Zadej své startovní číslo: a zmáčkni ENTER.

KupKolo Podkrkonošský maraton 2018

2018-08-11 Lázně Bělohrad 

archiv

announcement

registration

start list

results

90km total: 159, men : 152, women: 7, M30: 20, M40: 56, M50: 51, M51: 25, Z18: 7 [html] [pdf]
50km total: 499, men : 457, women: 42, M18: 35, M30: 58, M40: 118, M50: 149, M60: 68, M61: 29, Z30: 13, Z40: 16, Z41: 13 [html] [pdf]
kluci 100m total: 11, men : 11, women: 0, kluci: 11, holky: 0 [html] [pdf]
holky 100m total: 2, men : 0, women: 2, kluci: 0, holky: 2 [html] [pdf]
nejmladší 1 kolo kluci total: 20, men : 20, women: 0, kluci: 20, holky: 0 [html] [pdf]
nejmladší 1 kolo holky total: 16, men : 0, women: 16, kluci: 0, holky: 16 [html] [pdf]
předškoláci 1 kolo total: 25, men : 25, women: 0, kluci: 25, holky: 0 [html] [pdf]
předškolačky 1 kolo total: 16, men : 0, women: 16, kluci: 0, holky: 16 [html] [pdf]
děti 2 kola kluci total: 17, men : 17, women: 0, kluci: 17, holky: 0 [html] [pdf]
děti 2 kola holky total: 8, men : 0, women: 8, kluci: 0, holky: 8 [html] [pdf]
děti 3 kola kluci total: 18, men : 18, women: 0, kluci: 18, holky: 0 [html] [pdf]
děti 3 kola holky total: 9, men : 0, women: 9, kluci: 0, holky: 9 [html] [pdf]
děti 4 kola kluci total: 18, men : 18, women: 0, kluci: 18, holky: 0 [html] [pdf]
děti 4 kola holky total: 10, men : 0, women: 10, kluci: 0, holky: 10 [html] [pdf]

result list 90km

start ~ 10:00:15

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3
1 1 / M40 [164] Michal Bubílek 1986 CZE KELLYS BIKERANCH TEAM 03:27:55.7 02:53:09.0 (2)
2 1 / M30 [167] Lukáš Kunt 1997 CZE Ghost Team 03:31:52.2 03:56.5 02:56:47.0 (4)
3 2 / M40 [30] Jan Fišnar 1980 CZE TJ Baník Meziboří 03:31:56.1 04:00.4 02:56:43.0 (3)
4 3 / M40 [108] Roman Šťastný 1979 CZE Rockmachine-Cyklomax 03:35:43.1 07:47.4 03:00:59.0 (6)
5 1 / M50 [161] Josef Schejbal 1978 CZE CYKLO PROFI GOLD FREN 03:36:12.7 08:17.0 03:01:01.0 (7)
6 4 / M40 [138] Ondřej Zelený 1982 CZE ELEVEN MERCEDES MITAS 03:38:34.4 10:38.7 03:00:57.0 (5)
7 2 / M30 [4] Matouš Kozák 1998 CZE Rohozec Amulet team 03:42:06.1 14:10.4 03:06:21.0 (9)
8 3 / M30 [1] Michal Vlášek 1989 CZE KELLYS BIKE RANCH TEAM 03:42:41.8 14:46.1 03:06:22.0 (10)
9 2 / M50hasic [49] Štěpán Karban 1971 CZE SKIBIKECENTRUM.CZ team 03:43:29.1 15:33.4 03:06:22.0 (11)
10 4 / M30 [160] Jaroslav Vymětalík 1991 CZE CYKLO PROFI GOLD FREN 03:44:01.5 16:05.8 03:05:49.0 (8)
11 5 / M40 [7] Thomas Heinze 1985 GER ASVL Waltersdorf 03:44:02.6 16:06.9 03:06:27.0 (13)
12 6 / M40 [135] Vojtěch Vaníček 1985 CZE BAKAKO Nová Paka 03:45:34.5 17:38.8 03:06:27.0 (14)
13 7 / M40 [170] Václav Válek 1980 CZE Roztoky 03:45:51.2 17:55.5 03:06:26.0 (12)
14 8 / M40 [6] Antonín Hodr 1987 CZE GHOST Pro Bike Trutnov 03:47:29.1 19:33.4 03:07:37.0 (15)
15 3 / M50 [2] Štěpán Trmata 1978 CZE Czech Tallboys 03:47:57.9 20:02.2 03:08:31.0 (16)
16 4 / M50hasic [8] Tomáš Kučera 1977 CZE SKIBIKECENTRUM.CZ team 03:50:23.7 22:28.0 03:10:38.0 (17)
17 5 / M30 [171] Ondřej Beran 1989 CZE KC Slavia Praha 03:50:24.0 22:28.3 03:10:39.0 (18)
18 5 / M50hasic [102] Jan Šámal 1977 CZE HKNMPSM 03:51:16.8 23:21.1 03:11:55.0 (19)
19 6 / M30 [61] Filip Kostelecký 1995 CZE Bikehome 03:51:34.0 23:38.3 03:12:56.0 (22)
20 9 / M40 [29] Martin Fikar 1983 CZE BAKAKO Nová Paka 03:51:35.1 23:39.4 03:12:57.0 (23)
21 6 / M50 [58] Petr Kordík 1975 CZE CYKLO KLUB JIČÍN 03:53:15.1 25:19.4 03:12:42.0 (21)
22 10 / M40 [175] Jan Martin 1980 CZE KAH sport Vrchlabí 03:53:52.7 25:57.0 03:12:12.0 (20)
23 11 / M40 [38] Ondřej Hofman 1979 CZE Pro Music Prolog bike 03:56:31.6 28:35.9 03:15:55.0 (24)
24 12 / M40 [166] Martin Klapal 1987 CZE DeVoss Legends 03:57:10.0 29:14.3 03:15:57.0 (25)
25 7 / M30 [60] Jakub Kosina 1996 CZE ENJOY RIDING TEAM 03:59:15.1 31:19.4 03:18:27.0 (27)
26 8 / M30 [26] Tomáš Dostál 1990 CZE Vella Team 04:00:30.1 32:34.4 03:16:25.0 (26)
27 1 / M51 [9] Karel Bernard 1967 CZE INS Ateliér Náchod 04:01:14.7 33:19.0 03:20:00.0 (28)
28 9 / M30hasic [145] Pavel Pfeifer 1991 CZE SK hasičů KHk 04:02:05.2 34:09.5 03:20:41.0 (29)
28 7 / M50 [146] Jan Truhlář 1977 CZE HSK - cycling team 04:02:05.2 34:09.5 03:21:31.0 (30)
30 13 / M40 [133] Jiří Kužel 1979 CZE Enduro Český Ráj 04:02:21.3 34:25.6 03:22:56.0 (32)
31 14 / M40 [16] Aleš Bílek 1979 CZE Czech Tallboys 04:03:09.8 35:14.1 03:22:33.0 (31)
32 8 / M50 [69] Jiří Kubec 1977 CZE Cyklo Tony 04:04:57.7 37:02.0 03:23:06.0 (33)
33 10 / M30 [80] josef mojžíš 1999 CZE Apache Loko Trutnov 04:05:32.6 37:36.9 03:23:22.0 (34)
34 9 / M50hasic [127] Marek Žákovský 1972 CZE Praha 4-Braník 04:06:24.2 38:28.5 03:23:30.0 (35)
35 10 / M50 [110] Martin Šupich 1977 CZE Pitrs bikes team 04:08:17.5 40:21.8 03:24:48.0 (36)
36 2 / M51 [181] Jiri Rieger 1962 CZE Spartak Vrchlabí 04:14:17.7 46:22.0 03:32:59.0 (40)
37 11 / M30 [141] Martin Šubr 1997 CZE BEMANIAX 04:14:55.6 46:59.9 03:30:20.0 (38)
38 15 / M40 [147] Jan Strakoš 1983 CZE Bike and Ski Racing Team 04:14:59.5 47:03.8 03:32:57.0 (39)
39 16 / M40 [5] Jaruch Lecnar 1983 CZE Pitrs bikes 04:19:27.1 51:31.4 03:30:06.0 (37)
40 11 / M50 [76] Josef Mach 1978 CZE MSCH 04:19:51.6 51:55.9 03:33:03.0 (41)
41 12 / M30 [144] Pavel Melichar 1997 CZE Police nad Metují 04:20:34.2 52:38.5 03:39:15.0 (48)
42 17 / M40hasic [82] Jan Novotný 1986 CZE ROHOZEC AMULET TEAM 04:20:35.6 52:39.9 03:37:34.0 (44)
43 18 / M40 [174] Vlastimil Karban 1980 CZE UGO-ALLIVICTUS 04:20:57.3 53:01.6 03:35:24.0 (43)
44 13 / M30 [32] Lukáš Flégl 1993 CZE Kola Šír Bělohrad 04:21:31.9 53:36.2 03:33:59.0 (42)
45 19 / M40 [50] Tomas Kasse 1985 CZE nalehko.com 04:22:26.3 54:30.6 03:39:13.0 (47)
46 14 / M30 [44] Lukáš Chmelař 1991 CZE www.chaloupkydestne.cz 04:22:39.9 54:44.2 03:39:54.0 (49)
47 20 / M40 [47] Miroslav Jero 1984 CZE Kasper Swix Team Trutnov 04:23:26.4 55:30.7 03:37:46.0 (46)
48 12 / M50 [52] Radim Kavan 1978 CZE CYKLO BENDA 04:24:31.1 56:35.4 03:37:40.0 (45)
49 13 / M50 [64] Michal Král 1975 CZE Symbio+ CE.Energy 04:25:31.4 57:35.7 03:40:07.0 (50)
50 3 / M51 [91] Roman Polz 1963 CZE BRS Team SH 04:26:25.7 58:30.0 03:44:14.0 (55)
51 14 / M50 [169] Vlastimil Kráčmar 1974 CZE Kupkolo MTB Trilogy 04:27:15.8 59:20.1 03:41:39.0 (52)
51 4 / M51 [67] Jiří Krejsar 1962 CZE INS ATELIER NÁCHOD 04:27:15.8 59:20.1 03:44:14.0 (56)
53 15 / M50 [142] Miroslav Vích 1973 CZE BEKO Bike Team 04:27:47.9 59:52.2 03:42:31.0 (53)
54 16 / M50 [18] Tomáš Brand 1976 CZE PCK Louda 04:28:14.0 01:00:18.3 03:40:35.0 (51)
55 1 / Z18 [162] Lenka Fridrichová 1994 CZE GHOST Team 04:29:44.4 01:01:48.7 03:45:22.0 (57)
56 21 / M40 [54] Michal Kokeš 1984 CZE Mi-kolo-vice 04:30:57.4 01:03:01.7 03:45:24.0 (58)
57 17 / M50 [35] Tomáš Hájek 1974 CZE Malšova lhota 04:31:30.7 01:03:35.0 03:46:04.0 (61)
58 22 / M40 [154] Petr Škoda 1983 CZE INS Ateliér Náchod C 04:34:19.0 01:06:23.3
59 5 / M51hasic [62] Pavel Košťál 1964 CZE HO Stěžery 04:34:37.0 01:06:41.3
60 18 / M50hasic [125] Michal Zavadil 1977 CZE HS Jizerky 04:34:45.7 01:06:50.0 03:45:36.0 (59)
61 6 / M51 [22] Jiří Čechura 1964 CZE Čistý Sport 04:34:49.7 01:06:54.0
62 19 / M50 [45] Tomáš Janků 1972 CZE beMANIAX MADBIKE 04:35:11.8 01:07:16.1
63 15 / M30 [156] Tomáš Macek 1995 CZE Pdy 04:35:12.9 01:07:17.2 03:42:35.0 (54)
64 23 / M40 [68] Tomáš Krejza 1986 CZE Vodafone Cycling Club 04:35:36.8 01:07:41.1
65 7 / M51 [10] Pavel Adamů 1966 CZE CYKLO SKI Žitník 04:36:42.7 01:08:47.0
66 20 / M50 [157] Aleš Mikula 1973 CZE ZPA Smart Energy 04:36:58.4 01:09:02.7
67 16 / M30 [103] Jaromír Šimáně 1989 CZE Dolní Bousov 04:37:14.8 01:09:19.1
68 2 / Z18 [70] Vendula Kuntová 1993 CZE GHOST team 04:37:24.6 01:09:28.9 03:45:59.0 (60)
69 21 / M50 [129] František Čížek 1976 CZE Eurybia yacht club 04:39:01.0 01:11:05.3
70 17 / M30 [77] Jiří Martin 1990 CZE Nachod 04:39:01.6 01:11:05.9
71 24 / M40 [57] Ladislav Kopecký 1985 CZE beMANIAX MADBIKE 04:40:07.7 01:12:12.0
72 8 / M51 [27] Petr Dvořák 1968 CZE PCK Louda 04:40:22.7 01:12:27.0
73 9 / M51 [34] Petr Hacker 1968 CZE HOVRCH 04:40:33.2 01:12:37.5
74 25 / M40 [159] Petr Prouza 1985 CZE Antonka 04:40:49.7 01:12:54.0
75 26 / M40 [123] Ondřej Zámečník 1979 CZE Šumík team 04:40:59.4 01:13:03.7
76 22 / M50 [148] David Granát 1972 CZE KL sport Děčín 04:41:01.6 01:13:05.9
77 10 / M51 [13] jan badura 1968 CZE Holasice 04:42:48.8 01:14:53.1
78 11 / M51 [66] Vladimír Kraus 1960 CZE jasipbike 04:42:49.6 01:14:53.9
79 23 / M50 [48] Pavel Just 1976 CZE CYKLO BENDA 04:42:50.6 01:14:54.9
80 12 / M51 [33] Aleš Flégl 1963 CZE CTM SILVINI R2 Sport 04:43:42.4 01:15:46.7
81 27 / M40 [136] David Pour 1987 CZE beMANIAX MADBIKE 04:45:24.5 01:17:28.8
82 28 / M40 [128] Ladislav Žilík 1984 SVK Privat Petra, Lázně Bělohrad 04:45:51.7 01:17:56.0
83 3 / Z18 [17] Olga Bohabojová 1976 CZE Lékárna Zásmuky 04:46:05.1 01:18:09.4
84 29 / M40 [106] Jiří Šimonek 1983 CZE CFD support 04:47:33.9 01:19:38.2
85 30 / M40 [131] Jaroslav Juhás 1980 CZE Eurybia yacht club 04:49:05.7 01:21:10.0
86 24 / M50 [41] Patrik Hroneš 1970 CZE FAACCZ 04:49:22.4 01:21:26.7
87 25 / M50 [137] Jiří Podlipný 1977 CZE Kola Šír Bělohrad 04:50:35.2 01:22:39.5
88 13 / M51 [112] Michal Tauchman 1966 CZE Rock Machine Cyklomax 04:50:47.9 01:22:52.2
89 26 / M50 [75] Jaroslav Luxemburk 1971 CZE Praha 6 04:50:56.3 01:23:00.6
90 27 / M50 [113] Zbyněk Urban 1972 CZE CYKLO SKI Žitník 04:52:49.6 01:24:53.9
91 28 / M50 [55] Ladislav Koller 1977 CZE MTB Heřmánkovice 04:53:34.7 01:25:39.0
92 31 / M40 [134] Jan Skrbek 1985 CZE Enduro Český Ráj 04:54:22.0 01:26:26.3
93 14 / M51 [53] Jiří Koblasa 1965 CZE Carla.Kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem 04:55:09.3 01:27:13.6 05:07:41.0 (2)
94 32 / M40 [101] Jaroslav Smetana 1979 CZE Jasenná 04:55:17.1 01:27:21.4
95 33 / M40 [93] Jaroslav Prokop 1983 CZE Pro Music Prolog Bike Trutnov 04:56:02.5 01:28:06.8
96 34 / M40 [86] Michal Pešek 1980 CZE Atelier technik s.r.o. 04:56:34.2 01:28:38.5
97 29 / M50 [165] Roman Kuntoš 1975 CZE Rohatsko 04:59:14.1 01:31:18.4
98 30 / M50 [121] Pavel Wohanka 1975 CZE TJ Spartak Vrchlabí 05:01:20.4 01:33:24.7
99 31 / M50 [31] Jaromír Flégl 1971 CZE Kola Šír Bělohrad 05:01:41.5 01:33:45.8
100 32 / M50 [72] Aleš Kužel 1974 CZE Rybnicek 05:03:47.8 01:35:52.1
101 33 / M50 [92] Tomáš Pozdník 1970 CZE Starý Mateřov 69 05:03:50.3 01:35:54.6
102 34 / M50 [151] Richard Stejskal 1975 CZE AC Údolí hladu HK 05:06:36.1 01:38:40.4
103 35 / M50 [132] Jan Wiederstein 1978 CZE Eurybia yacht club 05:06:36.9 01:38:41.2
104 35 / M40hasic [139] Milan Vanderka 1987 CZE Enika bike team 05:08:20.0 01:40:24.3
105 15 / M51 [20] Radek Carda 1967 CZE Oné man team Citroen Kozakov 05:10:27.8 01:42:32.1
106 36 / M40 [158] Jakub Horák 1982 CZE ZPA Smart Energy 05:12:52.6 01:44:56.9
107 37 / M40 [115] Tomáš Valášek 1981 CZE KolaChaloupka.cz 05:13:38.5 01:45:42.8
108 36 / M50 [43] pavel chlup 1976 CZE Bicyklub 05:15:30.2 01:47:34.5
109 37 / M50 [56] Michal Kopecký 1977 CZE BeManiax Madbike 05:16:15.5 01:48:19.8
110 38 / M50 [25] Petr Dařbujan 1969 CZE TRUXXXIK cycling 05:16:32.9 01:48:37.2
111 38 / M40 [111] Jiří Švec 1984 CZE BP NOTE Pacenote Books 05:18:19.2 01:50:23.5 22:16:39.0 (62) 22:16:39.0 (3)
112 16 / M51 [37] Pavel Havlík 1967 CZE KT Tryskomyš 05:18:22.9 01:50:27.2
113 39 / M50 [36] Jiří Hanuš 1972 CZE vella team 05:19:21.8 01:51:26.1
114 17 / M51 [24] Martin Černý 1964 CZE Vella Team 05:20:24.7 01:52:29.0
115 18 / M51 [168] Petr Hodoval 1967 CZE Olfincar Trutnov 05:20:58.2 01:53:02.5
116 19 / M51 [51] Petr Kauška 1966 CZE MTB Team Hodkovice nad Mohelkou 05:21:46.8 01:53:51.1
117 4 / Z18 [150] Jana Řeháková 1981 CZE Praha 05:22:28.5 01:54:32.8
118 39 / M40 [42] František Huptych 1983 CZE Žháři 05:24:56.1 01:57:00.4
119 5 / Z18 [11] Daniela Antropiusová 1982 CZE PlanetVolitans.com 05:27:01.8 01:59:06.1
120 18 / M30 [94] Pavel Přibyl 1997 CZE Kola Kamenice 05:27:02.0 01:59:06.3
121 6 / Z18 [12] Lenka Bacílková 1973 CZE Oceloví letci 05:27:15.4 01:59:19.7
122 40 / M50 [83] Michal Pancner 1978 CZE MTB Heřmánkovice 05:27:17.1 01:59:21.4
123 41 / M50 [117] Petr Vašek 1971 CZE Bitters Superior Cyklofit team 05:27:22.5 01:59:26.8
124 42 / M50 [152] Jiří Král 1977 CZE Záměl 05:29:22.8 02:01:27.1
125 40 / M40 [81] Lukáš Molcar 1986 CZE SUDOP 209 05:31:01.4 02:03:05.7
126 41 / M40 [172] Tomáš Kvasnička 1982 CZE Hradec Králové 05:31:20.7 02:03:25.0
127 42 / M40 [39] Ondřej Holas 1983 CZE Vyking.cz 05:31:49.0 02:03:53.3
127 20 / M51 [40] Leoš Holas 1961 CZE Vyking.cz 05:31:49.0 02:03:53.3
129 21 / M51 [89] Jiří Pinďák 1960 CZE Oceloví letci 05:31:58.3 02:04:02.6
130 22 / M51 [59] Josef Kosek 1963 CZE MTB Heřmánkovice 05:32:06.7 02:04:11.0
131 43 / M40 [126] Jaromír Žák 1982 CZE zaak team 05:32:19.7 02:04:24.0
132 44 / M40 [65] Daniel Kraus 1980 CZE Vilne veverky 05:34:08.7 02:06:13.0
133 43 / M50 [95] Michal Purm 1972 CZE Rychlá smečka 05:34:09.1 02:06:13.4
134 45 / M40 [73] Jiří Kvapil 1982 CZE Čtveřín 3, Pěnčín 46345 05:34:58.1 02:07:02.4
135 44 / M50 [85] Bedřich Pelc 1970 CZE Praha 05:37:10.9 02:09:15.2
136 45 / M50 [100] Josef Sitta 1973 CZE PlanetVolitans.com 05:39:02.6 02:11:06.9
137 46 / M50 [97] Leoš Řeháček 1971 CZE Žlunice 05:41:50.7 02:13:55.0
138 46 / M40 [114] David Valášek 1985 CZE KolaChaloupka.cz 05:43:01.2 02:15:05.5
139 47 / M40 [71] Filip Kutina 1987 CZE SUDOP 209 05:43:32.4 02:15:36.7
140 48 / M40 [14] Jan Bartaloš 1985 CZE SUDOP 209 05:43:33.1 02:15:37.4 05:06:59.0 (1)
141 49 / M40 [78] Jáchym Martinek 1980 CZE VK Blesk 05:45:37.3 02:17:41.6
142 50 / M40 [79] Jakub Mattuš 1981 CZE Ja k(l)ub 05:46:26.9 02:18:31.2
143 47 / M50 [173] Miroslav Franěk 1971 CZE Nosvis 05:46:37.7 02:18:42.0
144 48 / M50 [19] Vítězslav Brož 1970 CZE Hostinné 05:49:01.4 02:21:05.7
145 7 / Z18 [84] Vendula Pekárková 1983 CZE Janské Lázně 05:53:12.0 02:25:16.3
146 51 / M40 [90] Oldřich Pola 1979 CZE Babiččin sádelňáček 05:57:09.6 02:29:13.9
147 52 / M40 [99] Jindřich Schwarz 1984 CZE jezdinakole.cz 06:02:56.2 02:35:00.5
148 23 / M51 [153] Libor Mojžíš 1968 CZE Vella team Náchod 06:06:01.5 02:38:05.8
149 53 / M40 [105] Pavel Šimon 1980 CZE Dvůr Králové nad Labem 06:17:08.9 02:49:13.2
150 49 / M50 [104] Pavel Šimon 1970 CZE FcB Team 06:19:09.8 02:51:14.1
151 24 / M51 [163] Pavel Kumprecht 1967 CZE Úvaly 06:26:30.6 02:58:34.9
152 25 / M51 [28] Martin Ekl 1957 CZE Biketeam Kralupy EurobikePraha 06:33:29.6 03:05:33.9
DNF / M30 [502] Jakub Žďárský 1990 CZE Chvalkovice 02:12:08.0 (1)
DNF / M40 [182] Ota Zima 1984 CZE KELLYS BIKE RANCH TEAM
DNF / M40 [122] Jiří Záliš 1988 CZE Pítrs bikes
DNF / M30 [63] Tomáš KOUT 1995 CZE KOUT TÝM BĚLOHRAD
DNS / M40 [88] Martin Peza 1986 CZE BOTTECCHIA - CZ Cyklo
DNS / M50 [96] Michal Remeš 1971 CZE Všechlapy
DNS / M50 [3] Tomáš Janda 1972 CZE MS BIKE ACADEMY RACING

