Excalibur Race Kladno
2018-09-29 - 2018-09-30 Kladno
dětský závod (sobota) | celkem: 19 , men : 16, D1: 7, D3: 7, women: 3, D2: 5 | [html] | [pdf] | [xls] | |
Sky (sobota) jednotlivci | celkem: 113 , men : 77, M40: 15, women: 36, Z40: 3, Z: 33, M: 62 | [html] | [pdf] | [xls] | |
Hell (neděle) jednotlivci | celkem: 79 , women: 25, Z40: 3, Z: 22, men : 54, M: 47, M40: 7 | [html] | [pdf] | [xls] | |
Sky + Hell (sobota a neděle) jednotlivci | celkem: 16 , men : 11, M: 10, women: 5, Z: 4, M40: 1, Z40: 1 | [html] | [pdf] | [xls] | |
Sky (sobota) dvojice | celkem: 34 , men : 18, women: 16, mix: 9, ženy: 2, muži: 2 | [html] | [pdf] | [xls] | |
Hell (neděle) dvojice | celkem: 31 , men : 20, women: 11, mix: 8, muži: 3 | [html] | [pdf] | [xls] | |
Sky + Hell (sobota a neděle) dvojice | celkem: 8 , women: 3, men : 5 | [html] | [pdf] | [xls] | |
Sky (sobota) týmy | celkem: 20 , men : 11, women: 9, mix: 5 | [html] | [pdf] | [xls] | |
Hell (neděle) týmy | celkem: 12 , women: 4, men : 8, mix: 3 | [html] | [pdf] | [xls] | |
Sky + Hell (sobota a neděle) týmy | celkem: 0 | [html] | [pdf] | [xls] |
soubor | typ souboru | velikost | poslední změna |
---|---|---|---|
startovka Excalibur Race Kladno | N/A | 2018-09-30 08:39:16 |
start list dětský závod (sobota)
start ~ 09:00:00 , 2006 - 2013 , přihlášeno: 19 participants ( 16 of men, 3 of women)
category | # | name | state | year | team (city) | city, town |
---|---|---|---|---|---|---|
D3 | Fišer Daniel | CZE | 2008 | Praha 8 | Praha 8 | |
D1 | Fišer Matyáš | CZE | 2011 | Praha 8 | Praha 8 | |
D3 | Grýgera Alan | CZE | 2008 | P5 | P5 | |
D3 | Kořínek Martin | CZE | 2006 | Vinařice | Vinařice | |
D1 | Kugler Oliver | CZE | 2012 | Brandýsek | Brandýsek | |
D1 | Macek David | CZE | 2012 | Praha 5 | Praha 5 | |
D3 | Odehnal Lukáš | CZE | 2008 | Praha 9 -Černý Most | Praha 9 -Černý Most | |
D2 | Sýkorová Nela | CZE | 2010 | Kralupy nad Vltavou | Kralupy nad Vltavou | |
D2 | Veber Vojtech | CZE | 2009 | Libčice nad Vltavou | Libčice nad Vltavou | |
D1 | Veber Václav | CZE | 2012 | Libčice nad Vltavou | Libčice nad Vltavou | |
D1 | Vlková Sofie | CZE | 2013 | Kladno, Rozdělov | Kladno, Rozdělov | |
D2 | Vyčichlo Lukáš | CZE | 2009 | Spartan Gym | Praha | |
D3 | Vávra Ondřej | CZE | 2006 | Znojmo | Znojmo | |
D3 | Zelenka Michal | CZE | 2008 | Praha 4 | Praha 4 | |
D2 | Zelenka Petr | CZE | 2010 | Praha 4 | Praha 4 | |
D1 | Černý Dominik | CZE | 2011 | SRTG Vyškov | Vyškov | |
D2 | Šafařík Michal | CZE | 2010 | Děčín 27 | Děčín 27 | |
D3 | Šafařík Petr | CZE | 2007 | Děčín 27 | Děčín 27 | |
D1 | Špeldová Tereza | CZE | 2013 | Gladiators training kralupy | Kralupy nad Vltavou |
start list Sky (sobota) jednotlivci
start ~ 10:00:00 , 2003 a starší , přihlášeno: 113 participants ( 77 of men, 36 of women)
category | # | name | state | year | team (city) | city, town |
