MTB Tour České Středohoří

2016-09-25 Litoměřice 

archiv

announcement

registration

start list

results

75km total: 108, men : 104, women: 4, LM2: 10, LM3: 36, LM4: 40, LM5: 18, LW: 4 [html] [pdf]
45km total: 185, men : 170, women: 15, MM1: 10, MM2: 18, MM3: 55, MM4: 60, MM5: 27, MW: 15 [html] [pdf]
8km total: 65, men : 34, women: 31, kluci do 5: 0, kluci 6-8: 0, kluci 9-12: 0, dorci 13-14: 0, junioři: 2, M: 2, holky do 5: 0, holky 6-8: 0, holky 9-12: 0, dorky 13-14: 0, juniorky: 0, W: 4, děti 9-12: 17, děti 6-8: 32, děti do 5: 8 [html] [pdf]

result list 75km

start ~ 09:06:20

rank rank/cat. # name year state team finish delay
1 1 / LM3 [501] Kristián Hynek 1980 CZE Topeak Ergon Racing Team 02:45:20.4
2 1 / LM2 [481] Matěj Zahálka 1993 CZE SKC TUFO Prostějov 02:55:25.7 10:05.3
3 2 / LM2 [600] Jakub Šilar 1989 CZE BIKECLINIC TREK 03:01:09.5 15:49.1
4 1 / LM4 [500] Robert Novotný 1974 CZE Topeak Ergon Racing Team 03:01:15.0 15:54.6
5 3 / LM2 [455] Petr Cmunt 1996 CZE BENNY INVEST.s.r.o. 03:06:43.7 21:23.3
6 4 / LM2 [480] Jan Wolf 1989 CZE Regal bike 03:11:30.4 26:10.0
7 2 / LM4 [405] Marek Bušek 1973 CZE BTT Libochovice 03:21:02.2 35:41.8
8 3 / LM4 [431] Aleš Novák 1976 CZE Czech Tallboys 03:21:20.2 35:59.8
9 5 / LM2 [526] Ladislav Škramlík 1988 CZE KL Sport Most 03:25:42.7 40:22.3
10 1 / LM5 [403] Milan Bér 1963 CZE Biketeam Litoměřice 03:26:41.7 41:21.3
11 2 / LM5 [508] Radek Ščučka 1964 CZE Ski Paudera 03:28:18.5 42:58.1
12 4 / LM4 [435] Ondřej Pšenička 1968 CZE CK Lovosice 03:29:03.4 43:43.0
13 5 / LM4 [446] Miloš Trux 1972 CZE Bike-point Roudnice n/L 03:29:04.7 43:44.3
14 3 / LM5 [492] Bob Pechar 1966 CZE Bike-Point Roudnice nad Labem 03:31:36.0 46:15.6
15 2 / LM3 [407] Petr Čuchal 1980 CZE MMB Třebenice 03:34:11.9 48:51.5
16 3 / LM3 [404] Jan Bureš 1982 CZE CK SLAVOJ TEREZÍN-CYKLO CITY 03:35:11.7 49:51.3
17 4 / LM5 [497] Stephan Hummitzsch 1953 CZE Rocky Team Dresden 03:36:51.4 51:31.0
18 6 / LM4 [416] Miroslav Hraběta 1974 CZE Bestonstav 03:38:02.0 52:41.6
19 5 / LM5 [527] Jaroslav Hrubý 1955 CZE KL Sport Most 03:38:02.2 52:41.8
20 6 / LM5 [502] Libor Hubáček 1962 CZE Praha 5 03:38:03.0 52:42.6
21 4 / LM3 [512] Tomáš Kordík 1986 CZE Explosiw Bike Team 03:38:05.1 52:44.7
22 5 / LM3 [490] Aleš Doucha 1982 CZE Bikepoint 03:39:29.5 54:09.1
23 6 / LM2 [462] Miroslav Jun 1987 CZE Brno 03:40:45.8 55:25.4
24 6 / LM3 [433] Luboš Pospíšil 1983 CZE Litoměřice 03:42:29.5 57:09.1
25 7 / LM2izs [448] Lukáš Vejvar 1988 CZE Hasiči Kladno 03:44:58.0 59:37.6
26 7 / LM4 [447] Jiří Vavruška 1972 CZE SELLA BIKE TEAM 03:46:59.1 01:01:38.7
27 7 / LM3 [509] Josef Šulek 1979 CZE Hříškov 03:48:28.8 01:03:08.4
28 7 / LM5 [524] Zdeněk Krob 1963 CZE Bike -point Roudnice n.L. 03:48:41.6 01:03:21.2
29 8 / LM2 [411] Alexander Hájek 1988 CZE Roudnice nad Labem 03:48:44.4 01:03:24.0
30 8 / LM3 [428] Jiří Mansfeld 1978 CZE Mšeno 03:48:55.9 01:03:35.5