result list 50km

start ~ 10:30:14

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3
1 1 / M30 [675] Tomáš Ševců 1997 CZE HSK - cycling team 01:45:35.3 01:13:10.0 (1) 01:13:10.0 (1)
2 1 / M40hasic [552] Tomáš Berger 1987 CZE kupkolo.cz 01:47:19.4 01:44.1 01:13:10.0 (2) 01:13:10.0 (2)
3 2 / M30 [767] Michal Novák 1991 CZE VELOCENTRUM - STRATOS AUTO 01:47:56.8 02:21.5 01:13:10.0 (3) 01:13:10.0 (3)
4 3 / M30 [915] Lukáš Hofman 1991 CZE Ski a Bike Centrum Radotín 01:48:26.1 02:50.8 01:14:09.0 (4) 01:14:09.0 (4)
5 2 / M40hasic [709] Tomáš Sládek 1988 CZE Chrudim 01:48:39.7 03:04.4 01:14:11.0 (6) 01:14:11.0 (6)
6 4 / M30 [725] Zbyněk Růžička 1991 CZE Ski Paudera Staré Splavy 01:49:23.4 03:48.1 01:14:11.0 (5) 01:14:11.0 (5)
7 3 / M40hasic [827] Pavel Kubín 1981 CZE Carla Kupkolo.cz 01:51:07.1 05:31.8 01:15:18.0 (8) 01:15:18.0 (8)
8 1 / M50 [629] Jan Čapek 1973 CZE SK Velo neslyšících Olomouc 01:51:09.4 05:34.1 01:15:19.0 (9) 01:15:19.0 (9)
9 4 / M40 [891] Ján Janočko 1982 CZE Ski a Bike Centrum Radotín 01:51:11.7 05:36.4 01:15:23.0 (11) 01:15:23.0 (11)
10 5 / M30 [857] Lukáš Kindl 1990 CZE KELLYS BIKERANCH TEAM 01:51:48.5 06:13.2 01:15:18.0 (7) 01:15:18.0 (7)
11 6 / M30 [565] pavel jirasek 1992 CZE Pitrs bikes 01:52:07.6 06:32.3 01:15:20.0 (10) 01:15:20.0 (10)
12 1 / M60 [498] Pavel Jiřena 1967 CZE Amulet Rohozec 01:53:05.6 07:30.3 01:17:06.0 (17) 01:17:06.0 (17)
13 5 / M40 [716] Pavel Sedláček 1987 CZE ROHOZEC AMULET TEAM 01:53:06.1 07:30.8 01:17:05.0 (16) 01:17:05.0 (16)
14 1 / M18 [788] Milan Mileret 2001 CZE Shoptet 01:53:06.3 07:31.0 01:16:07.0 (13) 01:16:07.0 (13)
15 2 / M18 [852] Luboš Kluch 2000 CZE KELLYS BIKE RANCH TEAM 01:53:06.9 07:31.6 01:16:09.0 (14) 01:16:09.0 (14)
16 6 / M40 [762] Michal Nýč 1982 CZE Hořátev 01:53:07.1 07:31.8 01:16:06.0 (12) 01:16:06.0 (12)
17 7 / M40 [480] Tomáš Bartsch 1988 CZE TRANSBRODY 01:53:10.0 07:34.7 01:17:09.0 (19) 01:17:09.0 (19)
18 3 / M18 [690] Adam Styblík 2002 CZE Jaroslav Kulhavy Cycling Team 01:53:39.5 08:04.2 01:16:11.0 (15) 01:16:11.0 (15)
19 2 / M50 [693] David Studýnka 1976 CZE SK SKIVELO neslyšících Olomouc 01:53:53.8 08:18.5 01:17:09.0 (18) 01:17:09.0 (18)
20 4 / M18 [563] Michal Horák 2001 CZE Okssaz 01:56:30.4 10:55.1 01:18:19.0 (23) 01:18:19.0 (23)
21 8 / M40 [974] Tomáš Brebera 1986 CZE Sp MTB Vrchlabí 01:56:50.0 11:14.7 01:18:17.0 (21) 01:18:17.0 (21)
22 3 / M50 [930] Michal Futó 1974 CZE SPORT TEAM HRÁDEK 01:57:15.9 11:40.6 01:18:16.0 (20) 01:18:16.0 (20)
23 4 / M50 [575] Luboš Toman 1969 CZE Carla.kupkolo.cz 01:57:40.7 12:05.4 01:18:18.0 (22) 01:18:18.0 (22)
24 2 / M60 [964] Pavel Crha 1966 CZE So Ráj Hrubá Skála 01:57:56.4 12:21.1 01:18:56.0 (25) 06:21:49.0 (48)
25 3 / M60 [975] Miroslav Brabec 1967 CZE Bike Brdy 01:58:06.1 12:30.8 01:20:18.0 (31) 01:20:18.0 (30)
26 7 / M30 [518] Václav Vomáčko 1995 CZE Mitas Cyklohelios 01:58:06.5 12:31.2 01:20:18.0 (30) 01:20:18.0 (29)
27 5 / M50 [534] Jan Melišík 1974 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 01:58:13.3 12:38.0 01:20:18.0 (29) 01:20:18.0 (28)
28 6 / M50hasic [864] David Kalina 1974 CZE SKP Maják 01:58:23.7 12:48.4 01:19:15.0 (26) 01:19:15.0 (25)
29 7 / M50hasic [838] Jaroslav Kozák 1970 CZE Kobyly 01:58:26.5 12:51.2 01:20:21.0 (34) 01:20:21.0 (33)
30 8 / M50hasic [832] Josef Kroupa 1972 CZE HZS Varnsdorf/Retos,Rotos,Bohemia coffe house 01:58:27.6 12:52.3 01:20:16.0 (28) 01:20:16.0 (27)
31 9 / M50 [707] Jan Slavíček 1969 CZE Expres CZ-Scott Team Kolín 01:59:00.5 13:25.2 01:18:39.0 (24) 01:18:39.0 (24)
32 5 / M18 [536] Jakub Hák 2004 CZE Jaroslav Kulhavy Cycling Team 01:59:01.4 13:26.1 01:20:38.0 (35) 01:20:38.0 (34)
33 9 / M40 [641] David Tondr 1979 CZE LAWI - Author Team 01:59:02.8 13:27.5 01:20:40.0 (36) 01:20:40.0 (35)
34 6 / M18 [823] Martin Kubišta ml. 2003 CZE BAKAKO Nová Paka 01:59:11.1 13:35.8 01:20:49.0 (38) 01:20:49.0 (37)
35 10 / M40 [508] Vojtěch Reichert 1982 CZE Auto I.S.R. 01:59:26.8 13:51.5 01:20:58.0 (40) 01:20:58.0 (39)
36 7 / M18 [748] Daniel Pinkas 2001 CZE Cyklo-ski klub Polička 01:59:28.7 13:53.4 01:20:19.0 (32) 01:20:19.0 (31)
37 8 / M30 [590] Michal Purm 1992 CZE Rychlá smečka 01:59:38.1 14:02.8 01:20:41.0 (37) 01:20:41.0 (36)
38 10 / M50 [760] Pavel Pastrnek 1976 CZE SK SKIVELO neslyšících Olomouc 02:00:07.5 14:32.2 01:20:56.0 (39) 01:20:56.0 (38)
39 11 / M50 [589] Vojta Buriánek 1978 CZE Haven team 02:00:11.7 14:36.4 01:19:44.0 (27) 01:19:44.0 (26)
40 11 / M40 [938] Lukáš Fejk 1988 CZE Carla.kupkolo.cz 02:00:17.5 14:42.2 01:21:10.0 (43) 01:21:10.0 (42)
41 12 / M50hasic [768] Rudolf Nosek 1970 CZE VELOCENTRUM - STRATOS AUTO 02:00:20.4 14:45.1 01:20:59.0 (41) 01:20:59.0 (40)
42 9 / M30 [574] Lukáš Toman 1991 CZE Carla.kupkolo.cz 02:00:27.9 14:52.6 01:20:21.0 (33) 01:20:21.0 (32)
43 12 / M40 [750] Jan Piechaczek 1985 CZE Praha 3, Vinohrady 02:00:28.7 14:53.4 01:21:11.0 (44) 01:21:11.0 (43)
44 13 / M40 [551] Jakub Hromádko 1988 CZE BAKAKO Nová Paka 02:00:35.1 14:59.8 01:22:19.0 (52)
45 4 / M60 [503] David Cirkovsky 1968 CZE Zvole 02:00:36.0 15:00.7 01:21:13.0 (45) 01:21:13.0 (44)
46 5 / M60 [678] Radek Ščučka 1964 CZE SkiPaudera Staré Splavy 02:00:38.7 15:03.4 01:22:19.0 (50)
47 10 / M30 [656] Jan Špůr 1992 CZE Dvůr Králové nad Labem 02:00:41.6 15:06.3 01:21:00.0 (42) 01:21:00.0 (41)
48 11 / M30 [848] Pavel Kolda 1990 CZE BAKAKO Nová Paka 02:01:07.4 15:32.1 01:21:24.0 (46) 01:21:24.0 (45)
49 14 / M40 [813] Jakub Kyndl 1986 CZE Alset Racing Team 02:01:39.5 16:04.2 01:21:37.0 (47) 01:21:37.0 (46)
50 15 / M40 [752] Aleš Pelčarský 1981 CZE Hořice 02:01:56.5 16:21.2 01:24:16.0 (63)
51 16 / M40 [871] Filip Jonáš 1980 CZE Cannondale Mratín 02:01:57.3 16:22.0 01:23:03.0 (53)
52 8 / M18 [649] Tomáš Taláb 2000 CZE Trutnov 02:02:01.5 16:26.2 01:23:29.0 (59)
53 1 / M61 [524] Richard Vosyka 1954 CZE ELEVEN MERCEDES MITAS 02:02:53.9 17:18.6 01:22:19.0 (49)
54 17 / M40 [637] Jakub Vacek 1988 CZE ROHOZEC AMULET TEAM 02:03:02.7 17:27.4 01:22:19.0 (48)
55 12 / M30 [703] Zdeněk Sovák 1990 CZE Hradec Králové 02:03:14.4 17:39.1 01:23:29.0 (58)
56 6 / M60 [564] Miloslav Komarek 1968 CZE Kcc Litomysl 02:03:27.1 17:51.8 01:22:19.0 (51)
57 13 / M50 [493] Martin Wendler 1976 CZE SK Žízníkov 02:04:14.9 18:39.6 01:24:04.0 (62)
58 18 / M40hasic [958] jakub čeřovský 1983 CZE TJ Lázně Bělohrad 02:05:22.7 19:47.4 01:23:11.0 (55)
59 19 / M40 [606] Pavel Živný 1987 CZE KCL Kooperativa-Svijany 02:05:45.9 20:10.6 01:24:53.0 (68)
60 7 / M60 [928] Aleš Gabriel 1965 CZE Týniště nad Orlicí 02:05:48.0 20:12.7 01:23:10.0 (54)
61 14 / M50 [867] Daniel Kadaník 1975 CZE Praha 20 02:06:11.1 20:35.8 01:23:29.0 (57)
62 20 / M40 [482] Radek Vodvářka 1980 CZE Mukařov - Srbín 02:06:11.9 20:36.6 01:24:04.0 (61)
63 13 / M30 [754] Jan Šváb 1991 CZE Greyhound Racing Team 02:06:12.6 20:37.3 01:23:28.0 (56)
64 21 / M40hasic [746] Karel Platich 1985 CZE HZS Děčín 02:06:12.8 20:37.5 01:24:21.0 (65)
65 15 / M50 [626] Roman Vašíček 1974 CZE Radvanice 02:06:33.2 20:57.9 01:24:28.0 (67)
66 16 / M50 [802] Jiří Macák 1978 CZE TJ Sokol Radim 02:06:56.5 21:21.2 01:24:00.0 (60)
67 8 / M60 [875] Josef Jirman 1964 CZE Broumov 02:07:13.3 21:38.0 01:24:56.0 (69)
68 9 / M60hasic [979] Dalibor Binter 1964 CZE Haven team 02:07:21.7 21:46.4 01:26:15.0 (74)
69 22 / M40 [550] Josef Mach 1988 CZE BAKAKO Nová Paka 02:07:39.0 22:03.7 01:24:21.0 (64)
70 17 / M50 [557] Václav Beránek 1973 CZE Rovensko pod Troskami 02:07:40.0 22:04.7 01:26:22.0 (78)
71 23 / M40 [500] Lukáš Duleba 1984 CZE Luka Racing 02:08:01.8 22:26.5 01:26:33.0 (81)
72 24 / M40hasic [538] Marek Víšek 1979 CZE HZS Pardubice 02:08:02.2 22:26.9 01:26:15.0 (75)
73 25 / M40 [951] Jan Doležal 1979 CZE Cyklo Klub Bendl 02:08:18.6 22:43.3 01:25:42.0 (70)
74 9 / M18 [865] Petr Kadlec 2000 CZE JKF Jaroměř 02:08:42.2 23:06.9 01:26:15.0 (76)
75 10 / M60 [558] Jiří Hrdlička 1964 CZE Dobřichovice 02:08:57.1 23:21.8 01:26:15.0 (73)
76 11 / M60 [691] Josef Stuna 1959 CZE KABA SPORT Chotěboř 02:09:10.5 23:35.2 01:26:30.0 (79)
77 26 / M40 [947] Radek Drahonovský 1980 CZE Sun Ski Academy Špindlerův Mlýn 02:09:22.0 23:46.7 01:28:19.0 (98)
78 1 / Z30 [981] Karolina Bergerová 1992 CZE Carla.Kupkolo.cz D.K.n.L. 02:09:33.6 23:58.3 01:26:31.0 (80)
79 2 / M61hasic [718] Jiří Sedláček 1958 CZE SDH Ludgeřovice 02:09:41.2 24:05.9 01:26:15.0 (77)
79 18 / M50 [662] David Šollar 1971 CZE Liberec 8 02:09:41.2 24:05.9 01:27:59.0 (88)
81 19 / M50 [525] Pavel Jirásek 1974 CZE Kosmos Bikes 02:09:50.9 24:15.6 01:27:48.0 (86)
82 14 / M30 [809] Jakub Laušman 1998 CZE Vřesník 02:09:51.4 24:16.1 01:27:41.0 (83)
83 27 / M40 [695] Tomáš Straňák 1982 CZE AC Gomango Högner 02:09:56.9 24:21.6 01:28:19.0 (97)
84 20 / M50 [520] Martin Juriček 1977 CZE Sporting Havana 02:10:08.1 24:32.8 01:26:15.0 (72)
85 28 / M40 [481] Vojtěch Wachtl 1986 CZE Sun Ski Academy Špindlerův Mlýn 02:10:37.8 25:02.5 01:29:01.0 (103)
86 21 / M50 [850] Ladislav Kočí 1972 CZE INT CZ 02:10:38.5 25:03.2 01:27:44.0 (85)
87 29 / M40 [914] Jiří HOLAJ 1982 CZE CYKLO SKI Žitník 02:10:39.9 25:04.6 01:28:13.0 (92)
88 30 / M40 [513] Michal Jambor 1983 CZE J&J bike 02:10:53.8 25:18.5 01:26:15.0 (71)
89 1 / Z40 [893] Hana Jakubičková 1982 CZE Bike Gallery 02:10:54.2 25:18.9 01:28:13.0 (93)
90 12 / M60 [553] Oldřich Holubec 1966 CZE Carla.kupkolo.cz 02:11:13.3 25:38.0 01:29:18.0 (106)
91 22 / M50 [689] Radek Sušer 1973 CZE Top Orchestra Bechyně 02:12:06.9 26:31.6 01:29:21.0 (107)
