běh

výsledky

62. ročník silničního běhu Hronov - Náchod

19.10.2019 Hronov 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

hlavní závod celkem: 613, muži : 403, ženy: 210, MA: 153, MB: 113, MC: 85, MD: 31, ME: 13, MF: 8, ZA: 101, ZB: 61, ZC: 32, ZD: 16 [html] [pdf] [csv]

výsledková listina hlavní závod

start ~ 11:00:17

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / MA [599] ndiwa chepkurui sakong 1993 KEN kenya 25:57.5
2 2 / MA [623] mikola mevsza 1994 CZE 26:39.8 00:42.3
3 3 / MA [598] elijah mutuku wambua 1995 KEN kenya 26:40.1 00:42.6
4 4 / MA [596] Nelson Kipkogei cherutich 1993 KEN kenya 26:41.3 00:43.8
5 5 / MA [624] serhii shevchenko 1996 CZE 27:02.3 01:04.8
6 6 / MA [601] vladimír marčík 1995 CZE adidas Runners Prague 27:20.8 01:23.3
7 7 / MA [620] dmytro musiiatchenko 1991 CZE ostruw wielkopolsky 27:25.7 01:28.2
8 8 / MA [10] Radek Hübl 1988 CZE RunSport/Salomon Team 27:32.7 01:35.2
9 9 / MA [379] David Foller 1999 CZE Czech wild runners team 27:47.1 01:49.6
10 10 / MA [2] David Plný 1993 CZE ENERVIT Team 27:48.1 01:50.6
11 11 / MA [580] Jan Pešava 2000 CZE Jablonné nad Orlicí 28:08.1 02:10.6
12 12 / MA [386] Pavel Hrdina 1988 CZE TJ Lokomotiva Břeclav 28:32.6 02:35.1
13 13 / MA [4] Pavel Jelen 1991 CZE Hvězda Pardubice z.s. 28:56.1 02:58.6
14 14 / MA [15] Jan Vetchý 1985 CZE ISCAREX Česká Třebová / Salomon AMB 28:58.7 03:01.2
15 15 / MA [284] Vítězslav Šolc 1991 CZE - 29:32.0 03:34.5
16 16 / MA [420] Štěpán Štolfa 1998 CZE SKI Police nad Metují 30:21.6 04:24.1
17 17 / MA [610] Milan Vlček 1989 CZE SK Nové Město nad Metují 30:30.0 04:32.5
18 18 / MA [607] Michal Majoroš 1986 CZE MM Lanžov 30:34.0 04:36.5
19 19 / MA [396] Jiří Leplt 1985 CZE SK Nové Město nad Metují 30:38.6 04:41.1
20 20 / MA [619] vít Doležal 1998 CZE TJ ac jičín 30:50.9 04:53.4
21 21 / MA [8] Vladislav Dufka 1991 CZE Červený Kostelec 30:57.6 05:00.1
22 22 / MA [349] Daniel Ježek 2001 CZE Skauti 3. oddíl Náchod 31:12.2 05:14.7
23 23 / MA [190] jan šimůnek 2003 CZE iscarex team 31:20.5 05:23.0
24 24 / MA [587] Jiří kulda 2002 CZE TJ Maratonstav Úpice 31:24.0 05:26.5
25 25 / MA [265] Antonín Staněk 2002 CZE SK NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ 31:31.6 05:34.1
26 26 / MA [215] Filip Novák 2001 CZE RFOBL Team Rychnov 32:15.6 06:18.1
27 27 / MA [228] Pepek Petrů 1986 CZE Hasiči města Náchoda 32:39.2 06:41.7
28 28 / MA [377] Miloš Cvejn 1991 CZE Bražecký mládenci 32:48.0 06:50.5
29 29 / MA [403] Ondřej Paleček 2001 CZE RFOBL Team Rychnov n. Kn. 33:18.4 07:20.9
30 30 / MA [227] Radek Petr 1985 CZE Králíky 33:19.4 07:21.9
31 31 / MA [394] Marek Kratochvíl 1989 CZE Tri-Ski Horní Počerníce/ Bražecký mládenci 33:46.3 07:48.8
