Zadej své startovní číslo: a zmáčkni ENTER.

Kupkolo MTB Trilogy 3 Vraní hory

06.07.2016 Teplice nad Metují 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Extreme Race celkem: 184, muži : 176, ženy: 8, M-29: 21, M-V1: 67, M-V2: 36, M-V3: 10, Z: 6, V-E: 10, M-E: 31, M: 1, Z-E: 2 [html] [pdf]
Enduro Race celkem: 45, muži : 43, ženy: 2, M-E: 33, V-E: 10, Z-E: 2 [html] [pdf]
Half Race celkem: 16, muži : 11, ženy: 5, M: 10, Z: 5, V-E: 1 [html] [pdf]
Junior celkem: 5, muži : 4, ženy: 1, Junior: 4, Juniorky: 0, Kadetky: 1 [html] [pdf]
UNICYCLE celkem: 3, muži : 3, ženy: 0, M: 3, Z: 0 [html] [pdf]
Half Enduro Race celkem: 1, muži : 1, ženy: 0, M-E: 0, V-E: 1, Z-E: 0 [html] [pdf]
KIDS Odrazedla celkem: 7, muži : 3, ženy: 4, Muži: 3, Ženy: 4 [html] [pdf]
KIDS 0-5 kola celkem: 9, muži : 5, ženy: 4, Muži: 5, Ženy: 4 [html] [pdf]
KIDS 6-7 celkem: 6, muži : 2, ženy: 4, Muži: 2, Ženy: 4 [html] [pdf]
KIDS 8-10 celkem: 7, muži : 7, ženy: 0, Muži: 7, Ženy: 0 [html] [pdf]
KIDS 11-14 celkem: 5, muži : 5, ženy: 0, Muži: 5, Ženy: 0 [html] [pdf]
KIDS 13-14 celkem: 0, muži : 0, ženy: 0, Muži: 0, Ženy: 0 [html] [pdf]