92 31 / M40 [882] Jakub Jelínek 1984 CZE J and J bros. Jihlava 02:12:10.7 26:35.4 01:29:26.0 (112)
93 13 / M60 [653] Jiří Štědroň 1963 CZE Pardubice 02:12:13.4 26:38.1 01:28:15.0 (94)
94 15 / M30 [634] Lukáš Václavík 1994 CZE ŠKODA AUTO team 02:12:20.0 26:44.7 01:27:32.0 (82) 06:20:50.0 (47)
95 32 / M40 [843] Aleš Košťál 1981 CZE Všestary 02:12:21.8 26:46.5 01:28:00.0 (89)
96 16 / M30 [985] Vojtěch Beneš 1989 CZE Nový Bor 02:12:22.4 26:47.1 01:28:35.0 (100)
97 33 / M40 [608] Jan Zelenka 1982 CZE Kostelec nad Orlicí 02:12:25.6 26:50.3
98 23 / M50 [682] Marek Syrovatský 1977 CZE Kovo Praha 02:12:43.2 27:07.9 01:28:59.0 (102)
99 34 / M40 [924] Jaromír Gregor 1982 CZE Jičín 02:12:44.1 27:08.8 01:28:13.0 (90)
100 35 / M40 [655] Lukáš Šrám 1984 CZE Lázně Bělohrad 02:12:44.7 27:09.4 01:30:37.0 (117)
101 3 / M61 [572] Jiří Slabý 1956 CZE CTM SILVINI R2 Sport 02:12:45.7 27:10.4 01:29:12.0 (104)
102 24 / M50 [854] Petr Klein 1973 CZE Podhorní Újezd 02:12:49.4 27:14.1 01:27:52.0 (87)
103 25 / M50 [698] Tomáš STANĚK 1970 CZE BAKAKO Nová Paka 02:12:57.9 27:22.6 01:28:30.0 (99)
104 36 / M40 [497] Jan Hofman 1982 CZE Střihov 02:12:58.2 27:22.9 01:29:27.0 (113)
105 17 / M30 [876] Jan Jirasko 1999 CZE Lazne Belohrad 02:13:00.2 27:24.9 01:27:41.0 (84)
106 10 / M18 [539] Stanislav Heczko ml. 2001 CZE Carla.Kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem 02:13:00.9 27:25.6 01:29:24.0 (109)
107 37 / M40 [842] František Kotlář 1988 CZE Budčeves 02:13:26.5 27:51.2 01:29:25.0 (110)
108 4 / M61 [614] Jiří Voňka 1954 CZE Carla.Kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem 02:13:30.9 27:55.6 01:28:18.0 (96)
109 38 / M40 [696] Otto Steffl 1980 CZE Derfl Kola 02:13:43.7 28:08.4 01:28:45.0 (101)
110 2 / Z40 [616] Martina Vokatá 1983 CZE TJ Sokol Nové Město nad Metují 02:13:43.8 28:08.5 01:29:21.0 (108)
111 11 / M18 [862] David Kaňka 2003 CZE BAKAKO Nová Paka 02:14:16.3 28:41.0 01:29:25.0 (111)
112 2 / Z30 [492] Eliška Šulcová 1988 CZE Bicykl team Ústí nad Labem 02:14:35.0 28:59.7 01:30:40.0 (119)
113 3 / Z30 [527] Katerina Mertenova 1989 CZE Oplt cycling 02:14:36.7 29:01.4 01:29:16.0 (105)
114 3 / Z40 [899] Pavla Chmelíková 1982 CZE - 02:14:50.6 29:15.3 01:30:40.0 (118)
115 14 / M60 [549] Miroslav Varvařovský 1968 CZE Alltraining.cz 02:15:00.8 29:25.5 01:31:08.0 (126)
116 39 / M40hasic [913] milan holárek 1984 CZE chlumec 02:15:01.0 29:25.7 01:28:13.0 (91)
117 18 / M30 [487] Lukáš Vostrovský 1994 CZE KolaChaloupka.cz 02:15:15.1 29:39.8 01:31:23.0 (128)
118 15 / M60 [542] Stanislav Heczko st. 1966 CZE SkiAlpShop 02:15:22.3 29:47.0 01:30:46.0 (122)
119 16 / M60 [612] Tomáš Vršovsky 1966 CZE Praha 10 02:15:37.9 30:02.6 01:30:45.0 (121)
120 40 / M40 [990] Jan Bartoš 1981 CZE Hradec Králové 02:15:51.4 30:16.1 01:30:20.0 (114)
121 41 / M40 [878] Jan Jindra 1982 CZE Brodce 02:15:53.1 30:17.8 01:30:41.0 (120)
122 42 / M40 [787] Michal Miškovský 1981 CZE Jičín 02:15:58.5 30:23.2 01:31:08.0 (124)
123 26 / M50 [859] Jan Kašpar 1971 CZE Kellys Bike Ranch Team 02:16:01.3 30:26.0 01:30:27.0 (116)
124 27 / M50 [745] Milan Podzimek 1975 CZE Cyklo klub Jičín 02:16:02.4 30:27.1 01:31:39.0 (132)
125 19 / M30 [820] Tomáš Kudrnáč 1989 CZE Mad Bike Be Maniax 02:16:04.0 30:28.7 01:31:07.0 (123)
126 17 / M60 [733] Sláva Rak 1965 CZE Alfa team Hořice 02:16:05.2 30:29.9 01:30:25.0 (115)
127 12 / M18 [491] Jan Lukeš 2004 CZE Carla.Kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem 02:16:05.9 30:30.6 01:24:24.0 (66)
128 20 / M30 [969] Lukáš Burda 1995 CZE DOMYJINAK 02:16:20.4 30:45.1 01:31:50.0 (136)
129 28 / M50 [555] Martin Jareš 1972 CZE Amulet Rohozec 02:16:21.0 30:45.7 01:31:37.0 (131)
130 29 / M50 [866] Martin Kadečka 1973 CZE PROFIN PLASTY S.R.O. 02:16:26.8 30:51.5 01:31:39.0 (133)
131 30 / M50 [560] Štěpán Plodek 1977 CZE ENVICONS 02:16:37.0 31:01.7 01:31:08.0 (125)
132 21 / M30 [904] Ondřej Hujer 1997 CZE Melcon cycling team 02:16:45.1 31:09.8 01:31:08.0 (127)
133 13 / M18 [831] Štepán Krupka 2003 CZE Krupka Team 02:16:52.4 31:17.1 01:31:39.0 (134)
134 43 / M40 [837] Tomáš Koželský 1983 CZE Český Brod 02:16:57.3 31:22.0 01:31:35.0 (130)
135 18 / M60 [957] Radek Čipera 1964 CZE Radvanice 158 02:17:00.0 31:24.7 01:32:39.0 (141)
136 14 / M18 [971] Daniel Břeň 2001 CZE SMS Team Kladno 02:17:13.0 31:37.7 01:32:02.0 (137)
137 44 / M40 [912] Lukáš Holman 1983 CZE ELEVEN MERCEDES MITAS 02:17:45.7 32:10.4 01:33:45.0 (157)
138 31 / M50hasic [973] Vlastimil Brumlich 1978 CZE Heřmanice 02:17:51.5 32:16.2 01:31:30.0 (129)
139 1 / Z41 [533] Jana Melišíková 1977 CZE BMC Pavlišov 02:18:08.2 32:32.9 01:33:31.0 (152)
140 45 / M40 [615] Bohuslav Vondruška 1986 CZE TJ Sokol Hrabenov 02:18:26.9 32:51.6 01:34:46.0 (164)
141 5 / M61 [779] Aleš Náhlovský 1957 CZE Rovteam 02:18:32.8 32:57.5 01:31:39.0 (135)
142 4 / Z40 [642] Lenka Tomášová 1981 CZE AC Gomango Högner 02:18:35.1 32:59.8 01:33:00.0 (143)
143 46 / M40 [505] Radek Slavík 1979 CZE Vrchlabí 02:18:38.8 33:03.5 01:33:28.0 (150)
144 32 / M50 [673] Josef Šilhavý 1978 CZE ACTIVE TOUR CYCLING TEAM 02:19:06.9 33:31.6 01:33:31.0 (153)
145 19 / M60 [735] Petr Přibyl 1967 CZE Praha 9 02:19:21.6 33:46.3 01:32:56.0 (142)
146 47 / M40 [883] Petr Jelínek 1980 CZE J and J bros. Jihlava 02:19:27.5 33:52.2 01:34:45.0 (162)
147 15 / M18 [905] Filip Hroneš 2000 CZE FAACCZ 02:19:37.4 34:02.1 01:35:03.0 (166)
148 33 / M50 [950] Jan Dostál 1972 CZE Lázně Bělohrad 02:19:50.4 34:15.1 01:33:33.0 (154)
149 20 / M60 [784] Petr Murčo 1964 CZE Kasper-Swix Team 02:19:58.9 34:23.6 01:33:28.0 (149)
150 2 / Z41 [856] Monika Klapková 1970 CZE beMANIAX MADBIKE 02:20:01.5 34:26.2 01:33:24.0 (146)
151 48 / M40 [944] Martin Efler 1981 CZE Bikehome 02:20:01.6 34:26.3 01:33:37.0 (155)
152 22 / M30 [556] Pavel Mrázek 1994 CZE Sport Team Hrádek 02:20:14.5 34:39.2 01:32:34.0 (139)
153 34 / M50 [578] Zdeněk Pěchouček 1969 CZE BAKAKO Nová Paka 02:20:25.4 34:50.1 01:33:25.0 (147)
154 35 / M50 [548] Tomáš Dražek 1975 CZE Redpoint team 02:20:31.4 34:56.1 01:35:10.0 (167)
155 49 / M40 [965] Petr Císař 1988 CZE Jičín 02:20:42.2 35:06.9 01:34:46.0 (163)
156 36 / M50 [743] Petr Pokorný 1975 CZE MTB CITRUS TEAM 02:21:18.5 35:43.2 01:34:04.0 (159)
156 36 / M50 [729] Tomáš Rudolf 1977 CZE KolaChaloupka.cz 02:21:18.5 35:43.2 01:35:18.0 (168)
158 50 / M40 [900] Pavel Chemišinec 1979 CZE Kola Šír Bělohrad 02:21:22.2 35:46.9 01:32:08.0 (138)
159 38 / M50 [523] Jiří Hájek 1973 CZE Hradec Králové 02:21:46.7 36:11.4 01:32:35.0 (140)
160 4 / Z30 [620] Dagmar Vogelová 1991 CZE Cyklo Klub Bendl 02:21:50.5 36:15.2 01:33:03.0 (144)
161 51 / M40 [618] Tomáš Vojtěch 1986 CZE Profin plasty s.r.o. 02:21:51.4 36:16.1 01:37:00.0 (193)
162 39 / M50 [686] Jiří Svítil 1972 CZE Derfl Kola 02:21:55.7 36:20.4 01:34:42.0 (161)
163 52 / M40 [798] Miroslav Malý 1980 CZE Brdy Biker 02:21:59.8 36:24.5 01:33:44.0 (156)
164 53 / M40 [902] Jakub Hušek 1985 CZE Rádlo racing 02:22:11.0 36:35.7 01:33:25.0 (148)
165 54 / M40 [828] Martin Křena 1987 CZE Lysá nad Labem 02:22:11.2 36:35.9 01:35:53.0 (175)
166 21 / M60 [685] Tomaš Svoboda 1968 CZE Praha 3 02:22:12.2 36:36.9 01:35:38.0 (171)
167 6 / M61 [766] Zdeněk Novák 1954 CZE Cyklotramp Koberovy 02:22:18.5 36:43.2 01:36:00.0 (177)
168 55 / M40 [984] Tomáš Berger 1987 CZE TJ Sokol Lužany 02:22:31.6 36:56.3 01:33:29.0 (151)
169 16 / M18 [566] Lukáš Kraus 2003 CZE Lázně Bělohrad 02:22:51.9 37:16.6 01:28:15.0 (95)
170 40 / M50hasic [926] Alan Gavel 1977 CZE Bratři v triku 02:23:01.3 37:26.0 01:35:56.0 (176)
171 17 / M18 [826] Matyáš Kubín 2003 CZE Triatlon Jičín 02:23:03.6 37:28.3 01:37:00.0 (194)
172 41 / M50 [734] Stanislav Rada 1976 CZE Trutnov-Volanov 02:23:08.4 37:33.1 01:35:46.0 (174)
173 42 / M50 [643] Zdeněk Tomáš 1976 CZE AC GoMango HÖGNER 02:23:09.4 37:34.1 01:36:25.0 (186)
174 56 / M40 [833] Marian Krošlák 1981 CZE Rudník 02:23:25.5 37:50.2 01:36:33.0 (189)
175 43 / M50 [648] Oldřich Tesař 1977 CZE Podkumburský Banditi 02:23:44.0 38:08.7 01:35:31.0 (170)
176 23 / M30 [646] Jaroslav Tichý 1991 CZE Dolní Moravice 02:23:50.3 38:15.0 01:36:03.0 (178)
177 18 / M18 [907] Patrik Hospodka 2002 CZE TJ Lokomotiva Nymburk 02:23:52.6 38:17.3 01:36:10.0 (181)
178 24 / M30 [739] Jakub Pospíšil 1993 CZE Microrisc s.r.o. 02:24:00.2 38:24.9 01:36:13.0 (183)
179 57 / M40 [632] Petr Valenta 1980 CZE MTB Cyklo Benda 02:24:16.9 38:41.6 01:36:57.0 (191)
180 44 / M50hasic [724] vladislav rychtera 1970 CZE Prasklej řetěz Miletín 02:24:19.4 38:44.1 01:36:59.0 (192)
181 45 / M50 [793] Robert Matura 1973 CZE Měník 02:24:20.1 38:44.8 01:35:02.0 (165)
182 46 / M50 [873] Bohumil Jirout 1973 CZE Profistav Litomyšl 02:24:20.3 38:45.0 01:34:08.0 (160)
183 25 / M30 [834] Pavel Krois 1989 CZE POHYBZDRAVE.CZ 02:24:51.4 39:16.1 01:37:24.0 (196)
184 47 / M50 [988] Pavel Bartůněk 1970 CZE Trutnov 02:24:54.9 39:19.6 01:36:13.0 (184)
185 22 / M60 [704] František Soukal 1962 CZE TJ Lokomotiva Nymburk 02:24:57.3 39:22.0 01:36:07.0 (180)
186 58 / M40 [714] Martin Sedliský 1982 CZE KRPA Team 02:25:10.9 39:35.6 01:36:04.0 (179)
187 26 / M30 [652] Stanislav Štefan 1997 CZE Klášterská Lhota 02:25:16.2 39:40.9 01:35:46.0 (173)
188 23 / M60 [943] Jiří Elich 1964 CZE Apache Loko Trutnov 02:25:23.1 39:47.8 01:35:45.0 (172)
189 27 / M30 [485] Petr Chaloupka 1992 CZE KOLACHALOUPKA.CZ 02:25:40.3 40:05.0 01:35:21.0 (169)
190 59 / M40 [628] Petr Vašata 1985 CZE Hradec Králové 02:25:46.7 40:11.4 01:34:02.0 (158)
191 48 / M50 [963] Jan Čermák 1978 CZE Kola Rtyně 02:25:52.7 40:17.4 01:38:05.0 (201)
