mtb

startovka

Moravský bikemaraton 2021

28.08.2021 Leština (Zábřeh)

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

80km celkem: 48, muži : 43, ženy: 5, Muži A: 5, Muži B: 10, Muži C: 19, Muži D: 9, Ženy A: 1, Ženy: 4 handicap, pekar, 100kg [html] [pdf] [csv]
50km celkem: 178, muži : 173, ženy: 5, Junioři: 10, Muži I: 109, Muži II: 36, Muži III: 18, Juniorky: 0, Ženy: 5 handicap, pekar, 100kg [html] [pdf] [csv]
Tandemy 50km MČRaSR celkem: 3, muži : 2, ženy: 1, Tandemy: 3 handicap, pekar, 100kg [html] [pdf] [csv]
30km celkem: 55, muži : 43, ženy: 12, Předžáci: 5, MladšíŽaci: 6, StaršíŽáci: 5, Kadeti: 4, TouristOpen: 30, Předžačky: 0, MladšíŽákyně: 3, StaršíŽákyně: 1, Kadetky: 1, PekařkyMladší: 0, Pekařky: 0 handicap, pekar, 100kg [html] [pdf] [csv]
handicap 15km celkem: 5, muži : 3, ženy: 2, Muži: 3, Ženy: 2 handicap, pekar, 100kg [html] [pdf] [csv]

startovní listina 80km

start ~ 11:05:20 , 2002 a starší , přihlášeno: 48 účastníků ( 43 mužů, 5 žen) převýšení 1500m

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   město, obec
Muži C6Bartoš MartinCZE1979Bike Sport Team MohelniceMohelnice
Muži A2Bednarský VojtěchCZE1997Cykloklub MoravaŠumperk
Muži C46Čižmář JanCZE1977Castelli Hc Bike Zlín
Muži C7Čmakal FrantišekCZE1977Cyklo Polách A SynBludov
Ženy44Doležalová IvanaCZE1982Sk Vyhlídka ŠternberkHlubočky,olomoucká 43
Muži A8Dušek MichalCZE1992Ghost TeamLeština
Muži D9Flégl AlešCZE1963Casiaexcaliber RacingNáchod
Muži B37Halfar MartinCZE1989Esenbáci JeseníkJeseník
Muži B10Hlásný RadekCZE1985PísařovPísařov
Muži A41Holec RadekCZE1999Bikesport Team MohelniceZábřeh
Muži D11Horký LubomirCZE1968Cykloklub MoravaLesnice
Muži D12Hrubý PetrCZE1967Sk Salith ŠumperkLesnice
Muži C34Hvolka PetrCZE1975Kilpi Racing TeamFrýdek-místek
Muži B13Hyneček MichalCZE1987Aspire ScmBrno
Muži D14Jáně VladimírCZE1968BludovŠumperk
Muži C15Jansa PetrCZE1976Ck Slovan Moravská TřebováMoravská Třebová
Muži CJílek RichardCZE1972Bike Team Porsche OlomoucBrno
Ženy A16Kacálková VendulaCZE2002Cyklo Tým HavířovLanškroun
Ženy17Kašparová LenkaCZE1979Biketeam Tj Zlaté HoryBruntál
Muži C1Kechrt TomášCZE1981Prime Sport ExpertNový Malín
Muži CKolaja JanCZE1981Team TextLiberec
Ženy18Komárková EvaCZE1958Cyklo Polách A SynŠumperk
Muži C47Kostka TomášCZE1974VikýřoviceVikýřovice
Muži A19Kunert DominikCZE2002Tribike Mtb AcademyHrabová
Muži B42Laucký PavelCZE1983NezamysliceNezamyslice
Muži C20Malínek LukášCZE1980Bikesport Team MohelniceMohelnice
Muži C38Mervart MartinCZE1977Specialized-ŠtítyŠtíty
Muži B21Musil ŠtěpánCZE1988ŽamberkŽamberk
Muži D22Nádvorník ZdeněkCZE1962Mtb KoalaČechovice-velký Týnec
Muži B23Němec PatrikCZE1990LošticeLoštice
Muži C45Odložil PetrCZE1978HrabováHrabová
Muži D24Panoch VáclavCZE1969Biketeam Tj Zlaté HoryStaré Město Pod Sněžníkem
Muži C25Planička RobertCZE1976Bikesport Team MohelniceZábřeh
Ženy26Přibylová DagmarCZE1971Cyklotým HavířovBystřec
Muži C28Ryšavý DavidCZE1975Bikesport Team MohelniceKlopina
Muži B27Ryšavý ZdeněkCZE1987ZábřehZábřeh
Muži B29Slavíček PetrCZE1990Tribike Mtb AcademyOlomouc
Muži C30Srovnal OtakarCZE1975ZábřehZábřeh
Muži A31Strupek MatyášCZE1997Biketeam Tj Zlaté HoryZlaté Hory
Muži D36Šváb JiříCZE1969Cyklo Polách a syn ŠumperkŠumperk
Muži C35Tyráček MartinCZE1973Moolbike.czMoravičany
Muži D32Uchytil AloisCZE1966Biketeam Tj Zlaté HoryZlaté Hory
Muži DVisňa JosefCZE1968Ono To JedeKarviná
Muži C43Vítámvás ZbyněkCZE1973
Muži C33Vychodil TomášCZE1976Biketeam Tj Zlaté HoryJeseník
Muži B39Wolf DavidCZE1990In-life Cycling TeamZábřeh
Muži B40Zbýň MartinCZE1989BohdíkovBohdíkov
Muži CŽák RadekCZE1980Forse Fojtík Wilier TeamKřižanov

