běh

výsledky

62. ročník silničního běhu Hronov - Náchod

19.10.2019 Hronov 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

hlavní závod celkem: 613, muži : 403, ženy: 210, MA: 153, MB: 113, MC: 85, MD: 31, ME: 13, MF: 8, ZA: 101, ZB: 61, ZC: 32, ZD: 16 [html] [pdf] [csv]

výsledková listina hlavní závod

start ~ 11:00:17

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / MC [3] Jindřich Král 1973 CZE Iscarex Č.T. 29:00.0
2 2 / MC [487] Petr Ulich 1968 CZE MT 32:18.2 03:18.2
3 3 / MC [9] Miroslav Holub 1966 CZE SK Nové Město nad Metují 32:27.9 03:27.9
4 4 / MC [75] František Fajfr 1972 CZE Vencl servis Žamberk 32:46.3 03:46.3
5 5 / MC [529] Dušan Gajdoš 1973 CZE Červený Kostelec 32:58.8 03:58.8
6 6 / MC [55] František Buřil 1966 CZE Vidochov 33:04.1 04:04.1
7 7 / MC [144] Jiří Klauz 1972 CZE Bakov nad Jizerou 33:29.3 04:29.3
8 8 / MC [167] Michal krtička 1973 CZE Wikov 33:38.3 04:38.3
9 9 / MC [119] Roman Jakoubek 1967 CZE Trutnov 33:57.3 04:57.3
10 10 / MC [201] Jan Melišík 1974 CZE Redpoint team 34:05.3 05:05.3
11 11 / MC [46] Petr Brádle 1968 CZE Dobrá Voda u Hořic 34:53.2 05:53.2
12 12 / MC [611] Milan Žabokrtský 1974 CZE Chloumek 34:57.6 05:57.6
13 13 / MC [94] Petr Habr 1965 CZE Žernov pro radost 35:20.6 06:20.6
14 14 / MC [199] Jaroslav mazač 1968 CZE Wikov 35:58.1 06:58.1
15 15 / MC [425] Jiří Petr 1974 CZE INS Atelier Náchod 37:00.0 08:00.0
16 16 / MC [586] Martin sláma 1968 CZE ČK 37:00.2 08:00.2
17 17 / MC [152] Vladimír Kostelecký 1970 CZE Vella team Náchod 37:15.5 08:15.5
18 18 / MC [327] Josef Vondra 1971 CZE Hvězda Pardubice z.s. 37:39.3 08:39.3
19 19 / MC [446] Martin Baláš 1973 CZE Dolní Radechová 38:24.5 09:24.5
20 20 / MC [491] Pavel Dvořák 1972 CZE TJ Sokol Nové Město nad Metují 39:08.9 10:08.9
21 21 / MC [128] Aleš Junek 1974 CZE 39:29.5 10:29.5
22 22 / MC [271] Michal Stuchlík 1974 CZE Wikov 39:32.2 10:32.2
23 23 / MC [236] Radovan Pražák 1967 CZE #GLADIATORRACETEAM 39:33.5 10:33.5
24 24 / MC [194] Václav Matuška 1969 CZE Velká Jesenice 39:48.0 10:48.0
25 25 / MC [164] Roman Krejčiřík 1974 CZE TJ Gábinka 39:52.5 10:52.5
26 26 / MC [234] Petr Pražák 1974 CZE Malé Poříčí 39:58.5 10:58.5
27 27 / MC [453] Jiří Nigrin 1973 CZE SOKOL OTOVICE 40:45.6 11:45.6
28 28 / MC [105] Mirek Holeček 1974 CZE Nové Město nad Metuji 40:52.5 11:52.5
29 29 / MC [239] Ondřej Prokop 1969 CZE Náchod 41:05.7 12:05.7
30 30 / MC [347] Tomáš Felkl 1973 CZE Náchod 41:26.7 12:26.7
31 31 / MC [626] Martin Kašpárek 1967 CZE TJ Velichovky 41:42.3 12:42.3
32 32 / MC [467] David Bubák 1973 CZE Červený Kostelec 41:43.4 12:43.4
33 33 / MC [208] PETR MILFAIT 1971 CZE MIMI FANCLUB OSTRAVA 41:47.3 12:47.3
34 34 / MC [454] Pavel Hoffman 1967 CZE hoffíci 41:48.7 12:48.7
35 35 / MC [398] Karel Mareth 1971 CZE Česká Skalice 42:00.0 13:00.0
36 36 / MC [261] Jiří Sláma 1974 CZE Vella team Náchod 42:05.5 13:05.5
37 37 / MC [517] Slawek Duchacz 1972 POL KKZK 42:19.1 13:19.1
38 38 / MC [311] Václav Vencl 1973 CZE SPACE 42:23.9 13:23.9
39 39 / MC [178] PETR MACEK 1968 CZE KAMAPETR 42:26.2 13:26.2