192 49 / M50 [825] Michal Kubišta 1971 CZE Kubištovy Hořické trubičky Janka 02:25:53.8 40:18.5 01:37:53.0 (200)
193 60 / M40 [939] Jiří Fejfar 1980 CZE TJ Lázně Bělohrad 02:26:01.6 40:26.3 01:38:15.0 (208)
194 50 / M50 [972] Jiří Brus 1976 CZE Symbio+ Cannondale 02:26:11.0 40:35.7 01:38:37.0 (210)
195 51 / M50 [679] František Šalda 1969 CZE Cyklo Vysoké nad Jizerou 02:26:20.2 40:44.9 01:37:23.0 (195)
196 52 / M50 [770] Jiří Neumann 1973 CZE Bike Mšeno 02:26:43.5 41:08.2 01:36:24.0 (185)
197 53 / M50 [805] Petr Lukáč 1971 CZE RockMachine-Cyklomax 02:26:44.2 41:08.9 01:39:05.0 (212)
198 61 / M40 [906] Jirka Hrdinka 1982 CZE RUN4FUN 02:26:50.7 41:15.4 01:38:14.0 (206)
199 54 / M50 [960] Jaroslav Čeřovský 1977 CZE Lešany 02:26:54.2 41:18.9 01:36:27.0 (187)
200 62 / M40 [494] pavel popelka 1980 CZE trutnov 02:27:03.5 41:28.2 01:39:02.0 (211)
201 55 / M50 [952] Miloš Dolejš 1974 CZE ROULA BOYS 02:27:08.5 41:33.2 01:38:06.0 (203)
202 24 / M60 [635] Josef Vaclavik 1962 CZE SKODA AUTO team 02:27:16.3 41:41.0 01:37:27.0 (197)
203 63 / M40 [680] Martin Šafařík 1986 CZE Hořice 02:27:30.1 41:54.8 01:39:08.0 (214)
204 64 / M40 [868] Pavel Jungmann 1980 CZE SK SKIVELO neslyšících Olomouc 02:27:50.3 42:15.0 01:39:20.0 (219)
205 65 / M40 [955] Ondřej David 1987 CZE Profin plasty s.r.o. 02:27:50.9 42:15.6 01:39:23.0 (220)
206 25 / M60 [559] František Nedvídek 1968 CZE Dvůr Králové n.L. 02:28:04.1 42:28.8 01:38:05.0 (202)
207 56 / M50 [949] Martin Doškář 1974 CZE Kouklas Team 02:28:06.1 42:30.8 01:38:14.0 (205)
208 57 / M50hasic [742] Karel Ponikelský 1978 CZE Hasiči Jičín 02:28:08.4 42:33.1 01:39:32.0 (222)
209 19 / M18 [514] Marek Rieger 2007 CZE TJ Spartak Vrchlabí 02:28:08.9 42:33.6 01:38:16.0 (209)
210 28 / M30 [869] Petr Jukl 1989 CZE Střelci Zábřezí - Zdobín 02:28:15.1 42:39.8 01:37:41.0 (198)
211 58 / M50 [736] Vladislav Procházka 1976 CZE Pro.Lu.To 02:28:28.4 42:53.1 01:36:41.0 (190)
212 66 / M40 [712] Roman Skalka 1980 CZE Top Orchestra Bechyně 02:28:35.5 43:00.2 01:40:53.0 (242)
213 59 / M50 [512] Martin Kohlíček 1971 CZE X ski school Strážné 02:28:42.8 43:07.5 01:40:20.0 (234)
214 29 / M30 [684] Adam Swaczyna 1992 CZE NÁCHOD 02:28:45.4 43:10.1 01:38:14.0 (207)
215 20 / M18 [874] Adam Jiroušek 2002 CZE Předměřice nad Labem 02:28:58.4 43:23.1 01:37:43.0 (199)
216 67 / M40 [839] Lukáš Koutský 1980 CZE Lázně Bělohrad 02:29:05.1 43:29.8 01:39:14.0 (215)
217 60 / M50 [830] Pavel Krupka 1976 CZE Krupka Team 02:29:27.3 43:52.0 01:39:44.0 (224)
218 61 / M50 [959] Jan Čeřovský 1975 CZE Hořice 02:29:48.8 44:13.5 01:39:53.0 (228)
219 68 / M40 [863] David Kaňka 1979 CZE KOZOJEDY 02:30:13.7 44:38.4 01:39:17.0 (216)
220 62 / M50 [804] Petr Lukšík 1973 CZE Chomutov 02:30:27.9 44:52.6 01:40:18.0 (233)
221 26 / M60 [495] Miloš Štěpánek 1960 CZE Náchod 02:30:30.1 44:54.8 01:40:17.0 (232)
222 3 / Z41 [812] Markéta Kyndlová 1969 CZE Alset Racing Team 02:30:31.0 44:55.7 01:40:37.0 (239)
223 5 / Z40 [858] Jaroslava Kašše 1984 CZE Rolníci ČZU 02:30:31.4 44:56.1 01:38:14.0 (204)
224 63 / M50 [483] petr Polák 1975 CZE Jičín 02:30:32.4 44:57.1 01:39:56.0 (229)
225 64 / M50 [719] Jan Samek 1974 CZE Měník 02:30:58.7 45:23.4 01:39:25.0 (221)
226 27 / M60 [543] Libor Vlček 1968 CZE Trutnov 02:31:04.5 45:29.2 01:40:53.0 (241)
227 30 / M30 [861] Jiří Kaplan 1990 CZE Modřice 02:31:15.6 45:40.3 01:44:11.0 (271)
228 65 / M50 [953] Luděk Dohnal 1975 CZE DEVIL 02:31:20.3 45:45.0 01:39:44.0 (223)
228 65 / M50 [814] Marek Kvitský 1978 CZE Fit Club Jičín-Kordík Petr 02:31:20.3 45:45.0 01:40:25.0 (235)
230 69 / M40 [885] Ladislav Jasso 1987 CZE Sp MTB Vrchlabí 02:31:30.3 45:55.0 01:36:12.0 (182)
231 5 / Z30 [486] Kateřina Jůzová 1991 CZE KOLACHALOUPKA.CZ 02:31:30.6 45:55.3 01:39:47.0 (225)
232 28 / M60 [956] Jaroslav David 1964 CZE Dvůr Králové n.L. 02:31:32.9 45:57.6 01:39:17.0 (217)
233 70 / M40 [624] Zdenek Vendl 1981 CZE Poděbrady 02:31:38.4 46:03.1 01:39:56.0 (230)
234 7 / M61 [741] Milan Poříz 1951 CZE KABA SPORT Chotěboř 02:31:58.0 46:22.7 01:41:51.0 (245)
235 29 / M60 [980] Jiří Bílek 1965 CZE Jičín 02:32:04.1 46:28.8 01:42:09.0 (246)
236 67 / M50hasic [824] Martin Kubišta 1976 CZE BAKAKO Nová Paka 02:32:04.5 46:29.2 01:42:13.0 (248)
237 21 / M18 [570] Ondřej Fišer 2002 CZE DPC Doudleby 02:32:35.6 47:00.3 01:42:47.0 (257)
238 31 / M30 [942] Lukáš Erben 1996 CZE Praha 15 02:32:38.9 47:03.6 01:43:56.0 (268)
239 68 / M50 [934] Tomáš Folprecht 1971 CZE BEKO Bike Racing Team 02:33:10.1 47:34.8 01:47:14.0 (314)
240 69 / M50 [490] Václav Rada 1974 CZE Trutnov 02:33:17.1 47:41.8 01:45:35.0 (292)
241 70 / M50 [519] Václav Jehlík 1974 CZE ŠKODA AUTO 02:33:30.2 47:54.9 01:47:07.0 (312)
242 30 / M60hasic [546] Pavel Červenka 1968 CZE HZS Pardubice 02:33:33.3 47:58.0 01:40:29.0 (237)
243 71 / M40 [815] Miroslav Kutmon 1983 CZE Bolehošť 02:33:36.6 48:01.3 01:42:49.0 (259)
244 22 / M18 [757] Jakub Pavlásek 2004 CZE Lázně Bělohrad Lány 02:33:47.4 48:12.1 01:42:13.0 (249)
245 6 / Z30 [521] Eliška Žižková 2001 CZE Never give up 02:33:55.6 48:20.3 01:44:27.0 (276)
246 71 / M50 [738] Radek Pražák 1973 CZE JKF Jaroměř 02:33:57.5 48:22.2 01:42:47.0 (258)
247 72 / M40 [778] Jaroslav Najman 1984 CZE svatojanský ujezd 02:33:58.1 48:22.8 01:39:05.0 (213)
248 31 / M60 [756] Stanislav Pazderník 1962 CZE MMM 02:34:03.2 48:27.9 01:43:01.0 (262)
249 72 / M50 [807] Jan Lebduška 1975 CZE KSM HRÁDEK 02:34:38.7 49:03.4 01:46:24.0 (303)
250 73 / M50 [799] Ondřej Machačka 1978 CZE Prasklej řetěz Miletín 02:34:46.2 49:10.9 01:40:29.0 (238)
251 32 / M60 [933] Marek Frank 1967 CZE Poděbrady 02:34:47.2 49:11.9 01:40:26.0 (236)
252 32 / M30 [654] Michal Štarman 1990 CZE Dílynakotle.cz 02:35:02.4 49:27.1 01:46:06.0 (299)
253 8 / M61 [751] Milan Petr 1958 CZE Velké Pořiči 02:35:04.9 49:29.6 01:42:36.0 (253)
254 74 / M50 [726] Jiří Růžička 1977 CZE Sojovice 02:35:05.3 49:30.0 01:41:50.0 (244)
255 75 / M50 [611] Zdeněk Zahradník 1972 CZE Lázně Bělohrad 02:35:06.8 49:31.5 01:42:43.0 (255)
256 73 / M40 [936] Jiří Fiala 1981 CZE HO Stěžery 02:35:07.2 49:31.9 01:44:24.0 (273)
257 76 / M50 [581] Jiri Fabian 1978 CZE TopMonks Hunters 02:35:13.0 49:37.7 01:40:37.0 (240)
258 33 / M30 [755] Zdeněk Pěchouček ml. 1994 CZE BAKAKO Nová Paka 02:35:14.8 49:39.5 01:44:40.0 (279)
259 74 / M40 [499] Lukáš Novák 1984 CZE Lada 02:35:21.2 49:45.9 01:43:52.0 (267)
260 75 / M40 [884] Petr Jelínek 1986 CZE BAKAKO Nová Paka 02:36:00.0 50:24.7 01:44:37.0 (278)
261 76 / M40 [946] Míra Dresler 1980 CZE Bike Střezetice 02:36:10.7 50:35.4 01:40:02.0 (231)
262 77 / M40 [774] Zbyněk Nečesaný 1986 CZE Hořice 02:36:19.8 50:44.5 01:43:06.0 (263)
263 33 / M60 [801] Petr Macek 1961 CZE Roudnice nad Labem 02:36:21.7 50:46.4 01:42:16.0 (250)
264 6 / Z40 [705] Alena Smolíková 1986 CZE JKF Jaroměř 02:36:23.9 50:48.6 01:42:16.0 (251)
265 34 / M60 [667] Tomáš Šipka 1962 CZE Garage Šipka 02:36:26.7 50:51.4 01:44:45.0 (282)
266 9 / M61 [794] karel mašin 1951 CZE jiskra jaroměř-potocky 02:36:38.2 51:02.9 01:45:17.0 (288)
267 7 / Z40hasic [796] Pavlína Maráčková 1981 CZE SDH Ludgeřovice 02:36:42.5 51:07.2 01:42:46.0 (256)
268 10 / M61 [630] Jaromír Vaníček 1952 CZE BAKAKO Nová Paka 02:36:58.2 51:22.9 01:42:12.0 (247)
269 77 / M50 [605] Stanislav Keller 1972 CZE Kola Šír 02:37:04.1 51:28.8 01:44:04.0 (269)
270 35 / M60 [785] Jiří Mrklas 1961 CZE Mihoko Rádlo 02:37:13.2 51:37.9 01:42:28.0 (252)
271 78 / M40 [836] Jiří Kraus 1982 CZE Lázně Bělohrad 02:37:13.7 51:38.4 01:45:16.0 (287)
272 78 / M50 [792] Jan Mečíř 1977 CZE Rohoznice (JC) 02:37:15.9 51:40.6 01:46:39.0 (305)
273 79 / M40 [599] Aleš Petera 1986 CZE Třebihošť 02:37:18.1 51:42.8 01:39:53.0 (226)
274 79 / M50 [996] Jan Baier 1977 CZE Dvůr Králové nad Labem 02:37:21.5 51:46.2 01:44:50.0 (284)
275 80 / M40 [937] Milan Fiala 1985 CZE Kachna a Zelí 02:37:35.1 51:59.8 01:42:43.0 (254)
276 36 / M60 [694] Petr Strunz 1963 CZE PROFIKA.CZ 02:37:36.4 52:01.1 01:42:53.0 (260)
277 8 / Z40 [540] lukáš hudousek 1978 CZE Freudenberg 02:37:37.3 52:02.0 01:45:54.0 (296)
278 9 / Z40 [650] Kateřina Švihová 1978 CZE Trutnov 02:37:51.1 52:15.8 01:44:26.0 (274)
279 81 / M40 [666] Zdeněk Šír 1983 CZE Lázně Bělohrad 02:37:52.9 52:17.6 01:49:28.0 (336)
280 80 / M50 [496] Martin Jasenský 1977 CZE 4fun 02:37:55.7 52:20.4 01:39:20.0 (218)
281 23 / M18 [982] Ondřej Berger 2004 CZE ProŽízeň 02:38:02.2 52:26.9 01:48:52.0 (329)
282 24 / M18 [940] Radek Fajfr 2004 CZE Lázně Bělohrad 02:38:11.0 52:35.7 01:41:13.0 (243)
283 34 / M30 [710] Dominik Skřivan 1996 CZE Praha 02:38:13.6 52:38.3 01:45:30.0 (291)
284 81 / M50hasic [598] martin ošťádal 1974 CZE SDH Štěpanice - Česká Proseč 02:38:17.9 52:42.6 01:46:35.0 (304)
285 37 / M60 [511] Milan Luňák st. 1966 CZE KOLOOBCHOD.CZ 02:38:23.2 52:47.9 01:44:10.0 (270)
286 82 / M50 [918] Jiří Hofman 1974 CZE KAD Vrchlabí 02:38:29.5 52:54.2 01:47:05.0 (310)
287 38 / M60 [510] Michal Štarman 1965 CZE dílynakotle.cz 02:38:39.3 53:04.0 01:44:43.0 (280)
288 83 / M50 [544] václav chmel 1975 CZE freudenberg 02:38:46.0 53:10.7 01:45:50.0 (295)
289 82 / M40 [600] Pavel Dufek 1988 CZE Třebihošť 02:39:02.8 53:27.5 01:43:14.0 (264)
290 39 / M60 [806] Miroslav Lokvenc 1966 CZE Apache Loko Trutnov 02:39:16.6 53:41.3 01:44:49.0 (283)
291 35 / M30 [811] Jan Kyzlink 1992 CZE Lázně Bělohrad 02:39:19.9 53:44.6 01:46:20.0 (302)
292 84 / M50 [872] Antonín Jodas 1977 CZE Bozkov 02:39:41.6 54:06.3 01:55:21.0 (389)