---|---|---|---|---|---|---|
M40 | Aberle Jiří | CZE | 1977 | Brno - Novy Liskovec | Brno - Novy Liskovec | |
M40 | Aberle Petr | CZE | 1977 | Duchcov | Duchcov | |
Z40 | Andělová Monika | CZE | 1970 | Kolín 2 | Kolín 2 | |
M40 | Baruzzi Petr | CZE | 1975 | Žirafy Slaný | Kladno | |
Z | Baráthová Veronika | CZE | 1997 | Bustehrad | Bustehrad | |
M | Baumrukr Ondřej | CZE | 1987 | Sofa Predators | Přeštice | |
M | Behenský Jan | CZE | 1991 | ocra cz team | Plzeň | |
M | Bečvář Václav | CZE | 1995 | Jedomělice | Jedomělice | |
M | Bittner Milan | CZE | 1987 | Tuten tým Ä. 1 | Kladno | |
Z | Bittnerová Lucie | CZE | 1991 | Tuten tým Ä. 1 | Kladno | |
Z | Blahutová Barbora | CZE | 1991 | SVVAT | Ostrava 3 | |
M | Burian Tomas | CZE | 1981 | Brno | Brno | |
M | Chrappa Richard | SVK | 1989 | Elite Team OCRA Slovakia | Bratislava | |
M | Cirhan Dominik | CZE | 1996 | Česká Kamenice | Česká Kamenice | |
M40 | Cirhan František | CZE | 1976 | Česká Kamenice | Česká Kamenice | |
M | Delsart Jiří | CZE | 2000 | Tuten tým Ä. 2 | Kladno | |
M40 | Delsart Petr | CZE | 1968 | Tuten tým Ä. 2 | Kladno | |
M | Dienstbier Ondřej | CZE | 1983 | Sofa Predators | Rokycany | |
M | Doležal Roman | CZE | 1986 | Sofa Predators | Most | |
Z | Dudková Petra | CZE | 1984 | Smečno | Smečno | |
Z | Dvořáková Martina | CZE | 1995 | Slaný | Slaný | |
M40 | Fišer Rostislav | CZE | 1974 | Spartan Gym | Praha 8 | |
Z | Fišerová Petra | CZE | 1981 | Praha 8 | Praha 8 | |
M | Fáry Jaromír | CZE | 1996 | Martiněves | Martiněves | |
Z | Giurg Tereza | CZE | 1988 | Praha | Praha | |
M | Hajčiar Michael | CZE | 2002 | Bezděkov, okr. Klatovy | Bezděkov, okr. Klatovy | |
Z | Hajčiarová Eva | CZE | 1996 | Bezděkov | Bezděkov | |
Z | Hampejsová Jiřina | CZE | 1989 | Hospozín | Hospozín | |
M | Hanyk Lukáš | CZE | 1991 | Kostelec nad Orlicí | Kostelec nad Orlicí | |
M | Harant Jan | CZE | 1984 | Predator Workout Kladno | Kladno | |
M | Hnida David | CZE | 1995 | Červené Pečky | Červené Pečky | |
M | Holeček Jaroslav | CZE | 1992 | Kladno | Kladno | |
M | Hrdlička Jiří | CZE | 1979 | Czech Extreme Team | Libušín | |
M | Janu Richard | CZE | 1997 | Zlonin | Zlonin | |
Z | Jeníčková Zuzana | CZE | 1983 | Kladno | Kladno | |
M | Juklíček Jan | CZE | 1988 | Vinařice u Kladna | Vinařice u Kladna | |
Z | Kaderabkova Iva | CZE | 1986 | Praha 9 | Praha 9 | |
M | Kadrnožka Marek | CZE | 1985 | Sofa Predators | Kladno | |
M40 | Klír Vlastimil | CZE | 1977 | Sofa Predators | Kladno | |
M | Knotek Michal | CZE | 1987 | Sofa Predators | Plzeň | |
Z | Knotková Monika | CZE | 1985 | Sofa Predators | Plzeň | |
M | Kocián Vojtěch | CZE | 1991 | V cíli padnu | Praha 8 | |
M | Konrád Aleš | CZE | 1983 | Sofa Predators | Plzeň | |
M | Kos David | CZE | 1990 | Knovíz | Knovíz | |
M | Kováčik Branislav | CZE | 1988 | Fénix Plzeň | Plzeň | |