31 9 / LM3 [517] Jan Novák 1985 CZE Cyklo Erben 03:48:57.9 01:03:37.5
32 8 / LM4 [499] Jan Vokoun 1974 CZE KL sport Most 03:49:52.9 01:04:32.5
33 9 / LM4 [445] Martin Talpa 1975 CZE Sella bike 03:52:36.4 01:07:16.0
34 8 / LM5 [443] Roman Široký 1962 CZE Reality-Široký 03:52:43.2 01:07:22.8
35 9 / LM2 [452] Ladislav Beránek 1990 CZE Shit Happens 03:54:10.2 01:08:49.8
36 10 / LM4 [506] Roman Štěrba 1968 CZE CK Lovosice 03:55:19.6 01:09:59.2
37 10 / LM3 [418] Petr Janda 1982 CZE Komikoni 03:56:25.6 01:11:05.2
38 11 / LM4 [505] Jaroslav Mejta 1974 CZE CK Lovosice 03:56:37.0 01:11:16.6
39 12 / LM4 [504] Petr Pražák 1971 CZE Reynholm Industries 03:58:30.5 01:13:10.1
40 11 / LM3 [410] david grbavcic 1986 CZE žádný_Roudnice nad Labem 03:59:10.3 01:13:49.9
41 12 / LM3 [467] Josef Kváš 1982 CZE Pepé Lovosice 03:59:22.0 01:14:01.6
42 9 / LM5 [519] Vladimír Kraus 1960 CZE jasipbike 03:59:36.9 01:14:16.5
43 13 / LM3 [430] Milan Novák 1978 CZE Mountain Riders Velemín 04:00:46.3 01:15:25.9
44 14 / LM3 [487] Pavel Tlustý 1985 CZE Sport Team Brozany 04:02:10.1 01:16:49.7
45 13 / LM4 [437] Přemysl Rous 1968 CZE KRK Litoměřice 04:02:33.5 01:17:13.1
46 14 / LM4 [507] Miroslav Sunkovský 1972 CZE Sunsetbike 04:04:23.4 01:19:03.0
47 10 / LM5 [417] Luděk Jambor 1963 CZE Alltraining.cz 04:04:25.4 01:19:05.0
48 15 / LM4 [436] Vlastimil Rajnis 1976 CZE Velemín 04:05:33.4 01:20:13.0
49 16 / LM4 [419] Jan Jarolímek 1971 CZE SPONA Teplice 04:06:31.0 01:21:10.6
50 17 / LM4 [402] Jiří Beneš 1967 CZE Piškot Tým 04:07:03.1 01:21:42.7
51 15 / LM3 [489] Jiří Beer 1983 CZE Roudnice nad Labem 04:07:13.1 01:21:52.7
52 18 / LM4 [482] Petr Kvičera 1970 CZE KRK Litoměřice 04:07:27.0 01:22:06.6
53 19 / LM4 [510] Adnene Gaaloul 1974 CZE Noutonice 04:07:51.1 01:22:30.7
54 16 / LM3 [495] Josef Kalina 1978 CZE MADAJ TEAM 04:10:25.7 01:25:05.3
55 20 / LM4 [434] Dušan Pressl 1975 CZE SKP Styl Litoměřice 04:11:22.6 01:26:02.2
56 17 / LM3 [415] Zdeněk Horáček 1983 CZE Eleven Mercedes Mitas 04:12:30.9 01:27:10.5
57 18 / LM3 [494] Vítězslav Macháček 1981 CZE Eurooil 04:12:40.5 01:27:20.1
58 21 / LM4 [408] Martin Dvořák 1972 CZE SKJ Žatec 04:14:06.9 01:28:46.5
58 11 / LM5 [412] Svatoslav Hajný 1963 CZE CykloTrenink.com 04:14:06.9 01:28:46.5
60 22 / LM4 [523] Marek Hřebinka 1973 CZE BTT Libochovice 04:15:14.7 01:29:54.3
61 23 / LM4 [459] Pavel Henzl 1969 CZE Cyklo City - Lovosice 04:16:20.6 01:31:00.2
62 24 / LM4 [528] Pavel Říha 1976 CZE BTT Libochovice 04:17:42.0 01:32:21.6
63 19 / LM3 [442] David Šálek 1979 CZE Sport team Brozany 04:17:46.6 01:32:26.2
64 1 / LW [511] Hana Švarcová 1982 CZE Praha 04:19:59.1 01:34:38.7
65 2 / LW [514] Tereza Černochová 1987 CZE Praha 6 04:19:59.5 01:34:39.1
66 25 / LM4 [413] Marek Hejhal 1972 CZE KRK Litoměřice 04:20:02.0 01:34:41.6
67 26 / LM4 [450] Kamil Zinga 1972 CZE BTT Libochovice 04:23:51.8 01:38:31.4