293 85 / M50 [610] Tomáš Zatloukal 1976 CZE ProŽízeň 02:39:44.3 54:09.0 01:48:46.0 (327)
294 83 / M40 [23] Stanislav Černý 1986 CZE Pro žízeň 02:39:45.7 54:10.4 01:48:52.0 (331)
295 86 / M50 [582] Milan Borůvka 1978 CZE Price f(x) 02:40:20.9 54:45.6 01:45:27.0 (290)
296 40 / M60 [810] Karel Landkammer 1961 CZE Cyklobulf Hrobce 02:40:23.8 54:48.5 01:47:41.0 (316)
297 41 / M60 [623] Karel Veselý 1966 CZE Praha 10 Petrovice 02:40:25.4 54:50.1 01:45:26.0 (289)
298 87 / M50 [567] Luboš Dědič 1970 CZE Jelenice 02:40:32.1 54:56.8 01:44:31.0 (277)
299 88 / M50 [515] Milan DVOŘÁK 1977 CZE Zlá fosa 02:40:38.6 55:03.3 01:45:49.0 (294)
300 11 / M61 [747] Karel Pinta 1952 CZE Praha 02:40:53.9 55:18.6 01:45:45.0 (293)
301 84 / M40 [932] Michal Frolík 1983 CZE SWcontrol 02:41:02.2 55:26.9 01:44:59.0 (285)
302 36 / M30 [845] Jan Kopecký 1996 CZE VK Roudnice nad Labem 02:41:07.7 55:32.4 01:45:13.0 (286)
303 85 / M40 [890] Marcel Janota 1981 CZE Lázně Bělohrad 02:41:35.1 55:59.8 01:48:25.0 (321)
304 86 / M40 [991] Josef Bartoš 1985 CZE Halouny 02:41:43.8 56:08.5 01:47:06.0 (311)
305 89 / M50 [577] Jaromír Kohout 1970 CZE Mototiger.cz 02:41:46.4 56:11.1 01:44:26.0 (275)
306 87 / M40 [603] Lukáš Babák 1982 CZE Podkumburský Banditi 02:42:02.5 56:27.2 01:44:44.0 (281)
307 88 / M40 [910] Tomáš Horák 1981 CZE Střelci Zábřezí - Zdobín 02:42:03.4 56:28.1 01:48:51.0 (328)
308 90 / M50 [591] Pavel Komárek 1971 CZE Kandát-parta 02:42:05.9 56:30.6 01:46:57.0 (308)
309 42 / M60 [923] Josef Havíř 1967 CZE Truhlářství Chyjice 02:42:07.1 56:31.8 01:43:22.0 (265)
309 91 / M50 [992] Antonín Barták 1973 CZE Bike Team KC Jaroměř 02:42:07.1 56:31.8 01:47:12.0 (313)
311 89 / M40 [819] Jiří Kulhánek 1983 CZE CC Movistar :-) 02:42:15.2 56:39.9 01:47:40.0 (315)
312 12 / M61 [961] Jan Černý 1956 CZE Malé Kyšice 02:42:28.3 56:53.0 01:46:07.0 (300)
313 25 / M18 [528] Karel Karras 2000 CZE Hořice 02:42:37.3 57:02.0 01:44:24.0 (272)
314 92 / M50 [669] Jiří Šimůnek 1969 CZE Trutnov 02:42:40.9 57:05.6 01:47:57.0 (318)
315 90 / M40 [851] Patrik Kobr 1984 CZE Enduro club Košov 02:42:42.3 57:07.0 01:50:24.0 (347)
316 43 / M60 [631] Miroslav Vanický 1965 CZE TJ Lokomotiva Nymburk 02:42:43.1 57:07.8
317 44 / M60 [821] Miloš Kudrnáč 1960 CZE Continental sport club 02:42:47.2 57:11.9 01:48:30.0 (322)
318 13 / M61 [777] Jaroslav Najman 1958 CZE CS BEZNADĚJ 02:43:03.4 57:28.1 01:48:24.0 (320)
319 4 / Z41 [753] Eva Pejchová 1977 CZE Hořiněves 02:43:09.6 57:34.3 01:49:08.0 (333)
320 91 / M40 [530] ondřej dus 1986 CZE Freudenberg 02:43:37.7 58:02.4 01:48:56.0 (332)
321 37 / M30 [941] Ondřej Ešner 1990 CZE Trutnov 02:44:18.8 58:43.5 01:46:00.0 (297)
322 93 / M50 [561] Radek Bohuňovský 1969 CZE Cyklo klub Jičín 02:44:21.2 58:45.9 01:47:03.0 (309)
323 94 / M50 [717] Miroslav Sedláček 1971 CZE Continental Adršpach 02:44:21.7 58:46.4 01:48:34.0 (323)
324 95 / M50 [687] Jan Svítek 1974 CZE Úvaly 02:45:04.7 59:29.4 01:53:23.0 (373)
325 96 / M50 [677] Stanislav Šeps 1978 CZE Slatiny 02:45:09.3 59:34.0 01:48:35.0 (324)
326 97 / M50 [775] Pavel Nazarov 1970 CZE Vetas Kralupy 02:45:12.0 59:36.7 01:48:52.0 (330)
327 92 / M40 [935] Ondřej Fikar 1988 CZE Hořice 02:45:17.3 59:42.0 01:49:59.0 (339)
328 26 / M18 [506] Josef Mareš 2004 CZE Městečko 02:45:20.6 59:45.3 01:50:14.0 (342)
329 45 / M60 [507] Martin Macek 1964 CZE SK Finisher 02:45:21.9 59:46.6 01:50:14.0 (344)
330 5 / Z41 [571] Silvie Králová 1975 CZE Záměl 02:45:23.7 59:48.4 01:50:22.0 (345)
331 27 / M18 [531] Jakub Stuchlík 2000 CZE GHOST team 02:45:23.9 59:48.6 01:46:13.0 (301)
332 93 / M40 [651] Michal Šuk 1988 CZE Notthor 02:45:26.6 59:51.3 01:50:14.0 (343)
333 10 / Z40 [758] Gabriela Paulusová 1980 CZE Stará Paka 02:45:29.7 59:54.4 01:49:16.0 (335)
334 98 / M50hasic [881] Petr Jenčovský 1976 CZE SK hasičů KHk 02:45:40.4 01:00:05.1 01:47:47.0 (317)
335 99 / M50 [517] Petr Křemen 1972 CZE Praha 02:45:45.9 01:00:10.6 01:50:30.0 (349)
336 100 / M50 [522] Pavel Makovička 1971 CZE Pec pod Sněžkou 02:45:47.2 01:00:11.9 01:50:36.0 (352)
337 101 / M50 [860] Roman Karban 1970 CZE AUTOMOTOSVĚT 02:45:54.7 01:00:19.4 01:54:01.0 (380)
338 11 / Z40 [822] Petra Kučírková 1978 CZE Hořiněves 02:46:00.3 01:00:25.0 01:50:01.0 (340)
339 38 / M30 [609] Jan Zejfart 1994 CZE Lázně Bělohrad 02:46:31.1 01:00:55.8 01:48:01.0 (319)
340 102 / M50 [583] Petr Imlauf 1974 CZE Rychlá smečka 02:46:33.0 01:00:57.7 01:46:39.0 (306)
341 39 / M30 [728] Pavel Ruml 1992 CZE Hořice 02:46:36.2 01:01:00.9 01:48:46.0 (325)
342 14 / M61 [562] Šlechtislav Žalský 1942 CZE Apache Loko Trutnov 02:47:15.8 01:01:40.5 01:51:51.0 (360)
343 46 / M60 [501] František cerha 1961 CZE Prondo team 02:47:22.7 01:01:47.4 01:48:46.0 (326)
344 103 / M50 [706] Josef Slavík 1977 CZE STS Chvojkovice-Brod 02:47:24.9 01:01:49.6 01:52:04.0 (362)
345 47 / M60 [816] Josef Kutina 1962 CZE Trutnov 02:47:30.4 01:01:55.1 01:51:12.0 (355)
346 94 / M40 [773] Pavel Nechanický 1987 CZE KUPKOLO.CZ 02:47:42.6 01:02:07.3 01:50:23.0 (346)
347 40 / M30 [879] Filip Jezdinský 1989 CZE Studenec u Horek 02:47:48.4 01:02:13.1 01:51:03.0 (354)
348 95 / M40 [763] Filip Novotný 1984 CZE Hradec Králové 02:47:55.2 01:02:19.9 01:43:00.0 (261)
349 104 / M50 [708] Radim Slánek 1972 CZE Bike Střezetice 02:47:57.5 01:02:22.2 01:52:38.0 (367)
350 7 / Z30 [587] Vanda Vojíková 1995 CZE Jičín 02:48:10.2 01:02:34.9 01:51:16.0 (356)
351 105 / M50 [764] Michal Novotný 1977 CZE Dolní Počernice 02:48:38.1 01:03:02.8 01:51:34.0 (359)
352 96 / M40 [701] Petr Spudich 1981 CZE Drtikolové MTB Team 02:48:41.7 01:03:06.4 01:46:02.0 (298)
353 106 / M50 [569] Petr Laibl 1971 CZE Praha 9 02:48:51.0 01:03:15.7 01:50:27.0 (348)
354 107 / M50 [978] František Bobula 1970 CZE Bójky.cz 02:48:54.5 01:03:19.2 01:52:26.0 (364)
355 6 / Z41 [568] gabriela wohanková 1976 CZE Vrchlabí 02:48:55.3 01:03:20.0 01:52:22.0 (363)
356 97 / M40 [966] Martin Císař 1986 CZE Třebihošť, DKnL. 02:48:56.6 01:03:21.3 01:59:09.0 (408)
357 98 / M40 [999] Martin Šefl 1981 CZE Loukov u Mn. Hradiště, Břehy 02:49:01.4 01:03:26.1 01:49:33.0 (337)
358 48 / M60 [880] Petr Jeřábek 1967 CZE OCK Osík 02:49:11.8 01:03:36.5 01:50:33.0 (350)
359 15 / M61 [688] Karel Svatoň 1954 CZE Praha 10 02:49:11.9 01:03:36.6 01:49:10.0 (334)
360 8 / Z30 [593] Zuzana Vávrová 1992 CZE Enika bike team 02:49:21.3 01:03:46.0 01:51:56.0 (361)
360 49 / M60 [602] martin černý 1960 CZE cyclifer 02:49:21.3 01:03:46.0 01:53:14.0 (372)
362 99 / M40 [846] Petr Kopecky 1988 CZE Jicin 02:49:34.3 01:03:59.0 01:52:44.0 (369)
363 16 / M61 [597] Milan Pour 1952 CZE beManiax Madbike 02:49:53.2 01:04:17.9 01:53:41.0 (377)
364 50 / M60 [720] Martin Říha 1963 CZE K-pro, spol. s r.o. 02:50:14.0 01:04:38.7 01:50:34.0 (351)
365 108 / M50 [668] Petr Šimůnek 1973 CZE Trutnov 02:50:17.8 01:04:42.5 01:51:33.0 (358)
366 12 / Z40 [529] Petra Holoubková 1986 CZE Lada 02:50:28.7 01:04:53.4 01:50:05.0 (341)
367 17 / M61 [580] Milan Borůvka 1954 CZE Tonery náplně 02:51:02.7 01:05:27.4 01:53:36.0 (376)
368 28 / M18 [771] Filip Neškrabal 2001 CZE NESSY 02:51:03.8 01:05:28.5 01:51:21.0 (357)
369 109 / M50 [887] Khorel Jaroslav 1970 CZE Přelouč 02:51:10.6 01:05:35.3 01:52:37.0 (366)
370 51 / M60 [645] Václav Tomalík 1963 CZE ApaCare.cz 02:51:12.1 01:05:36.8 01:52:27.0 (365)
371 110 / M50 [983] Jaroslav Berger 1973 CZE ProŽízeň 02:51:13.7 01:05:38.4 01:52:43.0 (368)
372 111 / M50 [715] Petr Sedláček 1969 CZE Doudleby nad Orlicí 02:51:14.4 01:05:39.1 01:50:43.0 (353)
373 52 / M60 [619] Jan Vojík 1961 CZE SLC 02:52:01.6 01:06:26.3 01:49:56.0 (338)
374 41 / M30 [601] Lubor Kraus 1995 CZE Enduro Martinice 02:52:07.9 01:06:32.6 01:55:07.0 (387)
375 7 / Z41 [658] Stanislava Šourková 1972 CZE RONAL CZ 02:52:34.1 01:06:58.8 01:54:27.0 (383)
376 112 / M50 [659] Milan Šourek 1973 CZE RONAL CZ 02:52:35.0 01:06:59.7 01:54:26.0 (382)
377 42 / M30 [672] Josef Šimek 1989 CZE HTW 02:52:36.2 01:07:00.9 01:56:16.0 (397)
378 113 / M50 [592] Radek Dostál 1973 CZE Kandát-parta 02:53:40.4 01:08:05.1 01:55:38.0 (393)
379 29 / M18 [759] JAROSLAV PATRA 2004 CZE NEMOJOV 02:53:40.7 01:08:05.4 01:53:25.0 (374)
380 100 / M40 [808] Martin Lauterbach 1985 CZE KUPKOLO.cz 02:53:49.5 01:08:14.2 01:43:38.0 (266)
381 18 / M61 [731] miloš Roleček 1954 CZE BALONY.EU 02:53:59.1 01:08:23.8 01:56:25.0 (399)
382 101 / M40 [613] Jiří Vrabec 1980 CZE Staropacká sokolovna 02:54:06.5 01:08:31.2 01:55:26.0 (391)
383 114 / M50 [995] Pavel Bajer 1970 CZE Lázně Bělohrad 02:54:13.5 01:08:38.2 01:55:11.0 (388)
384 8 / Z41 [895] Monika Imlaufová 1977 CZE Hořice 02:54:22.2 01:08:46.9 01:54:51.0 (384)
385 9 / Z30 [647] Kateřina Teuberová 1990 CZE ONN Team 02:54:27.4 01:08:52.1 01:55:54.0 (394)
386 53 / M60 [638] Michal Uher 1960 CZE Lékárna Zásmuky 02:54:54.3 01:09:19.0 01:53:44.0 (378)
387 115 / M50hasic [919] Petr Hlušička 1970 CZE PČR Hradec Králové 02:55:25.1 01:09:49.8 01:33:07.0 (145)
388 54 / M60 [998] Roman Ajchler 1966 CZE Praha 9 Prosek 02:55:44.8 01:10:09.5 01:55:24.0 (390)
389 116 / M50 [921] josef hejhal 1972 CZE kostelec nad orlicí 02:55:52.4 01:10:17.1 01:52:45.0 (370)
390 43 / M30 [722] Leoš Řeháček 1996 CZE Žlunice 02:56:02.3 01:10:27.0 01:54:55.0 (386)
391 55 / M60 [727] Pavel Ruml 1967 CZE Hořice 02:56:03.6 01:10:28.3 01:54:10.0 (381)
392 44 / M30 [783] Vojtěch Musil 1997 CZE Červená Třemešná 02:56:16.6 01:10:41.3 01:55:32.0 (392)
393 30 / M18 [841] Filip KOUT 2004 CZE KOUT TÝM BĚLOHRAD 02:56:38.2 01:11:02.9 01:54:53.0 (385)
