běh

výsledky

Suchdol běží

24.10.2021 Suchdol 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

školička bez časomíry celkem: 0 , muži : 0, ženy: 0, kluci: 0, holky: 0 [html] [pdf] [csv]
mladší přípravka bez časomíry celkem: 0 , muži : 0, ženy: 0, kluci: 0, holky: 0 [html] [pdf] [csv]
starší přípravka 600m holky celkem: 14 , muži : 4, ženy: 10, kluci: 1, holky: 13 [html] [pdf] [csv]
starší přípravka 600m kluci celkem: 13 , muži : 13, ženy: 0, kluci: 13, holky: 0 [html] [pdf] [csv]
mladší žactvo 1200m celkem: 9 , muži : 4, ženy: 5, kluci: 3, holky: 6 [html] [pdf] [csv]
starší žactvo 1500m celkem: 3 , muži : 2, ženy: 1, kluci: 2, holky: 1 [html] [pdf] [csv]
hlavní závod celkem: 45 , muži : 32, ženy: 13, M15: 1, M20: 1, M35: 14, M45: 6, M55: 5, Z15: 0, Z20: 3, Z35: 8, Z45: 5, Z55: 2 [html] [pdf] [csv]

výsledková listina školička bez časomíry

start ~ 10:38:15

výsledková listina mladší přípravka bez časomíry

start ~ 10:48:03

výsledková listina starší přípravka 600m holky

start ~ 10:59:46

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3
1 1 / holky [ 51 ] Adéla Houdková 2010 CZE ASK Dipoli 02:26.0 00:46.2 (1) 01:34.6 (1) mezičasy
2 2 / holky [ 56 ] Nela Přádová 2010 CZE Praha 02:29.7 00:03.7 00:48.9 (3) 01:40.2 (3) mezičasy
3 3 / holky [ 52 ] Barbora Houdková 2012 CZE ASK Dipoli 02:31.1 00:05.1 00:47.9 (2) 01:39.5 (2) mezičasy
4 4 / holky [ 54 ] Lucie Maredová 2010 CZE ZŠ Nad Přehradou 02:36.5 00:10.5 00:50.2 (4) 01:46.8 (4) mezičasy
5 5 / holky [ 50 ] Nela Frková 2010 CZE SK Kotlářka 02:38.6 00:12.6 00:51.3 (5) 01:48.2 (5) mezičasy
6 6 / holky [ 70 ] Karolína Kraydlová 2012 CZE 02:43.1 00:17.1 00:52.2 (7) 01:48.7 (6) mezičasy
7 7 / holky [ 57 ] Lucie Rusňáková 2012 CZE Kladno 02:45.9 00:19.9 00:51.9 (6) 01:49.0 (7) mezičasy
8 8 / holky [ 49 ] Julie Černohorská 2010 CZE Sk Kotlářka Praha 02:52.9 00:26.9 00:52.8 (8) 01:49.4 (8) mezičasy
9 9 / holky [ 76 ] Tereza Dvořáková 2012 CZE 03:08.7 00:42.7 00:53.4 (9) 01:59.4 (9) mezičasy
10 1 / kluci [ 77 ] Lucie Genzerová 2012 CZE 03:32.0 01:06.0 00:53.5 (11) 02:06.8 (10) mezičasy
11 10 / holky [ 55 ] Adéla Prachařová 2010 CZE SK Kotlářka Praha 03:35.9 01:09.9 00:53.5 (10) 02:12.8 (11) mezičasy
DNS / holky [ 53 ] Eliška Kotroušová 2012 CZE CZE
DNS / holky [ 58 ] Ema Szegidewiczová 2010 CZE tiskdo1000
DNS / holky [ 60 ] Viktória Kymrová 2010 CZE Praha-Suchdol

výsledková listina starší přípravka 600m kluci

start ~ 11:07:28

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3
1 1 / kluci [ 32 ] Filip Dřevínek 2010 CZE Dukla Praha atletika 02:19.3 00:46.3 (2) 01:36.2 (2) mezičasy
2 2 / kluci [ 36 ] Pavel Nademlejnský 2011 CZE Střela Žebrák 02:19.6 00:00.3 00:45.2 (1) 01:35.3 (1) mezičasy
3 3 / kluci [ 38 ] Kubík Přáda 2012 CZE Praha 02:30.8 00:11.5 00:47.8 (5) 01:38.7 (3) mezičasy
4 4 / kluci [ 41 ] Jakub Zdechovský 2011 CZE AC Sparta Praha 02:35.4 00:16.1 00:47.1 (4) 01:40.1 (4) mezičasy
5 5 / kluci [ 59 ] Antonín Horálek 2010 CZE Zdravotník Praha 02:38.0 00:18.7 00:46.4 (3) 01:42.0 (5) mezičasy
6 6 / kluci [ 39 ] Daník Přáda 2012 CZE Praha 02:41.7 00:22.4 00:49.0 (7) 01:44.8 (6) mezičasy
7 7 / kluci [ 35 ] Tomáš Lněnička 2012 CZE Praha Suchdol 02:56.6 00:37.3 00:49.6 (8) 01:48.6 (7) mezičasy
8 8 / kluci [ 75 ] Jakub Dvořák 2012 CZE 03:01.2 00:41.9 00:50.4 (9) 01:53.6 (8) mezičasy
9 9 / kluci [ 65 ] Vojtěch Polách 2012 CZE 03:01.3 00:42.0 00:50.6 (10) 01:56.8 (10) mezičasy
10 10 / kluci [ 33 ] Tomáš Grygar 2011 CZE Praha 03:07.5 00:48.2 00:48.8 (6) 01:55.4 (9) mezičasy
11 11 / kluci [ 34 ] Prokop Ježek 2012 CZE starší přípravka kluci 03:08.5 00:49.2 00:57.1 (11) 02:03.6 (11) mezičasy
DNS / kluci [ 37 ] Jonáš Polcar 2011 CZE Velo akademie Kladno
DNS / kluci [ 40 ] Jan Szegidewicz 2010 CZE tiskdo1000