M | Kratochvíl Jakub | CZE | 1995 | Fénix Plzeň | Plzeň | |
M | Kratochvíl Zdeněk | CZE | 1988 | Pardubice | Pardubice | |
M | Kraus Karel | CZE | 1994 | Tuten tým Ä. 2 | Kladno | |
M | Kučera Vojtěch | CZE | 1989 | Praha | Praha | |
M | Kysilka Lukáš | CZE | 1987 | Městec Králové | Městec Králové | |
M | Limberg Luboš | CZE | 1988 | Tuten tým Ä. 1 | Kladno | |
M | Linka Milan | CZE | 1993 | Extreme Obstacle Runners | Liberec | |
M | Mertl Michal | CZE | 2000 | Pchery | Pchery | |
Z | Mihulová Táňa | CZE | 1983 | Gladiators Kralupy | Brandysek | |
Z | Mirčevská Aneta | CZE | 1999 | Kladno | Kladno | |
M | Morstein Karel | CZE | 1985 | Hořesedly | Hořesedly | |
Z | Novakova Michaela | CZE | 1992 | Kozolupy | Kozolupy | |
M | Novák Lukáš | CZE | 1991 | Ocr Kids Poděbrady | Poděbrady | |
M | Novák Pavel | CZE | 1990 | Tuten tým Ä.3 | Kladno | |
M40 | Novák Tomáš | CZE | 1966 | Kozolupy | Kozolupy | |
Z | Onderková Monika | CZE | 1992 | Starý Plzenec | Starý Plzenec | |
Z | Osterová Radka | CZE | 1993 | tým Nejsme originálnà | Nové Město pod Smrkem 463 65 | |
Z | Ostrezi Petra | CZE | 1989 | Holubice | Holubice | |
M | Palička Ondřej | CZE | 1991 | Sofa Predators | Chemnitz | |
M | Panák Břetislav | CZE | 1989 | SlanýKobylky | Třinec | |
Z40 | Petruchova Hana | CZE | 1975 | Zastávka u Brna | Zastávka u Brna | |
M | Petrásek Robin | CZE | 1989 | Praha 9 | Praha 9 | |
M | Pokorný Martin | CZE | 1985 | Kladno | Kladno | |
M | Pošta Roman | CZE | 1994 | SRTG Kladno | Kladno | |
M | Poštolka Jakub | CZE | 1991 | Predator Workout Kladno | Kladno | |
Z | Pylypovová Božena | CZE | 1991 | Fénix Plzeň | Plzeň | |
M | RAJNIAK MICHAL | SVK | 1989 | Elite Team OCRA Slovakia | HYBE | |
M | Rajnoha Matěj | CZE | 1996 | Predators Gym | bechlín | |
Z | Račuková Lenka | CZE | 1984 | Tuten tým Ä.3 | Kladno | |
M | Repiský Tomáš | CZE | 1989 | Stochov | Stochov | |
M40 | Repiský Vít | CZE | 1975 | Predator Workout Kladno | Kladno | |
M | Rousek Aleš | CZE | 1986 | Třebíč | Třebíč | |
Z | Rychtaříková Monika | CZE | 1995 | Tuten tým Ä. 2 | Kladno | |
M | Salaj Petr | CZE | 1985 | GLADIATORRACETEAM | Praha - Modřany | |
Z | Singer Anna- Marie | CZE | 1998 | tým Nejsme originálnà | Brno 62100 | |
M40 | Stark Vladimír | CZE | 1968 | Most | Most | |
Z | Stejskalová Barbora | CZE | 1989 | OCRA CZ TEAM | Beroun | |
Z40 | Suchopárková Simona | CZE | 1974 | Predator Workout Kladno | Slaný | |
M | Svoboda Martin | CZE | 1990 | Predator Workout Kladno | Kladno | |
Z | Svobodová Štěpána | CZE | 1992 | Predator Workout Kladno | Kladno | |
Z | Tintěrová Tereza | CZE | 1985 | Sofa Predators | Most | |
Z | Tlustá Petra | CZE | 1989 | Sofa Predators | Plzeň | |
M | Trousil Jan | CZE | 1980 | Bauer Spedition | Krupka 1 | |
M | Třešňák Petr | CZE | 1983 | Slanýkobylky | Slany | |
M | Vavroušek Jaroslav | CZE | 1995 | Sofa Predators | Horní Jiřetín | |