výsledková listina Extreme Race

start ~ 09:00:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9
1 1 / M-29 [2] Jakub Šilar 1989 CZE BIKECLINIC TREK 04:34:10.3
2 1 / M-V1 [1] Michal Kaněra 1986 CZE NILFISK PRO Cycling 04:34:12.9 00:02.6
3 1 / M-V2 [7] Petr Sulzbacher 1975 CZE GIANT Pitrs bikes 04:37:48.1 03:37.8
4 2 / M-29 [144] Pavel Žák 1987 CZE Bike Triatlon Morkovice 04:37:48.6 03:38.3
5 2 / M-V1 [3] Milan Fajt 1977 CZE Eurofoam team 04:45:01.3 10:51.0
6 3 / M-V1 [110] Ondřej Pína 1984 CZE Vella Team 04:45:48.9 11:38.6
7 4 / M-V1 [11] Torsten Mützlitz 1984 GER Scott bike24 mtb Team 04:45:59.1 11:48.8
8 5 / M-V1 [12] Alexander Stark 1985 GER Ottendorf Okrilla 04:48:10.1 13:59.8
9 6 / M-V1 [26] Lukáš Drejsl 1986 CZE BMC CZ Racing team 04:48:23.0 14:12.7
10 7 / M-V1 [137] David Voll 1984 GER SCOTT Bike 24 MTN Race Team 04:49:08.8 14:58.5
11 8 / M-V1 [123] Vašek Strnad 1983 CZE Atrex 04:51:36.4 17:26.1
12 9 / M-V1 [9] Josef Havel 1982 CZE www.statikacb.cz 04:51:38.1 17:27.8
13 10 / M-V1 [69] Petr Hruška 1986 CZE BMC CZ Racing team 04:55:25.0 21:14.7
14 11 / M-V1 [131] Zdeněk Tomeček 1979 CZE GS cyklo team Jistebnice 04:59:39.2 25:28.9
15 12 / M-V1 [8] Milan Hanyk 1984 CZE BMC CZ Racing team 05:00:47.1 26:36.8
16 13 / M-V1 [78] Jakub Klement 1986 CZE TUFO CZ OTROKOVICE 05:03:23.9 29:13.6
17 14 / M-V1 [24] Martin Šupich 1977 CZE GIANT Pitrs bikes 05:04:12.4 30:02.1
18 2 / M-V2 [10] Karel Bernard 1967 CZE INS Atelier Náchod 05:04:38.7 30:28.4
19 15 / M-V1 [53] Dominik Erhardt 1981 GER BikeControl RC Schnaittachtal 05:05:30.5 31:20.2
20 3 / M-V2 [4] Pavel MICHAL 1973 CZE Tepelná čerpadla IVT 05:05:33.0 31:22.7
21 16 / M-V1 [16] Pavel Hnyk 1982 CZE Kyšice 05:07:22.9 33:12.6
22 17 / M-V1 [15] Miloš Nouzák 1977 CZE BIG SHOCK TEAM o.s. 05:08:01.4 33:51.1
23 18 / M-V1 [91] Kamil Marczak 1981 POL AIRSHOT.KAMKOSPORT.PL 05:15:23.3 41:13.0
24 19 / M-V1 [27] József Sass 1977 HUN Meditech sc 05:16:28.3 42:18.0
25 4 / M-V2 [14] Jiří Barták 1974 CZE Eurofoam team 05:16:28.5 42:18.2
26 1 / M-V3 [21] Tomas Čada 1964 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 05:16:30.0 42:19.7
27 20 / M-V1 [72] Vizdak Janos 1978 HUN X2S 05:18:20.6 44:10.3
28 21 / M-V1 [18] Lukáš Říhánek 1979 CZE 2V BIKERS 05:19:16.8 45:06.5
29 22 / M-V1 [17] Jiří Ruttner 1979 CZE Roztoky 05:19:32.4 45:22.1
30 23 / M-V1 [148] Jarda Stadtherr 1979 CZE BikeBrothers 05:19:51.0 45:40.7
31 5 / M-V2 [113] Miroslav Rygl 1972 CZE MIRY mapholders Racing Team 05:20:13.4 46:03.1
32 3 / M-29 [19] Filip Hakl 1993 CZE Moose - ForBikes team 05:20:55.0 46:44.7
33 6 / M-V2 [612] Luděk Pivnička 1973 CZE pivnicka.cz 05:22:11.0 48:00.7
34 24 / M-V1 [23] Štěpán Trmata 1978 CZE Czech Tallboys 05:22:53.6 48:43.3
35 2 / M-V3 [98] Jiří Míl 1966 CZE KELLYS BIKE RANCH TEAM 05:24:10.6 50:00.3
36 25 / M-V1 [122] Martin Strieženec 1985 CZE Explosiw Bike Terror Crew 05:24:16.2 50:05.9
37 4 / M-29 [76] Martin Klapal 1987 CZE Cycling team Rychnov nad Kněžnou 05:24:49.8 50:39.5
38 5 / M-29 [20] Vojtěch Mikuláš 1996 CZE Dlouhá Třebová 05:27:20.7 53:10.4
39 6 / M-29 [97] Ondřej Mikuláš 1990 CZE Dlouhá Třebová 05:27:21.5 53:11.2
40 26 / M-V1 [47] Ivan Čermák 1985 CZE Slatiňany 05:28:39.4 54:29.1
41 7 / M-V2 [88] Lubomír Kudlej 1974 CZE DSA Modrý Důl 05:29:04.8 54:54.5
42 8 / M-V2 [609] Petr Maixner 1976 CZE Police nad Metuji 05:35:11.0 01:01:00.7
43 9 / M-V2 [146] Antonín Florián 1972 CZE SK Fit Tábor 05:35:26.3 01:01:16.0
44 10 / M-V2 [48] Václav Černý 1974 CZE Focus Plzeň 05:35:31.1 01:01:20.8
45 7 / M-29 [68] Daniel Howard 1988 CZE Paštikář 05:35:51.5 01:01:41.2
46 27 / M-V1 [28] Zsolt Farkas 1985 HUN Bringabanda SC 05:36:08.4 01:01:58.1