startovní listina 50km

start ~ 11:05:20 , bez omezení věku , přihlášeno: 178 účastníků ( 173 mužů, 5 žen) 900m převýšení

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   město, obec
Muži II111Babiánek MilanCZE1963Miko Cycles PřerovTovačov
Muži I112Badal StanislavCZE1978Skp ŠumperkLeština
Muži I249Bernátek MartinCZE1991Okolo.ccZlín
Muži I250Blažek JanCZE1998EverstarMohelnice
Muži II113Blechovský MartinCZE1970Ono To JedeKarviná
Muži I114Böser PatrikCZE1982Iig ÚštěkBludov
Muži I115Březina JosefCZE1978DlouhomilovDlouhomilov
Muži II116Buček PetrCZE1968NovatopPlumlov
Muži I117Bureš MartinCZE1992UjezdUjezd
Junioři118Bureš Štěpán CZE2003DIBLA TeamPstřelmov
Muži I119Cahlík TomášCZE1987ŠumperkŠumperk
Muži I273Cigánek AntonínCZE197990 Kg živé VáhyOlomouc
Muži I120Čamek MichalCZE1995Dukla ChromečOlomouc
Muži I121Čech JanCZE2002On - Off TeamBranka U Opavy
Junioři122Čmakal FrantišekCZE2003Cyklo Polách A Syn ŠumperkBludov
Muži I124Doležal JanCZE1979Cyklo Klub BendlChoceň
Muži I123Doležal JaromírCZE1974BrníčkoBrníčko
Muži II125Dosoudil PetrCZE1967SámzasebeHostkovice
Muži I126Filka KarelCZE1987Biketeam Tj Zlaté HoryZlaté Hory
Muži II268Frank MilanCZE1967Cykloklub MoravaLestina
Muži I128Fričar JanCZE2001Just Do ItHorka Nad Moravou
Muži I127Fričar JiříCZE1975Mtb HorkaHorka Nad Moravou
Muži II129Galuszka MiroslavCZE1970KarvináKarviná
Muži I257Geprt ŠimonCZE2001ZabrehZabreh
Muži I285Gerhard TomášCZE1972Duko RýmařovRýmařov
Muži I130Grézl OndřejCZE1986RovenskoRovensko
Muži I131Handl TomášCZE1975Moravský BerounMoravský Beroun
Muži I227Hanzlík IvoCZE1985MOOLBIKE.CZOlomouc
Muži III132Harčarík JaroslavCZE1959HanušoviceHanušovice
Ženy133Harlenderová JitkaCZE1974Cykloteam KolárnaNáměšť Na Hané
Muži III248Havlíček MiroslavCZE1954Luká-březinaLuká-březina
Muži I134Havlíček MiroslavCZE1992Tribike Mtb AcademyHaňovice
Muži I135Heidenreich AlešCZE1984Mohelnice (okres Šumperk)Mohelnice (okres Šumperk)
Muži II136Hejtmánek CtiborCZE1968Shotr BikeOlomouc
Muži I259Hejtmánek MarekCZE1997Sk Salith ŠumperkDolní Studénky
Muži II228Hejtmánek MilošCZE1963Has BikeDolní Studénky
Muži I247Holý DavidCZE1999Tribike Mtb AcademyOlomouc
Muži II276Honig MilanCZE1969ChudobínChudobín
Muži I258Horák JiříCZE1987MohelniceMohelnice
Muži I137Horálek JaroslavCZE1980Jezdci ApokalypsyOstrava
Muži II263Hotový PavelCZE1970Cyklo Polách A SynPostřelmov
Ženy138Hrubá VeronikaCZE1998Bikesport Team MohelniceRuda Nad Moravou
Muži I256Hrubý PavelCZE1973Knp Team ZábřehZábřeh
Muži I139Hrubý PetrCZE1994Coarse Cycling TeamRuda Nad Moravou
Muži I229Hűbl PavelCZE1976Prestige Cycling TeamČeská Třebová
Muži III140Hynek VladimirCZE1958Jeseničtí OrliJesenik
Muži I141Chamlar LukášCZE1988Bouda MadafakaZábřeh
Muži I142Jakeš StanislavCZE1989Piñata Ski And Bike TeamNemile
Junioři252Janků OtoCZE2005VikýřoviceVikýřovice
Muži III143Jiroutek JurajCZE1960In - Life Cycling TeamOlomouc
Muži I246Jorda RadekCZE1983OlomoucOlomouc
Muži I269Jurena JanCZE1980Maniac PedalsOlomouc
Muži I144Kajnar TomášCZE1978Zlaté HoryZlaté Hory
Muži I282Karas JosefCZE1997TučapyTučapy
Muži I145Kašpar PetrCZE1975Biketeam Tj Zlaté HoryBruntál
Muži I147Keprt HonzaCZE1983Silný Team UničovZábřeh