394 56 / M60 [671] Jiří Šimek 1959 CZE BAJRÁK DK 02:56:59.1 01:11:23.8 01:56:32.0 (400)
395 117 / M50 [909] MARTIN HORNICH 1976 CZE NOVÁ PAKA 02:57:22.5 01:11:47.2 01:55:59.0 (395)
396 102 / M40 [803] Tomáš Macák 1979 CZE Drtikolové MTB Team 02:57:35.5 01:12:00.2
397 19 / M61 [737] Zdeněk Prkno 1958 CZE ADMAL s.r.o. 02:58:29.3 01:12:54.0 01:59:28.0 (411)
398 20 / M61 [627] Milan Vašek 1956 CZE Praha 6 02:58:55.0 01:13:19.7 01:56:04.0 (396)
399 13 / Z40 [997] Daniela Andreyeva 1986 CZE Brodce 02:59:01.0 01:13:25.7 01:56:23.0 (398)
400 118 / M50 [855] Jirka Klein 1978 CZE Fit Club Jičín-Kordík Petr 02:59:21.0 01:13:45.7 01:57:23.0 (401)
401 119 / M50 [617] antonin vojtisek 1971 CZE no swiss 02:59:28.0 01:13:52.7 02:02:00.0 (423)
402 120 / M50 [665] Josef Šlapák 1970 CZE Lysá nad Labem 02:59:54.5 01:14:19.2 02:00:49.0 (421)
403 121 / M50 [772] Milan Neškrabal 1970 CZE NESSY 03:00:51.4 01:15:16.1 01:59:31.0 (413)
404 122 / M50 [554] Marek Kurinec 1975 CZE Clean Mobility 03:00:58.1 01:15:22.8 01:58:03.0 (405)
405 45 / M30 [644] Ondřej Tomalík 1989 CZE ApaCare.cz 03:01:19.7 01:15:44.4 01:53:47.0 (379)
406 9 / Z41 [545] Hana Marešová 1968 CZE Pardubice 03:02:12.0 01:16:36.7 01:59:55.0 (416)
407 123 / M50 [504] Mojmír Morávek 1970 CZE Hořice 03:02:47.2 01:17:11.9 01:58:36.0 (407)
408 57 / M60 [897] Stanislav Chudoba 1968 CZE ELDOS 03:02:49.2 01:17:13.9 02:02:52.0 (424)
409 46 / M30 [908] Michal Hořejšek 1991 CZE Praha 13 03:02:52.0 01:17:16.7 01:57:29.0 (402)
410 21 / M61 [713] Jarda Seifert 1955 CZE JardaS 03:02:56.2 01:17:20.9 01:59:34.0 (414)
411 47 / M30 [584] Jiří Mesner 1990 CZE Lázně Bělohrad 03:03:42.7 01:18:07.4 01:59:44.0 (415)
412 124 / M50 [586] Pavel Přibyl 1973 CZE Kola Kamenice 03:03:43.7 01:18:08.4 01:57:55.0 (404)
413 125 / M50 [925] Jan Götz 1969 CZE Bohemiabike 03:03:44.4 01:18:09.1 01:59:26.0 (410)
414 126 / M50 [847] Luboš Kopal 1977 CZE SK Sklopísek Střeleč 03:04:15.4 01:18:40.1 02:04:24.0 (431)
415 127 / M50 [633] Martin Václavík 1975 CZE Hořice 03:04:28.8 01:18:53.5 02:00:19.0 (417)
416 128 / M50 [765] Jan Novák 1970 CZE Cyklosport Hořice 03:04:34.2 01:18:58.9
417 31 / M18 [795] FILIP MAREK 2000 CZE NEMOJOV 03:04:37.7 01:19:02.4 01:58:26.0 (406)
418 58 / M60 [903] Luboš Hůla 1960 CZE MTB Rakovník 03:04:40.7 01:19:05.4 02:06:06.0 (439)
419 59 / M60 [931] Luboš Frühbauer 1961 CZE Liberec 03:05:10.0 01:19:34.7 02:00:25.0 (418)
420 103 / M40 [484] Martin Vojtíšek 1987 CZE Ostroměř 03:06:05.1 01:20:29.8 02:01:05.0 (422)
421 32 / M18 [790] Tomáš Mencl 2003 CZE Dvůr Králové nad Labem 03:06:38.0 01:21:02.7 01:59:11.0 (409)
422 129 / M50 [791] Jiří Mencl 1976 CZE Dvůr Králové nad Labem 03:06:39.4 01:21:04.1 02:04:04.0 (430)
423 33 / M18 [892] Jakub Janák 2007 CZE Miletín 03:06:45.1 01:21:09.8 02:03:16.0 (426)
424 22 / M61 [920] Miroslav Hlavatý 1957 CZE Lázně Bělohrad 03:06:45.6 01:21:10.3 02:03:13.0 (425)
425 130 / M50 [954] Michal Dědek 1976 CZE Drtikolové MTB Team 03:07:09.4 01:21:34.1 01:59:28.0 (412)
426 60 / M60 [782] Petr Nádhera 1967 CZE Hradec Králové 03:07:11.6 01:21:36.3 02:03:28.0 (429)
427 48 / M30 [721] Prokop Říha 1991 CZE Městec Králové 03:08:00.4 01:22:25.1 01:57:51.0 (403)
428 10 / Z30 [749] Bára Pilná 2000 CZE ROHOZEC AMULET TEAM 03:08:19.3 01:22:44.0 01:53:01.0 (371)
429 11 / Z30 [948] Tereza Doubicová 1992 CZE Trutnov 03:08:50.9 01:23:15.6 02:06:52.0 (441)
430 131 / M50 [697] Tomáš Staníček 1975 CZE Třtěnice 03:09:36.2 01:24:00.9 02:00:33.0 (419)
431 61 / M60 [595] Karel Bednář 1959 CZE Progresivní krocani 03:10:19.4 01:24:44.1 02:04:27.0 (432)
432 12 / Z30 [929] Tereza Futó 2002 CZE SPORT TEAM HRÁDEK 03:10:50.1 01:25:14.8 02:05:23.0 (436)
433 14 / Z40 [786] Eva_Isabela Mládková 1987 CZE Eurybia yacht club 03:12:12.2 01:26:36.9 02:05:14.0 (434)
434 104 / M40 [797] Jan Malý 1986 CZE Ostroměř 03:13:03.1 01:27:27.8 02:05:24.0 (437)
435 23 / M61 [898] Miroslav Chroust 1955 CZE Příznivci běhu Stránka 03:14:07.4 01:28:32.1 02:06:24.0 (440)
436 49 / M30 [769] Ondřej Nevole 1997 CZE Kněžmost 03:14:25.9 01:28:50.6 01:36:30.0 (188)
437 24 / M61 [849] Jan Kolář 1958 CZE Sport-umění-peří 03:14:35.3 01:28:60.0 02:07:10.0 (442)
438 62 / M60 [625] leoš vávra 1965 CZE praha 10 03:15:39.1 01:30:03.8 02:03:28.0 (428)
439 105 / M40 [664] Peter Šmehýl 1980 CZE AK Šmehýl 03:16:01.7 01:30:26.4 02:23:27.0 (463)
439 105 / M40 [681] Ivan Szabó 1980 CZE Hrom do piecky! 03:16:01.7 01:30:26.4 02:23:30.0 (464)
441 63 / M60 [732] Petr Rinn 1966 CZE Continental Adršpach 03:16:24.7 01:30:49.4 02:05:55.0 (438)
442 15 / Z40 [711] Ladislava Skořepová 1978 CZE RockMachine-Cyklomax 03:16:49.7 01:31:14.4 02:07:39.0 (445)
443 25 / M61 [986] Josef Beka 1949 CZE INSTATOP Kosmonosy 03:16:49.9 01:31:14.6 02:07:42.0 (447)
444 26 / M61 [604] václav vodochodský 1953 CZE Dvůr Králové 03:17:05.6 01:31:30.3 02:08:17.0 (449)
445 64 / M60 [993] Josef Bari 1964 CZE Staré Hradiště 03:17:09.5 01:31:34.2 02:08:49.0 (451)
446 34 / M18 [817] Matěj Kurjak 2003 CZE Horní Police 03:17:10.1 01:31:34.8 02:07:42.0 (446)
447 50 / M30 [896] Stanislav Chudoba 1994 CZE ELDOS 03:18:52.3 01:33:17.0 02:08:43.0 (450)
448 132 / M50 [692] Petr Stuchlík 1977 CZE Lázně Bělohrad 03:20:05.7 01:34:30.4 02:09:16.0 (452)
449 51 / M30 [886] Jan Jaroš 1990 CZE Hořice 03:20:13.2 01:34:37.9 02:03:23.0 (427)
450 52 / M30 [547] Štěpán Malý 1992 CZE Budčeves 03:20:14.4 01:34:39.1 02:04:50.0 (433)
451 65 / M60 [683] Jindřich Synovec 1965 CZE BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 03:20:38.7 01:35:03.4 02:12:05.0 (453)
452 107 / M40 [967] Jakub Bydžovský 1984 CZE Jilemnice 03:20:44.6 01:35:09.3 02:07:34.0 (443)
453 10 / Z41 [789] Lenka Mervartová 1972 CZE TJ Košumberk 03:21:09.3 01:35:34.0 02:14:41.0 (454)
454 133 / M50 [922] Jan Hegr 1974 CZE Sobotka 03:21:36.1 01:36:00.8 02:07:35.0 (444)
455 108 / M40 [541] michal volf 1979 CZE Freudenberg 03:24:05.2 01:38:29.9 02:19:25.0 (460)
456 134 / M50 [829] Luboš Kryl 1975 CZE Hořice 03:24:52.9 01:39:17.6 02:18:53.0 (459)
457 53 / M30 [888] Jiří Jarolík 1996 CZE Stará Paka 03:26:43.4 01:41:08.1 02:15:58.0 (455)
458 109 / M40 [535] Dušan Svítil 1981 CZE Freudenberg 03:28:32.7 01:42:57.4 02:08:14.0 (448)
459 135 / M50 [663] Radek Šolc 1974 CZE Oceloví letci 03:28:46.7 01:43:11.4 02:16:06.0 (456)
460 11 / Z41 [661] Kateřina Šollarová 1974 CZE Liberec 8 03:31:23.8 01:45:48.5 02:18:04.0 (458)
461 136 / M50 [840] František KOUT 1969 CZE KOUT TÝM BĚLOHRAD 03:36:41.9 01:51:06.6 02:17:45.0 (457)
462 137 / M50 [702] Václav Splítek 1977 CZE Velká Losenice 03:37:53.1 01:52:17.8 02:21:30.0 (461)
463 138 / M50 [835] Jaroslav Krejcar 1973 CZE Jičín 03:42:24.0 01:56:48.7 02:00:39.0 (420)
464 110 / M40 [579] Marek Bureš 1984 CZE KUPKOLO.cz 03:44:53.4 01:59:18.1 02:25:00.0 (466)
465 54 / M30 [945] Tomáš Dytrych 1989 CZE Lázně Bělohrad 03:45:32.5 01:59:57.2 02:21:50.0 (462)
466 111 / M40 [594] Petr Burián 1983 CZE Drtikolové MTB Team 03:45:32.9 01:59:57.6 02:26:44.0 (469)
467 112 / M40 [723] Tomáš Řeháček 1983 CZE KUPKOLO.CZ 03:45:34.1 01:59:58.8 02:24:58.0 (465)
468 27 / M61 [970] Miroslav Budějský 1953 CZE Caymanpharma MTB 03:48:52.6 02:03:17.3 02:28:41.0 (470)
469 113 / M40 [968] Marek Burián 1986 CZE Drtikolové MTB Team 03:54:19.4 02:08:44.1 02:26:40.0 (468)
470 28 / M61 [573] Petr Jaroš 1944 CZE elektrospoj 03:55:30.0 02:09:54.7 02:26:37.0 (467)
471 66 / M60 [657] Josef Špůr 1959 CZE Praha 6 04:11:22.7 02:25:47.4 02:39:57.0 (471)
471 139 / M50 [700] Jaroslav Spur 1971 CZE Praha6 04:11:22.7 02:25:47.4 02:40:01.0 (472)
473 140 / M50 [853] Radek Klimeš 1974 CZE Bílá Třemešná 04:18:31.9 02:32:56.6 02:49:42.0 (474)
473 55 / M30 [916] Jakub Hofman 1995 CZE Jaroměř 04:18:31.9 02:32:56.6 02:49:42.0 (475)
473 141 / M50 [917] David Hofman 1976 CZE Jaroměř 04:18:31.9 02:32:56.6 02:49:45.0 (476)
476 12 / Z41 [781] Hana Nádherová 1968 CZE Hradec Králové 04:20:28.5 02:34:53.2 02:48:25.0 (473)
477 67 / M60 [537] jaroslav jandl 1967 CZE Freudenberg 04:27:52.4 02:42:17.1 02:52:12.0 (477)
478 16 / Z40 [870] Barbora Juhásová 1987 CZE Eurybia yacht club 04:37:41.6 02:52:06.3 03:00:14.0 (478)
479 35 / M18 [976] Šimon Borůvka 2008 CZE Kolonožky 04:50:15.1 03:04:39.8 03:14:35.0 (482)
480 142 / M50 [977] Tomáš Borůvka 1976 CZE Kolonožky 04:50:15.4 03:04:40.1 03:14:34.0 (481)
481 13 / Z30 [776] Lucie Nálevková 1993 CZE MTB HLUŠICE 04:52:49.8 03:07:14.5 03:05:59.0 (479)
481 56 / M30 [622] Petr Vízek 1992 CZE MTB HLUŠICE 04:52:49.8 03:07:14.5 03:06:01.0 (480)
483 13 / Z41 [621] Martina Vízková 1970 CZE MTB HLUŠICE 05:27:39.8 03:42:04.5
483 29 / M61 [744] Zvonimír Pojda 1946 CZE Gepard Pardubice 06:21:49.0 (49)
483 114 / M40 [526] Vladimír Kotlář 1986 CZE Budčeves 01:39:53.0 (227)
483 143 / M50 [660] Jaroslav Šorm 1970 CZE Kola Šír Bělohrad 01:46:54.0 (307)
483 115 / M40 [640] Leigh Tozer 1980 CZE Praha 01:53:36.0 (375)
483 68 / M60 [636] roman václavek 1966 CZE lodín 02:05:19.0 (435)
DNF / M30 [488] Petr Svoboda 1991 CZE DECATHLON Btwin czech team
DNF / M40 [596] Jan Malíř 1980 CZE GHOST team
DNS / M50 [489] Jiří Honzátko 1971 CZE -
DNS / M40 [800] Josef Magera 1983 CZE Los Amateros MTB Bílovec
DNS / M50 [844] Karel Košár 1975 CZE Symbio+CE.Energy
DNS / M50 [989] Ladislav Bartoš 1972 CZE Lamači skal
DNS / M30 [911] Petr Holubetz 1993 CZE Jablonec Nad Nisou
DNS / M50 [927] Peter Galovich 1975 SVK Bratislava
DNS / M50 [889] Michal Jánský 1978 CZE VP
DNS / M40 [901] Radovan Chalupka 1980 SVK AC Suchomel
DNS / M50 [877] Aleš Jirák 1974 CZE BafinoBike