68 12 / LM5 [458] Petr Hejna 1964 CZE Kamykčák 04:25:00.5 01:39:40.1
69 20 / LM3 [401] Jan Bartošek 1977 CZE Nevim woe 04:28:04.0 01:42:43.6
70 27 / LM4 [496] Petr Polcar 1968 CZE originalky.cz 04:28:10.1 01:42:49.7
71 10 / LM2 [525] Otakar Šašek 1987 CZE BTT Libochovice 04:30:13.0 01:44:52.6
71 28 / LM4 [444] Roman Šnaidauf 1974 CZE Mountain Riders Velemín 04:30:13.0 01:44:52.6
73 21 / LM3 [483] Michal Beran 1977 CZE Nevim woe 04:32:15.9 01:46:55.5
74 29 / LM4 [449] Jan Vilikus 1970 CZE Děčín 04:34:48.8 01:49:28.4
75 13 / LM5 [478] Milan Vopat 1961 CZE Pro-Corde 04:35:23.0 01:50:02.6
76 14 / LM5 [461] Jan Jírů 1966 CZE AC Sparta Praha cycling 04:35:48.5 01:50:28.1
77 30 / LM4 [457] VLÁĎA Granát 1974 CZE MWR empty legs 04:41:57.0 01:56:36.6
78 22 / LM3 [432] Vit Polehnak 1979 CZE Duchcov 04:44:10.2 01:58:49.8
79 23 / LM3 [484] Zdeněk Hammer 1979 CZE LTM 04:44:10.5 01:58:50.1
80 31 / LM4 [503] Tomáš Peter 1976 CZE Paul Mitchell 04:44:59.5 01:59:39.1
81 24 / LM3 [518] Jan Gaube 1977 CZE BTT Libochovice 04:45:52.8 02:00:32.4
82 32 / LM4 [522] Lukáš Krob 1973 CZE BTT Libochovice 04:46:25.0 02:01:04.6
83 33 / LM4 [498] Vladimír Foud 1973 CZE TCMH 04:49:18.5 02:03:58.1
84 25 / LM3 [427] Lukáš Malý 1985 CZE Bike-point Roudnice 04:49:54.8 02:04:34.4
85 34 / LM4 [421] Marek Jiskra 1974 CZE Sella Bike Litoměřice 04:51:02.0 02:05:41.6
86 35 / LM4 [485] Pavel Knedlík 1970 CZE Ústí nad Labem 04:54:23.3 02:09:02.9
87 15 / LM5 [529] Luděk Pilný 1957 CZE Praha 6 04:59:53.0 02:14:32.6
88 3 / LW [426] Silva Lovětínská 1964 CZE Rakovník 05:00:49.8 02:15:29.4
89 26 / LM3 [488] Jan Bartůněk 1986 CZE Brandýs nad Labem 05:00:52.4 02:15:32.0
90 27 / LM3 [439] Tomáš SOJÁK 1980 CZE Koloshop Team 05:03:13.7 02:17:53.3
91 28 / LM3 [520] Jan Průcha 1981 CZE BTT Libochovice 05:08:18.8 02:22:58.4
92 36 / LM4 [521] Ondřej Krob 1975 CZE BTT Libochovice 05:08:18.9 02:22:58.5
93 37 / LM4 [516] Václav Kopecký 1972 CZE Litoměřice 05:18:17.8 02:32:57.4
94 29 / LM3 [420] Pavel Jílek 1984 CZE Plzeň 05:22:12.5 02:36:52.1
95 30 / LM3 [425] Jan Liška 1984 CZE Brno 05:23:27.4 02:38:07.0
96 38 / LM4 [486] Dušan Kozák 1974 CZE KRK Litoměřice 05:29:31.4 02:44:11.0
97 16 / LM5 [423] Petr Kodys 1955 CZE Pekařství KO HA 05:29:32.8 02:44:12.4
98 4 / LW [493] Jaroslava Křížková 1976 CZE Pohořany 05:35:25.8 02:50:05.4
99 39 / LM4 [475] Radek Sirowatka 1971 CZE Štětí 05:58:53.0 03:13:32.6
100 31 / LM3 [409] Martin Fryček 1986 CZE Plzeň 05:58:57.1 03:13:36.7
101 40 / LM4 [441] Ondřej Šafář 1971 CZE HKF Litoměřice 06:27:39.5 03:42:19.1
DNF / LM3 [491] David Sochor 1979 CZE Brandýs nad Labem
DNF / LM3 [463] Michal Koubek 1979 CZE SKP Sever Teplice
DNF / LM5 [515] Petr Svoboda 1960 CZE 6.patro
DNF / LM3 [429] Petr Martykán 1980 CZE Lovosice
DNF / LM5 [440] Vladimír Stuchlý 1956 CZE žádný
DNF / LM3 [513] Jan Paul 1986 CZE Nilfisk pro cycling
DNF / LM3 [454] Jan Bradáč 1982 CZE CK Slavoj Terezín