47 28 / M-V1 [143] Jaroslav Zelenka 1980 CZE Severní Větry 05:36:28.3 01:02:18.0
48 29 / M-V1 [106] Stanislav Pektor 1980 CZE Biketriatlon Morkovice 05:36:29.4 01:02:19.1
49 30 / M-V1 [82] Vít Kovařík 1978 CZE argia.cz 05:37:30.0 01:03:19.7
50 31 / M-V1 [52] Petr Ehl 1978 CZE Liberec 15 05:40:02.1 01:05:51.8
51 3 / M-V3 [129] Libor Šťasta 1966 CZE Pell´s factory team 05:41:40.4 01:07:30.1
52 8 / M-29 [57] Martin Frencl 1990 CZE GIANT Pitrs bikes 05:43:12.4 01:09:02.1
53 11 / M-V2 [142] Karol Wróblewski 1976 POL MYBIKE 05:44:55.6 01:10:45.3
54 12 / M-V2 [80] Petr Kohoutek 1975 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 05:45:30.6 01:11:20.3
55 32 / M-V1 [79] matej kobera 1980 SVK Kráľovský maratón 05:46:15.0 01:12:04.7
56 9 / M-29 [130] Jiří Štěpaník 1997 CZE Moravec Team 05:47:28.5 01:13:18.2
57 1 / Z [33] Lucie Hamanová 1987 CZE KELLYS BIKE RANCH TEAM 05:47:29.4 01:13:19.1
58 33 / M-V1 [58] Lukáš Frýba 1982 CZE Moose - ForBikes team 05:51:26.2 01:17:15.9
59 13 / M-V2 [83] Vlastimil Kráčmar 1974 CZE MTB Trilogy 05:51:30.2 01:17:19.9
60 14 / M-V2 [613] karel slavík 1974 CZE ApacheLOKO Trutnov 05:51:55.7 01:17:45.4
61 15 / M-V2 [51] Milan Dunda 1975 CZE MTB Kupkolo team Pardubice 05:54:40.4 01:20:30.1
62 10 / M-29 [416] Petr Mísař 1993 CZE Jihlava 05:54:42.5 01:20:32.2
63 1 / V-E [315] Jirka Bráza 1976 CZE LAIC 05:54:51.0 01:20:40.7
64 34 / M-V1 [126] Jiří Šebrle 1985 CZE BMC CZ Racing team 05:55:47.5 01:21:37.2
65 35 / M-V1 [62] Jan Hejna 1984 CZE Futurecycling Racing Team 05:55:48.4 01:21:38.1
66 36 / M-V1 [77] Jan Klápště 1977 CZE Jablonec nad Nisou 05:56:05.4 01:21:55.1
67 16 / M-V2 [134] Miloš Veselý 1973 CZE FOR BIKES cycling team 05:56:58.4 01:22:48.1
68 37 / M-V1 [50] Jan Duda 1977 CZE Malá Skála 05:59:44.4 01:25:34.1
69 11 / M-29 [120] Ondra Stočes 1987 CZE Praha 2 06:04:18.3 01:30:08.0
70 17 / M-V2 [45] Jiří Březina 1972 CZE BS Bike ALÉ team 06:05:27.8 01:31:17.5
71 2 / Z [32] Lenka Fridrichová 1994 CZE Nilfisk pro cycling A 06:06:49.1 01:32:38.8
72 4 / M-V3 [93] Michal Matoušek 1962 CZE BTK EURO BIKE Praha 06:06:50.3 01:32:40.0
73 38 / M-V1 [115] Gabor Sass 1980 HUN BikePark Poznań 06:07:35.6 01:33:25.3
74 39 / M-V1 [140] Michal Vrbský 1978 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 06:08:00.3 01:33:50.0
75 40 / M-V1 [92] Ondřej Marek 1986 CZE INS Atelier Náchod 06:08:01.3 01:33:51.0
76 41 / M-V1 [64] Lukáš Herman 1984 CZE Moto Herman 06:08:02.2 01:33:51.9
77 12 / M-29 [96] Petr Michal 1989 CZE Tepelná čerpadla IVT 06:10:17.2 01:36:06.9
78 18 / M-V2 [104] Kamil Pánek 1976 CZE www.dres.cz 06:10:19.8 01:36:09.5
79 42 / M-V1 [54] Peter Faktor 1978 SVK Finančné centrum Team 06:11:17.0 01:37:06.7
80 3 / Z [37] Ania Świrkowicz 1979 POL team.ase.com.pl 06:12:43.9 01:38:33.6
81 19 / M-V2 [42] jakub blaha 1976 GER Mannheim 06:14:59.3 01:40:49.0
82 43 / M-V1 [90] Štěpán Landa 1981 CZE Light core team 06:15:00.8 01:40:50.5
83 4 / Z [38] Balazs Beata 1981 HUN Bringabanda SC 06:18:18.5 01:44:08.2
84 20 / M-V2 [611] Vít Mráz 1974 CZE INS-Náchod 06:18:54.7 01:44:44.4
85 5 / M-V3 [59] Jiří Fulka 1960 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 06:20:42.6 01:46:32.3
86 21 / M-V2 [75] Grzegorz Kasiński 1976 POL Wrocław 06:23:15.5 01:49:05.2
87 22 / M-V2 [615] Jan Blažek 1973 CZE Borci na konci 06:23:37.0 01:49:26.7
88 5 / Z [616] Lucie Blažková 1970 CZE Carla.kupkolo.cz 06:23:38.6 01:49:28.3
89 6 / M-V3 [101] Pavel Neprášek 1957 CZE Nevix Team Kadaň 06:28:36.7 01:54:26.4
90 6 / Z [34] Pavla Nováková 1981 CZE Trek - AR Brno 06:30:50.5 01:56:40.2
91 13 / M-29 [605] Jan Havelka 1990 CZE VSAK Punk 06:32:38.4 01:58:28.1