M | Velisek Jan | CZE | 1990 | Praha 9 | Praha 9 | |
Z | Venusová Eva | CZE | 1994 | tým Nejsme originálnà | 79058 Velká Kraš | |
M | Voborský Matěj | CZE | 2000 | Třebívlice | Třebívlice | |
Z | Vocetková Miroslava | CZE | 1993 | Kladno | Kladno | |
M | Vrlík Petr | CZE | 1987 | Kunžak | Kunžak | |
M | Vršan Jakub | CZE | 1985 | postoloprty | postoloprty | |
M40 | Vybíral Vladislav | CZE | 1971 | Most | Most | |
M | Vymazal Ondřej | CZE | 1992 | tým Nejsme originálnà | Spojovací 612, Chrudim | |
M | Vávra Jan | CZE | 2003 | Znojmo | Znojmo | |
M40 | Vávra Jiří | CZE | 1977 | Znojmo | Znojmo | |
M40 | Wilfer Martin | CZE | 1976 | Predator Workout Kladno | Kladno | |
M | Zelinka Richard | CZE | 1995 | Mšené Lázně | Mšené Lázně | |
Z | Zábranská Ladislava | CZE | 1983 | Streetfit | Milovice | |
M | Čejkovský Milan | CZE | 1989 | Tuten tým Ä.3 | Kladno | |
M | Černý Lukáš | CZE | 1984 | Slanýkobylky | Louny | |
M | Řasa Josef | CZE | 1985 | Tantrum Monstra | Žatec | |
M40 | Šafařík Petr | CZE | 1978 | Děčín 27 | Děčín 27 | |
Z | Šimandlová Hana | CZE | 1997 | Tuten tým Ä. 1 | Kladno | |
M40 | Šteňko Marian | CZE | 1976 | Fénix Plzeň | Plzeň | |
M | Štíbal Martin | CZE | 1988 | MK KLADNO | Doksy | |
Z | Štíbalová Kateřina | CZE | 1989 | MK KLADNO | Doksy | |
Z | Šímová Andrea | CZE | 1981 | GLADIATORRACETEAM | Praha 8 | |
Z | Šťastná Barbora | CZE | 1991 | Tuten tým Ä.3 | Kladno |
start list Hell (neděle) jednotlivci
start ~ 10:00:00 , 2003 a starší , přihlášeno: 79 participants ( 54 of men, 25 of women)
category | # | name | state | year | team (city) | city, town |
---|---|---|---|---|---|---|
Z40 | Babušková Stanislava | CZE | 1974 | Babušáci KvÄ›tnice | Květnice | |
M | Behenský Jan | CZE | 1991 | ocra cz team | Plzeň | |
Z | Benadová Michaela | CZE | 1995 | Kladno | Kladno | |
M | Beran Lukáš | CZE | 1986 | Spartan Gym | Kutná Hora | |
M | Bílek Jiří | CZE | 1982 | OCRA CZ TEAM | Praha 6 - Ruzyně | |
M | Calka Erik | CZE | 1994 | TVP - Workout | Hodkovice nad Mohelkou | |
M | Chalabala Jan | CZE | 1991 | Spartan Gym | Praha 4 | |
M | Chrappa Richard | SVK | 1989 | Elite Team OCRA Slovakia | Bratislava | |
Z | Doleželová Kateřina | CZE | 1991 | SRTG VyÅ¡kov | Vyškov | |
M | Drinka Filip | CZE | 1991 | OCRA CZ TEAM | Praha 5 | |
Z | Drábková Veronika | CZE | 1996 | SRTG Šumperk | Rapotín | |
Z | Dvořáková Martina | CZE | 1995 | Slaný | Slaný | |
M | Fiala Martin | CZE | 1991 | Polná | Polná | |
M40 | Fišer Rostislav | CZE | 1974 | Spartan Gym | Praha 8 | |
M | Gajdoš Jan | CZE | 1992 | Crossgym Praha | Rudná u Prahy | |
M | Hanyk Lukáš | CZE | 1991 | Kostelec nad Orlicí | Kostelec nad Orlicí | |
M | Havelka Martin | CZE | 1988 | Liberec | Liberec | |
Z | Hnízdilová Lenča | CZE | 1986 | Za Hezčí Zadeček | Mšec | |
M | Holeček Jaroslav | CZE | 1992 | Kladno | Kladno | |