result list 45km

start ~ 09:29:40

rank rank/cat. # name year state team finish delay
1 1 / MM3 [379] Pavel Linet 1982 CZE Sport areál Klíny 01:55:55.7
2 2 / MM3 [396] Milan Hanyk 1984 CZE BMC CZ Racing team 01:58:10.3 02:14.6
3 1 / MM2 [264] Pavel Sedláček 1987 CZE Mladá Boleslav 02:03:33.0 07:37.3
4 1 / MM4 [385] Jaroslav Tomášek 1972 CZE cyklotrenink.com 02:04:22.1 08:26.4
5 2 / MM4 [275] David Šulc 1973 CZE Třebusice 02:11:04.0 15:08.3
6 3 / MM3 [353] Petr Soubusta 1978 CZE CK Terezíln 02:13:16.0 17:20.3
7 1 / MM5 [341] Petr Živec 1966 CZE Litoměřice 02:13:44.5 17:48.8
8 2 / MM2 [244] Jan Merxbauer 1989 CZE FDJ 02:14:16.5 18:20.8
9 3 / MM4 [399] Richard Kalina 1976 CZE Ráj kol kladno 02:14:27.4 18:31.7
10 4 / MM3izs [211] Miroslav Dvořák 1981 CZE Měcholupy 02:15:08.5 19:12.8
11 4 / MM4 [232] Stanislav Kozák 1972 CZE Roudnice nad labem 02:15:31.5 19:35.8
12 5 / MM4 [361] Jiří Beneš 1976 CZE Koloshop Teplice 02:15:47.4 19:51.7
13 6 / MM4 [259] Josef Ptáček 1973 CZE Stark Cycling Team 02:16:53.9 20:58.2
14 5 / MM3izs [257] Karel Platich 1985 CZE HZS Děčín 02:17:00.0 21:04.3
15 6 / MM3 [253] Daniel Nosek 1978 CZE MK - Cyklo Děčín 02:17:25.1 21:29.4
16 2 / MM5 [395] Ivan Celerin 1963 CZE TML 02:17:34.9 21:39.2
17 7 / MM4 [307] František Kadleček 1974 CZE symbio cannondale 02:18:32.0 22:36.3
18 3 / MM5 [286] Václav Zemler 1963 CZE Nazdařbůh 02:18:32.9 22:37.2
19 8 / MM4 [182] Adam Pavlas 1974 CZE SKP Sever Teplice 02:20:18.9 24:23.2
20 9 / MM4 [377] Tomáš Staněk 1970 CZE BAKAKO Nová Paka 02:20:27.1 24:31.4
21 10 / MM4 [323] Zdeněk Šlapák 1971 CZE Team bike Perštejn 02:20:32.5 24:36.8
21 7 / MM3 [234] Martin Kříž 1978 CZE EMPTY LEGS-Profi proteiny 02:20:32.5 24:36.8
23 11 / MM4 [387] Zdeněk Němec 1970 CZE Bikepoint 02:20:35.7 24:40.0
24 12 / MM4 [221] Pavel Horáček 1971 CZE Vědomice 02:22:08.0 26:12.3
25 8 / MM3 [293] Jan Beer 1983 CZE Northbike.cz 02:22:37.6 26:41.9
26 13 / MM4 [383] Miroslav Varvařovský 1968 CZE Alltraining.cz - Lawi 02:27:11.4 31:15.7
27 9 / MM3izs [326] Vladimír Volmuth 1977 CZE HZS Most 02:27:12.5 31:16.8
28 4 / MM5 [225] Roman Horyna 1964 CZE Mýtina 02:28:45.7 32:50.0
29 1 / MM1 [267] Jiří Skobla 2000 CZE ELEVEN MERCEDES MITAS 02:29:58.3 34:02.6
30 10 / MM3 [340] Jiri Kaliba 1978 CZE Bicykl servis Kriz Usti nad Labem 02:30:02.9 34:07.2
31 14 / MM4 [246] Milan Musil 1968 CZE Nová Ves nad Nisou 02:30:16.1 34:20.4
32 11 / MM3 [372] Martin Ciprián 1977 CZE Fun Bike Ústí nad Labem 02:31:05.8 35:10.1
33 3 / MM2 [224] Michal Horecký 1992 CZE Žatec 02:32:26.1 36:30.4
34 15 / MM4 [302] Tomáš Hlom 1976 CZE CK Přestavlky 02:33:01.4 37:05.7
35 12 / MM3izs [316] Miroslav Salač 1979 CZE CK Přestavlky 02:33:03.1 37:07.4
36 5 / MM5 [381] Petr Špora 1964 CZE Košťany 02:33:21.5 37:25.8
37 13 / MM3 [230] Jan Kot 1984 CZE Toulaví vlci 02:33:49.0 37:53.3
38 14 / MM3 [386] Marek Jerie 1983 CZE Praha Stodůlky 02:33:49.9 37:54.2
39 16 / MM4 [216] Jiří HÁJEK 1971 CZE CK 1967 česká Kamenice, z.s. 02:33:53.8 37:58.1
40 15 / MM3izs [285] Jakub Vršanský 1979 CZE SKP Most 02:34:37.8 38:42.1
41 16 / MM3 [227] Michal Imiálek 1980 CZE Litoměřice 02:35:11.2 39:15.5
42 1 / MW [375] Klára Zadáková 1988 CZE Stark Cycling Team 02:35:16.5 39:20.8
43 17 / MM4 [190] Radek Vaněk 1974 CZE Gerhard Horejsek 02:35:24.9 39:29.2
44 4 / MM2 [342] Jakub Živec 1990 CZE Litoměřice 02:35:39.3 39:43.6
45 18 / MM4 [251] Miroslav Neumann 1973 CZE 50 boj Děčín 02:35:50.1 39:54.4
