Excalibur Race Vranov u Brna sobota

2018-08-04 Vranov u Brna 

announcement

registration

start list

results

dětský závod D1 total: 24, men : 17, women: 7, D1: 24, D2: 0, D3: 0 [html] [pdf]
dětský závod D2 total: 15, men : 9, women: 6, D1: 2, D2: 13, D3: 0 [html] [pdf]
dětský závod D3 total: 15, men : 7, women: 8, D1: 0, D2: 0, D3: 15 [html] [pdf]
Sky jednotlivci     total: 164, men : 105, women: 59, M: 63, M40: 16, Z: 38, Z40: 4, muži: 26, ženy: 17 [html] [pdf]
Sky dvojice     total: 66, men : 38, women: 28, muži: 38, ženy: 28, mix: 0 [html] [pdf]
Sky týmy     total: 52, men : 33, women: 19, muži: 26, ženy: 17, mix: 0, M: 6, M40: 1, Z: 2 [html] [pdf]
Sky týmy     total: 0, men : 0, women: 0, muži: 0, ženy: 0, mix: 0 [html] [pdf]

result list Sky jednotlivci

start ~ 11:00:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / M [72] Tomáš Suszka 1991 CZE Burik Team Element 38:57.8
2 2 / M [68] Lukáš Novák 1991 CZE OCRA-CZ 39:11.8 00:14.0
3 3 / M [5] Petr Vinický 1980 CZE OCRA-CZ 39:22.1 00:24.3
4 4 / M [10] Milan Linka 1993 CZE Extreme Obstacle Runners 43:10.5 04:12.7
5 5 / M [30] Lukáš Hanyk 1991 CZE OCRA-CZ 45:22.2 06:24.4
6 6 / M [17] Roman Tóth 1994 CZE Březí 48:46.1 09:48.3
7 7 / M [126] Jiří Cimler 1984 CZE Gladiators powered by Edgar 49:53.1 10:55.3
8 8 / M [94] Michal Nutil 1994 CZE Byst 50:44.1 11:46.3
9 9 / M [121] Martin Hráček 1988 CZE Tučapy 51:04.9 12:07.1
10 10 / M [31] Lukáš Kuchař 1986 CZE EXTRA Brno 52:03.8 13:06.0
11 11 / M [6] Jan Valášek 1985 CZE Hronov 53:55.0 14:57.2
12 12 / M [97] Adam Návrat 1987 CZE SRTG Opava 54:00.0 15:02.2
13 13 / M [232] Tomáš Fišer 1989 CZE Němčice 55:38.32 16:40.52
14 14 / M [127] Matěj Šindler 1991 CZE Gladiators powered by Edgar 55:56.1 16:58.3
15 15 / M [168] Aleksandr Heryč 1991 CZE Brno 57:46.0 18:48.2
16 16 / M [98] Jaroslav Trnčák 1983 CZE Poblázněné máničky 01:00:58.0 22:00.2
17 17 / M [57] Lukáš Hurt 1992 CZE Brno 01:01:29.0 22:31.2
18 18 / M [189] Miloslav Kříž 1980 CZE KLAUDIE A KRAVAŤÁCI 01:02:45.0 23:47.2
19 19 / M [81] Jakub Fiala 2002 CZE Olešnice na Moravě 01:02:47.6 23:49.8
20 20 / M [89] Vojtěch Dušek 1991 CZE Lukavice 01:03:01.3 24:03.5
21 21 / M [73] Tomáš Chromý 1979 CZE Starovice 01:03:55.9 24:58.1
22 22 / M [2] michal moravec 1993 CZE OCRA CZ TEAM 01:04:21.4 25:23.6
23 23 / M [38] Jakub Ježek 1990 CZE Jihlava 01:04:25.1 25:27.3
24 24 / M [240] Lukáš Bačina 2000 CZE Otice 01:05:24.16 26:26.36
25 25 / M [23] Tomáš Walach 1994 CZE Horní Újezd 01:06:11.6 27:13.8
26 26 / M [103] Pavel Novosad 1985 CZE SRTG Prostějov 01:09:04.4 30:06.6