Muži III146Keprt JanCZE1954Nadoraz ZábřehZábřeh
Muži II274Kistan VladimírCZE1971RymarovRymarov
Muži I148Klar JanCZE1984Šternberk 1Šternberk 1
Muži I149Klug MiroslavCZE1989Jezdci ApokalypsyOstrava-poruba
Muži II270Knárek PetrCZE1966ZábřehZábřeh
Muži II150Kohout RadovanCZE1966Vemblődi UničovMedlov
Junioři283Kohout TomášCZE2005Kolofix OlomoucUničov
Muži II151Kohoutek PavelCZE1970ProstějovProstějov
Muži I152Kolář IvoCZE1988Pekařství A Cukrářství Sázava S.r.o.Postřelmov
Muži I153Kolář VladimírCZE1974Ct HvozdnáZlín 12
Muži I244König JiřiCZE1978Cykloklub MoravaLeština
Muži III154Konopa MilanCZE1961Credo TeamNový Malín
Muži II243Körner RomanCZE1968United BakeriesTřebíč
Muži I254Košťálek JakubCZE1996HrabišínHrabišín
Muži I155Košťálek LukášCZE1994Cyklo PolÁch A SynHrabišín
Muži III157Kouřil JiříCZE1955Fitko JeseníkJeseník
Muži I281Kovář PavelCZE1973Česká TřebováČeská Třebová
Muži I158Kuběna PetrCZE1978OstravaOstrava
Muži III159Kubíček BohumilCZE1957Nopek Bike TeamLitomyšl
Muži III275Kubín DanielCZE1953šumperkšumperk
Muži I160Kubiš OndřejCZE1988Biketeam Tj Zlaté HoryZlaté Hory
Muži I161Kunčár PavelCZE1979Česká TřebováČeská Třebová
Muži I245Kurečka LudvíkCZE1996Kck ZlínHolešov
Muži I162Kvítek PavelCZE1986Kovo PrahaPraha 4
Junioři280Lakota MaximCZE2003Tufo Cyklozákladna Otrkovice
Muži I230Langer MartinCZE1984MOOLBIKE.CZOlomouc
Muži I163Leopold FilipCZE1977ŠternberkŠternberk
Muži I156Lešovský MichalCZE1992Team RežibikeŠumperk
Muži I164Lindner MartinCZE1987UničovUničov
Muži II165Liška LadislavCZE1970LipováLipová
Muži III166Machalický MilanCZE1961Cycloracing OlomoucOlomouc
Muži II167Maixner JaroslavCZE1966LanškrounLanškroun
Muži I168Malý TomášCZE1974Kn Project ZábřehZábřeh
Muži I169Maňur AntonínCZE1989Stará VesStará Ves
Muži I110Mastík TomášCZE1978Handicap
Muži I261Matura PavelCZE1976BludovBludov
Muži I170Matušů JaroslavCZE1975VikýřoviceVikýřovice
Ženy242Matysík KateřinaCZE1990Matysík Mtb RacingŠumperk
Muži I172Molík JanCZE2002Kamenná 6Kamenná 6
Muži I171Molík PetrCZE1977Kamenná 6Kamenná 6
Muži I260Mosler JanCZE1980Lokotechnika,s.r.oLesnice
Ženy173Nádvorníková JanaCZE1994Mtb KoalaČechovice
Muži I251Najman TomášCZE1998EverstarMohelnice
Muži IINavara IvoCZE1970BikesportmohelniceZábřeh
Muži I174Navara MilanCZE1980Chinese ManBrno
Muži I175Navrátil ViktorCZE1976Vosa ŠumvaldUničov
Muži II176Nejezchleba PavelCZE1969ZeelandiaNový Jičín
Muži II177Nesporý JanCZE1970NadorazZábřeh
Muži I179Novák JiříCZE1987United BakeriesPřepeře
Muži I178Novák PatrikCZE1992Tribike Mtb AcademyŠumperk
Muži II264Novotný PetrCZE1967ZábřehZábřeh
Muži I180Obšivač JiříCZE1973Moravský BerounMoravský Beroun
Muži III181Otruba JanCZE1944StrážniceStrážnice
Muži II182Palich ZbyněkCZE1965Omega Cz - ČechyPraha 9
Muži I183Papak AntonínCZE1991KopřivniceKopřivnice
Muži I239Pěnička JiříCZE1979Zábřeh, ZvoleZábřeh, Zvole
Muži III241Peškar JosefCZE1960Bikesport Team MohelniceMohelnice
Muži I184Petrus JosefCZE1973Bt ÚŠtĚkUštěk
Muži I185Plesník PetrCZE1975LesniceŠumperk
Muži II277Podešva MiroslavCZE1968MedlovMedlov
Muži I186Pohl TomášCZE1973Pbv Mtb Team BrnoBrno
Muži I240Pokorný PetrCZE1978Cyklo Team KolárnaKřelov