výsledková listina mladší žactvo 1200m

start ~ 11:18:49

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2
1 1 / kluci [ 42 ] Adam Čada 2008 CZE DUKLA PRAHA 05:24.3 02:37.6 (1) mezičasy
2 1 / holky [ 45 ] Šárka Nademlejnská 2008 CZE TJ Lokomotiva Beroun 05:35.3 00:11.0 02:38.2 (2) mezičasy
3 2 / kluci [ 68 ] Václav Krumpholc 2008 CZE Suchdol 05:49.5 00:25.2 02:44.3 (3) mezičasy
4 2 / holky [ 46 ] Eliška Zdechovská 2009 CZE SK Jeseniova 06:09.4 00:45.1 02:57.5 (4) mezičasy
5 3 / holky [ 61 ] Tereza Poláchová 2008 CZE Suchdol 06:48.8 01:24.5 03:02.4 (5) mezičasy
6 3 / kluci [ 44 ] Martin Grygar 2008 CZE Praha 06:58.7 01:34.4 03:11.3 (6) mezičasy
7 4 / holky [ 69 ] Viktorie Kymrová 2010 CZE 10:15.1 04:50.8 04:23.2 (7) mezičasy
8 5 / holky [ 72 ] Anežka Genzerová 2009 CZE 10:16.5 04:52.2 04:23.3 (8) mezičasy
DNS / holky [ 43 ] Žofie Černohorská 2008 CZE Lesní běžci Statenice

výsledková listina starší žactvo 1500m

start ~ 11:36:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3
1 1 / kluci [ 47 ] Jonáš Frk 2007 CZE Lesní běžci Statenice 07:34.3 00:54.5 (3) 04:21.6 (2) mezičasy
2 2 / kluci [ 71 ] Otakar Genzer 2007 CZE 07:34.4 00:00.1 00:53.6 (2) 04:16.1 (1) mezičasy
3 1 / holky [ 48 ] Eva Maredová 2007 CZE SK Jeseniova 07:59.7 00:25.4 00:52.6 (1) 04:27.3 (3) mezičasy