32 32 / MA [497] Jakub Rücker 1988 CZE Bonbon Machov 33:49.7 07:52.2
33 33 / MA [590] Radim Novotný 2001 CZE 33:50.8 07:53.3
34 34 / MA [391] Lukáš Kligl 1997 CZE Potrefený kachny 34:04.9 08:07.4
35 35 / MA [93] Martin Habr 1996 CZE TJ Sokol Olešnice 34:07.9 08:10.4
36 36 / MA [122] Jakub Jandáček 1997 CZE Wikov 34:14.3 08:16.8
37 37 / MA [81] Jan Florián 1994 CZE Kladno 34:31.2 08:33.7
38 38 / MA [372] Matěj Zelený 1989 CZE Bražecký mládenci 35:06.7 09:09.2
39 39 / MA [577] Vojtěch Hrůša 1999 CZE TJ Sokol HK 35:06.9 09:09.4
40 40 / MA [432] Jakub Hanousek 1991 CZE Police nad metují 35:14.5 09:17.0
41 41 / MA [95] Lukáš Hájek 1991 CZE Wikov 35:22.6 09:25.1
42 42 / MA [548] tomáš werner 1989 CZE Children of Olymp 35:29.7 09:32.2
43 43 / MA [70] Lukáš Drejsl 1986 CZE Wikov 35:40.3 09:42.8
44 44 / MA [363] Václav Štěpán 1990 CZE Bražecký mládenci 35:48.5 09:51.0
45 45 / MA [507] Matěj Prokop 1986 CZE Clovek levyt 35:53.2 09:55.7
46 46 / MA [258] Benjamin Sichrovský 2000 CZE Náchod 35:56.3 09:58.8
47 47 / MA [570] Daniel Jeništa 1986 CZE Velké Poříčí 36:00.1 10:02.6
48 48 / MA [26] Jan Balcar 1990 CZE PS Náchod-Kamenec 36:25.3 10:27.8
49 49 / MA [240] Luboš Rejmont 1989 CZE Harambe 36:31.9 10:34.4
50 50 / MA [38] Jiří Beneš 1988 CZE STETSON Rychnov nad Kněžnou 36:40.5 10:43.0
51 51 / MA [59] Petr Čepelka 1986 CZE Run4Fun 36:41.7 10:44.2
52 52 / MA [342] Michal Žák 1991 CZE Ž3 Sport 36:44.5 10:47.0
53 53 / MA [509] Petr Šedivý 1990 CZE www.testado.cz 36:47.4 10:49.9
54 54 / MA [28] Luboš Bareš 1989 CZE Wikov 36:48.9 10:51.4
55 55 / MA [174] Adam Langenberger 1985 CZE Children Of Olymp 37:02.4 11:04.9
56 56 / MA [617] Pavel Vlk 2004 CZE JOPECO 37:16.0 11:18.5
57 57 / MA [216] Jan Novotný 1986 CZE AK Lomnice nad Popelkou 37:17.4 11:19.9
58 58 / MA [133] Pavel Kalina 1986 CZE Třemošnice 37:18.3 11:20.8
59 59 / MA [600] Ivo Česenek 1987 CZE Náchod 37:24.0 11:26.5
60 60 / MA [254] lukáš jílek 1990 CZE 37:34.1 11:36.6
61 61 / MA [441] Jakub Hejzlar 2002 CZE Náchod 37:35.2 11:37.7
62 62 / MA [442] Martin Brejtr 2002 CZE 37:36.9 11:39.4
63 63 / MA [603] Ladislav Boháč 1992 CZE Velké Poříčí 37:41.8 11:44.3
64 64 / MA [525] Jan Valášek 1985 CZE Hronov 37:42.1 11:44.6
65 65 / MA [478] Jan Fišer 1993 CZE PřF UK 37:42.2 11:44.7
66 66 / MA [503] David Labík 2002 CZE Hvězda Pardubice 37:45.7 11:48.2
67 67 / MA [376] Tomáš Bohuslav 1990 CZE YOLO BAND 37:47.9 11:50.4
68 68 / MA [256] Michal Schrötter 1993 CZE Náchod 38:03.7 12:06.2
69 69 / MA [627] Petr Hejčl 2003 CZE Provodov-Šonov 38:10.7 12:13.2
70 70 / MA [169] Petr Kubeček 1993 CZE ProBro 38:12.6 12:15.1
71 71 / MA [179] Martin Magnusek 1987 CZE Náchod 38:16.0 12:18.5
72 72 / MA [449] Ondřej Hauschke 1987 CZE Continental Adršpach 38:18.6 12:21.1