40 40 / MC [515] Miroslav Ječmínek 1965 CZE erika copy shop 42:27.9 13:27.9
41 41 / MC [451] Martin Polák 1971 CZE Continetal Adršpach 42:32.3 13:32.3
42 42 / MC [224] Jan Peluňka 1973 CZE Praha 10 42:34.8 13:34.8
43 43 / MC [526] Jan Kulda 1973 CZE Integraf running team 42:37.4 13:37.4
44 44 / MC [375] Martin Blažek 1971 CZE ACS Rýchory 42:40.7 13:40.7
45 45 / MC [96] Radek Hakl 1969 CZE Loudalové 42:46.3 13:46.3
46 46 / MC [427] Václav Navrátil 1970 CZE 42:58.9 13:58.9
47 47 / MC [49] Jan Brož 1968 CZE Náměrka 43:17.3 14:17.3
48 48 / MC [170] Martin Kubín 1970 CZE tRUtNov 43:23.3 14:23.3
49 49 / MC [231] Jan Poláček 1968 CZE Náchod 43:43.1 14:43.1
50 50 / MC [270] Jaroslav Studnička 1970 CZE Skialp klub Krákorka 43:55.8 14:55.8
51 51 / MC [97] Roman Haláček 1971 CZE Hradec Králové 43:56.7 14:56.7
52 52 / MC [259] Miloš Skalský 1967 CZE AC Náchod 44:00.9 15:00.9
53 53 / MC [413] Michal Prokop 1973 CZE Poříčští orli 44:15.7 15:15.7
54 54 / MC [549] Petr jelen 1967 CZE Hronov 44:23.7 15:23.7
55 55 / MC [506] Leoš Šimon 1970 CZE Náchod 44:32.9 15:32.9
56 56 / MC [289] Josef Štencl 1974 CZE Wikov 44:41.7 15:41.7
57 57 / MC [307] Josef Vaněk 1965 CZE TJ Sokol Karate Náchod 44:58.1 15:58.1
58 58 / MC [21] Jan Andrejs 1973 CZE Náchod 45:50.9 16:50.9
59 59 / MC [569] Michal Čmelík 1973 CZE Rádlo 45:54.0 16:54.0
60 60 / MC [43] Jaroslav Bitnar 1971 CZE Run4run 46:15.2 17:15.2
61 61 / MC [220] Martin Oupic 1967 CZE Trutnov 46:22.8 17:22.8
62 62 / MC [130] Jiří Kácovský 1967 CZE BAK SEAL 6 Team 46:28.9 17:28.9
63 63 / MC [206] Tomáš Míl 1971 CZE HELLA stínící technika 46:29.9 17:29.9
64 64 / MC [516] Milan Zelman 1970 CZE TJ Sokol Starkoč 46:37.6 17:37.6
65 65 / MC [447] Leoš Hejna 1974 CZE SKH Hradec Králové 47:04.3 18:04.3
66 66 / MC [568] Petr Koleta 1968 CZE Hronov 47:23.7 18:23.7
67 67 / MC [266] Jirka Stehlík 1966 CZE Rádoby 47:53.3 18:53.3
68 68 / MC [260] Petr Skoda 1970 CZE Praha 5 48:17.9 19:17.9
69 69 / MC [499] Pavel Jurák 1965 CZE Velké Poříčí 48:27.7 19:27.7
70 70 / MC [524] Michal Vlček 1971 CZE Wimex 48:35.0 19:35.0
71 71 / MC [299] Jiří Štěpán Truneček 1972 CZE FAMILY TEAM 48:48.6 19:48.6
72 72 / MC [554] Martin jelínek 1972 CZE SK Zlín 49:30.4 20:30.4
73 73 / MC [41] Jan Beran 1971 CZE Hvězda Pardubice z.s. 49:41.1 20:41.1
74 74 / MC [434] Václav Máslo 1968 CZE Žďárecká 614 49:45.0 20:45.0
75 75 / MC [519] Erich zitko 1970 CZE zkopecdokopec 49:50.3 20:50.3
76 76 / MC [276] Jan Šícha 1970 CZE Praha 50:12.6 21:12.6
77 77 / MC [430] Michal Tvrdík 1970 CZE Nováč reprezent 51:17.8 22:17.8
78 78 / MC [388] Robert Janák 1973 CZE Praha 7 51:43.9 22:43.9
79 79 / MC [521] Ervín Wajsar 1972 CZE Rtyně v Podkrkonoší 52:50.7 23:50.7
80 80 / MC [69] Jakub Doležal 1974 CZE Fit RUN Hronov 53:01.8 24:01.8
81 81 / MC [86] Daniel Grosman 1971 CZE BC Nová Trojka 53:48.0 24:48.0
82 82 / MC [197] Tomáš Mazáč 1970 CZE gryzzly 55:54.2 26:54.2
83 83 / MC [183] Petr Macháček 1971 CZE Černilov 57:01.2 28:01.2
84 84 / MC [556] Zdeněk kočíb 1971 CZE sk zlín 57:56.4 28:56.4
85 85 / MC [557] Leoš herman 1966 CZE Mopse 01:02:39.2 33:39.2