27 27 / M [27] Matěj Rajnoha 1996 CZE Predators Gym 01:11:46.8 32:49.0
28 28 / M [87] Jan Vávra 2003 CZE Znojmo 01:12:24.45 33:26.65
29 29 / M [58] Martin Klaška 1982 CZE Lipník nad Bečvou 01:13:21.9 34:24.1
30 30 / M [85] Adam Daniel Ried 2002 CZE Banice nad Svitavou 01:14:01.04 35:03.24
31 31 / M [13] Tomáš Beneš 1989 CZE OCR Runners Ostrava 01:14:41.2 35:43.4
32 32 / M [24] Pavel Pařízek 1993 CZE Lomnice 01:14:59.7 36:01.9
33 33 / M [49] Filip Tůma 1984 CZE Ochoz u Brna 18 01:16:06.0 37:08.2
34 34 / M [32] Zdeněk Audy 1979 CZE Znojmo 01:17:18.0 38:20.2
35 35 / M [50] Tomáš Pospíšil 1981 CZE Sněžné 01:17:28.7 38:30.9
36 36 / M [7] Petr kosina 1982 CZE Zbraslav 01:19:39.1 40:41.3
37 37 / M [65] Stanislav Bojanovský 1988 CZE Velké Meziříčí 01:27:22.9 48:25.1
38 38 / M [78] Marek Hlásenský 1999 CZE Brno 01:27:43.6 48:45.8
39 39 / M [114] Radim Fus 1986 CZE Hlučín 01:27:45.9 48:48.1
40 40 / M [61] Daniel Szentesi 1984 CZE Brno 01:27:51.7 48:53.9
41 41 / M [101] Jaroslav Šíp 1981 CZE SRTG Opava 01:28:21.6 49:23.8
42 42 / M [233] Milan Juras 1982 CZE Bzenec 01:28:51.8 49:54.0
43 43 / M [106] David Kosek 1981 CZE Vysočany 01:29:40.3 50:42.5
44 44 / M [92] Tomáš Vlček 1981 CZE Břeclav 4 01:33:01.3 54:03.5
45 45 / M [88] Jan Žůrek 1990 CZE Elite sport Boskovice 01:35:01.7 56:03.9
46 46 / M [71] ondřej čálek 1979 CZE přelouč 01:36:46.4 57:48.6
47 47 / M [34] Ondřej Procházka 1984 CZE Brno 01:43:36.5 01:04:38.7
48 48 / M [47] Ondřej Pauswang 1993 CZE 42 01:48:59.9 01:10:02.1
49 49 / M [8] zdeněk procházka 1979 CZE Znojmo 01:49:05.4 01:10:07.6
50 50 / M [60] Martin Janočo 1992 CZE Hlubočky 01:49:12.6 01:10:14.8
51 51 / M [46] Tomáš Pospíšil 1995 CZE 42 01:49:14.5 01:10:16.7
52 52 / M [115] Dušan Škvařil 1985 CZE Vysočany 01:49:15.44 01:10:17.64
53 53 / M [44] Tobiáš Vondráček 1984 CZE 42 01:51:01.8 01:12:04.0
54 54 / M [42] Jiří Waśniowski 1986 CZE 42 01:52:03.4 01:13:05.6
55 55 / M [123] Lukáš Král 1984 CZE Běžci bez obalu Jihlava 01:52:21.1 01:13:23.3
56 56 / M [54] Petr Janočo 1989 CZE Olomouc 01:53:20.9 01:14:23.1
57 57 / M [118] Petr Tatýrek 2001 CZE Přerov Lověšice 01:53:26.96 01:14:29.16
58 58 / M [241] Jan čekel 2000 CZE Benkov 01:56:33.59 01:17:35.79
59 59 / M [116] Michael Doležel 1994 CZE Lipnik nad Bečvou 02:02:46.53 01:23:48.73
60 60 / M [62] Milan Štefanik 1990 CZE Šakvice 02:16:44.11 01:37:46.31
61 61 / M [82] Daniel Režný 1988 CZE Brno 02:17:32.27 01:38:34.47
62 62 / M [48] Tomáš Sychra 1989 CZE 42 02:22:47.29 01:43:49.49
63 63 / M [43] Adam Obrtel 1994 CZE 42 03:00:48.91 02:21:51.11