46 19 / MM4izs [343] Jiří Nykl 1968 CZE IZS 02:36:07.3 40:11.6
47 17 / MM3 [219] Jiří Hejda 1979 CZE Litoměřice 02:36:30.6 40:34.9
48 6 / MM5 [263] Jiří Rokoš 1959 CZE Štětí 02:36:31.9 40:36.2
49 18 / MM3izs [296] Jan Dlouhý 1979 CZE HZS Most 02:38:09.7 42:14.0
50 20 / MM4 [205] Marek Blaha 1969 CZE Canyon 02:38:41.1 42:45.4
51 21 / MM4 [271] Radim Stehlík 1974 CZE SK Kronen - Labe 02:39:12.5 43:16.8
52 22 / MM4 [325] Jiří Vlasák 1973 CZE Sella Bike Team 02:39:16.6 43:20.9
53 19 / MM3 [187] Martin Goga 1983 CZE Špinavý záda 02:39:20.4 43:24.7
54 7 / MM5 [270] Václav Socha 1962 CZE Píšťany 02:40:40.0 44:44.3
55 23 / MM4 [273] Milan Šafařík 1972 CZE Děčín 02:41:22.3 45:26.6
56 2 / MM1 [366] Ondřej Cmunt 2003 CZE Haven Extreme 02:41:32.8 45:37.1
57 20 / MM3 [351] Adam Hlaváček 1985 CZE Praha 02:42:16.6 46:20.9
58 24 / MM4 [279] Ladislav Věchet 1970 CZE Česká Lípa 02:42:33.8 46:38.1
59 25 / MM4 [394] František Míček 1971 CZE Winjay ISC Praha 02:42:59.4 47:03.7
60 26 / MM4 [382] Robert Říha 1969 CZE Kladno 02:43:18.6 47:22.9
61 27 / MM4 [222] Pavel Horak 1969 CZE pacicka 02:43:26.4 47:30.7
62 28 / MM4 [274] Petr Štěpán 1973 CZE 50 BOJ DĚČÍN 02:44:03.3 48:07.6
63 8 / MM5 [312] Petr Masopust 1964 CZE Litoměřice 02:44:40.2 48:44.5
64 29 / MM4 [184] Vladislav Kočí 1970 CZE Horejsek Team 02:44:58.7 49:03.0
65 3 / MM1 [215] Radek Haišman 2000 CZE SKJ Žatec 02:45:17.1 49:21.4
66 21 / MM3 [321] Pavel Svoboda 1980 CZE Děčín 02:45:53.9 49:58.2
67 5 / MM2 [346] Filip Starczewski 1994 CZE Bike-Point Roudnice nad Labem 02:46:35.0 50:39.3
68 4 / MM1 [397] Václav Papík 2002 CZE CK Slavoj Terezín - Cyklocity 02:47:10.9 51:15.2
69 9 / MM5izs [233] Radomír Krejčík 1964 CZE SKH Ústeckého kraje 02:47:21.6 51:25.9
70 30 / MM4 [229] Josef Kalenda 1976 CZE Chabařovice 02:47:24.5 51:28.8
71 31 / MM4izs [256] Ladislav Petrovič 1971 CZE SKP Sever Teplice 02:47:36.9 51:41.2
72 22 / MM3 [391] Jan Čapek 1984 CZE Velké Žernoseky 02:48:12.3 52:16.6
73 32 / MM4 [348] Jiří Ceé 1970 CZE SK EDEN Litoměřice 02:48:22.7 52:27.0
74 6 / MM2 [236] Tomas Lev 1990 CZE Litomerice 02:48:25.5 52:29.8
75 23 / MM3 [241] Jan Matějka 1984 CZE NorthBike 02:50:57.6 55:01.9
76 7 / MM2 [238] Jaroslav Macák 1990 CZE Litoměřice 02:53:18.8 57:23.1
77 24 / MM3 [362] Jan Franek 1977 CZE Ústí nad Labem 02:53:41.6 57:45.9
78 33 / MM4 [398] Jan Veselý 1975 CZE Ústí nad Labem 02:54:04.4 58:08.7
79 25 / MM3 [380] Jaroslav Svoboda 1977 CZE Mšené Lázně 02:54:27.2 58:31.5
80 26 / MM3izs [324] Petr Třebický 1977 CZE Ústí nad Labem 02:54:50.0 58:54.3
81 34 / MM4 [243] Martin Měkota 1969 CZE DC PANELÁK STARÁK 02:56:03.7 01:00:08.0
82 35 / MM4 [209] Liboslav Černý 1968 CZE Zababčák Litoměřice 02:56:13.5 01:00:17.8
83 36 / MM4 [202] Jan Antoš 1974 CZE Praha 02:56:44.2 01:00:48.5
84 27 / MM3 [248] David Nehasil 1977 CZE 50 ti bojaři Děčín 02:56:45.8 01:00:50.1
85 37 / MM4 [384] Martin Šesták 1969 CZE cyklotrenink.com 02:56:51.3 01:00:55.6
86 28 / MM3 [392] Ivo Beránek 1980 CZE Lovosice 02:57:06.3 01:01:10.6
87 8 / MM2izs [255] David Pavlíček 1994 CZE Eleven Mercedes Mitas 02:58:18.1 01:02:22.4
88 38 / MM4 [254] kouba pavel 1975 CZE nový bor 02:58:58.3 01:03:02.6
89 29 / MM3 [226] Lubomír Chaloupka 1978 CZE Fitness Svět pod Palmovkou 02:59:38.6 01:03:42.9
90 30 / MM3 [276] Ivan Truksa 1980 CZE Nižbor 02:59:47.5 01:03:51.8
91 31 / MM3 [183] Viktor Jenšovský 1979 CZE Horejsek Team 03:00:54.2 01:04:58.5
92 10 / MM5 [245] Zdeněk Mikeš 1962 CZE Bílina 03:00:55.2 01:04:59.5
