Excalibur Race Vranov u Brna sobota

2018-08-04 Vranov u Brna 

announcement

registration

start list

results

dětský závod D1 total: 24, men : 17, women: 7, D1: 24, D2: 0, D3: 0 [html] [pdf]
dětský závod D2 total: 15, men : 9, women: 6, D1: 2, D2: 13, D3: 0 [html] [pdf]
dětský závod D3 total: 15, men : 7, women: 8, D1: 0, D2: 0, D3: 15 [html] [pdf]
Sky jednotlivci     total: 164, men : 105, women: 59, M: 63, M40: 16, Z: 38, Z40: 4, muži: 26, ženy: 17 [html] [pdf]
Sky dvojice     total: 66, men : 38, women: 28, muži: 38, ženy: 28, mix: 0 [html] [pdf]
Sky týmy     total: 52, men : 33, women: 19, muži: 26, ženy: 17, mix: 0, M: 6, M40: 1, Z: 2 [html] [pdf]
Sky týmy     total: 0, men : 0, women: 0, muži: 0, ženy: 0, mix: 0 [html] [pdf]

result list Sky jednotlivci

start ~ 11:00:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / muži [199] Kuba Maceček 1990 CZE GYMáci 01:02:05.1
2 2 / muži [218] Tomáš Lengyel 1979 CZE Naplno Team SVK 01:09:50.13 07:45.03
3 3 / muži [220] Peter Hollý 1991 SVK Naplno Team SVK 01:11:24.98 09:19.88
4 4 / muži [190] Lubomír Bureš 1981 CZE KLAUDIE A KRAVAŤÁCI 01:20:37.26 18:32.16
5 5 / muži [227] Radek Valach 1988 CZE Frýdek-Místek 01:22:04.23 19:59.13
6 6 / muži [203] Pavel Putna 1980 CZE DREAM TEAM 01:29:57.03 27:51.93
7 7 / muži [200] Petr Kašpar 1981 CZE DREAM TEAM 01:30:52.06 28:46.96
8 8 / muži [201] Kamil Halouzka 1975 CZE DREAM TEAM 01:33:20.59 31:15.49
9 9 / muži [217] Erik Vríčan 1992 CZE Naplno Team SVK 01:39:00.45 36:55.35
10 10 / muži [207] Mykhaylo Pryymachuk 1995 UKR MMiSSi 01:39:46.39 37:41.29
11 11 / muži [205] Michael Juras 1992 CZE MMiSSi 01:40:46.56 38:41.46
12 12 / muži [212] Kristián Kopecsný 1989 CZE Naplno Team SVK 01:43:07.17 41:02.07
13 13 / muži [188] Petr Dopita 1980 CZE KLAUDIE A KRAVAŤÁCI 01:43:48.18 41:43.08
14 14 / muži [222] Pavol Danko 1985 SVK Bratislava 01:45:54.68 43:49.58
15 15 / muži [230] Matouš Nový 1993 CZE Čuň a Čunín 01:46:19.78 44:14.68
16 16 / muži [214] Róbert Husár 1981 CZE Naplno Team SVK 01:46:43.01 44:37.91
17 17 / muži [219] Lukáš Krupa 1993 SVK Naplno Team SVK 01:49:19.54 47:14.44
18 18 / muži [231] Jan Rossmann 1987 CZE Čuň a Čunín 01:49:55.99 47:50.89
19 19 / muži [228] Kamil Kastner 1986 CZE Čuň a Čunín 01:51:26.19 49:21.09
20 20 / muži [197] Petr Vinovský 1982 CZE GYMáci 01:51:48.48 49:43.38
21 21 / muži [216] Martin Juriš 1989 CZE Naplno Team SVK 02:12:40.3 01:10:35.2
22 22 / muži [211] Oldřich Zmeškal 1996 CZE Brno 02:16:49.54 01:14:44.44
23 23 / muži [209] Radim Bednář 1994 CZE Holice 53401 02:17:50.62 01:15:45.52
24 24 / muži [225] Pavel Hájek 1989 CZE Frýdek-Místek 02:18:32.4 01:16:27.3
25 25 / muži [194] Dan Dvořák 1991 CZE Teplá 02:34:11.3 01:32:06.2
26 26 / muži [192] Marek Chovančík 1988 CZE Smrťáci 02:35:11.96 01:33:06.86