běh

výsledky

62. ročník silničního běhu Hronov - Náchod

19.10.2019 Hronov 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

hlavní závod celkem: 613, muži : 403, ženy: 210, MA: 153, MB: 113, MC: 85, MD: 31, ME: 13, MF: 8, ZA: 101, ZB: 61, ZC: 32, ZD: 16 [html] [pdf] [csv]

výsledková listina hlavní závod

start ~ 11:00:17

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / MD [367] Vladimír Vacarda 1959 CZE ELEVEN RUN TEAM 33:42.3
2 2 / MD [351] Jaromír Šimůnek 1955 CZE SKP KORNSPITZ JABLONEC 34:07.4 00:25.1
3 3 / MD [44] Milan Bláha 1957 CZE AF Křovice 36:07.1 02:24.8
4 4 / MD [207] PAVEL MILATA 1961 CZE LOKO TRUTNOV 36:42.3 03:00.0
5 5 / MD [238] Ondřej Prokop 1962 CZE ČAU 36:50.1 03:07.8
6 6 / MD [5] Vítězslav Šolc 1957 CZE BKL Machov 37:52.1 04:09.8
7 7 / MD [241] Stanislav Rek 1964 CZE AMMANN 38:20.3 04:38.0
8 8 / MD [397] Jiří Leplt 1961 CZE Pivovar Miletín 38:23.5 04:41.2
9 9 / MD [73] Jiří Elich 1964 CZE Apache Loko Trutnov 38:36.9 04:54.6
10 10 / MD [292] Petr Tichý 1964 CZE Proxion s.r.o. 39:27.7 05:45.4
11 11 / MD [332] Oldřich Werner 1964 CZE Wikov 39:34.5 05:52.2
12 12 / MD [165] Milan Krempa 1963 CZE AC GoMango Hogner 39:51.8 06:09.5
13 13 / MD [575] Jiří Langr 1957 CZE Třebnouševes 40:29.4 06:47.1
14 14 / MD [308] Josef Nečas 1958 CZE Klub Upice 40:39.5 06:57.2
15 15 / MD [158] Aleš Králíček 1960 CZE Hasiči Kramolna NTC 41:39.5 07:57.2
16 16 / MD [200] David McClurkin 1964 CZE Hozený tyčky 42:02.4 08:20.1
17 17 / MD [180] Milan Magnusek 1961 CZE SK Smrčina 44:43.3 11:01.0
18 18 / MD [205] Pavel Mikuška 1964 CZE Slavoj Babí 45:48.6 12:06.3
19 19 / MD [496] Michal Urban 1964 CZE Pronax group s.r.o. 46:05.0 12:22.7
20 20 / MD [274] Jiří Šebela 1958 CZE FÉNIX SPORT BLANSKO 47:12.0 13:29.7
21 21 / MD [348] Zdenek Frunc 1959 CZE BÉDA team 47:57.3 14:15.0
22 22 / MD [203] Jiří Mertlík 1961 CZE BÉDA team 48:33.9 14:51.6
23 23 / MD [572] Jiří Vysoký 1962 CZE INTEGRAF 50:47.5 17:05.2
24 24 / MD [63] Martin Číla 1962 CZE basketbal lokomotiva liberec 51:19.4 17:37.1
25 25 / MD [35] František Beneš 1958 CZE TJ Sokol Lhota Č. Kostelec 51:50.1 18:07.8
26 26 / MD [582] Aleš Hoznauer 1960 CZE SLAVOJ ŘEVNICE 51:55.1 18:12.8
27 27 / MD [483] Jaroslav Sodomka 1958 CZE 58:46.1 25:03.8
28 28 / MD [297] Jiří Troníček 1958 CZE Praha 3 59:18.4 25:36.1
29 29 / MD [463] Aleš Mallát 1964 CZE Náchod 59:48.3 26:06.0
30 30 / MD [245] Milan Roubíček 1955 CZE ACES team K.Vary 59:58.9 26:16.6
31 31 / MD [124] Pavel Jilek 1956 CZE Mazáci 01:02:23.1 28:40.8