93 32 / MM3 [339] Tomáš Rygl 1979 CZE Bicykl servis Kříž Ústí nad Labem 03:00:56.0 01:05:00.3
94 39 / MM4 [239] Michal Malínský 1976 CZE Fitness Svět pod Palmovkou 03:01:01.8 01:05:06.1
95 11 / MM5 [280] Zdeněk Vejrosta 1961 CZE KČT MTB Kralupy 03:01:14.8 01:05:19.1
96 40 / MM4 [220] Milos Hingar 1970 CZE Usti nad labem 03:01:19.1 01:05:23.4
97 41 / MM4 [207] Pavel Bulva 1970 CZE 50 BOJ DĚČÍN 03:01:46.3 01:05:50.6
98 2 / MW [231] Magda Kovaříková 1976 CZE Ústí nad Labem 03:02:59.0 01:07:03.3
99 12 / MM5 [354] Miroslav Pavel 1959 CZE Litvínov 03:03:49.8 01:07:54.1
100 13 / MM5izs [252] Jaroslav Noha 1965 CZE Hasiči Kladno 03:04:11.6 01:08:15.9
101 33 / MM3 [331] Michal Jakl 1986 CZE Litoměřice 03:04:15.8 01:08:20.1
102 34 / MM3 [330] Vladimír Kolbaba 1984 CZE Litoměřice 03:04:16.3 01:08:20.6
103 9 / MM2 [318] Dominik Simon 1996 CZE Litoměřice 03:04:22.0 01:08:26.3
104 14 / MM5 [357] Pavel Holeček 1961 CZE CK White dragon 03:05:03.5 01:09:07.8
105 35 / MM3 [268] Martin Slabý 1982 CZE KČT-MTB Kralupy 03:05:11.5 01:09:15.8
106 36 / MM3 [300] Radim Fujera 1983 CZE LTM 03:05:45.4 01:09:49.7
107 37 / MM3 [208] Miroslav Černý 1985 CZE Linde Material Handling 03:06:29.0 01:10:33.3
108 15 / MM5 [282] Milan Verner 1950 CZE Bike Sport Ústí nad Labem 03:07:11.3 01:11:15.6
109 3 / MW [281] Romana Vejrostová 1965 CZE KČT MTB Kralupy 03:07:32.9 01:11:37.2
110 38 / MM3 [359] Josef Vícha 1978 CZE Česká Lípa 03:09:49.8 01:13:54.1
111 42 / MM4 [378] Evžen Wágner 1976 CZE Budyně nad Ohří 03:10:02.1 01:14:06.4
112 39 / MM3 [368] Pavel Jirásek 1982 CZE Ústí nad Labem 03:10:21.9 01:14:26.2
113 16 / MM5 [360] Miroslav Ulahel 1959 CZE Kolo shop Teplice 03:10:44.4 01:14:48.7
114 17 / MM5 [218] Jiří Havel 1963 CZE Pacinky FELT 03:10:58.3 01:15:02.6
115 10 / MM2 [363] Jan Berghaver 1987 CZE Děčín 03:11:33.9 01:15:38.2
116 18 / MM5 [247] Miloš Naprstek 1956 CZE centrum beseda 03:11:47.4 01:15:51.7
117 43 / MM4 [365] Pavel Rittich 1976 CZE Holubice 03:12:40.9 01:16:45.2
118 44 / MM4 [240] Jakub Martin 1976 CZE Praha 9 03:14:37.5 01:18:41.8
119 4 / MW [347] Gabriela Pecharová 1996 CZE Bike -point Roudnice n.L. 03:15:11.5 01:19:15.8
120 5 / MM1 [373] Zdeněk Karhan 1999 CZE TOM-KČT Kralupy 03:15:37.9 01:19:42.2
121 40 / MM3 [217] Jiří Hampl 1984 CZE Děčín 03:16:11.0 01:20:15.3
122 41 / MM3 [290] Miroslav Zůna 1986 CZE Sokol Libochovice 03:16:59.8 01:21:04.1
123 11 / MM2 [297] Roman Douša 1990 CZE Usti nad Labem 03:17:03.3 01:21:07.6
124 12 / MM2 [185] Petr Matoušek 1987 CZE Gerhard Horejsek 03:17:06.8 01:21:11.1
125 42 / MM3 [336] Čestmír Malý 1980 CZE Hasiči Polepy 03:17:44.8 01:21:49.1
126 5 / MW [345] Kateřina Pecharová 1992 CZE Bike -point Roudnice n.L. 03:19:00.5 01:23:04.8
127 45 / MM4 [242] Marcel Matoušek 1976 CZE Bilina 03:20:11.2 01:24:15.5
128 46 / MM4 [344] Tomáš Lavička 1973 CZE Praha 03:23:26.1 01:27:30.4
129 13 / MM2 [272] Tomáš Sypecký 1990 CZE SK Kronen - Labe 03:24:32.4 01:28:36.7
130 14 / MM2 [201] Daniel Antl 1991 CZE Praha 03:25:24.8 01:29:29.1
131 19 / MM5 [283] Josef Vlk 1958 CZE 50 boj Děčín 03:25:35.3 01:29:39.6
132 47 / MM4 [358] Pavel Hučko 1967 CZE Nižbor 03:26:08.2 01:30:12.5
133 6 / MW [258] Renata Prokopová 1968 CZE 50 BOJ DĚČÍN 03:27:22.1 01:31:26.4
134 7 / MW [278] Saša Vaňková 1985 CZE 50 BOJ DĚČÍN 03:27:26.3 01:31:30.6
135 43 / MM3 [206] Miroslav Brejcha 1983 CZE Děčín 03:27:27.5 01:31:31.8
136 48 / MM4 [371] Vít Vrbický 1971 CZE Fitness Svět pod Palmovkou 03:29:13.9 01:33:18.2