92 44 / M-V1 [89] peter kuiš 1978 SVK Kráľovský maratón 06:38:05.0 02:03:54.7
93 23 / M-V2 [87] Viktor Kučera 1975 CZE CK MTB Maraton Hlinsko 06:41:59.1 02:07:48.8
94 24 / M-V2 [60] Stefan Gottschall 1973 GER MTB Brandenburg 06:42:07.1 02:07:56.8
95 45 / M-V1 [70] Aleš Hříbal 1979 CZE Kupkolo MTB Team Pardubice 06:43:01.8 02:08:51.5
96 1 / M-E [307] Jan Matějů 1982 CZE TJ Banik Mezibori 06:44:43.5 02:10:33.2
97 2 / M-E [323] Robert Jarzynka 1980 POL team.ase.com.pl 06:48:44.6 02:14:34.3
98 46 / M-V1 [119] Libor Srubek 1979 CZE Profibaustoffe CZ 06:54:45.5 02:20:35.2
99 47 / M-V1 [112] Norbert Rutkowski 1986 POL Kibolski KS 06:56:32.0 02:22:21.7
100 25 / M-V2 [107] Jiří Petr 1974 CZE INS ATELIER NACHOD 06:58:01.0 02:23:50.7
101 26 / M-V2 [63] Pavel Hejna 1969 CZE Velké Poříčí 06:58:02.8 02:23:52.5
102 48 / M-V1 [73] Radek Jonák 1979 CZE Kupkolo MTB team Pardubice 07:00:17.5 02:26:07.2
103 3 / M-E [331] MARCIN PALKA 1979 POL BIKEBOARD 07:02:26.5 02:28:16.2
104 49 / M-V1 [111] Michał Rotnicki 1978 POL KK Cyklon Warszawa 07:03:03.2 02:28:52.9
105 27 / M-V2 [139] Štěpán Vondráček 1973 CZE Příbram II 07:05:13.6 02:31:03.3
106 50 / M-V1 [67] Csaba Horváth 1979 HUN Long Distance Trail Riders 07:07:25.9 02:33:15.6
107 51 / M-V1 [608] Petr Krtička 1979 CZE Police nad Metují 07:07:41.0 02:33:30.7
108 7 / M-V3 [105] Jiří Pekárek 1961 CZE KOLORADOTEAM 07:07:43.0 02:33:32.7
109 8 / M-V3 [61] Svatoslav Hajný 1963 CZE Cyklotrenink.com 07:07:58.0 02:33:47.7
110 28 / M-V2 [102] Martin Novak 1976 CZE Bohumin 07:08:39.7 02:34:29.4
111 4 / M-E [321] ulrich hagenbusch 1983 GER reacteam radleck mering 07:10:11.6 02:36:01.3
112 5 / M-E [322] Michael Hagenbusch 1985 GER Raceteam Radleck Mering 07:10:14.5 02:36:04.2
113 14 / M-29 [128] Jan Šmolík 1992 CZE beespee.cz 07:10:15.8 02:36:05.5
114 52 / M-V1 [74] Martin Kandráč 1982 SVK Kráľovský Maratón 07:10:30.2 02:36:19.9
115 15 / M-29 [125] Ondřej Šandera 1987 CZE Praha 13 07:11:49.1 02:37:38.8
116 6 / M-E [325] Jan Karafiát 1989 CZE SS Quantum59 07:11:49.7 02:37:39.4
117 29 / M-V2 [145] Jan Fajgl 1975 CZE Jablonec nad Nisou 07:13:16.0 02:39:05.7
118 53 / M-V1 [132] Jiří Vacek 1977 CZE Beespee.cz 07:13:23.9 02:39:13.6
119 1 / M [610] Oto Meran 1982 CZE Brno 07:14:24.3 02:40:14.0
120 16 / M-29 [99] Marcel Milo 1989 SVK TNV Racing 07:17:33.4 02:43:23.1
121 54 / M-V1 [114] Pavel Ryšavý 1979 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 07:19:06.2 02:44:55.9
122 55 / M-V1 [116] Jaroslav Sekot 1978 CZE Kola Ledeč 07:19:24.0 02:45:13.7
123 17 / M-29 [43] Ondřej Brambus 1987 CZE Brambus Extreme Limited United Featured 07:23:07.4 02:48:57.1
124 2 / V-E [303] Petr Reisner 1975 CZE GIANT 07:24:55.6 02:50:45.3
125 3 / V-E [328] Cochet Kurt 1971 BEL Team Den Band 07:25:28.7 02:51:18.4
126 30 / M-V2 [71] Antonín Chrást 1975 CZE Clowns 07:26:05.1 02:51:54.8
127 31 / M-V2 [136] Vladimír Vodochodský 1972 CZE MTB HELLFISH AMINOSTAR 07:28:36.0 02:54:25.7
128 56 / M-V1 [127] Jiří Šindelář 1980 CZE MTB HELLFISH AMINOSTAR 07:28:42.7 02:54:32.4
129 32 / M-V2 [135] Honza Vlach 1975 CZE Výlet Liberec 07:29:28.0 02:55:17.7
130 57 / M-V1 [117] Michał Siekierski 1985 POL Kibolski KS 07:29:44.2 02:55:33.9
131 33 / M-V2 [133] Vít Vacenovský 1968 CZE KT Tryskomyš 07:44:03.6 03:09:53.3
132 34 / M-V2 [103] Tomáš Ornst 1967 CZE Výlet Liberec 07:47:40.7 03:13:30.4
133 58 / M-V1 [603] Miloš Čikl 1983 CZE Light core team 07:49:13.8 03:15:03.5
134 59 / M-V1 [39] Jaroslav Aster 1981 CZE CZE 07:51:33.4 03:17:23.1
135 7 / M-E [340] Norbert Szentmiklósi 1981 HUN LDTR 07:53:42.3 03:19:32.0
136 4 / V-E [347] Jiří Žák 1969 CZE The ENtourist 08:01:26.2 03:27:15.9
137 5 / V-E [342] Roman Vacek 1964 CZE Pomalu, ale jistě! 08:06:11.4 03:32:01.1