M | Hora Vojtěch | CZE | 1992 | Predator Workout Kladno | Jedomělice | |
Z | Husáková Lucie | CZE | 1990 | Kladno 7 | Kladno 7 | |
M | Hájek Jiří | CZE | 1992 | Plzeň | Plzeň | |
M | Hájek Pavel | CZE | 1989 | Frýdek-Místek | Frýdek-Místek | |
Z | Jeřábková Petra | CZE | 1987 | Fénix Plzeň | Plzeň | |
M | Kolařík Lukáš | CZE | 1990 | Fénix Plzeň | Radnice | |
M | Kopecsný Kristián | CZE | 1989 | SOWA | Bratislava | |
M | Kováčik Branislav | CZE | 1988 | Fénix Plzeň | Plzeň | |
M | Krupa Lukáš | SVK | 1993 | SOWA | Bratislava | |
M | Kysilka Lukáš | CZE | 1987 | Městec Králové | Městec Králové | |
M | Leksa Ladislav | CZE | 1993 | Kladno | Kladno | |
M | Levý Štěpán | CZE | 1982 | PŘEKÁŽKÁČ | Břehy | |
M | Linka Milan | CZE | 1993 | Extreme Obstacle Runners | Liberec | |
M40 | Lopata Daniel | CZE | 1976 | Stochov | Stochov | |
M40 | Macek Petr | CZE | 1974 | Praha 5 | Praha 5 | |
Z | Marušinová Darina | CZE | 1992 | SRTG Kladno | Kladno | |
M | Mates Martin | CZE | 1991 | Vroutek | Vroutek | |
M | Med Jarmil | CZE | 1992 | SRTG Kladno | Kladno | |
Z | Milotová Petra | CZE | 1987 | Říčany | Říčany | |
M | Mísař Martin | CZE | 1983 | Velký Borek | Velký Borek | |
Z | Nová Petra | CZE | 2000 | GLADIATORRACETEAM | Kralupy nad Vltavou | |
Z | Nová Petra | SVK | 1986 | SOWA | Bratislava | |
M | Novák Lukáš | CZE | 1991 | Ocr Kids Poděbrady | Poděbrady | |
M | Novák Lukáš | CZE | 1995 | Hoštka | Hoštka | |
Z40 | Petruchova Hana | CZE | 1975 | Zastávka u Brna | Zastávka u Brna | |
Z | Petrášová Barbora | CZE | 1991 | Velešín | Velešín | |
Z | Plašilová Tereza | CZE | 1992 | Kladno | Kladno | |
M | Pleyer Ladislav | CZE | 1993 | OCRA CZ TEAM | Louny | |
M | RAJNIAK MICHAL | SVK | 1989 | Elite Team OCRA Slovakia | HYBE | |
M | Rajnoha Matěj | CZE | 1996 | Predators Gym | bechlín | |
M | Rožboud Tomáš | CZE | 1992 | České Budějovice | České Budějovice | |
Z | Rudková Kristýna | CZE | 1997 | SRTG Kladno | Kladno | |
Z | Rylková Kateřina | CZE | 1985 | OCRA CZ TEAM | Praha 6 | |
M | Růžek Pavel | CZE | 1993 | Gladiators Kralupy | Nelahozeves | |
M | Růžek Vojtěch | CZE | 1999 | Gladiators Kralupy | Nelahozeves | |
Z | Sedláčková Katerina | CZE | 1989 | Štětí | Štětí | |
M | Slezáček Michal | CZE | 1982 | SRTG VyÅ¡kov | Slavkov U Brna | |
Z | Stejskalová Barbora | CZE | 1989 | OCRA CZ TEAM | Beroun | |
M | Suchna David | CZE | 1986 | OCRA CZ TEAM | Praha 9 | |
M | Třešňák Petr | CZE | 1983 | Slanýkobylky | Slany | |
M | Uhlík Roman | CZE | 1986 | Kolín | Kolín | |
M | Urban Petr | CZE | 1994 | SRTG VyÅ¡kov | Prostějov | |
Z | Vacková Tereza | CZE | 1991 | Karlovy Vary | Karlovy Vary | |
M | Valach Radek | CZE | 1988 | Frýdek-Místek | Frýdek-Místek | |
M | Vepřek Martin | CZE | 1990 | KolÅ¡ov | Kolšov | |
M | Veselý Lukáš | CZE | 1993 | GLADIATORRACETEAM | Dřínov | |
Z | Vocetková Miroslava | CZE | 1993 | Kladno | Kladno | |