137 49 / MM4 [213] Pavel Dykast 1976 CZE Lovosice 03:29:17.5 01:33:21.8
138 8 / MW [223] Malvína Horáková 1988 CZE Praha 7 03:29:31.0 01:33:35.3
139 20 / MM5 [333] Jaroslav Kodeš 1965 CZE Servind 03:30:15.6 01:34:19.9
140 50 / MM4 [277] Jiří Urbánek 1972 CZE Ústí nad Labem 03:30:15.7 01:34:20.0
141 44 / MM3 [249] Jan Neruda 1977 CZE NERU Team 03:31:25.0 01:35:29.3
142 51 / MM4 [338] Tomáš Ledvina 1976 CZE Hasiči Polepy 03:31:44.1 01:35:48.4
142 45 / MM3 [335] Jaromír Šinfelt 1980 CZE Hasiči Polepy 03:31:44.1 01:35:48.4
142 15 / MM2 [337] Jiří Novotný 1994 CZE Hasiči Polepy 03:31:44.1 01:35:48.4
145 6 / MM1 [352] Lukáš Bezděka 2001 CZE FK Litoměřicko 03:35:30.6 01:39:34.9
146 9 / MW [376] Barbora Biňovcová 1999 CZE Lafarge Bike club 03:36:33.7 01:40:38.0
147 10 / MW [260] Jana Puhalová 1980 CZE Čistý sport 03:36:34.1 01:40:38.4
148 11 / MW [356] Gabriela Miglová 1976 CZE Litoměřice 03:40:08.3 01:44:12.6
149 52 / MM4 [355] Filip Bloch 1974 CZE Litoměřice 03:40:09.1 01:44:13.4
150 53 / MM4 [235] František Kvíz 1972 CZE 50 boj Děčín 03:40:49.6 01:44:53.9
151 7 / MM1izs [214] Dominik Flügel 1999 CZE Chlumec 03:42:27.3 01:46:31.6
152 12 / MW [367] Petra Kaprasová 1981 CZE UL 03:42:31.5 01:46:35.8
153 46 / MM3 [203] Roman Baran 1983 CZE CK Vinohradské Šlapky 03:42:57.8 01:47:02.1
154 54 / MM4 [393] Petr Sudek 1970 CZE Nová ves nad Nisou 03:43:27.4 01:47:31.7
155 47 / MM3 [210] Petr Dvořáček 1979 CZE Litoměřice 03:47:34.7 01:51:39.0
156 48 / MM3 [228] Tomáš Jachek 1978 CZE Praha 8 03:48:23.9 01:52:28.2
157 13 / MW [180] Hana Lamošová 1978 CZE Horejsek Team 03:49:32.1 01:53:36.4
158 55 / MM4 [188] Igor Jícha 1969 CZE Litoměřice 03:50:25.6 01:54:29.9
159 21 / MM5 [374] Pavel Kolorenč 1951 CZE Děčín 03:50:41.7 01:54:46.0
160 49 / MM3 [265] Petr Seifert 1979 CZE EVD 03:51:07.4 01:55:11.7
161 16 / MM2 [287] Jiri Zezulak 1991 CZE Pizza Tomino Lovosice 03:55:36.4 01:59:40.7
162 22 / MM5 [261] František Pulchart 1965 CZE Top Ten Teplice 03:56:36.8 02:00:41.1
163 14 / MW [334] Michala Šinfeltová 1990 CZE Polepy 03:58:43.6 02:02:47.9
164 50 / MM3 [370] Karol Chudovský 1978 CZE Praha 9 03:59:31.2 02:03:35.5
165 56 / MM4 [311] Pavel Martinec 1970 CZE Ski klub Přezletice 04:03:37.0 02:07:41.3
166 51 / MM3 [269] Jan Slechta 1978 CZE Litomerice 04:11:47.1 02:15:51.4
167 57 / MM4 [189] Pavel Vilím 1975 CZE Litoměřice 04:13:18.6 02:17:22.9
168 17 / MM2 [191] Petr Vyšata 1991 CZE Horejsek 04:19:00.0 02:23:04.3
169 15 / MW [364] Ivana Pipková 1984 CZE Explosiw Bike Team 04:20:37.7 02:24:42.0
170 23 / MM5 [181] Pavel Kozler 1964 CZE Teplice 04:21:00.9 02:25:05.2
171 24 / MM5 [262] Milan Rikl 1960 CZE Žitenice 04:38:15.8 02:42:20.1
172 52 / MM3 [369] Radim Gerlich 1977 CZE 100 00 04:40:43.3 02:44:47.6
173 8 / MM1 [350] Václav Paták 2002 CZE Punk 04:48:53.5 02:52:57.8
174 25 / MM5 [349] Václav Paták 1966 CZE Bike -point Roudnice n.L. 04:48:53.7 02:52:58.0
DNF / MM5 [332] Radek Prudič 1961 CZE Žitenice
DNF / MM3 [390] Marek Vít 1981 CZE Litoměřice
DNF / MM2 [204] Tomáš Benda 1987 CZE Kl-sport Děčín
DNF / MM4 [388] Jaromír Papík 1968 CZE KCR Roudnice
DNF / MM3 [389] Jaroslav Pangerl 1981 CZE Řepnice 18
DNF / MM4 [304] petr hulín 1969 CZE monty team
DNF / MM4 [250] Ivo Netík 1972 CZE Ústí nad Labem
DNF / MM1 [305] Filip Hulín 2001 CZE MontyTeam
DNF / MM3 [284] Michal Vobecký 1982 CZE Ústí nad Labem
DSQ / MM5 [328] Dušan Zelenák 1950 CZE Gladdman TT Teplice
DSQ / MM1 [212] Jakub Dvořák 1999 CZE SKJ Žatec

