Krkonošský půlmaraton

22.06.2019 Žacléř 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

hlavní závod celkem: 26, muži : 15, ženy: 11, Muži do 40: 9, Muži nad 40: 6, Ženy do 40: 7, Ženy nad 40: 4 [html] [pdf]
děti - předškolní celkem: 4, muži : 3, ženy: 1, kluci: 3, holky: 1 [html] [pdf]
děti - školáci mladší celkem: 2, muži : 2, ženy: 0, kluci: 2, holky: 0 [html] [pdf]
děti - školáci starší celkem: 4, muži : 1, ženy: 3, kluci: 1, holky: 3 [html] [pdf]

výsledková listina hlavní závod

start ~ 16:00:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Muži do 40 [28] Jaromír Hradecký 1985 CZE Skuteč 01:29:46.82
2 2 / Muži do 40 [15] Jakub Pašek 1986 CZE LAWI Stars 01:33:09.63 03:22.81
3 3 / Muži do 40 [27] Aleš Zlámal 1987 CZE Kasper Swix Team 01:37:41.83 07:55.01
4 4 / Muži do 40 [8] Juraj Lednický 1993 SVK Lednické Kone 01:43:51.34 14:04.52
5 1 / Ženy do 40 [17] Kateřina Matrasová 1983 CZE SK Chrast 01:44:53.91 15:07.09
6 1 / Muži nad 40 [16] David Horáček 1975 CZE Sudislav 01:46:21.65 16:34.83
7 2 / Muži nad 40 [19] Erik Krumphanzl 1975 CZE Odolov 01:46:25.05 16:38.23
8 5 / Muži do 40 [26] jan jirka 1983 CZE AC Náchod 01:47:00.51 17:13.69
9 6 / Muži do 40 [18] Jan Haas 1984 CZE Kasper Swix team Trutnov 01:47:27.2 17:40.38
10 7 / Muži do 40 [24] David Šrůtek 1980 CZE BKL Machov 01:49:07.57 19:20.75
11 3 / Muži nad 40 [13] Michal Vojtěch 1977 CZE Posilovna Vella Trutnov 01:49:47.67 20:00.85
12 8 / Muži do 40 [22] Jan Veselý 1985 CZE Happy Team 01:49:55.61 20:08.79
13 2 / Ženy do 40 [23] Iveta Vlčková 1983 CZE SK Babice / Inov-8 team 01:55:31.32 25:44.5
14 9 / Muži do 40 [1] Petr Beneš 1983 CZE HOCK horolezecký oddíl 01:57:05.68 27:18.86
15 3 / Ženy do 40 [21] Lucie Holečková Luštincová 1993 CZE LUSTi Team 01:57:42.23 27:55.41
16 4 / Ženy do 40 [11] Denisa Rýdlová 1982 CZE RunSport Team 01:59:53.51 30:06.69
17 4 / Muži nad 40 [25] Jiří Polej 1971 CZE Hronov 01:59:53.65 30:06.83
18 1 / Ženy nad 40 [10] Eva Pončová 1974 CZE RunSport Team 02:01:43.93 31:57.11
19 5 / Ženy do 40 [2] Zuzana Fenďová 1988 CZE TJ Harant Pecka 02:02:30.16 32:43.34
20 2 / Ženy nad 40 [4] Lucie Jampílková 1973 CZE L+L team 02:07:11.87 37:25.05
21 6 / Ženy do 40 [7] Monika Křížová 1997 CZE STG Trutnov 02:09:28.77 39:41.95
22 3 / Ženy nad 40 [20] Jitka Knyrova 1963 CZE SK MAXTR Liberec 02:20:06.28 50:19.46
23 5 / Muži nad 40 [14] Roman Poslušný 1971 CZE SAK HS OH 02:21:14.48 51:27.66
24 6 / Muži nad 40 [6] Jiří Kolovrátník 1977 CZE JIROUS 02:27:30.98 57:44.16
25 7 / Ženy do 40 [3] Alena Heřmanová 1990 CZE Horní Maršov 02:27:40.55 57:53.73
26 4 / Ženy nad 40 [12] Markéta Říhová 1973 CZE Šneci v běhu 02:36:23.01 01:06:36.19

výsledková listina děti - předškolní

start ~ 16:11:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / kluci [51] Bedřich Kolaja 2013 CZE slavia Liberec orienteering 02:51.56
2 2 / kluci [52] Jaromír Kolaja 2015 CZE Slavia Liberec Orienteering 02:56.2 00:04.64
3 1 / holky [64] marie matrasová 2014 CZE Sobětuchy 03:16.41 00:24.85
4 3 / kluci [65] štěpán matras 2014 CZE Sobětuchy 03:16.94 00:25.38

výsledková listina děti - školáci mladší

start ~ 16:19:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / kluci [59] Jáchym Juřenčák 2012 CZE Hvozdnice 07:47.34
2 2 / kluci [62] Daniel troch 2010 CZE Žacléř 08:16.76 00:29.42

výsledková listina děti - školáci starší

start ~ 16:19:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / holky [58] Štěpánka Emlerová 2008 CZE ArboGard 06:33.32
2 1 / kluci [60] Vojtěch Jan Říha 2009 CZE Dvůr Králové n. L. 08:12.22 01:38.9
3 2 / holky [61] Natálie Poslušná 2009 CZE Žamberk 09:20.8 02:47.48
4 3 / holky [63] Lucie trochová 2007 CZE Žacléř 09:53.59 03:20.27