138 60 / M-V1 [606] Ivo Jerabek 1982 CZE Light core team 08:14:48.2 03:40:37.9
139 61 / M-V1 [607] milan jeřábek 1979 CZE Light core team 08:16:49.7 03:42:39.4
140 9 / M-V3 [41] Luboš Binar 1966 CZE HOBUK 08:17:21.0 03:43:10.7
141 62 / M-V1 [46] Maciej Czerwiński 1983 POL Kibolski KS 08:26:24.3 03:52:14.0
142 8 / M-E [346] Tomáš Zima 1994 CZE Ziromont 08:30:10.8 03:56:00.5
143 9 / M-E [329] Martin Mazanec 1991 CZE Koloshop team 08:40:10.1 04:05:59.8
144 10 / M-E [327] Petr Kos 1987 CZE Vendulčin freeride team (Velelosos bike servis) 08:40:16.1 04:06:05.8
145 11 / M-E [313] Jakub Sedlář 1984 CZE NOVATOP -LAPIERRE 08:41:39.0 04:07:28.7
146 12 / M-E [308] Zbigniew Wiktor 1988 POL Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team 08:42:27.4 04:08:17.1
147 13 / M-E [310] František Žilák 1981 CZE Rock Machine Cyklomax enduro team 08:43:35.1 04:09:24.8
148 14 / M-E [304] Tomas Trunschka 1980 CZE Kl sport Most 08:43:37.3 04:09:27.0
149 15 / M-E [343] Pavel Veselý 1980 CZE Koloshop Team 08:43:37.8 04:09:27.5
150 16 / M-E [335] Eric Sczarnowski 1986 GER CZE 08:45:26.7 04:11:16.4
151 6 / V-E [336] Torsten Sczarnowski 1966 GER CZE 08:45:27.1 04:11:16.8
152 35 / M-V2 [141] Krzysztof Waślicki 1976 POL KK Cyklon Warszawa 08:48:57.9 04:14:47.6
153 17 / M-E [330] Jan Mísař 1991 CZE CZE 08:51:22.6 04:17:12.3
154 18 / M-E [338] Jakub Strach 1990 CZE Ski a Bike Centrum Radotín 08:51:25.8 04:17:15.5
155 36 / M-V2 [85] Adam Kruml 1974 CZE CZE 08:51:44.4 04:17:34.1
156 7 / V-E [305] Martin März 1973 GER Blood, Sweat and Beers 08:59:04.2 04:24:53.9
157 19 / M-E [333] Jakub Pavlas 1987 CZE Canyon Amateur Enduro Team 09:01:37.1 04:27:26.8
158 20 / M-E [311] Vojtěch Bláha 1999 CZE Vendeta Racing 09:01:39.7 04:27:29.4
159 8 / V-E [339] Ivan Svoboda 1962 CZE Trosky tým 09:03:17.6 04:29:07.3
160 21 / M-E [341] Zdeněk Ubral 1986 CZE Dressler.cz - RB 09:06:50.7 04:32:40.4
161 22 / M-E [334] Martin Rubáček 1982 CZE Rubáček 09:13:02.8 04:38:52.5
162 23 / M-E [316] Ladislav Bůna 1979 CZE CZE 09:13:04.8 04:38:54.5
163 24 / M-E [352] Michal Ščupák 1995 CZE Bike 2000 09:13:08.2 04:38:57.9
164 18 / M-29 [121] Josef Strelec 1988 CZE Bike Triatlon Morkovice 09:19:14.3 04:45:04.0
165 25 / M-E [345] Robert Vrkoč 1981 CZE KELLYS BIKE RANCH TEAM 09:19:43.6 04:45:33.3
166 26 / M-E [337] Evgeny Shipilov 1983 RUS NorcoTrial-Sport 09:21:03.3 04:46:53.0
167 1 / Z-E [350] Daniela Chlíbková 1967 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 09:25:16.4 04:51:06.1
168 2 / Z-E [348] Sylvia Schmidt 1981 GER Blood, Sweat and Beers 09:30:43.0 04:56:32.7
169 9 / V-E [320] Boris Gottstein 1971 GER CZE 09:30:46.2 04:56:35.9
170 10 / V-E [306] Václav Chlíbek 1971 CZE Redpoint-Eleven team 09:31:56.0 04:57:45.7
171 10 / M-V3 [95] Jiří Mazanec 1958 CZE CZE 09:36:54.4 05:02:44.1
172 27 / M-E [312] Michał Błajet 1980 POL KIBOLSKI KS 09:44:20.9 05:10:10.6
173 28 / M-E [314] Filip Bogucki 1979 POL CZE 09:44:21.9 05:10:11.6
173 28 / M-E [317] Wojciech Buragas 1980 POL Pussy Enduro Riders 09:44:21.9 05:10:11.6
175 30 / M-E [318] Michał Daszkiewicz 1982 POL Strefa MTB Głuszyca 09:44:22.8 05:10:12.5
176 63 / M-V1 [86] Przemysław Kubiak 1985 POL Kibolski KS 09:44:34.4 05:10:24.1
176 63 / M-V1 [55] Petr Fodor 1981 CZE Cyklohelios
176 19 / M-29 [31] Nico Fechtmann 1996 GER Procraft Racing Team
176 19 / M-29 [602] Nick Armstrong 1990 USA The Cardiff Kooks
DNF / M-E [324] Josef Jelínek 1989 CZE plnt.cz
DNF / M-V1 [40] Jiří Bartoň 1986 CZE Praha 6
DNF / M-V1 [124] Matouš Suchomel 1979 CZE KUPKOLO MTB team Pardubice
DNS / M-V1 [138] Jindra Volny 1982 CZE Karlovy Vary
DNS / M-29 [56] Petr Fojt 1987 CZE R2