Muži I232Polách JiříCZE1972Cyklo Polách a syn ŠumperkŠumperk
Muži II284Polách MilanCZE1964
Muži II187Polášek PavelCZE1967SlavoňovSlavoňov
Muži I231Polcr Ivo CZE1990MOOLBIKE.CZOlomouc
Muži II188Pospíšil RadekCZE1963Omega Cz - MoravaPraha 9
Muži I189Rešl DavidCZE1975Bikesport Team MohelniceBouzov
Muži II191Riedl PetrCZE1966Dukla ChromečChromeč
Junioři190Riedl VojtěchCZE2006Dukla ChromečChromeč
Muži I192Richter DavidCZE1977TofidoUnicov
Muži I193Roučka MartinCZE1982Leština (okres Šumperk)Leština (okres Šumperk)
Muži I279Rozehnal VáclavCZE1974PromotorsportTroubelice
Muži III194Rumplík JaromírCZE1959United BakeriesOlomouc
Muži I195Rýznar AdamCZE1992PostřelmovPostřelmov
Muži I278Rýznar FrantišekCZE1988Cz LokoZábřeh
Muži I271Rýznar JaroslavCZE1986KolÁrna Cyklo TeamUničov
Muži I235Řeháček JaroslavCZE1992Rafkarna Idea Cycling TeamLetovice
Muži I196Schneider JanCZE1988RájecRájec
Muži I197Skalický VojtěchCZE2000LesniceLesnice
Junioři286Skoumal RomanCZE2003Bikesport Team MohelniceNový Malín
Muži II198Sláma RichardCZE1962Pbv Mtb Team BrnoBrno
Junioři199Smolen KarelCZE2003Cyklo Team KolárnaŠternberk
Muži II200Sobala MiroslavCZE1962Biketeam Tj Zlaté HoryJeseník
Muži I201Sosik DavidCZE1987Šternberk 1Šternberk 1
Muži III202Spáčil LeopoldCZE1959Mondraker Racing TeamLetovice
Muži II203Staník JosefCZE1969Bike Sport UničovUničov
Muži III265Strašil PavelUSA1959Carib Yacht SailingSteamboat Springs
Muži I267Stryk MilanCZE1985Bikesport Team MohelniceZábřeh
Muži II204Stuchlík ZbigniewCZE1970Ono To JedeKarviná-ráj
Muži I205Šenk MartinCZE1978Vosa ŠumvaldUničov
Muži II206Šimerda RobertCZE1970KarvináKarviná
Muži I207Šotola RostislavCZE1976KnpLesnice
Muži I208Šrůtek MichalCZE1983Kongo TeamJalubí
Muži I209Šuba JanCZE1984Vosa ŠumvaldUničov
Muži III210Tomeš MiroslavCZE1958Pekařství Samek NáchodNáchod
Muži I255Trunečka ZbyněkCZE1975Bikesport Team MohelniceZábřeh
Muži I287Tylšar StanislavCZE1985LeštinaLeština
Muži II266Unzeitig LadislavCZE1967
Muži I211Urbánek MiroslavCZE1977SámzasebeUničov
Muži I262Vala DenisCZE1979United Bakeries A.s.Staré Hradiště
Muži I233Vařeka TomášCZE1992MOOLBIKE.CZ
Muži I212Vávra AlešCZE1982OlomoucOlomouc
Muži I213Večeř MichalCZE1984UničovUničov
Muži I214Vlček PavelCZE1990LitovelLitovel
Muži I215Vogel MichalCZE1976ŠumperkŠumperk
Muži II216Vondruška MiroslavCZE1969Biketeam Tj Zlaté HoryPaseky
Muži I217Vopařil JosefCZE1985Moravská TřebováMoravská Třebová
Ženy218Vorlíčková JanaCZE1995Kilpi Kome KlubPraha
Muži I238Vortel OndřejCZE1987Cyklo Polách A Syn ŠumperkŠumperk
Muži I219Vrána JiříCZE1976ZnojmoZnojmo
Muži I221Všetíček PavelCZE1976LitovelLitovel
Muži I220Všetiček PetrCZE1977MladějoviceMladějovice
Muži III222Všetička ZdeněkCZE1953Skp OlomoucOlomouc
Muži II223Vyhlídal LiborCZE1967ZábřehZábřeh
Junioři237Vykydal JaroslavCZE2003Tj Aš Mladá BoleslavLoštice
Muži I236Zelený MichalCZE1988ŠumperkŠumperk
Junioři253Zemene JakubCZE2003Short Bike Academy OpletalZábřeh
Muži I224Zmeškal JindřichCZE1985ŚternberkŚternberk
Muži III225Zourek PavelCZE1960Pbv Mtb Team BrnoFryšava
Muži I234Železný MarcelCZE1994MOOLBIKE.CZOlomouc
Muži II226Žovinec MilanCZE1968Vemblődi UničovNová Hradečná