výsledková listina hlavní závod

start ~ 12:31:48

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2
1 1 / M35 [ 1 ] Jan Sedláček 1986 CZE SK Svěrák 23:30.3 00:45.6 (3) mezičasy
2 2 / M35 [ 79 ] Jan Ježek 1985 CZE 23:46.3 00:16.0 00:48.1 (5) mezičasy
3 1 / M45 [ 62 ] Jan Dvořák 1976 CZE 24:00.6 00:30.3 00:48.5 (7) mezičasy
4 3 / M35 [ 27 ] Pavel Vinduška 1982 CZE Autoservis aws 24:54.4 01:24.1 00:45.6 (2) mezičasy
5 1 / M55 [ 16 ] Ivan Minchev 1957 CZE Just 26:39.3 03:09.0 00:45.3 (1) mezičasy
6 4 / M35 [ 358 ] Jaroslav Zelenka 1980 CZE KSM HRÁDEK 26:45.7 03:15.4 00:49.1 (8) mezičasy
7 2 / M45 [ 31 ] Vladimír Veselý 1971 CZE Mělník 26:57.5 03:27.2 00:52.2 (11) mezičasy
8 5 / M35 [ 24 ] Michal Šilov 1982 CZE Praha 27:26.8 03:56.5 00:48.4 (6) mezičasy
9 2 / M55 [ 25 ] Jiří Turek 1962 CZE Chaloupky 27:41.8 04:11.5 00:53.1 (15) mezičasy
10 6 / M35 [ 14 ] Marek Lněnička 1977 CZE Praha Suchdol 27:56.3 04:26.0 00:54.6 (16) mezičasy
11 1 / Z35 [ 63 ] Iveta Kučerová 1985 CZE TJ Sokol Unhošť 28:01.3 04:31.0 00:52.9 (14) mezičasy
12 7 / M35 [ 64 ] Václav Šlais 1982 CZE Letiště Praha 28:05.1 04:34.8 01:00.1 (28) mezičasy
13 1 / M20 [ 8 ] Jakub Hanousek 1991 CZE Police Nad Metují 28:27.0 04:56.7 00:52.3 (12) mezičasy
14 8 / M35 [ 18 ] Michal Přáda 1980 CZE Praha 28:38.5 05:08.2 00:56.3 (19) mezičasy
15 3 / M45 [ 17 ] Boleslav Novák 1970 CZE Praha Suchdol 28:47.7 05:17.4 00:52.3 (13) mezičasy
15 9 / M35 [ 29 ] Radek Červienka 1985 CZE SK Svěrák 28:47.7 05:17.4 00:55.2 (17) mezičasy
17 1 / Z45 [ 10 ] Dana Hradecká 1976 CZE Praha 6 Bubeneč 28:56.4 05:26.1 00:52.0 (10) mezičasy
18 4 / M45 [ 7 ] Jiří Hanika 1974 CZE Suchdol 28:58.8 05:28.5 00:58.9 (26) mezičasy
19 2 / Z45 [ 359 ] Barbora Vacátková 1976 CZE Praha-suchdol 29:20.4 05:50.1 00:56.9 (22) mezičasy
20 1 / M15 [ 66 ] Jan Krumpholc 2005 CZE Praha-suchdol 29:20.6 05:50.3 00:59.9 (27) mezičasy
21 10 / M35 [ 67 ] Roman Krumpholc 1978 CZE Milka 29:52.4 06:22.1 01:00.5 (29) mezičasy
22 11 / M35 [ 73 ] Jiří Genzer 1978 CZE Praha Suchdol 30:01.5 06:31.2 00:58.6 (24) mezičasy
23 3 / Z45 [ 22 ] Petra Stibalová 1976 CZE Broumy 30:14.4 06:44.1 00:56.8 (21) mezičasy
24 5 / M45 [ 19 ] Pavel Richter 1972 CZE Klub splašených želviček 30:24.1 06:53.8 00:56.0 (18) mezičasy
24 12 / M35 [ 21 ] Jindřich Srb 1985 CZE Roztoky 30:24.1 06:53.8 00:58.1 (23) mezičasy
26 2 / Z35 [ 233 ] Adélka Skálová 1984 CZE 30:29.6 06:59.3 01:03.8 (33) mezičasy
27 6 / M45 [ 78 ] Michal Straňák 1976 CZE Rock Point 30:51.6 07:21.3 00:58.8 (25) mezičasy
28 4 / Z45 [ 6 ] Eliška Frková 1974 CZE Lesní běžci Statenice 30:57.9 07:27.6 00:51.9 (9) mezičasy
29 3 / Z35 [ 23 ] Eva Szabo 1984 CZE Hrom do piecky 31:03.1 07:32.8 00:47.9 (4) mezičasy
30 4 / Z35 [ 26 ] Radka Vančurová 1983 CZE Hisport 32:03.8 08:33.5 00:56.7 (20) mezičasy
31 1 / Z55 [ 15 ] Karla Mališová 1960 CZE Sabzo 32:17.8 08:47.5 01:02.2 (31) mezičasy
32 1 / Z20 [ 74 ] Karolína Jandová 1988 CZE Praha Suchdol 32:52.6 09:22.3 01:00.9 (30) mezičasy
33 2 / Z55 [ 30 ] Anita Veselá 1965 CZE SDH Chloumek 33:12.8 09:42.5 01:04.2 (34) mezičasy
34 3 / M55 [ 13 ] Jiří Krofta 1955 CZE Štefko Running Team 34:37.1 11:06.8 01:05.9 (35) mezičasy
35 4 / M55 [ 12 ] Jan Jurák 1947 CZE Smíchov 35:04.3 11:34.0 01:09.0 (37) mezičasy
36 13 / M35 [ 5 ] Petr Dvorak 1986 CZE Praha, Suchdol 35:12.6 11:42.3 01:02.4 (32) mezičasy
37 5 / M55 [ 80 ] Martin Jurák 1964 CZE Únětice 35:36.6 12:06.3 01:10.7 (38) mezičasy
38 5 / Z35 [ 290 ] Cecile Da Costa 1977 CZE 38:15.6 14:45.3 01:10.8 (39) mezičasy
39 6 / Z35 [ 28 ] Barbora Černohorská 1980 CZE Lesní běžci 38:36.4 15:06.1 01:06.3 (36) mezičasy
DNS / Z35 [ 2 ] Slávka Zinková 1978 CZE Smyčce běží
DNS / Z45 [ 3 ] Markéta Arazimová 1976 CZE CZE
DNS / M35 [ 4 ] Jan Černohorský 1979 CZE Statenice
DNS / Z20 [ 9 ] Kateřina Horáková 1987 CZE CZE
DNS / Z20 [ 11 ] Eliška Hubená 1987 CZE Fakeer
DNS / Z35 [ 20 ] Danuše Solarová 1985 CZE Czexxx