výsledková listina Enduro Race

start ~ 09:00:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9
1 (-0) 1 / M-E [8626409] František Žilák 1981 CZE Rock Machine Cyklomax enduro team 38:07.0 04:41.0 02:05.0 06:48.0 04:56.0
2 (-0) 2 / M-E [8637397] Vojtěch Bláha 1999 CZE Vendeta Racing 38:44.0 04:40.0 02:06.0 06:50.0 05:23.0
3 (-0) 3 / M-E [8637420] Evgeny Shipilov 1983 RUS NorcoTrial-Sport 40:44.0 04:58.0 02:10.0 07:10.0 05:22.0
4 (-0) 4 / M-E [8637334] Jakub Pavlas 1987 CZE Canyon Amateur Enduro Team 41:09.0 04:59.0 02:06.0 07:05.0 05:44.0
5 (-0) 1 / V-E [8637337] Petr Reisner 1975 CZE GIANT 41:37.0 05:16.0 02:03.0 07:06.0 05:57.0
6 (-0) 5 / M-E [8627243] Tomas Trunschka 1980 CZE Kl sport Most 42:25.0 05:05.0 04:05.0 06:58.0 05:24.0
7 (-0) 6 / M-E [8624588] Jakub Strach 1990 CZE Ski a Bike Centrum Radotín 42:46.0 05:09.0 02:20.0 07:31.0 06:03.0
8 (-0) 7 / M-E [8628420] Zbigniew Wiktor 1988 POL Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team 43:10.0 05:36.0 02:15.0 07:40.0 05:47.0
9 (-0) 2 / V-E [8624282] Václav Chlíbek 1971 CZE Redpoint-Eleven team 45:23.0 06:15.0 02:20.0 07:18.0 06:11.0
10 (-0) 8 / M-E [8628267] Filip Bogucki 1979 POL CZE 45:28.0 05:59.0 02:24.0 07:47.0 06:09.0
11 (-0) 3 / V-E [8637376] Ivan Svoboda 1962 CZE Trosky tým 45:53.0 05:02.0 02:12.0 07:33.0 06:10.0
12 (-0) 9 / M-E [8625602] Martin Mazanec 1991 CZE Koloshop team 46:46.0 06:20.0 02:20.0 07:43.0 06:25.0
13 (-0) 10 / M-E [8623442] Luboš Vobořil 1983 CZE Koloshop Team 47:03.0 05:47.0 02:26.0 08:03.0 06:40.0
14 (-0) 11 / M-E [8623304] Pavel Veselý 1980 CZE Koloshop Team 47:30.0 05:52.0 02:25.0 08:13.0 06:21.0
15 (-0) 4 / V-E [8637365] Martin März 1973 GER Blood, Sweat and Beers 47:40.0 06:42.0 02:26.0 07:41.0 06:48.0
16 (-0) 12 / M-E [8628123] Jan Matějů 1982 CZE TJ Banik Mezibori 48:00.0 06:17.0 02:32.0 08:18.0 06:57.0
17 (-0) 13 / M-E [8637355] Michael Hagenbusch 1985 GER Raceteam Radleck Mering 48:16.0 05:57.0 02:24.0 08:23.0 06:32.0
18 (-0) 14 / M-E [8627424] Michał Błajet 1980 POL KIBOLSKI KS 49:52.0 06:12.0 02:32.0 08:26.0 06:54.0
19 (-0) 15 / M-E [8624041] Norbert Szentmiklósi 1981 HUN LDTR 51:12.0 06:47.0 02:45.0 08:37.0 07:10.0
20 (-0) 16 / M-E [8628273] Martin Rubáček 1982 CZE Rubáček 51:31.0 06:46.0 02:47.0 08:19.0 07:51.0
21 (-0) 5 / V-E [8623943] Roman Vacek 1964 CZE Pomalu, ale jistě! 51:54.0 06:57.0 02:37.0 08:47.0 07:07.0
22 (-0) 17 / M-E [8637333] Jan Mísař 1991 CZE CZE 52:33.0 06:36.0 02:29.0 08:40.0 08:04.0
23 (-0) 18 / M-E [8637353] Jan Karafiát 1989 CZE SS Quantum59 53:22.0 06:47.0 02:36.0 09:12.0 07:39.0
24 (-0) 19 / M-E [8625199] Wojciech Buragas 1980 POL Pussy Enduro Riders 54:22.0 07:05.0 02:27.0 08:29.0 08:04.0
25 (-0) 6 / V-E [8623328] Cochet Kurt 1971 BEL Team Den Band 54:52.0 07:07.0 02:54.0 09:05.0 08:02.0
26 (-0) 20 / M-E [8637366] Eric Sczarnowski 1986 GER CZE 56:26.0 07:43.0 02:57.0 08:18.0 08:33.0
27 (-0) 21 / M-E [8635124] Robert Vrkoč 1981 CZE KELLYS BIKE RANCH TEAM 56:34.0 07:43.0 02:51.0 08:48.0 07:54.0
28 (-0) 22 / M-E [8627283] Michał Daszkiewicz 1982 POL Strefa MTB Głuszyca 56:37.0 08:05.0 03:07.0 09:16.0 07:58.0
29 (-0) 7 / V-E [8637345] Boris Gottstein 1971 GER CZE 57:10.0 07:34.0 02:48.0 08:30.0 08:15.0
30 (-0) 23 / M-E [8627935] Ladislav Bůna 1979 CZE CZE 58:34.0 08:04.0 02:59.0 09:31.0 08:54.0
31 (-0) 8 / V-E [8625297] Jiří Žák 1969 CZE The ENtourist 58:48.0 08:14.0 03:05.0 09:49.0 08:30.0
32 (-0) 1 / Z-E [8623275] Daniela Chlíbková 1967 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 59:05.0 08:10.0 03:23.0 09:17.0 08:53.0
33 (-0) 24 / M-E [8628260] Petr Kos 1987 CZE Vendulčin freeride team (Velelosos bike servis) 59:46.0 08:01.0 02:53.0 09:50.0 09:16.0
34 (-0) 25 / M-E [8637354] Michal Ščupák 1995 CZE Bike 2000 01:00:30.0 07:47.0 02:45.0 08:37.0 09:12.0
35 (-0) 9 / V-E [8627981] Torsten Sczarnowski 1966 GER CZE 01:02:40.0 08:20.0 03:54.0 10:04.0 09:04.0
36 (-0) 2 / Z-E [8637428] Sylvia Schmidt 1981 GER Blood, Sweat and Beers 01:04:46.0 09:10.0 03:19.0 10:17.0 09:55.0
37 (-0) 10 / V-E [8626426] Jirka Bráza 1976 CZE LAIC 01:05:08.0 08:32.0 03:18.0 10:18.0 09:06.0
38 (-0) 26 / M-E [8637352] Tomáš Zima 1994 CZE Ziromont 01:06:12.0 08:35.0 03:44.0 10:25.0 11:22.0
39 (-0) 27 / M-E [8637369] Robert Jarzynka 1980 POL team.ase.com.pl 01:07:47.0 09:36.0 03:27.0 10:32.0 09:29.0
40 (-1) 28 / M-E [8624062] Jakub Sedlář 1984 CZE NOVATOP -LAPIERRE 22:56:10.0 22:39:48.0 22:36:46.0 23:05:57.0
41 (-1) 29 / M-E [8627679] Zdeněk Ubral 1986 CZE Dressler.cz - RB 39:37.0 05:00.0 02:01.0 07:01.0 05:23.0
42 (-1) 30 / M-E [8637374] ulrich hagenbusch 1983 GER reacteam radleck mering 01:08:32.0 07:10.0 02:31.0 25:41.0 07:34.0
43 (-3) 31 / M-E [8627279] MARCIN PALKA 1979 POL BIKEBOARD 36:04.0 08:09.0 06:11.0
44 (-5) 32 / M-E [8627429] Josef Jelínek 1989 CZE plnt.cz 21:07.0
45 (-9) 33 / M-E [8637398] Zbynek Kugler 1981 CZE Haven team 02:20.0