73 73 / MA [518] Jakub Zítko 1995 CZE náchod 38:20.3 12:22.8
74 74 / MA [563] Kamil Hofman 1996 CZE Náchod 38:23.7 12:26.2
75 75 / MA [324] Filip Vojtas 2000 CZE DYNAMO 38:23.9 12:26.4
76 76 / MA [251] Filip Saidl 2006 CZE SKI Police nad Metují 38:25.5 12:28.0
77 77 / MA [527] Jiří Ullwer 1992 CZE Benfika 38:41.2 12:43.7
78 78 / MA [455] David Hoffman 2002 CZE Náchod 38:46.0 12:48.5
79 79 / MA [452] Lukáš Linhart 1989 CZE SK Nové Město nad Metují 38:51.0 12:53.5
80 80 / MA [371] Filip Zelený 1992 CZE Bražecký mládenci 38:57.4 12:59.9
81 81 / MA [217] Matěj Nývlt 1986 CZE Hasiči Kramolna NTC 38:59.4 13:01.9
82 82 / MA [310] Ivan Vávra 1989 CZE Náchod 39:01.0 13:03.5
83 83 / MA [162] Jan Kratochvíl 1987 CZE SKH Královehradeckého kraje 39:02.9 13:05.4
84 84 / MA [275] petr ševců 1989 CZE Wikov 39:05.3 13:07.8
85 85 / MA [539] Jan Sedlaček 2004 CZE SK Plhov Náchod 39:21.9 13:24.4
86 86 / MA [523] Jan Vršek 2002 CZE 39:46.7 13:49.2
87 87 / MA [381] Matěj Hejl 1987 CZE Continental Adršpach 39:54.4 13:56.9
88 88 / MA [91] Lukáš Habr 1985 CZE DZS Náchod 39:57.2 13:59.7
89 89 / MA [389] Jakub Jiráský 1990 CZE YOLO BAND 40:11.1 14:13.6
90 90 / MA [138] Tomáš Kašpar 1997 CZE Albi 40:13.7 14:16.2
91 91 / MA [493] Antonín Kubeček 1996 CZE ProBro 40:17.0 14:19.5
92 92 / MA [373] Tomáš Bartoš 1995 CZE Dobruška 40:39.7 14:42.2
93 93 / MA [409] Zdeněk Šimek 1992 CZE Dolní Benešov 40:40.4 14:42.9
94 94 / MA [226] Adam Zika 1989 CZE ž3 sport 40:57.5 15:00.0
95 95 / MA [326] Štěpán Vokoun 2002 CZE Bělá pod Bezdězem 41:05.4 15:07.9
96 96 / MA [341] Jan Žák 1988 CZE Ž3 sport 41:11.7 15:14.2
97 97 / MA [298] Lukáš Troníček 1999 CZE Praha 3 41:27.4 15:29.9
98 98 / MA [235] Ondřej Pražák 2000 CZE Malé Poříčí 41:35.9 15:38.4
99 99 / MA [565] Martin Ilšner 2004 CZE Náchod 41:36.6 15:39.1
100 100 / MA [545] Jan Kotyza 1985 CZE 42:09.9 16:12.4
101 101 / MA [89] Michal Gult 1985 CZE Wikov 42:12.9 16:15.4
102 102 / MA [444] Josef Kůst 1997 CZE bamball.cz 42:15.8 16:18.3
103 103 / MA [616] Matěj Němec 1987 CZE Červený Kostelec 42:16.8 16:19.3
104 104 / MA [31] Vojtěch Bartoň 2001 CZE Hronov 42:17.5 16:20.0
105 105 / MA [247] Jiří Rut 2001 CZE HC Sršni Velké Poříčí 42:34.0 16:36.5
106 106 / MA [92] Jan Habr 1987 CZE DZS Náchod 42:43.8 16:46.3
107 107 / MA [115] Daniel Huaman 1995 CZE gryzzly 42:50.0 16:52.5
108 108 / MA [264] Michal Soldán 1989 CZE Hasiči Kramolna NTC 42:55.6 16:58.1
109 109 / MA [479] Martin Müller 1993 CZE Náchod 43:20.0 17:22.5
110 110 / MA [233] Radek Musil 1989 CZE 43:28.5 17:31.0
111 111 / MA [438] Tomáš Cvejn 2003 CZE Náchod 43:32.0 17:34.5
112 112 / MA [280] Michal Škoda 1993 CZE Náchod 43:37.7 17:40.2
113 113 / MA [84] Petr Glos 1987 CZE Nová Paka 43:52.4 17:54.9