startovní listina Tandemy 50km MČRaSR

start ~ 11:05:20 , bez omezení věku , přihlášeno: 3 účastníků ( 2 mužů, 1 žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   město, obec
Tandemy101Jakub Fux Jaroslav JarkovskýCZE1968Cyklosport UniteHolešov
Tandemy102Jana Charvátová Václav MorozovCZE1963Agro 21 RokycanyRokycany
Tandemy103Kotas Tomáš Roman JanošCZE1980Tüv Süd Rusava Bike TeamBystřice pod Hostýnem

startovní listina 30km

start ~ 11:07:07 , bez omezení věku , přihlášeno: 55 účastníků ( 43 mužů, 12 žen) převýšení 600m

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   město, obec
TouristOpen401Appl TomášCZE1981ZábřehZábřeh
MladšíŽákyně402Applová GabrielaCZE2009ZábřehZábřeh
Kadetky442Beštová EliškaCZE2006LesniceLesnice
TouristOpen403Bezděk JiříCZE1977Fox TeamHrabová
StaršíŽáci404Březina JosefCZE2007DlouhomilovDlouhomilov
TouristOpen405Bureš TomášCZE1972CyklomoravaPostřelmov
TouristOpen406Čada JiříCZE1965StaveniceStavenice
TouristOpen407Čech AlešCZE1975On - Off TeamBranka U Opavy
MladšíŽákyně408Čechová EliškaCZE2010Head Pro Team OpavaBranka U Opavy
Kadeti409Čmakal VojtěchCZE2005Cyklo Polách A SynBludov
TouristOpen410Fričarová MartinaCZE1974Mtb HorkaHorka Nad Moravou
Kadeti441Frőml PatrikCZE2006Bike Sport UničovDlouhá Loučka
StaršíŽákyně440Galušková AdélaCZE2008KolokroŽek ZlínZlín
TouristOpen411Grek VitalijCZE1968MtbOlomouc
StaršíŽáci412Harlender LukášCZE2007Cykloteam KolárnaNáměšť Na Hané
TouristOpen413Hašek PavelCZE1964MohelniceMohelnice
TouristOpen439Hazuková NikéCZE1993Hradec KrálovéHradec Králové
MladšíŽaci414Herzán JanCZE2009CyklomoravaPardubice
TouristOpen415Hubacek ZdenekCZE1990Dlouha LouckaDlouha Loucka
StaršíŽáci416Hynek OndřejCZE2007Sk Salith Sport, Z.s.Nový Malín
TouristOpen443Jarmara TomášCZE1982HrabováHrabová
TouristOpen435Josef HejhalCZE1972Kostelec Nad OrliciKostelec Nad Orlici
TouristOpen447Kaláb OndřejCZE1990LeštinaLeština
Předžáci449Kalina MatějCZE2012Moravec Team Letovice
Kadeti417Kašpar AdamCZE2006Sk RájecRájec
TouristOpen419Keller LiborCZE1955BrnoBrno