výsledková listina Half Race

start ~ 09:00:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9
1 1 / M [413] Tomáš Kulhavý 1988 CZE BMC CZ Racing team 03:35:10.7
2 2 / M [415] Tomáš Malátek 1982 CZE NOVATOP LAPIERRE 03:40:40.2 05:29.5
3 3 / M [420] Branislav Šukala 1988 SVK Finančné centrum Team 03:49:33.5 14:22.8
4 4 / M [410] Tomáš Kordík 1986 CZE Explosiw Bike Team 03:54:49.2 19:38.5
5 5 / M [411] Dominik Krejčí 1997 CZE Bike 2000 04:08:25.6 33:14.9
6 6 / M [421] Wojciech Walczak 1980 POL Wroclaw 04:10:21.6 35:10.9
7 7 / M [419] Artur Stępniak 1987 POL Nokia Cycling Team 04:38:06.8 01:02:56.1
8 1 / Z [422] Martina Rudolfová 1982 CZE Eurofoam team 04:39:22.7 01:04:12.0
9 2 / Z [409] Vendula Kelbichová 1986 CZE SDH Jirkov 04:50:48.2 01:15:37.5
10 3 / Z [423] Arnhild Pross 1982 GER Team Le Rêve 04:51:39.2 01:16:28.5
11 4 / Z [418] Danča Rychterová 1969 CZE Trosky tým 05:02:58.6 01:27:47.9
12 8 / M [412] Petr Krumlovský 1974 CZE MTB HELLFISH AMINOSTAR 05:24:56.1 01:49:45.4
13 5 / Z [407] Miroslava Fábryová 1986 SVK Kráľovský maratón 05:43:29.6 02:08:18.9
14 9 / M [414] Jakub Linhart 1977 CZE Stárkov 06:05:50.5 02:30:39.8
15 1 / V-E [351] Peter Kundrat 1970 SVK Kralovsky Maraton 08:03:57.3 04:28:46.6
DNF / M [604] Pavel Hájek 1975 CZE Atrex team

