing 01:13:03.4 (204) 04:52:45.0 (200)
DNF / Muži [803] Honza Knopp 1984 CZE Delirium Tremens 01:33:27.0 (226) 05:05:07.0 (204)
DNF / Muži [911] Jakub Šnajdr 1990 CZE Kladno 01:45:55.3 (227)
DNF / Muži [802] Tom Knopp 1973 CZE Delirium Tremens
DNF / Muži [893] Daniel Sobotka 1977 CZE STS Chvojkovice-Brod
DNF / Muži [717] Radek Brom 1968 CZE SK Horní Dolní