Předžáci418Keller OskarCZE2011SportregBrno
TouristOpen420Kleisnerová MarkétaCZE1983Černí KoněPraha
Předžáci421Kolář DanielCZE2013ZábřehZábřeh
Předžáci421Kolář DanielCZE2013ZábřehZábřeh
Předžáci455Kolomazník KarelCZE2011
TouristOpen422Kopečný PetrCZE1982OlomoucOlomouc
MladšíŽaci450Kotas VáclavCZE2010LetoviceLetovice
MladšíŽaci423Kulík JanCZE2009Ck MoravaPostřelmov
TouristOpen438Kunc MarekCZE1975Ghost TeamHerálec Pod Žákovou Horou
MladšíŽaci437Kunc TomášCZE2009Ghost Junior TeamHerálec Pod Žákovou Horou
MladšíŽákyně448Machusová VeronikaCZE2009Polách A Syn ŠumperkSobotín
TouristOpen446Matura PavelCZE2004BludovBludov
TouristOpen424Mejtská TerezaCZE1999OlomoucOlomouc
TouristOpen425Mejtský BorisCZE1967OlomoucOlomouc
TouristOpen426Nádvorníková EvaCZE1988Amt TeamČechovice - Velký Týnec
TouristOpen427Neumann MilanCZE1966VikýřoviceVikýřovice
TouristOpen428Panochová AlenaCZE1974Biketeam Tj Zlaté HoryStaré Město Pod Sněžníkem
StaršíŽáci452Petrovský KryštofCZE2007PromotorsportLibina
MladšíŽaci453Petrovský MarekCZE2010PromotorsportLibina
TouristOpen436Polách LukášCZE2004Cyklo Polách a syn ŠumperkŠumperk
TouristOpen429Riedl VáclavCZE1939LeštinaBludov
TouristOpen454Ryznar MichalCZE1982CbiBrno
MladšíŽaci430Slabý VáclavCZE2009W4eLesnice
TouristOpen431Slavíček VítCZE1994Tribike Mtb AcademySlavětín U Litovle
TouristOpen432Smolková KateřinaCZE1982SamazasebeOlomouc
TouristOpen433Sova AdamCZE2001Fox TeamSrch
Kadeti456Verner AloisCZE2005PetrovPetrov
StaršíŽáci451Wolf JonášCZE2008ZábřehZábřeh
TouristOpen434Zapletal MartinCZE1978BratrušovBratrušov

startovní listina handicap 15km

start ~ 11:15:00 , bez omezení věku , přihlášeno: 5 účastníků ( 3 mužů, 2 žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   město, obec
Muži501Kosík MichalCZE1983TranscamionracingteamPlzeň
Muži502Roučka OndřejCZE2015LeštinaLeština
Ženy503Roučková JanaCZE1989Leština (okres Šumperk)Leština (okres Šumperk)
Ženy504Roučková VeronikaCZE2013Leština (okres Šumperk)Leština (okres Šumperk)
Muži505Zvolský ZdeněkCZE1974ČernÍ KonĚPraha