result list kluci 100m

start ~ 10:47:02

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3
1 1 / kluci [253] Václav Haken 2016 CZE Lázně Bělohrad 02:32.7
2 2 / kluci [396] Vojtěch Salač 2016 CZE Praha 02:45.7 00:13.0
3 3 / kluci [394] Alfred Knížek 2016 CZE Vrchlabí 02:46.8 00:14.1
4 4 / kluci [270] Sebastián Duleba 2016 CZE Luka Racing 02:49.5 00:16.8
5 5 / kluci [289] Filípek Ciniburk 2016 CZE Praha 02:56.4 00:23.7
6 6 / kluci [277] Oliver Bureš 2016 CZE KUPKOLO.cz 03:21.3 00:48.6
7 7 / kluci [288] Adam Špidlen 2016 CZE Hradec Králové 04:07.8 01:35.1
8 8 / kluci [280] jakub semerák 2017 CZE Ttrutnov 04:12.5 01:39.8
9 9 / kluci [202] Adam Valášek 2017 CZE KolaChaloupka.cz 05:24.9 02:52.2
9 9 / kluci [391] miki plichta 2016 CZE Lomnice nad Polekou
DNS / kluci [201] Petr Čeliš 2017 CZE Rolba Studenov

result list holky 100m

start ~ 10:47:02

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3
1 1 / holky [347] Ella Pechová 2016 CZE Ostružno 01:42.4
2 2 / holky [301] Stella Sládková 2016 CZE Chrudim 04:02.0 02:19.6

result list nejmladší 1 kolo kluci

start ~ 10:56:29

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3
1 1 / kluci [205] Filip Chmelík 2014 CZE Praha 00:36.1
2 2 / kluci [203] Jiří Brus 2014 CZE Prostějov 00:43.6 00:07.5
3 3 / kluci [250] Adam Klička 2014 CZE Praha 00:50.0 00:13.9
4 4 / kluci [246] Tomáš Kuk 2014 CZE Kupkolo 00:51.3 00:15.2
5 5 / kluci [266] vojtěch mindl 2015 CZE Lázně Bělohrad 00:52.2 00:16.1
6 6 / kluci [242] Matěj Šlapák 2014 CZE Lysá nad Labem 00:55.7 00:19.6
7 7 / kluci [283] alex dubec 2015 CZE Lázně Bělohrad 00:59.8 00:23.7
8 8 / kluci [208] David Sedliský 2015 CZE TJ Spartak Vrchlabí 01:05.4 00:29.3
9 9 / kluci [206] Jaromír Kolaja 2015 CZE Kupkolo MTB Trilogy 01:08.1 00:32.0 20:07:52.0 20:07:52.0 (1)
10 10 / kluci [263] jiří zámečník 2015 CZE Hradec Králové 01:09.8 00:33.7
11 11 / kluci [232] Matyáš Feix 2015 CZE Lázně Bělohrad 01:10.3 00:34.2
12 12 / kluci [269] kristián papuk 2015 CZE Ptice 01:10.8 00:34.7
13 13 / kluci [278] mikuláš mrklas 2015 CZE Rádlo 01:18.7 00:42.6
14 14 / kluci [249] nikola pěcháček 2015 CZE Jičín 01:18.8 00:42.7
15 15 / kluci [395] Jakub Strnad 2014 CZE Praha 01:19.1 00:43.0
16 16 / kluci [292] vít friedrich 2014 CZE Lázně Bělohrad 01:21.8 00:45.7
17 17 / kluci [251] Jonáš Blažek 2015 CZE Láyně Bělohrad 01:40.1 01:04.0
18 18 / kluci [281] adam tondr 2015 CZE Mladá Boleslav 01:40.6 01:04.5
19 19 / kluci [234] František Černý 2015 CZE Jihlava 01:50.8 01:14.7
DNS / kluci [204] Michal Čada 2015 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM

result list nejmladší 1 kolo holky

start ~ 11:02:06

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3
1 1 / holky [303] Iva Smetanová 2014 CZE Jasenná 00:36.7
2 2 / holky [353] Veronika Beranová 2014 CZE kupkolo.cz 00:40.2 00:03.5
3 3 / holky [325] Kateřina Hakenová 2014 CZE Lázně Bělohrad 00:42.9 00:06.2
4 4 / holky [334] Amálie špicarová 2014 CZE Lázně Bělohrad 00:48.9 00:12.2
5 5 / holky [360] Miriam Tatíčková 2014 CZE Kladno 00:53.4 00:16.7
6 6 / holky [304] Ema Zavadilová 2014 CZE HKNMPSM 00:58.0 00:21.3
7 7 / holky [330] Adéla portychová 2014 CZE Lázně Bělohrad 01:06.4 00:29.7
8 8 / holky [361] aneta čeřovská 2014 CZE Nová Paka 01:08.9 00:32.2
9 9 / holky [339] Gabriela Khunová 2015 CZE Lázně Bělohrad 01:09.1 00:32.4
10 10 / holky [357] gabriela sotonová 2014 CZE Vysoká nad Labem 01:11.2 00:34.5
11 11 / holky [362] Nela Gradošová 2014 CZE Lázně Bělohrad 01:13.4 00:36.7
12 12 / holky [322] Edita Kellerová 2014 CZE Lázně Bělohrad 01:17.7 00:41.0
13 13 / holky [359] ema vaníčková 2015 CZE Hořice 01:21.3 00:44.6
14 14 / holky [344] Stela Dreslerová 2014 CZE Střezetice 01:23.3 00:46.6
15 15 / holky [320] Sofia Kašprišín 2015 CZE Nová Paka 01:42.6 01:05.9
16 16 / holky [338] Julie luňáková 2015 CZE Praha 03:54.0 03:17.3

result list předškoláci 1 kolo

start ~ 11:09:28

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3
1 1 / kluci [215] Matyáš Kudrna 2012 CZE Bitters Superior Cyklofit team 02:11.9
2 2 / kluci [389] Jakub Raizer 2012 CZE Bílá Třemešná 02:30.0 00:18.1
3 3 / kluci [237] Michal Harcuba 2012 CZE Lázně Bělohrad 02:31.0 00:19.1
4 4 / kluci [387] dominik vaníček 2012 CZE Hořice 02:40.4 00:28.5
5 5 / kluci [211] Šimon Bezstarosti 2012 CZE BAKAKO Nová Paka 02:50.2 00:38.3
6 6 / kluci [210] Jáchym Bartoš 2012 CZE Hradec Králové 02:50.8 00:38.9
7 7 / kluci [268] jakub Macháček 2012 CZE Hradec králové 02:56.2 00:44.3
8 8 / kluci [213] Eliáš Dohányos 2013 CZE Halouny 03:14.3 01:02.4
9 9 / kluci [216] Lukáš Seifert 2013 CZE Pečky 03:16.5 01:04.6
10 10 / kluci [239] Štěpán Šlapák 2012 CZE Lysá nad Labem 03:17.4 01:05.5
10 10 / kluci [397] tobiáš procházka 2013 CZE Praha 03:17.4 01:05.5
12 12 / kluci [388] Matěj Šafář 2013 CZE Praha 03:25.4 01:13.5
13 13 / kluci [235] Jindřich Černý 2013 CZE Jihlava 03:28.3 01:16.4
14 14 / kluci [299] matyáš janák 2013 CZE Lázně Bělohrad 03:31.5 01:19.6
15 15 / kluci [276] štěpán mrklas 2013 CZE Rádlo 03:31.6 01:19.7
16 16 / kluci [212] Tomášek Ciniburk 2013 CZE Praha 03:31.8 01:19.9
17 17 / kluci [392] Albert Knížek 2012 CZE Vrchlabí 03:33.8 01:21.9
18 18 / kluci [295] Kryštof Gamba 2013 CZE SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM LIBEREC 03:36.3 01:24.4
19 19 / kluci [282] Michael dubec 2013 CZE Lázně Bělohrad 03:37.1 01:25.2
20 20 / kluci [238] Jakub Gradoš 2012 CZE Lázně Bělohrad 03:37.3 01:25.4
21 21 / kluci [274] Ondřej Mádlík 2012 CZE BAKAKO Nová Paka 03:39.2 01:27.3
22 22 / kluci [293] Lukáš Khun 2012 CZE Lázně Bělohrad 03:39.9 01:28.0
23 23 / kluci [214] Bedřich Kolaja 2013 CZE Slavia Liberec Orienteering 05:05.7 02:53.8 19:54:52.0 19:54:52.0 (1)
24 24 / kluci [248] josef nedoma 2013 CZE Lázně Bělohrad 05:58.5 03:46.6
DNS / kluci [209] Antonín Bartoš 2012 CZE Lamači skal