M | Vríčan Erik | CZE | 1992 | SOWA | Prievidza | |
M | Vyčichlo Tomáš | CZE | 1982 | Spartan Gym | Praha | |
Z | Zábranská Ladislava | CZE | 1983 | Streetfit | Milovice | |
Z | Zábská Eliška | CZE | 1990 | Praha | Praha | |
M40 | Řehoř Zdeněk | CZE | 1978 | SRTG Strupčice | Jirkov | |
M40 | Šlik Jan | CZE | 1974 | Kladno | Kladno | |
M40 | Šprachta Milan | CZE | 1974 | Holice | Holice | |
M | Špruček Jan | CZE | 1991 | Štěpánov | Štěpánov | |
Z40 | Šrámková Zdeňka | CZE | 1976 | Ždírec nad Doubravou | Ždírec nad Doubravou | |
M | Štraub David | CZE | 1981 | Fénix Plzeň | Planá | |
M40 | Švadlák Petr | CZE | 1972 | VH Fitness Trutnov | Trutnov 4 | |
M | Švec Jiří | CZE | 1992 | SRTG Kladno | Kladno | |
Z | Švestková Sabina | CZE | 1998 | SRTG VyÅ¡kov | Vyškov |
start list Sky + Hell (sobota a neděle) jednotlivci
start ~ 10:00:00 , 2003 a starší , přihlášeno: 16 participants ( 11 of men, 5 of women)
category | # | name | state | year | team (city) | city, town |
---|---|---|---|---|---|---|
M | Behenský Jan | CZE | 1991 | ocra cz team | Plzeň | |
M | Chrappa Richard | SVK | 1989 | Elite Team OCRA Slovakia | Bratislava | |
Z | Dvořáková Martina | CZE | 1995 | Slaný | Slaný | |
M40 | Fišer Rostislav | CZE | 1974 | Spartan Gym | Praha 8 | |
M | Hanyk Lukáš | CZE | 1991 | Kostelec nad Orlicí | Kostelec nad Orlicí | |
M | Holeček Jaroslav | CZE | 1992 | Kladno | Kladno | |
M | Kysilka Lukáš | CZE | 1987 | Městec Králové | Městec Králové | |
M | Linka Milan | CZE | 1993 | Extreme Obstacle Runners | Liberec | |
M | Novák Lukáš | CZE | 1991 | Ocr Kids Poděbrady | Poděbrady | |
Z40 | Petruchova Hana | CZE | 1975 | Zastávka u Brna | Zastávka u Brna | |
M | RAJNIAK MICHAL | SVK | 1989 | Elite Team OCRA Slovakia | HYBE | |
M | Rajnoha Matěj | CZE | 1996 | Predators Gym | bechlín | |
Z | Stejskalová Barbora | CZE | 1989 | OCRA CZ TEAM | Beroun | |
M | Třešňák Petr | CZE | 1983 | Slanýkobylky | Slany | |
Z | Vocetková Miroslava | CZE | 1993 | Kladno | Kladno | |
Z | Zábranská Ladislava | CZE | 1983 | Streetfit | Milovice |
start list Sky (sobota) dvojice
start ~ 10:00:00 , 2003 a starší , přihlášeno: 34 participants ( 18 of men, 16 of women)
kategorie | # | tým/klub/obec | členové |
---|---|---|---|
mix | Kořenice |
Denisa Brandejská
1992
Pavel Bitter
1981
|
|
ženy | Gába a Háňa |
Gabriela Hladíková
1996
Hana Hladíková
1976
|
|
w | Meziboří |
Veronika Hurajová
1991
|
|
mix | Cerhenice |
Michal Kameníček
1986
Ivana Peštuková
1990
|
|
mix | Ústí nad Labem |
Kateřina Kočová
2000
Dominik Kočí
2002
|
|
mix | PRO BRO |
Antonín Kubeček
1996
Nikol Vlachová
1999
|
|
mix | Skoro KubeÄkovic |
Petr Kubeček
1993
Valentýna Šumová
1996
|
|
mix | Brno |
Pavel Pastrňák
1991
Martina Chrastková
1996
|
|
ženy | Brno |
Lucie Pazderková
1990
Vendula Kochanová
1985
|
|
m | bratÅ™ijaksepatÅ™Ã.cz |
Ondřej Simandl
1993
|
|
mix | Děčín 2 |
Jiří Stejskal