114 114 / MA [337] Jiří Zelený 1990 CZE Greenteam 43:52.6 17:55.1
115 115 / MA [293] Vladimír Tichý 1993 CZE FIM Hradec Králové 43:55.6 17:58.1
116 116 / MA [401] Patrik Mitterwald 2007 CZE Ski Police 43:57.3 17:59.8
117 117 / MA [469] Marek Sodomka 1998 GBR Náchod 44:01.9 18:04.4
118 118 / MA [426] Michal Biederman 1985 CZE Shybuj.cz 44:26.7 18:29.2
119 119 / MA [356] Martin Michl 1993 CZE Náchod 44:39.6 18:42.1
120 120 / MA [357] Miroslav Michl 1991 CZE Náchod 44:39.9 18:42.4
121 121 / MA [566] Josef Čmelík 2006 CZE Rádlo 44:42.2 18:44.7
122 122 / MA [431] Jonáš Tvrdík 1997 CZE KIGKIG 44:48.2 18:50.7
123 123 / MA [22] Lukáš Šrámek 1990 CZE Wikov 44:52.7 18:55.2
124 124 / MA [547] lukáš stuchlík 2006 CZE Hvězda Pardubice 44:56.9 18:59.4
125 125 / MA [513] Petr May 1985 CZE Bezděkov nad metují 45:14.5 19:17.0
126 126 / MA [593] Tomáš Melega 1987 SVK Poprad 45:37.3 19:39.8
127 127 / MA [255] Šimon Schrötter 2000 CZE Hronov 45:53.3 19:55.8
128 128 / MA [137] Jáchym Karlík 2005 CZE Vysoká Srbská 46:12.3 20:14.8
129 129 / MA [405] Martin Rut 2003 CZE Ž3 Sport 46:13.6 20:16.1
130 130 / MA [365] Tadeáš Umlauf 1989 CZE Vinný kroužek o.s. 46:25.5 20:28.0
131 131 / MA [68] Dominik Voborník 1999 CZE Náchod 46:53.8 20:56.3
132 132 / MA [168] Karel Křepelka 1987 CZE Pro radost 46:55.8 20:58.3
133 133 / MA [129] Jan Kábrt 1989 CZE Náchod 47:05.7 21:08.2
134 134 / MA [492] Jan Dvořák 1985 CZE Zábrodí 47:11.3 21:13.8
135 135 / MA [614] Jakub Baxa 1987 CZE NIKITA 47:13.6 21:16.1
136 136 / MA [495] Ondra Krejsar 2004 CZE INS Atelier Náchod 48:10.0 22:12.5
137 137 / MA [485] Petr Mecera 1990 CZE Provodov 48:34.8 22:37.3
138 138 / MA [336] Jan Zelený 1992 CZE Náchod 48:46.6 22:49.1
139 139 / MA [433] Jan Máslo 2001 CZE Jako po másle 48:52.0 22:54.5
140 140 / MA [564] Luboš Dolejška 1987 CZE QS.ISO.RK - DEVOSS 49:43.2 23:45.7
141 141 / MA [486] Jan Kantor 1988 CZE 50:06.8 24:09.3
142 142 / MA [494] Filip Šober 1996 CZE Hronov 50:07.8 24:10.3
143 143 / MA [404] Zdeněk Prchal 1997 CZE Z3 Sport 50:11.1 24:13.6
144 144 / MA [508] Michal Antoš 1990 CZE Astratex 51:40.7 25:43.2
145 145 / MA [198] Ondřej Mazáč 1998 CZE gryzzly 51:59.1 26:01.6
146 146 / MA [99] Michal Hanzálek 1989 CZE Praha 53:29.3 27:31.8
147 147 / MA [135] Mikuláš Kantor 2006 CZE BC Nová Trojka 53:45.1 27:47.6
148 148 / MA [172] David Kupec 1996 CZE Česká Skalice 54:15.6 28:18.1
149 149 / MA [471] Petr Melichar 1997 CZE Velké Pořičí 54:47.3 28:49.8
150 150 / MA [182] Adam Macháček 2006 CZE Hradec Kálové 56:56.2 30:58.7
151 151 / MA [309] Jan Vašina 1987 CZE Náchod 58:29.8 32:32.3
152 152 / MA [482] Martin Sodomka 2007 CZE 58:39.7 32:42.2
153 153 / MA [358] Jan Pajer 2010 CZE Velký Třebešov 01:01:33.7 35:36.2