výsledková listina Junior

start ~ 09:00:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9
1 1 / Junior [405] Lukáš Pospíšil 1998 CZE AUTHOR TEAM STUPNO 03:39:34.6
2 2 / Junior [404] josef mojžíš 1999 CZE Apache Loko Trutnov 03:55:33.4 15:58.8
3 3 / Junior [401] Tomáš Hanuš 1998 CZE Vella team 04:34:30.9 54:56.3
4 4 / Junior [403] Kuba Linhart 2002 CZE Stárkov 06:05:33.2 02:25:58.6
5 1 / Kadetky [402] Natálie Hanušová 2000 CZE GIANT Pitrs bikes 06:21:11.9 02:41:37.3

výsledková listina UNICYCLE

start ~ 09:00:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9
1 1 / M [201] Maksym Siegienczuk 1984 POL TriSlide 04:56:52.0
2 2 / M [203] Kamil Kacprzak 1996 POL CZE 07:08:12.9 02:11:20.9
3 3 / M [202] JAKUB KOL 1991 POL CZE 07:39:51.7 02:42:59.7

výsledková listina Half Enduro Race

start ~ 09:00:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9
1 (-3) 1 / V-E [8637417] Peter Kundrat 1970 SVK Kralovsky Maraton 01:07:21.0 12:57.0 15:19.0

výsledková listina KIDS Odrazedla

start ~ 17:17:30

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9
1 1 / Ženy [535] Barbora Tomečková 2013 CZE GS cyklo team Jistebnice
2 1 / Muži [517] Bedřich Kolaja 2013 CZE MTB Trilogy
3 2 / Muži [514] Martin Gryga 2014 CZE CZE
4 3 / Muži [515] Petr Gryga 2013 CZE CZE
5 2 / Ženy [516] Zuzana Chrástová 2012 CZE CZE
6 3 / Ženy [526] Karolína Vránová 2012 CZE CZE
7 4 / Ženy [534] Terezka Koberová 2013 SVK Královský maraton

výsledková listina KIDS 0-5 kola

start ~ 17:07:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9
1 1 / Muži [522] Jakub Říhánek 2011 CZE CZE
2 1 / Ženy [523] Tereza Říhánková 2011 CZE CZE
3 2 / Muži [531] Jan Brož 2012 CZE Hony Team
4 2 / Ženy [519] Michaela Kráčmarová 2012 CZE MTB Trilogy
5 3 / Ženy [520] Eliška Linhartová 2011 CZE CZE
6 4 / Ženy [537] Nela Suchomelová 2012 CZE CZE
7 3 / Muži [530] Adam Kugler 2011 CZE CZE
8 4 / Muži [521] Matyáš Nouzák 2011 CZE BIG SHOCK TEAM o.s.
9 5 / Muži [529] Marek Kugler 2013 CZE CZE

výsledková listina KIDS 6-7

start ~ 17:25:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Ženy [539] Lucie Šretrová 2006 CZE S-Sport Hronov 05:24.1
2 2 / Ženy [527] Ema Jirásková 2009 CZE S - Sport Hronov 05:24.7 00:00.6
3 3 / Ženy [501] Anna Kráčmarová 2009 CZE Apache Loko Trutnov 05:37.5 00:13.4
4 1 / Muži [528] Sebastian Umlaf 2009 CZE S-Sport 06:11.2 00:47.1
5 2 / Muži [532] Jakub Černý 2009 CZE Focus Plzeň 06:24.8 01:00.7
6 4 / Ženy [502] Stella Trmatová 2010 CZE Czech Tallboys 08:01.3 02:37.2

výsledková listina KIDS 8-10

start ~ 17:46:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Muži [538] Michal Šretr 2008 CZE S-Sport Hronov 06:48.3
2 2 / Muži [506] Jan Pešina 2006 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 07:16.1 00:27.8
3 3 / Muži [505] Filip Hrubý 2006 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 07:20.9 00:32.6
4 4 / Muži [533] Patrik Frencl 2008 CZE Giant Pitrs bikes 07:22.2 00:33.9
5 5 / Muži [507] Petr Šimůnek 2006 CZE CZE 07:22.7 00:34.4
6 6 / Muži [509] Samuel Vik 2007 CZE S-Sport Hronov 08:24.1 01:35.8
7 7 / Muži [504] Jim Bráza 2008 CZE CZE 08:53.0 02:04.7

výsledková listina KIDS 11-14

start ~ 17:25:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Muži [512] Jakub Pešina 2004 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 03:55.2
2 2 / Muži [511] Mirek Müller 2004 CZE KAH sport Vrchlabí 06:08.5 02:13.3
3 3 / Muži [536] Jakub Pivnička 2005 CZE GIANT Pitrs bikes 06:25.3 02:30.1
4 4 / Muži [513] Matouš Chvátal 2003 CZE S-Sport Hronov 06:26.5 02:31.3
5 5 / Muži [510] Jakub Hák 2004 CZE Carla.Kupkolo D.K.n.L. 06:30.7 02:35.5

výsledková listina KIDS 13-14

start ~ 20:00:00