result list předškolačky 1 kolo

start ~ 11:17:40

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3
1 1 / holky [307] Michaela Kráčmarová 2012 CZE Kupkolo MTB Trilogy 02:15.4
2 2 / holky [343] Ema Dreslerová 2012 CZE Střezetice 02:25.1 00:09.7
3 3 / holky [306] Elena Famfulíková 2013 CZE BAKAKO Nová Paka 02:26.7 00:11.3
4 4 / holky [321] Klára Paulusová 2013 CZE BAKAKO Nová Paka 02:39.5 00:24.1
5 5 / holky [346] Edita Dúcká 2013 CZE Kobylice 02:55.0 00:39.6
6 6 / holky [335] LEa Krejčí 2012 CZE Praha 02:55.9 00:40.5
7 7 / holky [329] Nela portychová 2012 CZE Lázně Bělohrad 02:56.9 00:41.5
8 8 / holky [345] Eliška Oppová 2012 CZE VELOCENTRUM STRATOS AUTO 03:11.2 00:55.8
9 9 / holky [349] Veronika Fofová 2013 CZE Černín 03:11.5 00:56.1
10 10 / holky [324] Petra Hakenová 2012 CZE Lázně Bělohrad 03:12.6 00:57.2
11 11 / holky [332] Nikola šimonová 2013 CZE Dvůr Králové nad Labem 03:42.3 01:26.9
12 12 / holky [348] Barbora Fofová 2013 CZE Černín 03:44.3 01:28.9
13 13 / holky [340] Lucie Máčková 2013 CZE Hronov 04:45.6 02:30.2
14 14 / holky [337] natálie sekotová 2013 CZE Pecka 05:17.5 03:02.1
15 15 / holky [326] Gabriela Košťálová 2013 CZE Hradec Králové 05:31.7 03:16.3
DNS / holky [305] Nela Čelišová 2013 CZE Rolba Studenov

result list děti 2 kola kluci

start ~ 11:24:40

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2
1 1 / kluci [220] Lukáš TRLLO 2010 CZE BAKAKO Nová Paka 04:13.4 02:02.7 (1)
2 2 / kluci [286] Ondřej Dúcký 2010 CZE Kobylice 04:27.5 00:14.1 02:13.8 (2)
3 3 / kluci [218] Filip Gamba 2011 CZE BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 04:33.4 00:20.0 02:21.7 (6)
4 4 / kluci [398] filip procházka 2010 CZE Praha 04:36.1 00:22.7 02:15.1 (3)
5 5 / kluci [284] Vojtěch Pech 2011 CZE Ostružno 04:40.4 00:27.0 02:16.8 (4)
5 5 / kluci [254] Antonín Košťál 2010 CZE Hradec Králové 04:40.4 00:27.0 02:21.2 (5)
7 7 / kluci [217] tomáš čížek 2011 CZE Eurybia yacht club 05:07.5 00:54.1 02:34.4 (7)
8 8 / kluci [245] Milan Kuk 2011 CZE Kupkolo 05:09.1 00:55.7 02:38.6 (9)
9 9 / kluci [240] Šimon Kordík 2011 CZE Fitclub Jičín 05:10.8 00:57.4 02:39.8 (11)
10 10 / kluci [291] Matyáš Fejfar 2011 CZE Úlibice 05:11.5 00:58.1 02:39.0 (10)
11 11 / kluci [261] David Pekař 2011 CZE Jičín 05:22.4 01:09.0 02:38.0 (8)
12 12 / kluci [236] Matyáš Harcuba 2010 CZE Lázně Bělohrad 05:23.7 01:10.3 02:40.4 (12)
13 13 / kluci [244] tobiáš kohoutek 2010 CZE Lázně Bělohrad 05:38.0 01:24.6 02:42.6 (13)
14 14 / kluci [219] Vojta Skandera 2011 CZE Špindlerův Mlýn 05:39.0 01:25.6 02:44.9 (14)
15 15 / kluci [258] Lukáš Bernard 2011 CZE Hronov 05:56.6 01:43.2 03:01.3 (15)
16 16 / kluci [399] Tonda Vojtíšek 2010 CZE no swiss 06:20.4 02:07.0 03:05.8 (16)
17 17 / kluci [297] Jan Jenčovský 2011 CZE Všestary 07:27.6 03:14.2 03:44.2 (17)

result list děti 2 kola holky

start ~ 11:35:34

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2
1 1 / holky [309] Barbora Famfulíková 2010 CZE BAKAKO Nová Paka 04:23.0 02:07.4 (1)
2 2 / holky [352] Anna Beranová 2011 CZE kupkolo.cz 05:01.2 00:38.2 02:27.7 (2)
3 3 / holky [356] Marie Finková 2011 CZE Lázně Bělohrad 05:24.1 01:01.1 02:38.1 (3)
4 4 / holky [300] Beata Kašprišín 2011 CZE Nová Paka 05:25.1 01:02.1 02:40.5 (4)
5 5 / holky [341] Šárka Máčková 2011 CZE Hronov 05:36.5 01:13.5 02:49.0 (6)
6 6 / holky [342] Nela Trdlíková 2011 CZE Lázně Bělohrad 06:04.3 01:41.3 02:47.8 (5)
7 7 / holky [355] Anna Finková 2011 CZE Lázně Bělohrad 06:29.8 02:06.8 03:13.7 (7)
7 7 / holky [358] Nela Šafářová 2011 CZE Praha

result list děti 3 kola kluci

start ~ 11:43:27

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3
1 1 / kluci [225] Michal Šretr 2008 CZE S-Sport Hronov 05:47.5 01:50.0 (1) 03:47.6 (1)
2 2 / kluci [226] Filip Voborník 2008 CZE IVAR CS - AUTHOR TEAM 05:49.4 00:01.9 01:51.7 (2) 03:47.9 (2)
3 3 / kluci [294] miroslav dlab 2009 CZE Lázně Bělohrad 06:01.2 00:13.7 03:07.7 (17) 06:01.2 (17)
4 4 / kluci [224] Matyas Skandera 2008 CZE SA Špindlerův mlýn 06:09.2 00:21.7 02:03.3 (3) 04:05.8 (3)
5 5 / kluci [267] Tomáš Macháček 2008 CZE Hradec králové 06:13.2 00:25.7 02:10.5 (8) 04:11.6 (5)
6 6 / kluci [222] Tomáš Kudrna 2009 CZE BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 06:14.8 00:27.3 02:03.7 (4) 04:08.1 (4)
7 7 / kluci [260] Jáchym Bohuňovský 2009 CZE Cyklo klub Jičín 06:33.3 00:45.8 02:07.3 (6) 04:18.5 (6)
8 8 / kluci [223] Mojmír Novotný 2008 CZE Dolní Počernice 06:36.1 00:48.6 02:05.7 (5) 04:21.8 (7)
9 9 / kluci [243] Lukáš Zahradník 2009 CZE Lázně Bělohrad 06:38.9 00:51.4 02:08.3 (7) 04:24.1 (8)
10 10 / kluci [272] Vojtěch Mádlík 2009 CZE BAKAKO Nová Paka 06:48.8 01:01.3 02:10.5 (9) 04:31.5 (9)
11 11 / kluci [241] Jan Kordík 2008 CZE Cyklo klub Jičín 06:50.2 01:02.7 02:18.4 (11) 04:34.4 (10)
12 12 / kluci [259] Martin Pekař 2008 CZE Jičín 06:58.8 01:11.3 02:19.6 (12) 04:41.4 (12)
13 13 / kluci [256] Michal Šimek 2008 CZE 07:10.6 01:23.1 02:33.1 (14) 04:49.0 (13)
14 14 / kluci [265] filip špicar 2009 CZE Lázně Bělohrad 07:16.5 01:29.0 02:14.8 (10) 04:41.3 (11)
15 15 / kluci [287] tobias jezbera 2009 CZE Lázně Bělohrad 07:36.4 01:48.9 02:32.7 (13) 05:02.5 (14)
16 16 / kluci [273] jaroslav čeřovský 2008 CZE Lešany 07:40.5 01:53.0 02:36.3 (15) 05:09.8 (15)
17 17 / kluci [285] vojtěch ruml 2008 CZE Neratovice 07:41.5 01:54.0 02:45.2 (16) 05:11.9 (16)
DNS / kluci [221] Vojtěch Bartoš 2008 CZE Lamači skal

result list děti 3 kola holky

start ~ 11:43:27

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3
1 1 / holky [313] Johana Petrof 2008 CZE BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 06:51.2 02:18.1 (1) 04:35.1 (1)
2 2 / holky [312] Anna Kráčmarová 2009 CZE Apache Loko Trutnov 07:15.9 00:24.7 02:21.1 (2) 04:57.4 (2)
3 3 / holky [311] Adéla Janáková 2009 CZE Lázně Bělohrad 07:26.3 00:35.1 02:37.7 (3) 04:58.5 (3)
4 4 / holky [333] Veronika Šimonová 2009 CZE Dvůr Králové 07:36.9 00:45.7 02:39.0 (4) 05:09.0 (4)
5 5 / holky [351] Eliška Salačová 2008 CZE Praha 07:42.0 00:50.8 02:43.2 (6) 05:10.6 (5)
6 6 / holky [331] Anna Kellerová 2009 CZE Lázně Bělohrad 08:13.3 01:22.1 02:41.5 (5) 05:26.7 (6)
7 7 / holky [310] Vendula Brusová 2009 CZE Prostějov 08:15.1 01:23.9 02:46.5 (7) 05:31.6 (7)
8 8 / holky [364] Veronika Pohlová 2009 CZE Lázně Bělohrad 09:21.9 02:30.7 03:19.6 (9) 06:20.4 (9)
9 9 / holky [327] Petra Štočková 2009 CZE Ústí nad Labem 09:24.4 02:33.2 02:55.6 (8) 06:19.8 (8)

result list děti 4 kola kluci

start ~ 11:53:49

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3lap#4
1 1 / kluci [390] Jan Bajer 2005 CZE BAKAKO Nová Paka 06:58.5 01:41.3 (1) 03:24.1 (1) 05:12.7 (1)
2 2 / kluci [271] Petr Mádlík 2005 CZE BAKAKO Nová Paka 07:27.4 00:28.9 01:46.3 (3) 03:35.9 (2) 05:30.1 (2)
3 3 / kluci [227] František Paulus 2007 CZE BAKAKO Nová Paka 07:33.6 00:35.1 01:44.4 (2) 03:36.4 (3) 05:38.0 (3)
4 4 / kluci [229] Filip Saidl 2006 CZE Pitrs bikes 07:47.3 00:48.8 01:50.9 (4) 03:49.9 (4) 05:46.1 (4)
5 5 / kluci [275] michal brumlich 2007 CZE Nová Paka 08:10.4 01:11.9 02:10.9 (13) 04:12.8 (7) 06:11.7 (6)
6 6 / kluci [255] Marek Dvořák 2005 CZE kupkolo 08:12.3 01:13.8 02:09.5 (11) 04:14.2 (9) 06:12.8 (7)
7 7 / kluci [264] tobiáš kulveit 2006 CZE Carla.kupkolo.cz 08:14.9 01:16.4 02:08.8 (10) 04:10.3 (6) 06:13.3 (8)
8 8 / kluci [252] Matyáš Podzimek 2007 CZE Cyklo klub Jičín 08:15.2 01:16.7 02:00.1 (5) 04:03.9 (5) 06:09.9 (5)
9 9 / kluci [257] Kryštof Chlup 2005 CZE Bicyklub 08:17.6 01:19.1 02:06.3 (6) 04:14.0 (8) 06:18.0 (10)
10 10 / kluci [247] filip krupka 2007 CZE Krupka Team 08:18.1 01:19.6 02:09.7 (12) 04:16.0 (11) 06:17.5 (9)
11 11 / kluci [298] Dominik Kvitský 2007 CZE Cyklo klub Jičín 08:25.1 01:26.6 02:08.1 (9) 04:15.3 (10) 06:22.4 (11)
12 12 / kluci [290] jan fejfar 2007 CZE Úlibice 08:37.7 01:39.2 02:08.1 (8) 04:18.3 (12) 06:26.0 (12)
13 13 / kluci [279] Tobiáš Šipka 2007 CZE Šipka 08:40.5 01:42.0 02:06.8 (7) 04:18.7 (13) 06:28.6 (13)
14 14 / kluci [230] Martin Strunz 2006 CZE PROFIKA.CZ 08:50.9 01:52.4 02:16.2 (15) 04:27.5 (14) 06:41.4 (14)
15 15 / kluci [296] Jan Dostál 2007 CZE Pardubice 09:17.7 02:19.2 02:20.8 (16) 04:37.5 (15) 06:55.2 (15)
16 16 / kluci [393] jan polák 2005 CZE Jičin 09:19.4 02:20.9 02:22.2 (17) 04:38.7 (16) 06:58.7 (16)
17 17 / kluci [231] Ondra Tomeš 2006 CZE Lázně Bělohrad Horní Nova Ves 09:52.1 02:53.6 02:11.9 (14) 04:43.7 (17) 07:19.7 (17)
DNS / kluci [228] Jan Pešina 2006 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM

result list děti 4 kola holky

start ~ 11:53:49

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3lap#4
1 1 / holky [323] Eliška Peterková 2005 CZE MTB Spartak Vrchlabí 07:34.6 01:45.3 (1) 03:39.5 (1) 05:35.1 (1)
2 2 / holky [354] Nikola Racková 2005 CZE Jihlava 08:06.9 00:32.3 01:59.7 (3) 04:02.8 (3) 06:03.3 (2)
3 3 / holky [316] Lucie Šretrová 2006 CZE S-Sport Hronov 08:16.4 00:41.8 01:52.7 (2) 03:58.9 (2) 06:09.6 (3)
4 4 / holky [314] Nicol Bezstarosti 2006 CZE BAKAKO Nová Paka 08:20.3 00:45.7 02:11.2 (4) 04:17.0 (4) 06:18.8 (4)
5 5 / holky [363] Andrea Langová 2006 CZE Apache Loko Trutnov 08:30.6 00:56.0 02:13.9 (5) 04:19.2 (5) 06:23.0 (5)
6 6 / holky [315] Barbora Kočová 2007 CZE INT CZ 08:41.5 01:06.9 02:14.8 (7) 04:22.2 (6) 06:30.9 (6)
7 7 / holky [317] Šárka TRLLOVÁ 2007 CZE BAKAKO Nová Paka 08:52.6 01:18.0 02:14.6 (6) 04:22.8 (7) 06:38.7 (7)
8 8 / holky [328] Marie Chlupová 2007 CZE Bicyklub 09:19.1 01:44.5 02:21.0 (8) 04:44.7 (8) 07:03.3 (8)
9 9 / holky [336] Kateřina Vopršálová 2006 CZE BAKAKO Nová Paka 09:55.2 02:20.6 02:41.7 (10) 05:00.9 (9) 07:21.7 (9)
10 10 / holky [350] Káťa Vojtíšková 2007 CZE no swiss 10:38.4 03:03.8 02:35.8 (9) 05:15.4 (10) 07:55.5 (10)