result list 8km

start ~ 10:00:30

rank rank/cat. # name year state team finish delay
1 1 / junioři [52] Lukáš Adámek 2000 CZE Ústí nad Labem 22:50.1
2 1 / děti 9-12 [37] Štěpán Zahálka 2006 CZE CK Terezín 24:11.4 01:21.3
3 2 / děti 9-12 [48] Matěj Bezděka 2004 CZE Litoměřice 24:48.0 01:57.9
4 3 / děti 9-12 [38] Barbora Podlipná 2004 CZE BAKAKO 25:12.5 02:22.4
5 4 / děti 9-12 [39] Aneta Staňková 2004 CZE Bakako 25:53.4 03:03.3
6 1 / děti 6-8 [45] Rafael Waldhauser 2008 CZE Hoštka 26:08.9 03:18.8
7 5 / děti 9-12 [50] Jiří Zubatý 2004 CZE Nové Dvory 26:09.2 03:19.1
8 6 / děti 9-12 [46] Albert Hora 2007 CZE Hnědý kosmonauti 26:21.4 03:31.3
9 7 / děti 9-12 [53] Pavel Hrbáček 2004 CZE Nučnice 26:23.6 03:33.5
10 8 / děti 9-12 [44] Tereza Míčková 2007 CZE SK Jeseniova 26:26.3 03:36.2
11 1 / W [6] Gabriela Křížová 1975 CZE EMPTY LEGS-Profi proteiny 26:37.7 03:47.6
12 9 / děti 9-12 [49] Natálie Štěrbová 2006 CZE Litoměřice 26:59.2 04:09.1
13 10 / děti 9-12 [7] Nikola Křížová 2004 CZE EMPTY LEGS-Profi proteiny 27:07.6 04:17.5
14 2 / děti 6-8 [33] Štěpán Simon 2008 CZE Litoměřice 27:26.2 04:36.1
15 3 / děti 6-8 [15] Oliver Vozka 2009 CZE Cyklokroužek Slaný 27:31.2 04:41.1
16 11 / děti 9-12 [64] František Tichý 2004 CZE Žalhostice 27:33.5 04:43.4
17 12 / děti 9-12 [26] Michaela Ceé 2006 CZE ASK Lovosice 28:00.3 05:10.2
18 4 / děti 6-8 [62] Tomáš Lamoš 2008 CZE Horejsek 28:27.4 05:37.3
19 5 / děti 6-8 [3] Barbora Hyšplerová 2008 CZE Cyklo Travčice 28:29.8 05:39.7
20 6 / děti 6-8 [20] Hana Svobodová 2008 CZE Fofrkvalt Libochovice 29:04.9 06:14.8
21 13 / děti 9-12 [43] Daniel Slabý 2007 CZE Okoř 29:06.9 06:16.8
22 7 / děti 6-8 [63] Filip Brambaški 2009 CZE Roudnice n. L. 29:08.4 06:18.3
23 8 / děti 6-8 [4] Adrian Janovský 2008 CZE NorthBike 29:32.1 06:42.0
24 9 / děti 6-8 [10] Matyáš Růžička 2008 CZE Litoměřice 29:44.2 06:54.1
25 14 / děti 9-12 [57] Adam Zaderlík 2007 CZE Litoměřice 30:00.5 07:10.4
26 10 / děti 6-8 [47] Antonín Hora 2009 CZE Hnědý kosmonauti 30:03.2 07:13.1
27 15 / děti 9-12 [32] Nikola Vysoká 2006 CZE Litoměřice 30:04.5 07:14.4
28 11 / děti 6-8 [56] Max Kokoška 2008 CZE BTT Libochovice 30:30.0 07:39.9
29 16 / děti 9-12 [27] Nela Šlechtová 2006 CZE Litoměřice 30:33.5 07:43.4
30 12 / děti 6-8 [23] Metoděj Talpa 2008 CZE Sella Bike 30:51.4 08:01.3
31 13 / děti 6-8 [30] Daniel Volf 2008 CZE CK Slavoj Terezín 31:06.3 08:16.2
32 14 / děti 6-8 [21] Petr Kaltman 2010 CZE Ústí nad Labem 31:18.7 08:28.6
33 15 / děti 6-8 [25] Jiří Ouda 2010 CZE Northbike.cz 33:00.9 10:10.8
34 16 / děti 6-8 [55] Alenka Hrbáčková 2008 CZE Nučnice 33:38.0 10:47.9
35 1 / děti do 5 [40] Dominik Svatoš 2011 CZE Litoměřice 33:39.8 10:49.7
36 17 / děti 6-8 [51] Jan Hossinger 2010 CZE 33:40.9 10:50.8
37 18 / děti 6-8 [28] Jolana Šlechtová 2009 CZE Bike -point Roudnice n.L. 33:56.9 11:06.8
38 19 / děti 6-8 [11] Valentýna Růžičková 2010 CZE Litoměřice 33:57.3 11:07.2
39 20 / děti 6-8 [58] Adam Skřivánek 2009 CZE Litoměřice 34:50.2 12:00.1
40 21 / děti 6-8 [60] Victorie Slabá 2009 CZE Horejsek 35:02.7 12:12.6
41 22 / děti 6-8 [61] Leontýna Lamošová 2008 CZE Horejsek 35:20.4 12:30.3
42 2 / W [12] Sylvie Saifrtová 1976 CZE HKF Litoměřice 35:53.1 13:03.0
42 2 / děti do 5 [29] Klára Šafářová 2011 CZE HKF Litoměřice 35:53.1 13:03.0
44 23 / děti 6-8 [14] Hana Šafářová 2009 CZE HKF Litoměřice 35:55.0 13:04.9
45 3 / děti do 5 [22] Mikuláš Talpa 2011 CZE Sella bike 35:59.4 13:09.3
46 24 / děti 6-8 [9] Matyáš Poláček 2010 CZE Litoměřice 36:00.6 13:10.5
47 3 / W [19] Hana Švárová 1967 CZE Žitenice 36:06.6 13:16.5
48 25 / děti 6-8 [34] Sofia Jůlie Střížová 2009 CZE Litoměřice 36:20.7 13:30.6
49 26 / děti 6-8 [17] Aneta Prokopová 2008 CZE Litoměřice 36:31.5 13:41.4
50 17 / děti 9-12 [36] Daniel Zahradníček 2007 CZE Černí koně 36:32.2 13:42.1
51 2 / junioři [18] Alžběta Riklová 2000 CZE Žitenice 36:41.8 13:51.7
52 27 / děti 6-8 [41] Magdalena Čudová 2010 CZE Ploskovice 37:04.5 14:14.4
53 4 / děti do 5 [5] Jonaš Jiskra 2011 CZE SELLA BIKE TEAM 40:52.3 18:02.2
54 28 / děti 6-8 [31] Tereza Vysoká 2010 CZE Litoměřice 40:56.1 18:06.0
55 5 / děti do 5 [16] Adéla Hyšplerová 2011 CZE Cyklo Travčice 41:40.2 18:50.1
56 6 / děti do 5 [35] Matyáš Čapek 2012 CZE Nučničky 42:15.4 19:25.3
57 29 / děti 6-8 [54] Honzík Hrbáček 2010 CZE Nučnice 42:22.5 19:32.4
58 7 / děti do 5 [59] Majda Skřivánková 2011 CZE Litoměřice 42:23.8 19:33.7
59 30 / děti 6-8 [24] Ema Nezbedová 2010 CZE LITO 43:10.8 20:20.7
60 31 / děti 6-8 [8] František Musil 2009 CZE Nová Ves nad Nisou 45:18.9 22:28.8
61 8 / děti do 5 [67] Eliška Sofie Horejsková 2011 CZE Horejsek Team 53:36.1 30:46.0
62 1 / M [66] René Horejsek 1975 CZE Horejsek 53:37.0 30:46.9
63 2 / M [68] Gerhard Horejsek 1940 CZE Horejsek Team 53:43.0 30:52.9
64 4 / W [65] Petra Donátová 1983 CZE Horejsek 53:49.2 30:59.1
65 32 / děti 6-8 [42] Kristýna Novotná 2008 CZE Děčín 01:07:41.3 44:51.2