1973
Markéta Stejskalová
1989
|
|
muži | Jince |
Jakub Stloukal
1992
Jan Jurča
1998
|
|
mix | GLADIATORRACETEAM |
Slavek Vesely
1991
Jana Šplíchalova
1998
|
|
muži | Predators |
Tomáš Vorobok
1990
Lukáš Vorobok
1990
|
|
mix | Kabrňáci |
Jiří Zeithaml
1984
Martina Hladíková
1990
|
start list Hell (neděle) dvojice
start ~ 10:00:00 , 2003 a starší , přihlášeno: 31 participants ( 20 of men, 11 of women)
kategorie | # | tým/klub/obec | členové |
---|---|---|---|
mix | Predator Workout Kladno |
Petr Duchek
1987
Lucie Lišková
1999
|
|
muži | (J)ELITA |
Petr Fryš
1997
Vít Záruba
1996
|
|
w | Meziboří |
Veronika Hurajová
1991
|
|
mix | Libušín |
Barbora Korbelová
1993
Martin Vaněček
1991
|
|
muži | Živanice |
Jan Levý
1981
Aleš Poskočil
1986
|
|
mix | Kladno |
Barbora Mohatron
1985
Roman Pinkava
1977
|
|
m | Upice |
Luděk Nyklíček
1978
|
|
mix | Hrecules Kids |
Marek Pavlovec
1985
Pavel Florián
1987
|
|
mix | GLADIATOR RACE team |
Iva Rozehnalová
1979
Martin Klaška
1982
|
|
m | bratÅ™ijaksepatÅ™Ã.cz |
Ondřej Simandl
1993
|
|
muži | Kladno |
Vojtěch Svoboda
1989
Karel Bernášek
1989
|
|
mix | Kladno |
Nikola Velebilová
1990
Jan Burger
1981
|
|
mix | Vysoká Lhota |
Simona Zelenková
1999
Ondřej Brokeš
1997
|
|
mix | ostrov u macochy |
lubomir necas
1974
lucie necasova
2000
|
start list Sky + Hell (sobota a neděle) dvojice
start ~ 10:00:00 , 2003 a starší , přihlášeno: 8 participants ( 5 of men, 3 of women)
kategorie | # | tým/klub/obec | členové |
---|---|---|---|
w | Meziboří |
Veronika Hurajová
1991
|
|
m | bratÅ™ijaksepatÅ™Ã.cz |
Ondřej Simandl
1993
|
start list Sky (sobota) týmy
start ~ 10:00:00 , 2003 a starší , přihlášeno: 20 participants ( 11 of men, 9 of women)
kategorie | # | tým/klub/obec | členové |
---|---|---|---|
mix | Tuten tým Ä. 1 |
Lucie Bittnerová
1991
Milan Bittner
1987
Luboš Limberg
1988
Hana Šimandlová
1997
|
|
mix | Tuten tým Ä. 2 |
Petr Delsart
1968
Jiří Delsart
2000
Karel Kraus
1994
Monika Rychtaříková
1995
|
|
mix | Fénix Plzeň |
Branislav Kováčik
1988
Jakub Kratochvíl
1995
Božena Pylypovová
1991
Marian Šteňko
1976
|
|
mix | tým Nejsme originálnà |
Ondřej Vymazal
1992
Radka Osterová
1993
Anna- Marie Singer
1998
Eva Venusová
1994
|
|
mix | Tuten tým Ä.3 |
Barbora Šťastná
1991
Milan Čejkovský
1989
Pavel Novák
1990
Lenka Račuková
1984
|
start list Hell (neděle) týmy
start ~ 10:00:00 , 2003 a starší , přihlášeno: 12 participants ( 8 of men, 4 of women)
kategorie | # | tým/klub/obec | členové |
---|---|---|---|
mix | SOWA |
Petra Nová
1986
Kristián Kopecsný
1989
Lukáš Krupa
1993
Erik Vríčan
1992
|
|
mix | SRTG Vyškov |
Petr Urban
1994
Kateřina Doleželová
1991
Michal Slezáček
1982
Sabina Švestková
1998
|
|
mix | Fénix Plzeň |
David Štraub
1981
Petra Jeřábková
1987
Lukáš Kolařík
1990
Branislav Kováčik
1988
|
start list Sky + Hell (sobota a neděle) týmy
start ~ 10:00:00 , 2003 a starší